Shitet truall mbrapa hotel Tirana

Truall ose Toke 29/12/2020 19:20 Post ID: 23977

337,500 Euro


Pagesa 337,500 Euro
Siperfaqa 0.20 Dynym (Ose 200 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 24

Trualli eshte 225 metra katror dhe ndodhet mbrapa hotel Mondial tek 21-shi. Pozicioni teper i favorshem. Trualli eshte i hipotekuar dhe i pershtatshem per ndertim zyrash, vilash, hoteli, parkingu, lavazho, etj. Cmimi per shitje 1500€/m2. Nderrohet me dyqan ose apartament ne Tirane.
Na kontaktoni per me shume info!

Anetari ID: 6417

photo

Njoftimi ID: 23977