340x230    340x230

🏡 toka paskuqan

🕵 Online 7 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 
400,000 Euro Shitet Tok Ne Zonen E Kepit Te Rodonit
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
30.11 Km
nga qendra

Ka nje siperfaqe prej 10 000 m2 . e pozicionuar prane detit e pajisur me certifikate pronesie te rregullt. per me shum informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!...28/05/2022 17:51

143,330 Euro Shitet Tok Ne Zonen E Kepit Te Rodonit
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym ose 6500 m2
30.11 Km
nga qendra

Toka ka nje siperfaqe prej 6515 m2 , me pamje nga deti . ndodhet ne nje terren fantastik dhe mund te shfrytezohet per ndertime te ndryshme si: hoteleri-turizem etc. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me teper informacione na kontakt...28/05/2022 17:50

125,000 Euro Shitet, Toke, Gjiri I Lalzit, Tiranë 125,000 € Id: Pro24249
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym ose 4200 m2
3.85 Km
nga qendra

Shitet toke buzë rrugës kryesore në gjirin e lalzit.informacion mbi tokën:• toka ka nje siperfaqe prej 4200 m2.• me certifikatë e me dokumentacion të rregullt hipotekor.• toka ka 30 m balle në rruge kryesore.• terren i sheshte• siste...28/05/2022 13:52

312,000 Euro Shitet Tokë Në Farkë./opp25706
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
5.37 Km
nga qendra

Informacion mbi tokën: • toka ka një sipërfaqe prej 2400m2 •densiteti 0.6 • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • zonë e preferuar dhe mundësi shumë e mirë investimi. për vizitë në pronë na kontaktoni! opp25706...28/05/2022 09:39

69,000 Euro Shitet Ullishte 15 Vjecare - Lushnje
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
43.96 Km
nga qendra

Vendodhja:lushnje siperfaqe:10000m2 cmimi:69,000€ peme frutash:kumbulla, fiq, xinxife, ftua, rrush te cilat jane per perdorim vetjak 330 rrenje ullinj si vajs ashtu dhe krips komplet e rrethuar e mbrojtur nga zjarret ...26/05/2022 17:07

410,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane-durres 410,000 € Id: Pro16261
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.10 Dynym ose 5100 m2
12.76 Km
nga qendra

Toka ndodhet ne autostraden tirane-durres, ne afersi te vores. informacion i përgjithshëm mbi token: • toka ka një sipërfaqe prej 5130 m2. • ndodhet ne nje zone te studiuar per ndertim • buze rruge • ka ballet e gjere dhe mjaft e favorshm...26/05/2022 16:45

4,675,000 Euro Shitet, Toke, Rinas 4,675,000 € Id: 11065
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
49.90 Dynym ose 49900 m2

Shitet, truall në rrugen e rinasit buze rruge.ka sipërfaqe totale prej 55.000 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• e përshtatshme për ndërtim.•për më tepër na kontaktoni! ...26/05/2022 16:44

120,000 Euro Shesim Truall Dhe Ndertese Ne Ali Dem.
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2 Perdorimi
216.00 Dynym ose 216000 m2
1.34 Km
nga qendra

Jepet per shitje truall me siperfaqe 216m2 dhe ndertese me siperfaqe 77.4m2 ndertim. objekti ndodhet ne ne rrugen sali dobrani prane fax news ne ali dem zone shume e qete per banim. nje mundesi shume e mire investimi dhe banimi. per nje vizite jen...26/05/2022 11:19

5,000 Euro Shitet, Tokë Ullishte, Kashar/ Opp26089
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
8.22 Km
nga qendra

opp26089 shitet tokë e pozicionuar në mazrek, kashar. të dhëna mbi tokën: • toka është ullishte. • sipërfaqe totale: 5000 m². • me çertifikatë pronësie. zona është mjaft e qetë, pranë kryeqytetit dhe mundësi shumë e ...26/05/2022 10:38

81,000 Euro Toke Per Shitje Ne Sauk.
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
3.25 Km
nga qendra

Toke per shitje ofrohet ne zonen e saukut prane liqenit te farkes. toka eshte e vendosur ne nje zone kodrinore dhe me pamje te lire. e pershtatshme per cdo lloj investimi. ...24/05/2022 18:10

244,000 Euro Shitet, Tokë, Mullet, Tiranë 244,000 € Id: Pro25046
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.30 Dynym ose 2300 m2
8.00 Km
nga qendra

...24/05/2022 16:19

75,000 Euro Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 75,000 € Id: Opp+25912
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Toka ndodhet në zonën e linzës, tiranë. me sipërfaqe totale prej 450 m2 . i përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!...24/05/2022 12:07

84,000 Euro Shitet Truall-durres,golem!
Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2
12.29 Km
nga qendra

-vendndodhja: durres,golem! -siperfaqe: 840m2. -e pajisur me certifikate pronesie. -zone e qete dhe e preferuar per ndertim vilash ose per shtepi private. -900m larg detit. -me pamje nga deti. -cmimi: 84,000€ (100€/m2) ℹ kontaktoni...24/05/2022 10:57

775,000 Euro Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres 775,000 € Id: 12611
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 Dynym ose 8000 m2
12.76 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonen e autostrades tirane-durres,ne vore •informacion mbi tokën: •sipërfaqja e tokës : 7900 m2 mundesi deri ne 8000 m2 • me certifikatë pronësie • e ndare ne 2 parcela 5130 m2 dhe 4670 m2 te cilat shiten te ndara ose se...23/05/2022 17:18

95,000 Euro Shitet, Tokë, Mullet, Tiranë, 95000€, Id Pro25041
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym ose 1200 m2
8.00 Km
nga qendra

Disponojmë tokë në shitje në mullet,shumë afër autostradës • siperfaqja është 1200 m2. • me hipoteke e me dokumentacion te rregullt. • toka ka hyrje-dalje ne autostrade edhe ndodhet ne nje pozicion strategjik ne te cilin ka dalje direk...23/05/2022 17:18

330,000 Euro Shitet Toke Ne Vore Per Biznes 11.000 M2.
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 Dynym ose 11000 m2
15.47 Km
nga qendra

Shitet tokë para se të hysh në vorë, 150 metra larg nga autostrada në thellsi 11.000 m2. toka mund te përdoret për bisnese bujqesore dhe industriale, per sera, fabrika, magazina etj. shitet me 30 €/m2. shitet vetem per 330.000 euro....23/05/2022 16:37

230,000 Euro Shitet, Tokë, Mullet, Tiranë. 230,000 € Id: Opp+18510
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.10 Dynym ose 4100 m2
8.00 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e fikas në mullet.me sipërfaqe totale prej 4147m2 dhe me perspektivë zhvillimi.i përshtatshëm për ndërtim (vila, kapanone).buzë autostradës tiranë-elbasan.disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha ...23/05/2022 12:30

296,000 Euro Shesim Toke Ne Farke 7400m²! 40€/m²
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.40 Dynym ose 7400 m2
5.37 Km
nga qendra

Toka ndodhet siper liqenit te farkes ne zonen collak ne pjesen siper unazes se re. e pershtateshme per ndertim vilash . per me shume informacion na kontaktoni! ...23/05/2022 11:42

93,000 Euro Shitet Toke Tek Kepi Rodonit Per Investim (me Plan Zhvillimi)
Gjiri i Lalzit | Durres
Perdorimi
1.60 Dynym ose 1600 m2
3.85 Km
nga qendra

Toka ndodhet në kodrën e fshatit drac, zonë me potencial të lartë zhvillimi dhe pamje piktoreske nga deti adriatik. zona ka studim zhvillimi të miratuar nga qeveria shqiptare, (koeficent ndërtimi deri 40%, 2+1 kate ndërtim). ndodhet brenda...23/05/2022 10:31

149,000 Euro Tirane, Shes Toke 6.742 M² - 5km Nga Equos Resort
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.70 Dynym ose 6700 m2
9.40 Km
nga qendra

Shitet toke 6740m2 ne tirane, 5km nga equos resort toke fushe, prane liqenit ne gurre, shume e mire per investim. cmimi 149,000€ i diskutueshem, me te gjitha dokumentat ...21/05/2022 10:20

45,000 Euro Shitet Truall 510 M2 Ne Velipoje 800 Metra Larg Plazhit 45.000 Euro
Velipoje | Shkoder
Truall Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
23.28 Km
nga qendra

Shitet truall ~ 510 m2 ~ 800 metra larg plazhit ~ me hipoteke ~ ne velipoje , qender ~ cmimi 45.000 euro kontaktoni e400 ...20/05/2022 19:42

160,000 Euro Shitet Truall 644 M2 Te Kodra E Priftit 160.000 Euro
Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
3.14 Km
nga qendra

Shitet truall ~ 644 m2 ~ i investuar ~ me hipoteke ~ te kodra e priftit ~ cmimi 160.000 euro kontaktoni e100 ...20/05/2022 19:11

150,000 Euro Shitet Truall 350 M2 Me 3 Objekte Ne Gjirin E Kasolles Sarande.
Lukove | Sarande
Truall Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
2.53 Km
nga qendra

Shitet truall 350 m2 me 3 objekte ne gjirin e kasolles sarande. pasuria eshte me vertetim pronesie nga hipoteka. objektet jane ne gjendje te rrenuar, (ish reparti ushtarak). ndodhet rreth 4 km larg qendres se sarandes gjate bregdetit per ne vlore. ja...20/05/2022 17:08

135,000 Euro Shitet Toke 4.500 M² 135.000 Euro (petrele)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym ose 4500 m2
8.55 Km
nga qendra

Shitet toke ne petrele prane fustanella farm me siperfaqe 4500m². distance prej 14km nga qendra e tiranes, toka ofron akses ne rruge kryesore, energji elektrike, tubacion ujesjellesi, pozicionim perfekt me shume diell krahasuar me zonat e tjera ne p...20/05/2022 16:07

65,000 Euro Shitet Truall Ndertimi 400 M2 Ne Qytetin E Sarandes
Qender | Sarande
Truall Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2
14.67 Km
nga qendra

Shitet truall ndertimi 400 m2 ne qytetin e sarandes. ndodhet ne zonen kadestrale 8642. (ne pjerresine e malit prapa hotel turizem “butrinti”). me certifikat pronesie dhe gjithe dokumentat shoqeruese shtetrore. koeficienti i ndertimit 0.5%, numeri...20/05/2022 13:18

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim