Shitet Truall 475m2, te Liqeni Thate Tirane

Truall ose Toke Data: 13/04/2020 22:09 Post ID: 6344

78,000 Euro

  • Shitet Truall 475m2, te Liqeni Thate


Pagesa 78,000 Euro
Siperfaqa 0.50 Dynym (Ose 500 m2)
Lloji i Tokes Truall
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania - Harta
Lexime 117

Shitet truall prane Liqenit te Thate 475 m2 per 


Shitet truall prane Liqenit te Thate, ne rrugen e Ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash .

Trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe per ndertim objekti tip vile sipas studimit dhe llojiti te ndertimeve aty prane,.Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6344