OKAZION! Shitet 4200m2 toke buze detit ne Jale Vlore

Truall ose Toke Data: 18/03/2020 12:44 Post ID: 5950

1,000,000 Euro

  • OKAZION! Shitet 4200m2 toke buze detit ne Jale


Pagesa 1,000,000 Euro
Siperfaqa 4.20 Dynym (Ose 4200 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Vlore - Zone Periferike
Adresa Jale, Albania - Harta
Lexime 42

OKAZION! Shitet 4200m2 toke buze detit ne Jale me plan studimor per ndertim.Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaksi duke e ber nje prej vendet me te lakmuara nga pushushuesit.  Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin


Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 5950