Shitet Toke ne Mullet Billion403 Tirana

Truall ose Toke 13/03/2021 16:14 Post ID: 28561


Pagesa 80 Euro
Siperfaqa 3.80 Dynym (Ose 3800 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Mullet, Albania - Harta
Lexime 25

Toka eshte e lokalizuar ne Mullet prane Komunes ,ne rruge kryesore. Vend i fresket, anes rruges , i pershtatshem per investim. Toka ka nje siperfaqe prej 3750m2, e pajisur me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni Njoftimi ID: 28561