Shes token ne fshatin Veriq Tirana

Truall ose Toke 09/03/2021 19:14 Post ID: 28232


Pagesa 111,111 Euro
Siperfaqa 49.90 Dynym (Ose 49900 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Veriq - Harta
Lexime 33

Shes token në fshatin Veriq,ne afersi te shkollës.Gjithsejt jan 5 hektarë e 74 ari dhe e njejta eshtë një parcelë(e tëra ne një vend).Toka eshte ne afersi te rrugës magjistrale dhe nuk parcele tjeter ne mes.Mund te therrisni direkt ne numrin e telefonit +.Ne numrin e njejte mundeni edhe permes Viber apo WhatsApp.
Qmimi eshte sipas marrveshjes.Toka posedon te gjith dokumentacionin perkates dhe ne rast te shitblerjes toka perkthehet menjeher ne emer te bleresit. Ndodhet në Kosovë në komunën e Istokut, afër rrugës kryesore Pejë - Kosovska Mitrovica. Të gjitha informacionet në+


Anetari ID: 7825

photo

Njoftimi ID: 28232