tok me qera

Gjiri I Lalzit Shitet Tokë.
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.ndodhet ngjitur me vilat elitare të kësaj zone.për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!...11/07/2020 11:35

45,000 Euro

Toke Ne Shitje Afer Qendres Tregtare Teg Autostrada Titane-elbasan (id 4191018)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Id 4191018afer teg’ut autostrada titane-elbasan, shitet toke e pershtatshme per kompleks vilash ne nje kodrine me pamje relaksuse, siperfaqe deri ne 20,000 m2 me hipoteke,dhenbsp; mund te shitet dhe siperfaqe me te vogel, jo shume larg autostrades....10/07/2020 09:42

2,000,000 Euro

Toke Truall 1100m2
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet okazion per arsye emigrimi ...09/07/2020 14:35

2,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16707toka ndodhet nĂ« autostradĂ«n tiranĂ«- elbasan, km 17.informacion mbi tokĂ«n :‱ sipĂ«rfaqja e tokĂ«s : 7000m2‱ me hipotekĂ« ‱ e pĂ«rshtatshme pĂ«r cdo tipologji ndĂ«rtimi‱ pozicion i favorshĂ«m gjeografik‱ buzĂ« rrugĂ«s kryesorepĂ«...09/07/2020 13:14

420,000 Euro

Shitet Truall Me Dokumentacion Te Rregullt
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 3000 m2 ne kamez 400m larg nga rruga kryesore. posedon dokumentacion te rregullt.toka eshte e pershtatshme per ndertim. cmimi eshte 60€ per meter katror ...09/07/2020 11:42

180,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë-elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16691toka ndodhet nĂ« autostradĂ«n tiranĂ«- elbasan, pranĂ« resort palmanova.informacion mbi tokĂ«n :‱ sipĂ«rfaqja e tokĂ«s : 10000m2‱ me hipotekĂ« ‱ e pĂ«rshtatshme pĂ«r vila ‱ pozicion i favorshĂ«m gjeografik‱ buzĂ« rrugĂ«s kryesor...09/07/2020 10:57

450,000 Euro

Shitet,toke,rinas
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet nĂ« zonĂ«n e rinasit,laknas. ka sipĂ«rfaqe totale prej 1185 m2. disponon dokumentacion tĂ« rregullt hipotekor. detaje tĂ« tjera ‱ndodhet buzĂ« rruge ‱e pĂ«rshtatshme pĂ«r investime tĂ« ndryshme. ‱pĂ«r mĂ« tepĂ«r na kontaktoni!...08/07/2020 17:33

52,000 Euro

Shitet,tokë,mëzez(future14140)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet nĂ« zonĂ«n e mĂ«zezĂ«s,prapa casa italia. ka sipĂ«rfaqe totale prej 2500m2. disponon certifikatĂ« pronĂ«sie. detaje tĂ« tjera ‱ buzĂ« rruge ‱e pĂ«rshtatshme pĂ«r shumĂ«llojshmĂ«ri biznesesh ‱ nĂ« zonĂ« industriale. .pĂ«r mĂ« tepĂ«r...08/07/2020 17:32

420,000 Euro

Shitet,tokë,ibë
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16417 toka Ă«shtĂ« e pozicionuar nĂ« ibĂ« ,pranĂ« shpellĂ«s sĂ« pĂ«llumbasit. informacion mbi token: ‱ sipĂ«rfaqja e tokes: 3000 mÂČ nĂ« total. ‱ toka Ă«shtĂ« e prshtatshme pĂ«rshtatĂ«shme pĂ«r vila,hotele etj ‱ toka ndodhet nĂ« njĂ« ...08/07/2020 17:28

73,000 Euro

Shitet Truall Ne Kashar
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Truall ne shitje ne kashar,rruga mustafa lleshi. siperfaqja e saj eshte 1200 m2 dhe eshte e gjitha e shfrytezueshme. prona ndodhet ne nje zone qe te jep mundesi investimi. toka disponon certifikate pronesie. ...07/07/2020 12:38

55,000 Euro

Shitet,toke,autostrada Tirane-durres(future14105)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet nĂ« autostradĂ«n tiranĂ«-durrĂ«s,pranĂ« rrugĂ«s dytĂ«sore. ka sipĂ«rfaqe totale prej 7000m2. disponon dokumentacion tĂ« rregullt hipotekor. detaje tĂ« tjera ‱ e aksesueshme nga rruga ‱e pĂ«rshtatshme pĂ«r shumĂ«llojshmĂ«ri biznesesh ...06/07/2020 17:38

1,050,000 Euro

Shitet,toke,yzberisht
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet nĂ« zonĂ«n e yzberishtit,pranĂ« fabrikĂ«s sĂ« mielit "nela". ka sipĂ«rfaqe totale prej 300 m2. disponon dokumentacion tĂ« rregullt hipotekor. detaje tĂ« tjera: ‱e pĂ«rshtatshme pĂ«r investime tĂ« ndryshme. ‱pĂ«r mĂ« tepĂ«r na kontakt...06/07/2020 17:38

49,055 Euro

Okazion: Shitet Toke E Shfrytezueshme Ne Kashar (akademia E Hipizmit) Me Nje Siperfaqe Pre
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion: shitet toke e shfrytezueshme ne kashar (akademia e hipizmit) me nje siperfaqe prej 12,150 m2dhenbsp;q2179te dhenat e ndarjes:- 2 siperfaqe toke- sip totale: 12,150 m2dhenbsp;- sip neto : 12,150 m2dhenbsp;karakteristika:- okaziondhenbsp;- shi...04/07/2020 14:05

220,000 Euro

Shitet Toke 4600m2 Ne Yzberisht.
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 4600 toke ne yzberisht. prona eshte nje mundesi shume e mire investimi per te zhvilluar aktivitete te ndryshme ne fushen e industrise, tregetise dhe bujqesise. mund te perdoret edhe per ndertim kapanonesh ose mund te sherbeje per lloje te tjer...02/07/2020 17:18

190,000 Euro

Shitet Toka Koder Truall 2000m2 Per 27 Milion Lek Te Vjetra Super Okazion !!
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka koder truall 2000m2 per 27 miliondhenbsp;lek te vjetra super okazion!!toka dispono pamje super te bukur nga deti nga vendi ku ndodhet toka shikon komplet vendin me kete cmim esht per pak kohedhenbsp;...30/06/2020 17:35

27,000,000 Leke

Shitet, Toke, Prush, Tirane. Id : 18634
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne prush . toka ka siperfaqe totale prej 1000 m2. buze rruge. mund te shfrytezohet per aktivitete biznesi. prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. per ta viztuar na kontaktoni! id : 18634 http://illyrianhome...30/06/2020 08:35

45,000 Euro

Okazion Toke Per Shitje Ose Me Nderrim Tek Tegu !!!
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion toke per shitje ose me nderrim tek tegu !!!dhenbsp;toka ndodhet prapa vilave rolling hils , vije ajrore 100 m.buze rrugesiperfaqe 1500 m2 me certifikate pronesie .cmimi okazion 65 euro m2.mund dhe te nderohet makine plus diferencen cash...29/06/2020 17:58

97,500 Euro

Shitet 1 Dylym Toke Buze Autostrades Korce Erseke
Zone Periferike | Korce
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 1 dylym toke buze autostrades korce erseke 14 kilometra nga korca...toka ka uje dhe drita shitet mundesi ndrimi me makin + ose - per ndrime...toka esht me certifikat pronesie te rregullte...29/06/2020 15:47

7,000 Euro

Shitet, Tokë, Fushe Preze
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16538toka Ă«shtĂ« e pozicionuar nĂ« fushĂ« prezĂ«. informacion mbi tokĂ«n: ‱ sipĂ«rfaqja e tokes: 8500mÂČe pĂ«rfshirĂ« 1100m2 konstruksion metalik pĂ«r kapanon me dimensione 30x35x6m lartesi pranojme dhe klering! dokumentacioni: me hi...29/06/2020 15:14

380,000 Euro

Shitet 1900 M2 Toke Ne Vishaj Me Hipoteke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne zonen e vishaj me siperfaqe 1900 m2. toka ndodhet buze rruge. prona eshte e pershtatshme per ndertim. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion na kontaktoni!...28/06/2020 13:00

66,500 Euro

Shitet, Toke, Casa Italia, 2471 M2
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16236toka ndodhet pas casa italia.informacion mbi tokĂ«n :‱ sipĂ«rfaqja e tokĂ«s : 2471m2‱ me hipotekĂ«. e pĂ«rshtatshme pĂ«r ndĂ«rtim.‱ pozicion i favorshĂ«m gjeografikpĂ«r ta vizituar na kontaktoni!...27/06/2020 09:30

81,543,000 Euro

Shitet, Toke, Kashar
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16497toka Ă«shtĂ« e pozicionuar nĂ« zonĂ«n e kasharit.informacion mbi tokĂ«n: ‱ sipĂ«rfaqja e tokes: 750mÂČdokumentacioni: me hipotekĂ«.pĂ«r tĂ« vizituar na kontaktoni!...26/06/2020 16:15

60,000 Euro

Shitet Truall 435 M2 Me Certifikate Ne Sarande -100 M Ne Vije Ajrore Mbi Hotel Santa Quara
Qender | Sarande
Truall Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Trualli per ndertim ndodhet prane hotel santa quaranta 30m mbi rrugen kryesore sarande ksamil dhe prane rruges dytesore te re e cila kalon perpara truallit. trualli eshte e pajisur me certifikate pronesie nga bashkia hipoteka sarande. ...26/06/2020 11:36

55,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres, 6000 M2
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16260toka ndodhet nĂ« autostradĂ«n e vjetĂ«r tiranĂ«- durrĂ«s informacion mbi tokĂ«n : ‱ sipĂ«rfaqja e tokĂ«s : 6000 m2 ‱ me hipotekĂ«. e pĂ«rshtatshme pĂ«r ndĂ«rtim. ‱ pozicion i favorshĂ«m gjeografik pĂ«r ta vizituar na kontaktoni! ...26/06/2020 10:08

60,000,000 Leke

Okazion.... Shes 1000 M2 Truall Ne PezĂš VogĂšl
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shes 1000 m2 toke per ndertim ne peze vogel buze rruges kryesore me çertifikate pronesie .cel 0686340091 ...25/06/2020 15:16

50,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim