Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres, AL17166 Tirana

Truall ose Toke 18/01/2021 15:49 Post ID: 16091

420,000 Euro

  • Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres, AL17166
  • Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres, AL17166


Pagesa 420,000 Euro
Siperfaqa 10.50 Dynym (Ose 10500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane-Durres - Harta
Lexime 164

Shitet tokë në AUTOSTRADE . Toka ka sipërfaqe totale prej 10500 m2 dhe shitet me 40 euro/m2. Mund të shfrytëzohet për të ndërtuar vilë,shtëpi, etj.Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet në rrugën kryesore. Për më tepër na kontaktoni!


Anetari ID: 43

photo

Njoftimi ID: 16091