Tirane, shes toke 189 m2 250.000 Euro (Rruga Riza Cerova) Tirane

Truall ose Toke Data: 20/03/2020 15:12 Post ID: 6057

250,000 Euro

  • Tirane, shes toke 189 m2 250.000 Euro (Rruga Riza Cerova)


Pagesa 250,000 Euro
Siperfaqa 0.20 Dynym (Ose 200 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Riza Cerova - Harta
Lexime 50

Toka është e pozicionuar në rrugën "Riza Cerova", Shkolla e Kuqe. Informacion mbi tokën : • Sipërfaqja e tokës : 189.40 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Disponon: • Pozicion i favorshëm gjeografik • Buzë rruge kryesore • Infastrukturë e mirë • Në këtë sipërfaqe ndodhen dy ndërtesa të hipotekuara, përkatësisht 43.60 m2 dhe 52 m2 • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Sipas AKPT: 100% mundësi banimi, K1=3 , KSHT1= 45. Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6057