🏡 terreno in vendita tek zone periferike lushnje

🕵 Online 6 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
2,147,483,647 Leke Kerkohet Ndertues
Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym ose 3500 m2
9.08 Km
nga qendra

Kemi tok ne golem kërkohet ndërtues per investim ...17/06/2021 12:29

30,000 Euro Shitet Toke Ne Shkoze(id 4191042)
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
4.88 Km
nga qendra

Id 4191042ne shkoze 5 minuta nga stacioni i fundit i autobuzit shitet toke truall, siperfaqe 300 m², me hipoteke, pershtatet per ndertim vile.cmimi 30.000 euro (100 euro/ m²)...17/06/2021 11:46

1,120,000 Euro Toke Per Shitje Ne Mjull Bathore, Tirane(id 4191043)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym ose 7000 m2
4.70 Km
nga qendra

Id 4191043ne mjull bathore shitet toke me siperfaqe 7000 m², me dokumentacion te rregullt hipotekor. toka ndodhet ne nje zone fantastike per ndertim kompleks vilash.cmimi 160 euro/m²...17/06/2021 11:43

630,000 Euro Shitet Toke Truall Prane Teg, Tirane(id 4191044)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym ose 7000 m2

Id 4191044prane teg ne tirane shitet toke, me siperfaqe 7000 m², pajisur me hipoteke, ndodhet ne zone te mire prane rruges, pershtatet per ndertim biznesesh, vilash etj.cmimi 630 000 euro...17/06/2021 11:29

2,080,000 Euro Toke Ne Shitje Ne Zonen E Kasharit Prane Casa Italia (id 4191039).
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
16.00 Dynym ose 16000 m2
9.42 Km
nga qendra

Id 4191039ne zonen e kasharit prane casa italia, shitet toke per investim, siperfaqja 16000 m², me hipoteke, e rrethuar.cmimi 130 euro/m² ....15/06/2021 17:09

49,900 Euro Shitet Toke Truall Ne Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
6.75 Km
nga qendra

Shitet toke truall ne rrugen " kongresi i lushnjes" afer shkolles sportive kamez. toka truall ka nje siperfaqe prej 4 000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban,toka eshte afer qendres se kamzes.toka shitet 50...15/06/2021 16:17

520,000 Euro Shitet, Tokë, Pranë Teg, Future Home Opp21538
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym ose 9000 m2
3.25 Km
nga qendra

Toka ndodhet afër teg-utinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 4000m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni!...15/06/2021 10:42

350,000 Euro *okazion* Toke Ne Shitje Me Projekt Dhe Leje Ndertimi Per Magazine Ne Afersi Te Vores (id
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.20 Dynym ose 5200 m2
0.42 Km
nga qendra

Id 4191035ne afersi te vores shitet toke me cmim okazion, siperfaqa 5150 m² me hipoteke, me akses direkt ne rruge. aktualisht prona ka nje studim dhe projekt te perfunduar per tu ndertuar magazine, dhe eshte miratuar leja e ndertimit nga bashkia. po...14/06/2021 11:41

400,000 Euro Shitet Toke Ne Mjull Bathore, Tirane(id 4191041)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym ose 2500 m2
4.70 Km
nga qendra

Id 4191041ne mjull bathore, tirane shitet toke, siperfaqe 2500 m², me hipoteke, e pershttshme per ndertim vilash.cmimi 400.000 euro(160 euro/m²) ...14/06/2021 09:51

119,000 Euro Toke Ne Shitje Ne Farke Te Vogel, Tirane (id 4191040)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym ose 1700 m2
4.78 Km
nga qendra

Id 4191040shitet toke ne farke te vogel prane ish repartit te tankeve, me siperfaqe 1700 m², hipoteke.cmimi 119.000 euro (70 euro/m²) ...14/06/2021 09:45

36,600 Euro Shitet ,toke, Sarande
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
2.53 Km
nga qendra

Toka ndodhet ne - sarandeinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 305m2• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi•prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor•toka ndodhet në një lokacio...14/06/2021 07:25

60,000 Euro Truall (650 M2) Perfekte Per Te Ndertuar, Ne Shkoze - Super Pamje Nga Tirana (e Rrethuar M
Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
2.94 Km
nga qendra

Ne shitje 650 m2 truall ne shkoze.super siperfaqe per ndertim te cfaredo lloji.toka ndodhet afer rrugetoka ka pamje fantastike nga tirana dhe eshte e rrethuar nga avlli ,fantastike per te ndertuar vile apo godine shume kateshe.sip: 650 m2cmimi: 60,00...12/06/2021 02:50

150,000 Euro Toke + Shtepi +truall
Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
12.76 Km
nga qendra

Toke , 3.000 m2 cmimi 50€ m2 i padiskutueshem ...11/06/2021 17:24

150,000 Euro Shitet,toke,sarande
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
2.53 Km
nga qendra

...10/06/2021 16:18

4,800,000 Leke Shitet Toke
Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
9.80 Dynym ose 9800 m2
131.11 Km
nga qendra

Shitet toke buqesore ne divjake,toke e pershtatshme ke zhvillimin e buqesise intensive,e pershtatshme per investim siperfaqja e tokes eshte 9886m² . e paisur me certifikate pronesie. per me shume detaje kontaktoni ne mumrine e telefonit. ...10/06/2021 14:17

120,000 Euro Shitet,toke,kamez(una21465)
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
6.71 Km
nga qendra

Toka ndodhet në kamëz,pranë kompleksit sea.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2000 m2• dokumentacioni: me certifikatë pronësie• e përshtatshme për investim• toka është e thurur dhe e sistemuar• disponon karabina 200m2...10/06/2021 12:21

245,000 Euro Shitet, Tokë, Ibë E Poshtme, Tiranë 245,000 € Id: Pro21402
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.60 Dynym ose 8600 m2
13.97 Km
nga qendra

Toka ndodhet në ibë të poshtme, pranë rrugës nacionale të elbasanit.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 8610 m2.• ka ujë te pijshëm dhe linjë elektrike.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi...09/06/2021 15:29

80,500 Euro Shitet Toke Are Ne Mezez (id 4191038)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
5.35 Km
nga qendra

Id 4191038ne mezez shitet toke are, me hipoteke, siperfaqe 700 m², i rrethuar me mure, ka 50 peme ne prodhim, i pajisur me pus.shitet 80.500 euro ...09/06/2021 10:58

170,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë Pri+21392
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Toka ndodhet afër teg utinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 1000m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi....07/06/2021 14:00

625,000 Euro Shiten 25.000m2 Toke
Qender | Shkoder
Truall+Toke Perdorimi
25.00 Dynym ose 25000 m2
17.31 Km
nga qendra

Kemi per te shitur 25 dynym toke prane rruges nacionale shkoder - koplik toka ka dokumenta te rregullta dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi whatsapp: +447888683567 ...06/06/2021 11:16

180,000 Euro Shesim TokË NË Kallm
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2
1.50 Km
nga qendra

💥 shesim tokË nË kallm 💥 📌durrës, kallm 📏sipërfaqe totale : 6000 m ² 📖dokumentacion i rregullt hipotekor 💶 180,000€ ☎️ 0676477701dhenbsp;...05/06/2021 17:46

462,000 Euro Shitet Tokë, Kamëz, Tiranë Pri+21338
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym ose 4200 m2
6.71 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e kamzës.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 4200m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.•zone industriale, buz rruge.për ta vizituar na kontaktoni!...05/06/2021 10:48

3,000 Euro Shitet Toke Ne Dardhe
Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym ose 1600 m2
11.34 Km
nga qendra

Shitet siperfaqe toke prej 1560m2 ne dardhe te korces. pozicioni eshte mjaft i pershtatshem per investim. ...04/06/2021 18:01

100,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë. 100,000 € Id: Opp+21347
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym ose 2400 m2
5.37 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e farkës..informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2400 m2.800 m2 (me dokumentacion të rregullt hipotekor) , pjesës tjetër i del dokumentacioni në momentin që ka blerës.• e përshtatshme për investim.• mu...04/06/2021 15:00

85,000 Euro Shitet Siperfaqja 1650 M2 Ne Autostraden Tirane - Durres Rr
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.70 Dynym ose 1700 m2
16.01 Km
nga qendra

Para mbikalimit ne maminas, siperfaqja 1650 m2 me siperfaqje ballore 60 m ne autostraden tirane - durres, me certifikate te rregullt pronesie dhe me hipoteke, i pershtatshem per ambjente biznesi....04/06/2021 09:59

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim