Shitet toke buqesore Fier

Truall ose Toke Data: 20/03/2020 13:14 Post ID: 6046

42,000 Euro


Pagesa 42,000 Euro
Siperfaqa 5.90 Dynym (Ose 5900 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Fier - Zone Periferike
Adresa Baltez, Albania - Harta
Lexime 15

Toka ka sistem drenazhimi, Vendodhja midis fshatitbaldez dhe daullas , ka akses ne rruge kryesore, cmimi i diskutushem . siperfaqa 6000 m/2 tel.  


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 6046