truall ose toke tek blloku garda liqeni artificial stadiumi dinamo tir

70,000 Euro Shitet Toke Ne Ne Rrugen Pasho Hysi Prane Kompleksit Magdalem Ne Ali Demi 1000 M2 (id41910
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
97.61 Km
nga qendra

Id 4191026rr. pasho hysi ne ali demi, mbrapa magdalem shitet toke me siperfaqe 1000 m², me hipotekcmimi i pa diskutushem 70 000 euro. ...24/11/2020 16:14

400,000 Euro Shitet, Toke, Liqeni I Thate, Tirane, Pri+18652
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
2.45 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e liqenit të thatë, pranë rrugës së ullishtes.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 4000 m2.• dokumentacioni: me certifikatë pronësie.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzi...24/11/2020 13:28

280,000 Euro Shitet, Toke, Liqeni Artificial, Tirane, Pri+18648
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
1.74 Km
nga qendra

Toka ndodhet tek liqeni artificial.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 1000 m2.• me certifikatë pronësie.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni! ...24/11/2020 13:02

225,000 Euro Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë, Pri+18646
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym ose 1500 m2
3.25 Km
nga qendra

Toka ndodhet në sauk.
informacion mbi tokën :
• sipërfaqja e tokës : 1500 m2.
• dokumentacioni:me certifikatë pronësie.
• e përshtatshme për investim.
• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.


për ta vizituar na kontakt...24/11/2020 12:20

170,000 Euro Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18567
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym ose 2500 m2
2.45 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e liqenit të thatë.
informacion mbi tokën:• ndodhet në rrugën e garunjës.• sipërfaqja e tokës: 250 m² truall dhe 80m2 ndërtesë.• toka është e përshtatshme për ndërtim vilash.• dokumentacioni: me hipot...19/11/2020 12:56

200,000 Euro Prush. Shitet Toke Pemtore.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
7.01 Km
nga qendra

Prush. shitet toke pemtore. toke me nje shumllojshmeri pemesh frutore, me 2 puse uji, dhe me energji elektrike, ndodhet ne nje lokacion shume te favorshem per zhvillim dhe investim. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi: 50€ per m...19/11/2020 10:32

52,000 Euro Shitet Toke Truall Ne Rrugen " Teuta " Ngjitur Me Shkollen Sportive Ne Kamez -tirane
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2
6.92 Km
nga qendra

Shitet toke truall ne rrugen " teuta " ngjitur me shkollen sportive ne kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 5000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka mund te shitet edhe e ndare ne dynym,pra mund te...18/11/2020 19:20

157,000 Euro Shitet, Tokë, Vaqarr, Tiranë, Pri+18551
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym ose 2800 m2
7.02 Km
nga qendra

Toka ndodhet në vaqarr:informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2800 m2.• dokumentacioni: me certifikatë pronësie.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni!pri+18551 ...18/11/2020 16:49

190,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë, Pri+18538
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym ose 1600 m2

Toka ndodhet prane kompleksit te vilave në teg.

informacion mbi tokën :

• sipërfaqja e tokës : 1600 m2

.• dokumentacioni: me certifikatë pronësie

• e përshtatshme për investim

.• mundësi të ndryshme shfrytë...18/11/2020 13:07

1,761,600 Euro Toke Ne Shitje Ne Komunen Petrele Ne Afersi Te Teg Ne Tirane (id 4191025)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
22.20 Dynym ose 22200 m2
8.55 Km
nga qendra

Id 4191025ne komunen petrele ne afersi te teg (tirana east gate) shitet toke are 13600 m² me hipoteke dhe 8640 m² ne proces legalizimi. toka ndodhet afer rruges makines.shitet 80 euro/m² ...13/11/2020 15:49

170,000 Euro Mundesi Perfekte Mes Qetesis Dhe Gjelberimit - 300 M2 Truall Tek Vilat Gjermane
Qyteti Studenti/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
1.90 Km
nga qendra

Shitet truall 300 m2 tek vilat gjermane, me dokumentacion te rregulltq2467te dhenat e ndarjes:- 300 m2karakteristika:dhenbsp;• zone shume e qete• hapesire e gjelbert e para shtepise• qetesi absolute• vendi i duhur per pak qetesi nga zhurma e ...13/11/2020 09:37

140,000,000 Leke Toke Are Ne Shitje Pran Liqenit Te Farkes Ne Tirane (id 4191024 )
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
14.00 Dynym ose 14000 m2
4.78 Km
nga qendra

Id 4191024toke are per shitje ne farke te vogel, pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka akses direkt ne te, ofron siperfaqe totale prej 14000 m² (14 dylym), kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme,  ndertimore si komplekse vilas...10/11/2020 10:45

273,000 Euro Shitet Toke Ne Lunder Me Mundesi Per Ndertim Vile
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
2.10 Dynym ose 2100 m2
6.98 Km
nga qendra

Shitet toke ne lunder me siperfaqe prej 2.100 m2, ne nje super zone me interes per ndertim vile. toka ndodhet fare prane qendres tregtare teg, dhe kompleksit te vilave joy. toka ka nje forme kuadtratike me nje reliev perfekt per ndertim vilash, ndodh...09/11/2020 11:17

228,000 Euro Shitet Toke 500 M Larg Nga Teg-u
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym ose 1200 m2
5.73 Km
nga qendra

Toke ne shitje prane qendres tregtare teg. siperfaqe totale e tokes eshte 1200 m2. mund te shfrytezohet per vile private. disponon certifikate pronesie. per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni. ...05/11/2020 11:37

35,000 Euro Shitet TokË BujqËsore NË HimarË
Zone Periferike | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym ose 1500 m2
0.48 Km
nga qendra

Shitet tokë bujqësore ne himarë. prona ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe rrethoet nga gjelberimi. 👉 për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 304 1461 ...04/11/2020 12:39

100,000 Euro Toke Per Shitje Tek Liqeni I Farkes.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
3.77 Km
nga qendra

Shitet toke are me siperfaqe 1000 m2 prane parkut te liqenit te farkes. vendosja e prones ne kete zone e ben ate nje mundesi shum ete mire investimi duke pare zhvillimin e vrullshem te zones ne vitet e fundit. disponon dokumentacion te plote hipoteko...01/11/2020 04:14

45,000 Euro Shitet 11000 M2 Toke Ne Petrele
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym ose 11000 m2
8.55 Km
nga qendra

Shitet 11000 m2 toke ne petreleshitet toke ne afersi te tiranes me siperfaqe 11000 m2. toka eshte ne periferi te  tiranes ne petrele. zona eshte ne prespektive zhvillimi urbanistik ne te ardhmen e afert dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. llo...26/10/2020 11:32

450,500 Euro Shitet Toke- Pemtore
Ksamil | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
5.30 Dynym ose 5300 m2
18.21 Km
nga qendra

Shitet toke- pemtore siperfaqje totale 5332 m2 adresa e pasurise piqeras-sarande cmimi 85 euro/m2...24/10/2020 16:14

8,000,000 Leke Tokë Në Shitje Në Dobraç
Qender | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym ose 8000 m2

Sun real estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 8 dynym . toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷Çmimi: 8’000’000 leke ————————————– ▶të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer ...22/10/2020 09:44

6,500,000 Leke Shitet Truall 2.5 Dylym Ne Shen Gjergji
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 Dynym ose 2500 m2
23.12 Km
nga qendra

Shiten 2.5 dylym toke ne shen gjergji dajt. toka ndodhet ne afersi te zona turistike . toka ka mundesi ndarje . cmimi i diskutueshem . per cdo informacion kontaktoni...20/10/2020 14:22

200,000 Euro Tirane, Shes Toke 3.000 M² 200.000 Euro (farkë)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
5.37 Km
nga qendra

shitet tokë në farkë pranë liqenit. toka ka sipërfaqe prej 3000 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni. https://urbanrealestate.al/estate_...19/10/2020 16:11

17,000 Euro Shitet Toke 10,000m2
Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
1.50 Km
nga qendra

Toke me sip.10,000m2 -sektor rinia -toka ndodhet ne parcelen e 2 e aksesueshme me rruge kalimi -e pershtatshme per ndertime te ndryshme ...18/10/2020 17:06

72,000 Euro Shitet Toke/truall , 600 M2 . Adresa : Farke
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.60 Dynym ose 600 m2
5.37 Km
nga qendra

Shitet tokë për ndërtim me sipërfaqe 600 m2. toka është me çertifikatë pronësie. Është një zonë shumë e qetë për banim . Çmimi: 120€ m2 cmimi total : 72.000 euro adresa : farkë , tiranë...17/10/2020 14:02

78,000 Euro Shitet Toke Ne Dajt
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2
9.74 Km
nga qendra

Toke per shitje ne dajt. ne toke ndodhet nje objekt 2 katesh, i cili eshte ne proces legalizimi. objekti 2 katesh organizohet: kati i 1 eshte garazh, ndersa kati 2 organizohet nga sallon plus dhome. toka eshte me certifikate pronesie, ndersa objekti ...15/10/2020 13:01

26,000 Euro Super Okazion! Shitet Toke Are / Truall . Adresa : Farke E Madhe
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
5.72 Km
nga qendra

Shitet toke are / truall me siperfaqe 340 m2 ne farke te madhe, lagjja e shehlereve. toka ka forme trekendore, me dokumenta te rregullta e pershatateshme per shtepi fshtati me dalje ne rruge automobilistike. Ështe nje zonë shume e qete . Çm...15/10/2020 11:03

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim