🏡 toke ne shitje

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
1,111 Euro Ne Mullet 4150m2 Toke Per Shitje! Id: Billion1411
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.10 Dynym ose 4100 m2
8.00 Km
nga qendra

Ne mullet 4150m2 toke per shitje!id: billion1411toka eshte e lokalizuar ne mullet prane komunes ,ne rruge kryesore me pamje nga autostrada. vend i fresket, anes rruges , i pershtatshem per investim,per ndertim . toka ka nje siperfaqe prej 4150m2, e p...04/12/2021 11:46

72,000 Euro Shitet, Tokë, Pranë City Park 72,000 € Id: Pri23750
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym ose 1200 m2

Disponojmë tokë për shitje, ngjitur me city park.informacion mbi tokën:• sipërfaqja e tokës: 1200 m2.• e përshtatshme për rindërtim vetjak ose komercial.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.• me doku...04/12/2021 11:45

415,000 Euro Shitet, Truall + Restorant, Vore (una23946)
Vore | Tirane
Truall Perdorimi
4.10 Dynym ose 4100 m2
15.47 Km
nga qendra

Restoranti ndodhet në zonën e vores.informacion mbi restorantin:• buzë rruge• kati 1• sipërfaqja e tokes 4080 m2• siperfaqja e brendshme 120 m2• verande 200 m2• e investuar• restoranti eshte ne gjendje pune• me dokumentacion të r...02/12/2021 14:13

65,000 Leke Shitet Toke, Ne Kashar
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.50 Dynym ose 7500 m2
8.22 Km
nga qendra

shitet tokë, në kasharsipërfaqja: 750 m2 me Çertifikatë pronësie tokë bosh Çmimi: 65 000 euroadresa: në kashar, mbrapa mobileri ajaxit për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 0676072222, 0677141006, ose paraqituni pr...02/12/2021 12:07

48,000 Euro Shitet, Toke, Lin/pogradec
Zone Periferike | Pogradec
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym ose 1600 m2
74.82 Km
nga qendra

Informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës :1600m2. • e pershtatshme per investim. • mundësi të ndryshme shfrytëzimi. • me dokumentacion te rregullt hipotekor • ndodhet në lin të pogradecit. • buze liqenit për ta v...01/12/2021 18:13

1,200,000 Euro Shitet Siperfaqe Toke Ne Lunder
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 Dynym ose 20000 m2
6.98 Km
nga qendra

Shitet siperfaqe toke ne lunder toka eshte 20000 m dhe cmimi per m2 eshte 60 euro ju mirepresim per nje vizite nga afer !!!  ...30/11/2021 15:51

85,000 Euro Toke Ne Shitje Ne “kamez”
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
6.71 Km
nga qendra

Toke ne shitje ne “kamez”ka nje siperfaqe prej 1000 m2ndodhet shume prane shkolles “100 vjetori” ne nje zobe shume se aksesueshmeeshtë e përshtatshme për ndërtimin banese ose magazinedisponon certificate pronesiecmimi i shitjes 85000 euro...29/11/2021 16:02

80,000 Euro Ali Demi
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym ose 100 m2
1.34 Km
nga qendra

Rruga ali demi shes trruall sip.80 m2, cmimi 80 mije euro. tel.0692888826 ...27/11/2021 14:36

180,000 Euro Shitet Toke 6000 M2 Buze Rruges Ne Peze Tirane.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2
0.89 Km
nga qendra

Shitet toke 6000 m2 buze rruges ne peze tirane. toka ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka eshte e pershtarshme per aktivitet biznesi apo per banim.toka shitet me 30 euro m2. toka ka uje per vaditje. toka ka dok...26/11/2021 19:52

100,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë. 100,000 € Id: Opp+21347
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym ose 2400 m2
5.37 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e farkës..informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2400 m2.800 m2 (me dokumentacion të rregullt hipotekor) , pjesës tjetër i del dokumentacioni në momentin që ka blerës.• e përshtatshme për investim.• mu...25/11/2021 14:01

1,000 Euro Jepet Me Qera Truall Toke. Mbas Qtu
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
6.71 Km
nga qendra

Jepet me qera truall tokesiperfaqja  1850  m2. i pershtatshem per lulishte,parking,fushe futbolli etjadresa: mbas qtucmimi me kompromis ne baze te aktivitetit qe do zhvillohet ...25/11/2021 13:05

137,700 Euro Shitet Toke Ne Zonen E Vaqarrit, Tirane (id 4191050)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym ose 2200 m2
0.27 Km
nga qendra

Id 4191050ne zonen e vaqarrit, tirane shitet toke me siperfaqe totale 2295 m², toka ndodhet buze rruges kryesore, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. toka ndodhet ne zone shume te mire, ideale per investim dhe ndertim.cmimi 137700 euro (60...25/11/2021 11:35

75,000 Euro Shitet Truall Ne Ali Demi, Rruga Tomi Kristo Dhe Fuat Babani
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
2.22 Km
nga qendra

Ali demi, rruga tomi kristo dhe fuat babani shitet truall me siperfaqe 300m2. trualli ndodhet ne nje lokacion shume te favorshem per zhvillim dhe investim. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmimi 75.000 euro i diskutueshem. per me shu...24/11/2021 10:40

275,000 Euro Shitet Toke Are Ne Petrele
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2
8.55 Km
nga qendra

Shitet toke are ne petrele. ka nje siperfaqe prej 5.000m². e pajisur me certifikate pronesie. ...24/11/2021 10:17

48,000 Euro Toke Per Shitje Ne Sauk.
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
3.25 Km
nga qendra

Ofrohet per shitje toke are me siperfaqe 300 m2 ne sauk. disponon hipoteke.dhenbsp;...23/11/2021 17:24

60,000 Euro Ne Prush 1100 M2 Toke Per Shitje! Id: Billion1337
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym ose 1100 m2
7.01 Km
nga qendra

Ne prush 1100 m2 toke per shitje!id: billion1337shitet 1100 m2 toke ne prush.toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem nga tirana.vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe m...23/11/2021 13:44

45,000 Euro Shitet, Tokë, Komuna Farkë 45,000 € Id: Plus 7285
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Toka ndodhet në afërsi të “komunës farkë”.ka sipërfaqe totale prej 500 m2.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.zonë e projektuar për ndërtim.detaje të tjera• ndodhet në afërsi të rrugës kryesore.• e përshtatshme për b...18/11/2021 16:57

360,000 Euro Shitet, Toke , Farke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
24.00 Dynym ose 24000 m2
5.37 Km
nga qendra

Toka ndodhet ne farke.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2000 m2.• dokumentacioni: me hipoteke•zone e kuqe për ndertim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni! ...18/11/2021 11:21

125,000 Euro Shitet,toke,sarande
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
40.00 Dynym ose 40000 m2
2.53 Km
nga qendra

...18/11/2021 11:17

105,000 Euro Shitet 2500 M2 Tokë Arë .me Hipotekë.
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym ose 2500 m2
4.51 Km
nga qendra

♦️shitet 2500 m2 tokë arëdhenbsp; ne durresdhenbsp;📝me hipotekedhenbsp;⏩mundesi shume e mire investimidhenbsp;💷cmimi-105000euro📍adresa - spitalle durresdhenbsp;📲📞per me shume detaje kontaktoni ne numrin tone te telefonit! ...18/11/2021 11:16

155,000 Euro Shitet Toke, Ne Dajt
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
31.00 Dynym ose 31000 m2
10.99 Km
nga qendra

shitet tokë, në dajtsipërfaqja: 3100 m2 me Çertifikatë pronësie tokë bosh Çmimi: 50 euro/m2adresa: në dajt, para select hillit për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 0676072222, ose paraqituni pranë zyrave tona në ...18/11/2021 10:20

520,000 Euro Shitet, Tokë, Pranë Teg
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
3.25 Km
nga qendra

Toka ndodhet afër teg-utinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 4000m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni!...18/11/2021 10:18

36,000 Euro Shitet, Toke, Valias (una23715)
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
9.92 Km
nga qendra

Informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 1000m2.• e përshtatshme për rindertim vetjak ose komercial.• e pershtatshme per investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.• me dokumentacion te rregullt hipotekorpër ta vizituar na kon...16/11/2021 15:52

520,000 Euro Shitet, Tokë, Pranë Teg, Future Home Opp21538
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
3.25 Km
nga qendra

Toka ndodhet afër teg-utinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 4000m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni! ...16/11/2021 12:25

550,000 Euro Okazion: Tokë (4,076m2) Në Autostradën Tiranë - Durrës Pas Kolegjit Turgut Ozal
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
12.76 Km
nga qendra

Okazion: tokë (4,076m2) në autostradën tiranë - durrësdhenbsp; pas kolegjit turgut ozalq2985shitet tokë okazion në autostradën tiranë - durrësdhenbsp; pas kolegjit turk ozal ose vodafone - ose përball delta home ose veko- toka ËshtË nË ...15/11/2021 16:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim