Shitet nje siperfaqe toke ne Farke Tirana

Truall ose Toke 09/01/2021 11:14 Post ID: 24370

225,000 Euro

  • Shitet nje siperfaqe toke ne Farke
  • Shitet nje siperfaqe toke ne Farke


Pagesa 225,000 Euro
Siperfaqa 1.50 Dynym (Ose 1500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Farke, Albania - Harta
Lexime 24

Toke ne shitje ne Farke me sip 1,500 m2 me cmim 150 eu/m2. Mund te shitet dhe e gjitha prej 9,000 m2 nese eshte ne baze te nje projekti investimi te perbashket per rezidenca banimi.

Anetari ID: 6613

photo

Njoftimi ID: 24370