Toke are ne shitje ne Kamez (ID 4191027) Tirana

Truall ose Toke 13/12/2020 17:46 Post ID: 23148

60,000 Euro


Pagesa 60,000 Euro
Siperfaqa 7.50 Dynym (Ose 7500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 50

id 4191027

Ne Kamez shitet toke are, siperfaqa 750 m², me hipoteke. Ne are ndodhet dhe nje ndertese metalike siperfaqa 150 m²

Cmimi 60000 Euro, 80 Euro/m²


Njoftimi ID: 23148