Shitet Toke -Are ,Kompleks Blegtorial Tirana

Truall ose Toke 26/03/2021 14:15 Post ID: 18399


Pagesa 90,000 Euro
Siperfaqa 1000.00 Dynym (Ose 1000000 m2)
Lloji i Tokes 4
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tapize, Albania - Harta
Lexime 336

SHITET -TOKE ARE
SIPERFAQE 2000 M2
PERSHTATUR PER KOMPLEKS BLEGTORIAL.
UJE 24 ORE ME PUS TE KONTROLLUAR
ÇERTIFIKATE PRONESIE E RREGULLT DHE RIVLERSIM I PASURISE.CMIMI 90.000 EURO


Anetari ID: 2206

photo

Njoftimi ID: 18399