Shitet 2800 m2 toke ne periferi te Tiranes. Tirana

Truall ose Toke 13/12/2020 12:22 Post ID: 23141

160,000 Euro

  • Shitet 2800 m2 toke ne periferi te Tiranes.
  • Shitet 2800 m2 toke ne periferi te Tiranes.
  • Shitet 2800 m2 toke ne periferi te Tiranes.
  • Shitet 2800 m2 toke ne periferi te Tiranes.


Pagesa 160,000 Euro
Siperfaqa 2.80 Dynym (Ose 2800 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Prush, Tirane, Albania - Harta
Lexime 101


Prona ndodhet ne Prush pak kilometra larg nga kryeqyteti.
Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregullt.
Perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi
pasi eshte e aksesueshme dhe ne rruge.
Toka disponon certifikate pronesie dhe eshte
e miratuar ne planin e ri te studimit zone ndertimi.
Per me shume informacione dhe
nje vizite ne prone kontaktoni
Nr

Anetari ID: 2206

photo

Njoftimi ID: 23141