Shitet Toke Tirana

Truall ose Toke 19/12/2020 13:18 Post ID: 23514

349,000 Euro

  • Shitet Toke


Pagesa 349,000 Euro
Siperfaqa 2.20 Dynym (Ose 2200 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Mjull-Bathore - Harta
Lexime 31

Calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:"Times New Roman";mso-bidi-theme-font:minor-bidi;
mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">Ne
shitje toke ne Mjull-Bathore.Toka ka siperfaqe 2250 m2 dhe eshte me mure gati. E pershtatshme per ndertim
vilash. Me 155Euro/m2.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.Anetari ID: 1485

photo

Njoftimi ID: 23514