OKAZIONE TOKE TRUALL NE SHITJE TE LIQENI Billion394 Tirana

Truall ose Toke 12/03/2021 16:16 Post ID: 28507


Pagesa Me Marreveshje
Siperfaqa 2.70 Dynym (Ose 2700 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 77

Shiten Toke Truall te Liqeni Tiranes me cmim okazion.Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te mira per ivestim. Jane 2 siperfaqe toke njera eshte 1175m2 dhe tjetra 1000m2. PER ME SHUME INFORMACION DHE PER NJE VIZITE NE PRONE NE KONTAKTONI Njoftimi ID: 28507