SHITET TOKE TRUALL NE ZEJMEN TE LEZHES ID-1037 Lezhe

Truall ose Toke 11/12/2020 12:32 Post ID: 23067

50,000 Euro

  • SHITET TOKE TRUALL NE ZEJMEN TE LEZHES ID-1037


Pagesa 50,000 Euro
Siperfaqa 0.20 Dynym (Ose 200 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Lezhe - Qender
Adresa Zejmen, Albania - Harta
Lexime 13

Shitet toke truall ne Zejmen te Lezhes, ndodhet 500 metra ne afersi te autostrades. Ka siperfaqe 2000 m2. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim banese, vile, per biznes etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi eshte 25 Euro/m2, i diskutueshem.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoniNjoftimi ID: 23067