SHITET TOKE NE KAMEZ Tirane

Truall ose Toke Data: 04/04/2020 20:40 Post ID: 6100

40,000 Euro

  • SHITET TOKE NE KAMEZ


Pagesa 40,000 Euro
Siperfaqa 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Rruga Teuta Kamez Tirane - Harta
Lexime 108

Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez, Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.Toka ndodhet afer shkolles profesionale ne Kamez ne nje zone me vila private dhe Pallate.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.Toka shitet 50 euro m2.Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6100