truall ose toke

Gjiri I Lalzit Shitet Tokë.
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.ndodhet ngjitur me vilat elitare të kësaj zone.për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!...12/07/2020 13:25

45,000 Euro

Toke Ne Shitje Afer Qendres Tregtare Teg Autostrada Titane-elbasan (id 4191018)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Id 4191018afer teg’ut autostrada titane-elbasan, shitet toke e pershtatshme per kompleks vilash ne nje kodrine me pamje relaksuse, siperfaqe deri ne 20,000 m2 me hipoteke,dhenbsp; mund te shitet dhe siperfaqe me te vogel, jo shume larg autostrades....10/07/2020 09:42

2,000,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16707toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, km 17.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 7000m2• me hipotekë • e përshtatshme për cdo tipologji ndërtimi• pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesorepë...09/07/2020 13:14

420,000 Euro

Shitet Truall Me Dokumentacion Te Rregullt
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 3000 m2 ne kamez 400m larg nga rruga kryesore. posedon dokumentacion te rregullt.toka eshte e pershtatshme per ndertim. cmimi eshte 60€ per meter katror ...09/07/2020 11:42

180,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë-elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16691toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, pranë resort palmanova.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 10000m2• me hipotekë • e përshtatshme për vila • pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesor...09/07/2020 10:57

450,000 Euro

Shitet,toke,rinas
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e rinasit,laknas. ka sipërfaqe totale prej 1185 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera •ndodhet buzë rruge •e përshtatshme për investime të ndryshme. •për më tepër na kontaktoni!...08/07/2020 17:33

52,000 Euro

Shitet,tokë,mëzez(future14140)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e mëzezës,prapa casa italia. ka sipërfaqe totale prej 2500m2. disponon certifikatë pronësie. detaje të tjera • buzë rruge •e përshtatshme për shumëllojshmëri biznesesh • në zonë industriale. .për më tepër...08/07/2020 17:32

420,000 Euro

Shitet,tokë,ibë
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16417 toka është e pozicionuar në ibë ,pranë shpellës së pëllumbasit. informacion mbi token: • sipërfaqja e tokes: 3000 m² në total. • toka është e prshtatshme përshtatëshme për vila,hotele etj • toka ndodhet në një ...08/07/2020 17:28

73,000 Euro

Shitet Truall Ne Kashar
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Truall ne shitje ne kashar,rruga mustafa lleshi. siperfaqja e saj eshte 1200 m2 dhe eshte e gjitha e shfrytezueshme. prona ndodhet ne nje zone qe te jep mundesi investimi. toka disponon certifikate pronesie. ...07/07/2020 12:38

55,000 Euro

Shitet,toke,autostrada Tirane-durres(future14105)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në autostradën tiranë-durrës,pranë rrugës dytësore. ka sipërfaqe totale prej 7000m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • e aksesueshme nga rruga •e përshtatshme për shumëllojshmëri biznesesh ...06/07/2020 17:38

1,050,000 Euro

Shitet,toke,yzberisht
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e yzberishtit,pranë fabrikës së mielit "nela". ka sipërfaqe totale prej 300 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera: •e përshtatshme për investime të ndryshme. •për më tepër na kontakt...06/07/2020 17:38

49,055 Euro

Okazion: Shitet Toke E Shfrytezueshme Ne Kashar (akademia E Hipizmit) Me Nje Siperfaqe Pre
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion: shitet toke e shfrytezueshme ne kashar (akademia e hipizmit) me nje siperfaqe prej 12,150 m2dhenbsp;q2179te dhenat e ndarjes:- 2 siperfaqe toke- sip totale: 12,150 m2dhenbsp;- sip neto : 12,150 m2dhenbsp;karakteristika:- okaziondhenbsp;- shi...04/07/2020 14:05

220,000 Euro

Shitet Toke 4600m2 Ne Yzberisht.
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 4600 toke ne yzberisht. prona eshte nje mundesi shume e mire investimi per te zhvilluar aktivitete te ndryshme ne fushen e industrise, tregetise dhe bujqesise. mund te perdoret edhe per ndertim kapanonesh ose mund te sherbeje per lloje te tjer...02/07/2020 17:18

190,000 Euro

Shitet Toka Koder Truall 2000m2 Per 27 Milion Lek Te Vjetra Super Okazion !!
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka koder truall 2000m2 per 27 miliondhenbsp;lek te vjetra super okazion!!toka dispono pamje super te bukur nga deti nga vendi ku ndodhet toka shikon komplet vendin me kete cmim esht per pak kohedhenbsp;...30/06/2020 17:35

27,000,000 Leke

Shitet, Toke, Prush, Tirane. Id : 18634
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne prush . toka ka siperfaqe totale prej 1000 m2. buze rruge. mund te shfrytezohet per aktivitete biznesi. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. per ta viztuar na kontaktoni! id : 18634 http://illyrianhome...30/06/2020 08:35

45,000 Euro

Okazion Toke Per Shitje Ose Me Nderrim Tek Tegu !!!
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion toke per shitje ose me nderrim tek tegu !!!dhenbsp;toka ndodhet prapa vilave rolling hils , vije ajrore 100 m.buze rrugesiperfaqe 1500 m2 me certifikate pronesie .cmimi okazion 65 euro m2.mund dhe te nderohet makine plus diferencen cash...29/06/2020 17:58

97,500 Euro

Shitet 1 Dylym Toke Buze Autostrades Korce Erseke
Zone Periferike | Korce
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 1 dylym toke buze autostrades korce erseke 14 kilometra nga korca...toka ka uje dhe drita shitet mundesi ndrimi me makin + ose - per ndrime...toka esht me certifikat pronesie te rregullte...29/06/2020 15:47

7,000 Euro

Shitet, Tokë, Fushe Preze
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16538toka është e pozicionuar në fushë prezë. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 8500m²e përfshirë 1100m2 konstruksion metalik për kapanon me dimensione 30x35x6m lartesi pranojme dhe klering! dokumentacioni: me hi...29/06/2020 15:14

380,000 Euro

Shitet 1900 M2 Toke Ne Vishaj Me Hipoteke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne zonen e vishaj me siperfaqe 1900 m2. toka ndodhet buze rruge. prona eshte e pershtatshme per ndertim. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion na kontaktoni!...28/06/2020 13:00

66,500 Euro

Shitet, Toke, Casa Italia, 2471 M2
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16236toka ndodhet pas casa italia.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2471m2• me hipotekë. e përshtatshme për ndërtim.• pozicion i favorshëm gjeografikpër ta vizituar na kontaktoni!...27/06/2020 09:30

81,543,000 Euro

Shitet, Toke, Kashar
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16497toka është e pozicionuar në zonën e kasharit.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokes: 750m²dokumentacioni: me hipotekë.për të vizituar na kontaktoni!...26/06/2020 16:15

60,000 Euro

Shitet Truall 435 M2 Me Certifikate Ne Sarande -100 M Ne Vije Ajrore Mbi Hotel Santa Quara
Qender | Sarande
Truall Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Trualli per ndertim ndodhet prane hotel santa quaranta 30m mbi rrugen kryesore sarande ksamil dhe prane rruges dytesore te re e cila kalon perpara truallit. trualli eshte e pajisur me certifikate pronesie nga bashkia hipoteka sarande. ...26/06/2020 11:36

55,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 6000 M2
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16260toka ndodhet në autostradën e vjetër tiranë- durrës informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 6000 m2 • me hipotekë. e përshtatshme për ndërtim. • pozicion i favorshëm gjeografik për ta vizituar na kontaktoni! ...26/06/2020 10:08

60,000,000 Leke

Okazion.... Shes 1000 M2 Truall Ne Pezè Vogèl
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shes 1000 m2 toke per ndertim ne peze vogel buze rruges kryesore me çertifikate pronesie .cel 0686340091 ...25/06/2020 15:16

50,000 Euro

Shitet Toke Prane Rruges Kryesore, Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ka një sipërfaqe prej 4200 m2 dhe ndodhet pranë rrugës kryesore që lidh tiranën me veriun. disponon certifikate të rregullt pronësie. 110 eur/m2 për cdo informacion jeni të lutur të na kontaktoni! ...24/06/2020 15:25

462,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim