Qera, Kapanon, Autostrada Tirane-Durres, AL19133 Tirana

Truall ose Toke 18/01/2021 15:45 Post ID: 24300

7,000 Euro

  • Qera, Kapanon, Autostrada Tirane-Durres, AL19133
  • Qera, Kapanon, Autostrada Tirane-Durres, AL19133
  • Qera, Kapanon, Autostrada Tirane-Durres, AL19133
  • Qera, Kapanon, Autostrada Tirane-Durres, AL19133


Pagesa 7,000 Euro
Siperfaqa 9.00 Dynym (Ose 9000 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane-Durres - Harta
Lexime 18

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres. Siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. E gjithe siperfaqja e godines menaxhohet per servis makinash,ambjente qendrimi si dhe ambjente zyrash.Nderkohe qe trualli eshte lehtesisht i aksesueshem si nga Autostrada Tirane-Durres,ashtu edhe nga rruga dytesore.Prona eshte e hipotekuar.Per me shume informacion na kontaktoni!Anetari ID: 43

photo

Njoftimi ID: 24300