SHITET TOKE ARE NE “PLUGE”, LUSHNJE. Lushnje

Truall ose Toke 09/03/2021 09:21 Post ID: 28170


Pagesa 11,000 Euro
Siperfaqa 1.90 Dynym (Ose 1900 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Lushnje - Zone Periferike
Adresa Pluge - Harta
Lexime 35

SHITET TOKË ARË NË “PLUGE”, LUSHNJË.
Toka ka një sipërfaqe totale prej 1993 m² dhe posedon çertifikatë pronësie. Është e përshtatshme për ç’do lloj aktiviteti bujqësor.
Shitet me një çmim prej 11000 Euro/ total (i negociueshëm).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +.

Njoftimi ID: 28170