Shitet truall ne rrugen kryesore Shkozet ! Durres

Truall ose Toke Data: 26/03/2020 15:13 Post ID: 6299

230,000 Euro

  • Shitet truall ne rrugen kryesore Shkozet !


Pagesa 230,000 Euro
Siperfaqa 1.10 Dynym (Ose 1100 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Shkozet, Albania - Harta
Lexime 10

Trualli eshte 1052m2 me certifikate pronesise. 200m2 jane ndertim ne forme magazine e cila aktualisht eshte e dhene me qera . Toka ndodhet buze rruges kryesore me akses mjaft te mire per mjetet dhe ndodhet prane prane rotondes se Shkozetit.Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6299