Shitet truall ne breg detit Lushnje

Truall ose Toke Data: 21/03/2020 15:09 Post ID: 6099

10,000 Euro

  • Shitet truall ne breg detit
  • Shitet truall ne breg detit
  • Shitet truall ne breg detit


Pagesa 10,000 Euro
Siperfaqa 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
Qyteti - Zona Lushnje - Divjake
Adresa Divjake, Albania - Harta
Lexime 28

Shitet truall ne breg detit 1 dylym pa letra ka 1 kontinjer qe vjen bashk me token esht ne rrugen kryesore te asfaltuar dhe  ne anen tjeter ka pamjen nga deti  vetem 200 metra nga  resort divjaka ne jemi pronar prej 20 vitesh paguajm taksat 


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6099