340x230    340x230

🏡 truall ose toke

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
25,000 Euro Shitet, Truall 150 M2 ,yzberisht Una27204
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
3.76 Km
nga qendra

Shitet tokë, yzberish / në afërsi të kmy/ prapa spitalit amerikan 3. • ka sipërfaqe 149 m2 • dokumentacion i rregullt hipotekor. për vizitë në pronë na kontaktoni! ...04/10/2022 17:02

110,000 Euro Shitet, Toke, Sauk I Vjeter (pro+22341)
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2

Toka ndodhet në zonën e saukut te vjeterinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 400m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.•dokumentacion i rregullt hipotekorpër ta vizituar na kontaktoni! ...03/10/2022 11:40

50,000 Euro Jap Tokën Me Klering
Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Jap tokën me klering kërkoj firmë ndërtimi serioze që të jap tokën time në këmbim të apartamenteve dhe dyqaneve në tiranë. toka me sipërfaqe 500 m2 ndodhet në afërsi të pishave të detit, në golem, me letra të rregullta, në p...03/10/2022 11:08

123,500 Euro Toke Ne Shitje, Buze Liqenit Te Farkes, Midis Bar Panorama Dhe Unazes Se Madhe, T 11027
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
9.50 Dynym ose 9500 m2

Shitet toke me siperfaqe 9500 m² me hipoteke, me intensitet ndertimi 0.6. per nga vendodhja, toka te ofron nje mundesi te mire investimi, per ndertime vilash, resortesh, restorantesh etj. Çmimi i shitjes 130 euro/m². ...03/10/2022 09:57

110,000 Euro Shitet Shtepi Private 60m2 + Truall 200 M2 Prane Unazes Se Vogel Dhe Qsut, Tirane 
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Truall Perdorimi
200.00 Dynym ose 200000 m2
2.94 Km
nga qendra

📍 shitet  shtepi private + truall me sip 60m2 se bashku me truallin i cili eshte 200m2. 🔷me certifikate dhe dokumenta te rregullta pronesie te dyja, shtepi+truall.🔷  shume prane unazes se vogel ndodhet tek rruga halit bega prane kryqezimi...02/10/2022 20:59

58,000 Euro Kazion. Shitet Truall Në Qytetin Fier Me Hipotekë
Qender | Fier
Truall Perdorimi
0.60 Dynym ose 600 m2

Truall 600 m2 për ndertim, zonë e qetë me të gjitha facilitetet, vetëm 700m larg qendres. Çmim shumë i arsyeshëm i diskutueshëm....02/10/2022 07:49

95,000 Euro Shitet,toke, Autostrada Tirane-durres (pro+23521)
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2
12.76 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë- durrës, një vend strategjik dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. sipërfaqja totale e truallit është 450m2 dhe trajtohet me një cmim 210euro/m2.pozicioni strategjik dhe hyrje-daljet qe kane...30/09/2022 13:23

3,000 Euro Toke Me Qera Ne Mezez!
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2

Jepet me qera toke me siperfaqe 3000m2 ne mezes. toka mund te perdoret per kapanone, per panele etj per me shume informacione na kontaktoni! ...30/09/2022 12:08

225,000 Euro Shitet, Toke, Berxulle. (pro+24614)
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2
11.78 Km
nga qendra

Shitet toke me vendodhje ne berxulle, tirane.informacion mbi tokën:• toka ka nje siperfaqe prej 5000 m2.• 20 m gjeresi dhe 250 m gjatesi.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• mundesi te ndryshme shfrytezimi.• e pershtatshme pe...30/09/2022 09:15

340,000 Euro Shitet, Tokë, Prush, Tiranë. 340,000 € Id: Opp+27692
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2

Shitet tokë në zonën e prushit. me sipërfaqe totale prej 4000 m2. e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. disponon dokumentacion te rregullt. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni! ...29/09/2022 12:41

113,000 Euro Shitet Toke Buze Rruges Kryesore - Ngjitur Equos Resort **1330 M² Me Hipoteke (intensit
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.30 Dynym ose 1300 m2

Shitet tokë buze rruges kryesore - ngjitur me equos resortdhenbsp; **1330 m² me hipoteke toke are ( tokedhenbsp; ku mund të ndertohet deri ne 2 kate) **intensitet 0.3 || qetesi absolute dhe zone me plan zhvillimi fantastikdhenbsp;q3468- sipëfaqe ...28/09/2022 01:19

320,000 Euro Shitet TokË NË FarkË
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym ose 3200 m2

Shitet tokë në farkë me sipërfaqe 3200 m2 toka është e përshtatshme për ndërtimin e vilave, shtëpive, komplekseve dhe për lloje të ndryshme biznesi që i përshtaten zonës. disponon certifikatë pronësie. për më shumë informacione...28/09/2022 00:16

600,000 Euro Shitet Toke Ne Lunder /tirane, Cmimi:120euro/m2
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2

Shitet toke ne lunder /tirane siperfaqa : 5000m2 *me dokumentacion te rregullt adresa : lunder/tirane cmimi:120euro/m2 ...27/09/2022 12:14

3,285,000 Euro Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres 45.000m2 Ne Vije Te Pare.
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
45.00 Dynym ose 45000 m2

Shitet toke me nje siperfaqe 45.000m2, ne autostraden tr-dr pertej vores. toka ndodhet 160 metra lineare prane vores dhe kufizohet nga njera ane me autostraden. prona eshte katrore, e mund te perdoret per cdo lloj biznesi. mund të përdoret për ...27/09/2022 11:11

40,000 Euro Shitet Toke ,mbas Ardenos /rruga Per Qtu Cmimi : 40,000€
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2

Shitet toke siperfaqa : 720 m2 mundesi e mire investimi per ndertim / eshte e rrethuar me themel betoni . adresa :ndodhet mbas ardenos /rruga per qtu cmimi : 40,000€ ...26/09/2022 12:38

170,000 Euro Shitet Toke 3400 M2 Ne Lana Bregas !
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.40 Dynym ose 3400 m2

Shitet toke ne lana bregas . toka ka siperfaqe 3400 m2. toka ka pamje te lire dhe ka akses te menjehershem me rrugen e dajtit. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi 50 euro/m2 per me shume informacion na kontaktoni ! ...26/09/2022 11:22

130,000 Euro Shitet, Tokë Arë, Petrelë, Tiranë 130,000 € Id: Pro21969
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
8.55 Km
nga qendra

...24/09/2022 14:45

160,000 Euro Shitet Toke - Are 4000 M2 Ne Surrel !
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2

Shitet toke ne surrel . toka ka siperfaqe 4000 m2 . lloji i saj eshte toke – are . disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . cmimi 40 euro/m2 per me shume informacion na kontaktoni ! ...24/09/2022 12:18

500,000 Euro Ne Velipoje Ndertese + Toke Ne Shitje! Id: Billion2252
Velipoje | Shkoder
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Ne velipoje ndertese + toke ne shitje! id: billion2252 shitet toke plus ndertese ne velipoje. toka dhe ndertesa ndodhen buze rruge dhe ka largesi 300m ne vije ajrore nga bregdeti. eshte nje zone ne zhvillim per turizmin pasi plazhi i velipojes es...23/09/2022 11:26

200,000 Euro Shitet, Tokë, Prush, Tiranë. 200,000 € Id: Opp+17906
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
7.01 Km
nga qendra

Shitet tokë në zonën prush, tiranë.me sipërfaqe totale prej 4000 m2.e përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.disponon çerfitikatë pronësie.opsion ideal investimi.për më tepër na kontaktoni!...23/09/2022 10:53

230,000 Euro Shitet, Tokë, Mullet, Tiranë. 230,000 € Id: Opp+18510
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.10 Dynym ose 4100 m2
8.00 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e fikas në mullet.me sipërfaqe totale prej 4147m2 dhe me perspektivë zhvillimi.i përshtatshëm për ndërtim (vila, kapanone).buzë autostradës tiranë-elbasan.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha ...23/09/2022 10:53

70,000 Euro Shitet,tokë, Autostrada Tiranë-durrës Plus 7140
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
12.76 Km
nga qendra

...22/09/2022 12:29

80,000 Euro Shitet 2 Dylym Toke Ne Gurre ,tirane !
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2

Shitet 2 dylym toke ne gurre , tirane . nga 2000 m2 toke vetem 1200 m2 jane te regjistruara ne certifikate pronesie , 800 m2 jane ne proces hipotekimi . toka eshte e llojit toke – are . cmimi : 40 euro/m2 per me shume informacion na kon...22/09/2022 10:39

260,000 Euro Toke (3050 M2) Buze Rruge Kryesore **bërzhitë, Pas Palmanovës - Intensitet 0.3 (mnd Te
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2

Shitet  tokë buzë rrugës kryesore bërzhitë - pas palmanovës ***3050 m² me hipotekë tokë arë ( tokë e kuqe ku mund të ndërtohet ***intensitet 0.3 -- mund te ndertohen 5 - 6 vila (2 kate)  - qetësia absolute  q3454- sip: 3050 m2- inte...21/09/2022 14:07

200,000 Euro Shitet Toke Ne Surrel
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym ose 8000 m2

Shitet toke me sip, 8000m buze rruge kryesore te surrelit ne forme kuadrat, e pershtashme per banim ose dhe per biznes. toka ndodhet afer bar restorant te lala. shitet me 25 euro metri. eshte e pajisur me certifikate pronesie. per me shume kontakto...20/09/2022 16:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim