shitet ullishte 15 vjecare Lushnje

Truall ose Toke 02/01/2021 23:15 Post ID: 24019

70,000 Euro

  • shitet ullishte 15 vjecare
  • shitet ullishte 15 vjecare
  • shitet ullishte 15 vjecare
  • shitet ullishte 15 vjecare


Pagesa 70,000 Euro
Siperfaqa 10.00 Dynym (Ose 10000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Lushnje - Zone Periferike
Adresa fshati skilaj lushnje - Harta
Lexime 65

Shitet për motive emigrimi ullishte 15 vjecare një sipërfaqe prej 10,000m sheshe pa llogaritur siperfaqen pjerrsi duke qene taraca në të gjenden disa pem frutash si kumbulla, fiqe, xinxife, ftua, rrushe. Te cilat janë per perdorim vetijak, në të ndodhen 330 rrënjë ullinjë si vajs ashtu dhe krips..komplet siperfaqa është e rrethuar me rrjet ambjenti ku ndodhet ullishtja është e mbajtur shumë e paster keshtu qe nuk ka rrezik nga zjarret e qellimshme ose aksidentale Cmimi është i padiskutueshme duke marrë parasysh se investimi kthehet brenda 8 vjetësh afersisht.

Anetari ID: 6466

photo

Njoftimi ID: 24019