Shitet, truall + shtepi private , Me hipoteke . Adresa : Tufine Tirana

Truall ose Toke 12/12/2020 09:13 Post ID: 23115

240,000 Euro

  • Shitet, truall + shtepi private , Me hipoteke . Adresa : Tufine
  • Shitet, truall + shtepi private , Me hipoteke . Adresa : Tufine
  • Shitet, truall + shtepi private , Me hipoteke . Adresa : Tufine
  • Shitet, truall + shtepi private , Me hipoteke . Adresa : Tufine


Pagesa 240,000 Euro
Siperfaqa 4.00 Dynym (Ose 4000 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Shtish-Tufine, Albania - Harta
Lexime 63

Shitet toke/truall me siperfaqe 4000 m2 , me kubature te rregullt dhe certifikate pronesie.
Ndodhet ne fshatin Shtish-Tufine , Tufine me largesi 6.5 km larg nga qendra e Tiranes ne vije ajrore.
Ne kete siperfaqe toke eshte e ndertuar nje shtepi private dy-katshe me 230 m2 siperfaqe ndertimi dhe 300 m2 truall.
Toka shitet bashke me shtepine private me cmimin 60 euro/m2 , i diskutueshem .
Mund te shitet e ndare dhe ne pjese nga 1000 m2-3000 m2
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Adresa : Tufine , Tirane
Cmimi : 60 euro/m2

Anetari ID: 4907

photo

Njoftimi ID: 23115