340x230    340x230

🏡 toka paskuqan

🕵 Online 5 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    

500,000 Euro

Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 5000 m2
5.00 Dynym
3.54 Km nga qendra

Toka ndodhet te ne paskuqan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësie • mundësi të shumta shfrytëzimi.toka shtet me cmimin 100 euro/ m2.për ta vizituar na kontaktoni!cel. : +355694266028...

08/04/2020 04:18

110,000 Euro -Shitet, Toke, Sauk I Vjeter (pro+22341)

Tirane | Sauk/Qendra TEG
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 0 m2
0.00 Dynym
Toka ndodhet në zonën e saukut te vjeterinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 400m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.•dokumentacion i rregullt h...
📅 Date: 30/11/2022 15:45

13,000 Euro -Shitet Toke Tek Liqeni I Qerkezes Me Pamje Fantastike.

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.71 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 12000 m2
12.00 Dynym
6.71 Km nga qendra
Shitet toke tek liqeni i qerkezes me pamje fantastike. mund te blihet komplet  eplote prej 12 dymyn ose  e ndare ne fraksione te ndryshme.me certefikate pronesie. v01- 818 m - 15.000 eurov02- 1256...
📅 Date: 29/11/2022 16:36

520,000 Euro -Shitet Toke 200.000 M2 Ne Lushnje 520.000 Euro

Lushnje | Qender 43.96 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 20000 m2
20.00 Dynym
43.96 Km nga qendra
Shitet toke ~200.000 m2 ~ne lushnje ~ me hipoteke ~ cmimi 2.6€ m2 ose 520.000€ kontaktoni n200...
📅 Date: 29/11/2022 11:43

990,000 Euro -Shitet Toke 90.000 M2 Ne Fier 990.000 Euro

Fier | Qender 70.04 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 9000 m2
9.00 Dynym
70.04 Km nga qendra
Shitet toke ~90.000 m2 ~ne fier ~ me hipoteke ~ cmimi 990.000€ kontaktoni 0676722221 n200...
📅 Date: 29/11/2022 11:28

92,000 Euro -Shitet Truall 920 M2 Ne Berzhite 92000 Euro

Tirane | Sauk/Qendra TEG 11.24 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 9200 m2
9.20 Dynym
11.24 Km nga qendra
Shitet truall pershtashme per cdo lloj ndertimi prone me tgjitha dokumentat ~920 m ~ berzhite ~ cmimi 100€m2 kontaktoni n200...
📅 Date: 28/11/2022 10:46

240,000 Euro -Shitet, Toke, Berxulle. (pro+24614)

Tirane | Zone Periferike 11.78 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 3000 m2
3.00 Dynym
11.78 Km nga qendra
Shitet toke me vendodhje ne berxulle, tirane. informacion mbi tokën: • toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2. • 20 m gjeresi dhe 250 m gjatesi. • disponon dokumentacion të rregullt hipote...
📅 Date: 28/11/2022 10:32

20,000 Euro -Berat - Toke Ne Shitje 20.000 €

Berati | Zone Periferike 69.54 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2000 m2
2.00 Dynym
69.54 Km nga qendra
Okazion!!! shitet: * 2003 m2 toke * e mbjelle “63 rrenje ullinje 3 vjecar.” * pozicion i favorshem * buze rruge * pamje nga qyteti * e pajisur me certifikate pronesie * 20.000 € * ...
📅 Date: 27/11/2022 15:32

9,600 Euro -Shitet Godinë + Truall, Dvoran/mollaj, Korçë

Korce | Zone Periferike 0.20 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 900 m2
0.90 Dynym
0.20 Km nga qendra
Disponojmë godinë + truall, për shitje, dvoran/mollaj, korçë informacion mbi pronat: • sipërfaqe trualli: 90m2 • sipërfaqe godine: 71.3m2 mund të shfrytëzohet si magazinë frigo...
📅 Date: 26/11/2022 14:44

119,000 Euro -Shitet Truall Ne Borsh, 1000m2

Himare | Borsh 10.38 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
10.38 Km nga qendra
Shitet truall ne bregdet ne borsh, sip eshte 1000m2 , ( 1dynym), ndodhet 100m larg ne vije ajrore nga deti, mundesi e mire investimi, me vertetim pronesie. nxitoni......
📅 Date: 24/11/2022 19:51

235,000 Euro -Toke Ne Shitje Tek Liqenit Te Thate

Tirane | Zone Periferike 2.98 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
2.98 Km nga qendra
Toke me siperfaqe 1000m2 tek rruga e ullishtes . toka eshte e pozicionuar prane rruges kryesore te ullishtes . disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor....
📅 Date: 24/11/2022 11:53

440,000 Euro -Shitet Toke 8000m2 Ne Karshar 440.000 Euro

Tirane | Vore 8.22 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 8000 m2
8.00 Dynym
8.22 Km nga qendra
Shitet toke ~autostrada tirane – durres ~kashar ~prane restorant king ~8000 m2 ~cmimi 440.000 euro kontaktoni 0676722221 e400...
📅 Date: 24/11/2022 08:09

150,000 Euro -Shitet Truall 3000 M2 Ne Berzhite 150.000 Euro

Tirane | Sauk/Qendra TEG 11.24 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 3000 m2
3.00 Dynym
11.24 Km nga qendra
Shitet truall ~ buze rruges ~ e pershtashme per cdo lloj ndertimi ~ me hipoteke ~3000m2 ~ berzhite ~ cmimi 50€ m2 i diskutueshem kontaktoni n200...
📅 Date: 23/11/2022 16:21

600,000 Dollar -Shitet Toke Ne Picalle Tirane Afer Teg 7000 M2 Je Vende Ideal Per Vila

Tirane | Zone Periferike 5.97 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 7000 m2
7.00 Dynym
5.97 Km nga qendra
Shitet tok ne picalle tirane pran xhamis 70000m2 afer teg eshte je zene shum e mir per investim per komplekse vilash oshe hoteleri eshte pran lumit dhe shum vendi qet. per ata si duan je vende te past...
📅 Date: 23/11/2022 16:09

50,000 Euro -Shitet Toke Okazion Autostrada Fier-lushnje

Fier | Zone Periferike 43.96 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 2100 m2
2.10 Dynym
43.96 Km nga qendra
Shitet toke okazion, ne autostraden fier-lushnje, dhe pse toka ka statusin are, eshte e vendosur ne fashen industriale te kesaj autostrade, pra sipas procedurave kthehet ne truall, me koeficentet perk...
📅 Date: 23/11/2022 14:36

55,000 Euro -Shitet Toke + Truall, Dudas, Shkoder

Shkoder | Qender 0.70 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 300 m2
0.30 Dynym
0.70 Km nga qendra
Sun real estate ofron për shitje toke+truall me: sipërfaqe :📏 300 m² adrese:📍 rr. ahmet haxhija, dudas, shkoder –✔ ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem dhe afer sherbimeve te ...
📅 Date: 23/11/2022 14:01

170,000 Euro -Toke Ne Shitje Ne Autostraden Tirane-durres, Kilometri 12 Ne Tirane (i

Tirane | Zone Periferike 30.28 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1700 m2
1.70 Dynym
30.28 Km nga qendra
Id 4191032 autostrada tirane-durres, kilometri 12′, shitet toke, siperfaqe 1700 m² me hipoteke, buze rruges, e pershtashme per nje sere biznesesh. shitet 100 eurom² i diskutueshem, ne total 17...
📅 Date: 23/11/2022 11:09

2,400,000 Euro -Shitet Toke Truall Ne Spille (id 4191070)

Kavaje | Spille 39.13 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 30000 m2
30.00 Dynym
39.13 Km nga qendra
Id 4191070 ne spille shitet toke truall me siperfaqe 30.000 m2 ne bregdet me hipoteke. cmimi: 80 euro m2...
📅 Date: 22/11/2022 15:26

875,000 Euro -Shitet Toke Truall Ne Tagan Buze Lumit (id 4191068)

Tirane | Zone Periferike
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 12500 m2
12.50 Dynym
Id 4191068 ne tagan shitet toke truall buze lumit me siperfaqe 12.500 m2 me hipoteke. cmimi: 70 euro m2 ...
📅 Date: 22/11/2022 15:20

346,500 Euro -Shitet Toke Truall Ne Mullet Buze Rruges (id 4191067)

Tirane | Zone Periferike 8.00 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 4500 m2
4.50 Dynym
8.00 Km nga qendra
Id 4191067 ne mullet buze rruges shitet toke truall me siperfaqe 4500 m2 me hipoteke. cmimi: 77 euro m2...
📅 Date: 22/11/2022 15:14

430,000 Euro -Toke-truall Ne Shitje Ne Zonen E Farkes Prane Teg Ne Tirane (id 419106

Tirane | Zone Periferike 5.37 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 2700 m2
2.70 Dynym
5.37 Km nga qendra
Id 4191060 ne zonen e farkes, prane teg, shitet toke-truall, e pershtatshme per ndertim, me siperfaqe 2700 m² me hipoteke. toka ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me rezidenca luksoze perreth, dhe me...
📅 Date: 22/11/2022 14:58

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim