Shitet Toke Ne Vishnje - Prane Petreles 3500 M2 Me Hipoteke Tirane

Truall ose Toke 14/09/2021 00:43 Post ID: 45080


Pagesa 98,000 Euro
Siperfaqa neto 3.50 Dynym (Ose 3500 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Petrele,Shqiperia - Harta
Lexime 80

Shitet Tokë Në Vishnje - Pranë Petrelës  3500 M2 Me Hipotekë Dhe Me Leje Ndërtimi Që Do Rinovuar 


Q2930


- Qetësi Absolute 

- Ajër I Pastër

- Toka Është E Rrethuar Me Mur 


Çmimi : 98,000€  Okazion  Diskutushëm 


Për Më Shumë Info Kontaktoni Në Whatsapp:
Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 45080