340x230    340x230

🏡 sa metro katror ka nje dylym

🕵 Online 8 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje    

13,000 Euro -Shitet Toke Tek Liqeni I Qerkezes Me Pamje Fantastike.

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 6.71 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 12000 m2
12.00 Dynym
6.71 Km nga qendra
Shitet toke tek liqeni i qerkezes me pamje fantastike. mund te blihet komplet  eplote prej 12 dymyn ose  e ndare ne fraksione te ndryshme.me certefikate pronesie. v01- 818 m - 15.000 eurov02- 1256...
📅 Date: 29/11/2022 16:36

520,000 Euro -Shitet Toke 200.000 M2 Ne Lushnje 520.000 Euro

Lushnje | Qender 43.96 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 20000 m2
20.00 Dynym
43.96 Km nga qendra
Shitet toke ~200.000 m2 ~ne lushnje ~ me hipoteke ~ cmimi 2.6€ m2 ose 520.000€ kontaktoni n200...
📅 Date: 29/11/2022 11:43

990,000 Euro -Shitet Toke 90.000 M2 Ne Fier 990.000 Euro

Fier | Qender 70.04 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 9000 m2
9.00 Dynym
70.04 Km nga qendra
Shitet toke ~90.000 m2 ~ne fier ~ me hipoteke ~ cmimi 990.000€ kontaktoni 0676722221 n200...
📅 Date: 29/11/2022 11:28

92,000 Euro -Shitet Truall 920 M2 Ne Berzhite 92000 Euro

Tirane | Sauk/Qendra TEG 11.24 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 9200 m2
9.20 Dynym
11.24 Km nga qendra
Shitet truall pershtashme per cdo lloj ndertimi prone me tgjitha dokumentat ~920 m ~ berzhite ~ cmimi 100€m2 kontaktoni n200...
📅 Date: 28/11/2022 10:46

240,000 Euro -Shitet, Toke, Berxulle. (pro+24614)

Tirane | Zone Periferike 11.78 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 3000 m2
3.00 Dynym
11.78 Km nga qendra
Shitet toke me vendodhje ne berxulle, tirane. informacion mbi tokën: • toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2. • 20 m gjeresi dhe 250 m gjatesi. • disponon dokumentacion të rregullt hipote...
📅 Date: 28/11/2022 10:32

20,000 Euro -Berat - Toke Ne Shitje 20.000 €

Berati | Zone Periferike 69.54 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2000 m2
2.00 Dynym
69.54 Km nga qendra
Okazion!!! shitet: * 2003 m2 toke * e mbjelle “63 rrenje ullinje 3 vjecar.” * pozicion i favorshem * buze rruge * pamje nga qyteti * e pajisur me certifikate pronesie * 20.000 € * ...
📅 Date: 27/11/2022 15:32

9,600 Euro -Shitet Godinë + Truall, Dvoran/mollaj, Korçë

Korce | Zone Periferike 0.20 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 900 m2
0.90 Dynym
0.20 Km nga qendra
Disponojmë godinë + truall, për shitje, dvoran/mollaj, korçë informacion mbi pronat: • sipërfaqe trualli: 90m2 • sipërfaqe godine: 71.3m2 mund të shfrytëzohet si magazinë frigo...
📅 Date: 26/11/2022 14:44

119,000 Euro -Shitet Truall Ne Borsh, 1000m2

Himare | Borsh 10.38 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
10.38 Km nga qendra
Shitet truall ne bregdet ne borsh, sip eshte 1000m2 , ( 1dynym), ndodhet 100m larg ne vije ajrore nga deti, mundesi e mire investimi, me vertetim pronesie. nxitoni......
📅 Date: 24/11/2022 19:51

235,000 Euro -Toke Ne Shitje Tek Liqenit Te Thate

Tirane | Zone Periferike 2.98 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1000 m2
1.00 Dynym
2.98 Km nga qendra
Toke me siperfaqe 1000m2 tek rruga e ullishtes . toka eshte e pozicionuar prane rruges kryesore te ullishtes . disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor....
📅 Date: 24/11/2022 11:53

440,000 Euro -Shitet Toke 8000m2 Ne Karshar 440.000 Euro

Tirane | Vore 8.22 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 8000 m2
8.00 Dynym
8.22 Km nga qendra
Shitet toke ~autostrada tirane – durres ~kashar ~prane restorant king ~8000 m2 ~cmimi 440.000 euro kontaktoni 0676722221 e400...
📅 Date: 24/11/2022 08:09

150,000 Euro -Shitet Truall 3000 M2 Ne Berzhite 150.000 Euro

Tirane | Sauk/Qendra TEG 11.24 Km nga qendra
Perdorimi
Truall
Siperfaqa neto 3000 m2
3.00 Dynym
11.24 Km nga qendra
Shitet truall ~ buze rruges ~ e pershtashme per cdo lloj ndertimi ~ me hipoteke ~3000m2 ~ berzhite ~ cmimi 50€ m2 i diskutueshem kontaktoni n200...
📅 Date: 23/11/2022 16:21

600,000 Dollar -Shitet Toke Ne Picalle Tirane Afer Teg 7000 M2 Je Vende Ideal Per Vila

Tirane | Zone Periferike 5.97 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 7000 m2
7.00 Dynym
5.97 Km nga qendra
Shitet tok ne picalle tirane pran xhamis 70000m2 afer teg eshte je zene shum e mir per investim per komplekse vilash oshe hoteleri eshte pran lumit dhe shum vendi qet. per ata si duan je vende te past...
📅 Date: 23/11/2022 16:09

50,000 Euro -Shitet Toke Okazion Autostrada Fier-lushnje

Fier | Zone Periferike 43.96 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 2100 m2
2.10 Dynym
43.96 Km nga qendra
Shitet toke okazion, ne autostraden fier-lushnje, dhe pse toka ka statusin are, eshte e vendosur ne fashen industriale te kesaj autostrade, pra sipas procedurave kthehet ne truall, me koeficentet perk...
📅 Date: 23/11/2022 14:36

55,000 Euro -Shitet Toke + Truall, Dudas, Shkoder

Shkoder | Qender 0.70 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 300 m2
0.30 Dynym
0.70 Km nga qendra
Sun real estate ofron për shitje toke+truall me: sipërfaqe :📏 300 m² adrese:📍 rr. ahmet haxhija, dudas, shkoder –✔ ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem dhe afer sherbimeve te ...
📅 Date: 23/11/2022 14:01

170,000 Euro -Toke Ne Shitje Ne Autostraden Tirane-durres, Kilometri 12 Ne Tirane (i

Tirane | Zone Periferike 30.28 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 1700 m2
1.70 Dynym
30.28 Km nga qendra
Id 4191032 autostrada tirane-durres, kilometri 12′, shitet toke, siperfaqe 1700 m² me hipoteke, buze rruges, e pershtashme per nje sere biznesesh. shitet 100 eurom² i diskutueshem, ne total 17...
📅 Date: 23/11/2022 11:09

2,400,000 Euro -Shitet Toke Truall Ne Spille (id 4191070)

Kavaje | Spille 39.13 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 30000 m2
30.00 Dynym
39.13 Km nga qendra
Id 4191070 ne spille shitet toke truall me siperfaqe 30.000 m2 ne bregdet me hipoteke. cmimi: 80 euro m2...
📅 Date: 22/11/2022 15:26

875,000 Euro -Shitet Toke Truall Ne Tagan Buze Lumit (id 4191068)

Tirane | Zone Periferike
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 12500 m2
12.50 Dynym
Id 4191068 ne tagan shitet toke truall buze lumit me siperfaqe 12.500 m2 me hipoteke. cmimi: 70 euro m2 ...
📅 Date: 22/11/2022 15:20

346,500 Euro -Shitet Toke Truall Ne Mullet Buze Rruges (id 4191067)

Tirane | Zone Periferike 8.00 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 4500 m2
4.50 Dynym
8.00 Km nga qendra
Id 4191067 ne mullet buze rruges shitet toke truall me siperfaqe 4500 m2 me hipoteke. cmimi: 77 euro m2...
📅 Date: 22/11/2022 15:14

430,000 Euro -Toke-truall Ne Shitje Ne Zonen E Farkes Prane Teg Ne Tirane (id 419106

Tirane | Zone Periferike 5.37 Km nga qendra
Perdorimi
Truall+Toke
Siperfaqa neto 2700 m2
2.70 Dynym
5.37 Km nga qendra
Id 4191060 ne zonen e farkes, prane teg, shitet toke-truall, e pershtatshme per ndertim, me siperfaqe 2700 m² me hipoteke. toka ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me rezidenca luksoze perreth, dhe me...
📅 Date: 22/11/2022 14:58

195,000 Euro -Shitet, Toke, Kashar (una24519)

Tirane | Zone Periferike 8.22 Km nga qendra
Perdorimi
Toke Bujqesore
Siperfaqa neto 2800 m2
2.80 Dynym
8.22 Km nga qendra
Shitet tokë në kashar, pranë city park.prona ndodhet në një nga zonat periferike kryeqytetit të preferuara për banim dhe investim për fabrika, magazina, kapanone.• ka sipërfaqe 2840m2• do...
📅 Date: 22/11/2022 14:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim