terreno in vendita tek qyteti studenti ambasada usa vilat gjermane tir

150,000 Euro Shitet Toke Me Leje Ndertimi Ose Nderohet Me Nje Apartament 3+1,
Sauk | Tirana
Truall Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2
3.25 Km
nga qendra

Shitet toke 750 metra katror ,me leje ndertimi te nxjer ne 31.08.2020 ,per ndertim 331 meter.ku eshte marew leje dhe per nje pishine,ose nderohet me nje apartament 3+1, ...24/01/2021 09:21

180,000 Euro Shitet,tokë,autostrada Tiranë-durrës(una19338)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym ose 1100 m2
12.76 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë-durrës,pranë albtelecom.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 1125m2• dokumentacioni: me certifikatë pronësie• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimipër...23/01/2021 10:55

1,062,000 Euro Shitet Toke , Me Certifikate Pronesie Ne Farke , Tirane .
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
11.80 Dynym ose 11800 m2
5.37 Km
nga qendra

Shitet toke ne farke me siperfaqe 11800 m2 . toka eshte me certifikate pronesie , me dokumenta te rregullta . ndodhet prane nari lunder . adresa : farke,tirane cmimi : 90 euro /m2 ...21/01/2021 10:54

104,000 Euro Shes Toke 800m2 Ne Fund Te Rruges Peti.
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2
2.69 Km
nga qendra

shes toke ne fund te rruges peti. 800m2 , pamje nga liqeni artificial. zone e kuqe ndertimi. intensiteti 0.3. 104000 euro. ...19/01/2021 19:25

273,000 Euro Shitet Toke Me Ullinje 21.000m2 Afer Vores.
Vore | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
21.00 Dynym ose 21000 m2
15.47 Km
nga qendra

Shiten ullishte ne afersi vores. ullishte ne prodhim me moshe mbi 70 vjecare . toka ne te cilen gjendet kjo ullishte eshte edhe per kullot dhe per cdo lloi tjeter te kulturave bujqesore.. siperfaqe 21.000m2. shite me 13 euro per m2 ...ose kembehet m...18/01/2021 18:23

420,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë-durrës, Al17166
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
10.50 Dynym ose 10500 m2
12.76 Km
nga qendra

Shitet tokë në autostrade . toka ka sipërfaqe totale prej 10500 m2 dhe shitet me 40 euro/m2. mund të shfrytëzohet për të ndërtuar vilë,shtëpi, etj.prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet në rrugën kryes...18/01/2021 15:49

7,000 Euro Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë-durrës, Al19133
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
9.00 Dynym ose 9000 m2
12.76 Km
nga qendra

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet per servis makinash,ambjente qendrimi si d...18/01/2021 15:45

160,000 Euro Shitet, Tokë, Prush, Tiranë, Al16929
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym ose 2800 m2
7.01 Km
nga qendra

Toka është e pozicionuar në prush, tiranë.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2800 m2• dokumentacioni: me hipotekë.disponon:• pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesore, zonë industriale.• infrastrukturë e ...18/01/2021 15:44

216,000 Euro Okazion Fiks Te Rezidenca Më E Njohur "rolling Hills" - 1,800 M2 Toke Ne Shitje (buze Rru
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym ose 1800 m2
6.70 Km
nga qendra

Mundesi investimi: tokË në shitje me çmim okazion fiks te rezidenca më e njohur "rolling hills" q2565-  hipotekË: po -  sip bruto (totale):  1800 m2-  sip në hipotekË : 1800 m2 - karakteristika: 🔳 - tokË në shitje me çmim okazion...13/01/2021 16:44

62,000 Euro Shitet Toke Truall Ne Daias Afer Teg-ut Tirane
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym ose 2200 m2
5.30 Km
nga qendra

Shitet toke truall ne daias afer teg-ut tirane toka truall ka nje siperfaqe prej 2200 m2. toka ndodhet buze rruges ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka shitet me 40 euro m2 .toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor.per me shume informa...13/01/2021 16:16

110,000 Euro Okazion !! Shitet Toke Me Siperfaqe 150 M2 , Tek Brryli,tirane
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym ose 100 m2
1.11 Km
nga qendra

Okazion . shitet toke me siperfaqe 150 m2 , me dokumentacion te rregullt hipotekor . mundesi shume e mire investimi . per nje vizite ne prone , iu lutem kontaktoni ne numrin e telefonit. adresa: brryli , prane restorant tris. cmimi : 110.000 ...11/01/2021 11:44

225,000 Euro Shitet Nje Siperfaqe Toke Ne Farke
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym ose 1500 m2
5.37 Km
nga qendra

Toke ne shitje ne farke me sip 1,500 m2 me cmim 150 eu/m2. mund te shitet dhe e gjitha prej 9,000 m2 nese eshte ne baze te nje projekti investimi te perbashket per rezidenca banimi. ...09/01/2021 11:14

70,000 Euro Shitet Toke Ne Ne Rrugen Pasho Hysi Prane Kompleksit Magdalem Ne Ali Demi 1000 M2 (id41910
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
97.61 Km
nga qendra

Id 4191026rr. pasho hysi ne ali demi, mbrapa magdalem shitet toke me siperfaqe 1000 m², me hipotekcmimi i pa diskutushem 70 000 euro. ...07/01/2021 15:26

450,000 Euro Shitet Tokë Arë Në Oblikë, Shkodër.
Qender | Shkoder
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym ose 100 m2
0.70 Km
nga qendra

Shitet tokë arë në oblikë, shkodër. toka ka sipërfaqe prej 10,500 m2 në total. mund të shfrytëzohet për arsye të ndryshme, si dhe mund të ndërrohet me një apartament 2+1 në shkodër. për informacion më të detajuar mund të kontak...06/01/2021 10:51

70,000 Euro Shitet Ullishte 15 Vjecare
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
125.89 Km
nga qendra

Shitet për motive emigrimi ullishte 15 vjecare një sipërfaqe prej 10,000m sheshe pa llogaritur siperfaqen pjerrsi duke qene taraca në të gjenden disa pem frutash si kumbulla, fiqe, xinxife, ftua, rrushe. te cilat janë per perdorim vetijak, në ...02/01/2021 23:15

160,000 Euro Shitet, Tokë, Sauku I Vjetër, Tiranë 160,000 € Id: Pri+17752
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
7.50 Dynym ose 7500 m2
109.67 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e saukut te vjetër, pranë spitalit të kafshëve.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 750 m2• dokumentacioni: me certifikatë pronësie• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.p...30/12/2020 10:44

337,500 Euro Shitet Truall Mbrapa Hotel
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
Truall Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
1.69 Km
nga qendra

Trualli eshte 225 metra katror dhe ndodhet mbrapa hotel mondial tek 21-shi. pozicioni teper i favorshem. trualli eshte i hipotekuar dhe i pershtatshem per ndertim zyrash, vilash, hoteli, parkingu, lavazho, etj. cmimi per shitje 1500€/m2. nderrohet ...29/12/2020 19:20

100,000 Euro Shitet 1000 M2 Toke Me Planifikim Per Ndertim Tek Mali I Robit.
Qerret | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
26.65 Km
nga qendra

​ofroj mundesi nderrimi me apartament ose makine+ diferenca. ...29/12/2020 14:20

65,000 Euro Shitet Toke.
Qender | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2

Shitet toke me tapi 340 meter katerore,per biznes ose per shtepi, toka ndodhet tek lagjaia 3 heronjt rruga:besnik ceka shkoder, perball hotel bicaj,per informacione te metejshme na kontaktoni. ...25/12/2020 15:20

40,000 Euro Toke Ne Shitje Ne Picar Prane Vores Ne Tirane (id 4191022 )
Vore | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Id 4191022ne picar  prane vores shitet toke are 1000 m², toka ndodhet buze rruge dhe eshte e pershtatshme per ndertime  te ndryshme si ,magazine , show room ose vila .shitet 40000 euro ...22/12/2020 11:37

80,600 Euro Shitet Trualli Ne Durres Ne Zonen E Plepave
Plepa | Durres
Truall Perdorimi
3.10 Dynym ose 3100 m2
8.04 Km
nga qendra

Shitet trualli me nje siperfaqe prej 3100 m2 ne durres zona arapaj- plepat. trualli eshte nje investim goxha i mire sepse ka nje pamje mahnitese nga ku duket i gjithe qyteti i durresit. me dokumentacion te rregullt. per me shume informacion na...21/12/2020 11:20

150,000,000 Leke Me Certifikate Pronesie Ne Fshatin Berzhite.toke Ne Shitje
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym ose 1500 m2
11.24 Km
nga qendra

Toka eshte perball me resortin palma nova, buze autostrades tirane-elbasan (100 mije lek te vjetra per metri katrore) ...20/12/2020 19:00

349,000 Euro Shitet Toke
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.20 Dynym ose 2200 m2
4.70 Km
nga qendra

Ne shitje toke ne mjull-bathore. toka ka siperfaqe 2250 m2 dhe eshte me mure gati. e pershtatshme per ndertim vilash. me 155euro/m2. me dokumentacion te rregullt hipotekor. ...19/12/2020 13:18

175,000 Euro Shitet Toke , 1500 M2 , Me Hipoteke Tek Rruga E Ullishtes
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
1.50 Dynym ose 1500 m2
2.98 Km
nga qendra

Shitet toke 1500 m2 me çertifikate pronesie. Ështe vend i qete, rruge e asfaltuar, ajer i paster. mundesi e mire investimi per ndertim . Çmimi: 175.000 euro adresa : rruga e ullishtes , tirane ...16/12/2020 10:53

60,000 Euro Toke Are Ne Shitje Ne Kamez (id 4191027)
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
7.50 Dynym ose 7500 m2
6.71 Km
nga qendra

Id 4191027ne kamez shitet toke are, siperfaqa 750 m², me hipoteke. ne are ndodhet dhe nje ndertese metalike siperfaqa 150 m²cmimi 60000 euro, 80 euro/m²...13/12/2020 17:46

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim