terreno in vendita

👉shitet Truall 440 M2 Dhe Ndertese 80m2, Plazh
Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

👉shitet truall 440 m2 dhe ndertese 80m2, plazh 🏘truall me siperfaqe 440m2 dhe ndertesa me siperfaqe 80 m2 te cilat ndodhen ne rruge dytesore, prane shkolles kasa, hekurudha plazh 💶cmimi 62 000 euro. 📃disponon dokumentacion te rregu...28/05/2020 13:24

62,000 Euro

🏘shitet Toke Ne Arapaj, Durres
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

🏘shitet toke ne arapaj, durres 👉toke me siperfaqe 1480 m2 💶cmimi: 60 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim! ...28/05/2020 10:32

88,800 Euro

Shitet Toke, Koder Me Pamje Nga Deti
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke, koder me pamje nga deti, afer gjirit te lalzitsiperfaqa 2000 m²toka disponon letra te rregullta dhe rruge te lene nga kadastra.me pamje shume te bukur, uje-drita afer tokes. e pershtashme per cdo gje...cmimi 17.000 euro/dylymi.dhenbsp;...26/05/2020 23:43

17,000 Euro

Shitet Toke Truall Ne Rrugen "teuta' Kamez Tirane
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen " teuta " kamez - tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 5000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone ne zhvillim ,ku ka ndertime vilash dhe pallate .toka eshte afer qendres se kamzes.toka mund te shitet edh...26/05/2020 10:33

50,000 Euro

Shitet, Tokë, Kashar
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp 15895 toka ndodhet në kashar, pas city park informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5800 m2 • me hipotekë. • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e bollshme për ta vizituar na kontaktoni! 0692...25/05/2020 16:14

319,000 Euro

Toke Are Per Shitje,synej Kavaje
Zone Periferike | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
6.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

🔶️toke are per shitje,synej,kavaje🔶️siperfaqe📐6800m²afer me rrugen e fshatit.disponon certifikate pronesie.e pershtatshme per aktivitet bujqesor,sera etj💰cmimi 12mln/dylymi...22/05/2020 17:56

8,200,000 Leke

Kerkojme Investitore
Qender | Shkoder
Truall+Toke Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Per te gjithe ato qe posedojne kapital por qe akoma nuk kane gjetur vendin dhe idene per te investuar ne kemi nje alternative bashkepunimi. behet fjale per nje truall afer 500 m2 ne nje vend te frekuentuar ne qytetin e shkodres i cili mirepret inves...21/05/2020 13:41

50,000 Euro

Jepet Me Qira Truall Ne Autostraden Tirane-durres
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Jepet me qira tokë buze autostradës tiranë- durrës, pranë qtu. toka ka sipërfaqe totale 4000 m², por jepet edhe e ndarë. ne toke ka edhe nje kapanon te ndertuar , i cili gjithashtu jepet me qira cmimi eshte 3,5 euro / m2 , ndersa siperfaqj...20/05/2020 12:03

14,000 Euro

🏘shitet Toke Ne Xhafzotaj, Durres
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

🏘shitet toke ne xhafzotaj, durres 👉toke me siperfaqe 4019 m2 💶cmimi: 40 euro m2 per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim! ...20/05/2020 11:40

160,760 Euro

🏘shitet Toke Ne Spitalle, Mbrapa Universitetit, Durres
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

🏘shitet toke ne spitalle, mbrapa universitetit, durres 👉toke me siperfaqe 4000 m2 💶cmimi: 60 000 euro per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim! ...20/05/2020 10:57

60,000 Euro

Shitet Toke Ne Kamez!
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në valias, kamëz, me sipërfaqe 2800 m². zona në të cilën ndodhet toka është e qetë dhe ka akses në disa rrugë kryesore, në autostradën tirane-fushë-krujë; në rrugën e rinasit (aeroportin nënë tereza) dhe rrugën për...20/05/2020 10:25

11,200,000 Leke

Shitet Toke, 27 Dylym
Qender | Durres
Truall+Toke Perdorimi
27.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka, 27 dynym me tapi.adresa : ndodhet ne durres, rruga kuvendi franceskan i lidhur me porto romanon, afer eco park. avantazh, tani kane vazhduar punimet per zgjerimin e rrugeve me 4 korsi.dhenbsp;cmimidhenbsp; 25.000 euro/dylymi i diskutuesh...19/05/2020 22:48

25,000 Euro

Shitet, Tokë, Mjull - Bathore
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në mjull - bathore.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 9500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë.disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e bollshme • mundësi të shumta shfrytëzimi...19/05/2020 16:18

950,000 Euro

Shitet,tokë, Autostrada Tiranë - Durrës
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+15812toka ndodhet në autostradën tiranë - durrës.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2100 m2 • dokumentacioni: në proces hipotekimi.disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik . • hapësirë e bollshme • mundësi shum...19/05/2020 15:27

252,000 Euro

Unaza E Korces,super Okazion 4803 M2 Truall 15 Euro/m2
Zone Periferike | Korce
Truall Perdorimi
4.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shiten 5 parcela truall (brenda vijes se verdhe te qytetit korce, ne unaze, km 1 korce-bilishtsiperfaqet per sejcilen parcele jane: 1200, 1250, 1813, 450 dhe 90 m2. ne total 4803m2.parcelat shiten te gjitha ose disa prej tyre. certifikatat e pronesis...18/05/2020 21:49

72,000 Euro

Shitet Toke Me Siperfaqe 450 M2 Ne Farke E Vogel
Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 450 m2 ne zonen e farke e vogel,prane dora rezidence.toka eshte me hipoteke.brenda siperfaqes se tokes eshte ndertuar nje bodrum dhe zoglatura e nje shtepie qe ishte planifikuar,por qe nuk u ndertua per arsye emigrim.toka shi...18/05/2020 14:38

6,000,000 Leke

Shitet,tokë, Autostrada Tiranë - Durrës
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

...18/05/2020 14:01

1,200,000 Euro

Shitet, Toke, Rrugën Drenica, Durrës
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+15747toka është e pozicionuar ne rrugën drenica durrësinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 625 m2 • dokumentacioni: me hipotekë.disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • hapësirë e bollshme • mund...16/05/2020 11:17

156,250 Euro

Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres Mbi City Park 10.000m2
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 150 metra mbi city park. ne autostraden tirane-durres . toka ka sipefaqe 10000m2 , ne brendesi ka nje vile 170m2 , ka 30% te siperfaqes me pyll natyral. eshte nje mrekulli per te ndertuar nje resorte turistik, grup vilash ose per zhvilli...15/05/2020 12:03

500,000 Euro

Shitet Toke Ishull Lezhe Hoteli I Gjuetise
Zone Periferike | Lezhe
Truall+Toke Perdorimi
9.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shesim toke bujqesore dhe per ndertim ne ishull lezhe, afer hoteli te gjuetise. rruga shaban arifi, me mundesi hyrje direkt nga rruga.siperfaqe 9000 metra katror, me mundesi edhe nderrimi me apartament / dyqan ne lezhe ose ne shengjin....14/05/2020 21:04

99,999 Euro

Shitet, Tokë, Rruga E Rinasit, Tiranë 40,000 € Id: Plus15686
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në rrugën e rinasit.me sipërfaqe totale prej 2500m2.e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.disponon çerfitikatë pronësie.e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.opsion ideal investimi.për më tepër na kontakton...14/05/2020 16:26

40,000 Euro

Shitet, Toke, Gjiri I Lalzit.
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.60 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pershkrimi i prones:• prona ndodhet ne zonen e kepit te rodonit.• siperfaqja totale: 6600m2• ndodhet ne vijen e pare bregdetare.• mundesi shume e mire investimi.• pjese e projektit te ndertimit te portit te jahteve.• disponon certifikate ...13/05/2020 14:00

297,000 Euro

Shitet Toke 2.500 M² 375.000 Euro (sauk)
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet ne sauk buze rruges kryesore.informacion mbi token:• siperfaqe 2500 m2• me certificate pronsie• buze rruges kryesore• pozicion i favorshem gjeografik.per nje vizit ne prone na kontaktoni! ...12/05/2020 22:55

375,000 Euro

Shitet Truall Ne Prush
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet truall ne prush me nje siperfaqe prej 1000 m2 me nje çmim 55 euro per m2. kjo siperfaqe trualli eshte e pershtatshe per ambjet banimi pasi ne kete zone ku ndodhet trualli vilat nuk mungojne. por eshte e pershtatshme edhe per ambiente biznesi....12/05/2020 12:27

55,000 Euro

Shitet Super Truall Buze Rruges Tirane - Rinas
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet trual ne rrugen nacionale tirane-rinas ne zonen e berxullit vije e pare. prona ka nje siperfaqe totale prej 1990 m2 dhe eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh. lokacioni i tij ne nje zone industriale e ben ate nje mundesi shume t...12/05/2020 12:16

190,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim