SHITET 8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE Lezhe

Truall ose Toke Data: 25/03/2020 14:56 Post ID: 6245

192,000 Euro

  • SHITET  8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE
  • SHITET  8000m2 TOKE ARE ME CERTEFIKAT PRONESIE


Pagesa 192,000 Euro
Siperfaqa 8.00 Dynym (Ose 8000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Lezhe - Zone Periferike
Adresa Rruga Sokol Olldashi Tale Lezhe - Harta
Lexime 10

TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ 

 AKTIVITETI APO BIZNESI..

 +REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.

+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE 

+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ  BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.

+ TOKA JEPET DHE ME KESTE  NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE

Çmimi 24€ metri

I diskutueshem

INFO

NR VIBER+ Wcap


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6245