sa jan dy dylym tok

130,000 Euro Shitet TokË Ullishte NË Fshatin Qeparo, HimarË.
Qeparo | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym ose 1200 m2
8.91 Km
nga qendra

Shitet tokË ullishte nË fshatin qeparo, himarË. toka ndodhet shumë pranë plazhit dhe 200 m larg rrugës nacionale. toka ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe zotëron dokumenta të rregullta pronësie. Çmimi: 130.000 euro/total. për më shum...08/04/2021 15:15

160,000 Euro Shitet, Tokë, Prush, Tiranë, Al16929
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym ose 2800 m2
7.01 Km
nga qendra

Toka është e pozicionuar në prush, tiranë.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2800 m2• dokumentacioni: me hipotekë.disponon:• pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesore, zonë industriale.• infrastrukturë e ...08/04/2021 09:45

55,000 Euro Shitet, Tokë, Kodra E Priftit, Tiranë Plus14670
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
0.20 Dynym ose 200 m2
3.04 Km
nga qendra

Shitet tokë kodra e priftit, rruga e kokonozëve. me sipërfaqe totale prej 265m2. e përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. disponon çerfitikatë pronësie. e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore. opsion ideal invest...08/04/2021 09:05

280,000 Euro Tirane, Shes Toke 4.000 M² 280.000 Euro (berzhite)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
11.24 Km
nga qendra

Shitet toke ne berzhite me siperfaqe prej 4000 m2. kjo toke ndodhet prane autostrades dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per nje vizite ne kete prone apo per me shume informacione na kontaktoni.https://urbanrealestate.al/estate_propert...07/04/2021 17:53

225,000 Euro Tirane, Shes Toke 2650 M² (edhe Pjese Mbi 1000 M²) 85 Euro/m² (linze
Fresku/Linze | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
2.70 Dynym ose 2700 m2
2.10 Km
nga qendra

Shitet 2650 m2 tokË ne linze,200m perpara se te shkosh ne komunen dajt.ka nje pozicion teper te favorshem pasi ka dy rruge qe e rethojne,rruga nacionale dhe rruge dytesore e asfaltuar,vend ideal per ndertimin e nje biznezi apo nje vile dhe shume i k...07/04/2021 10:40

47,000 Euro Shitet Tokë Në Kamëz
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
6.71 Km
nga qendra

Dhenbsp;shitet tokë në kamëz. toka ndodhet ndodhet në rrugën ”monarkia shqiptare” në një zonë shumë të mirë, me një sipërfaqe prej 800 m2, dhe është e përshtatshme për ndërtimin gjithashtu është e pajisur me certifikatë pr...05/04/2021 15:58

160,000 Euro Shitet Truall Ndertimi Ne Surrel
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
7.15 Km
nga qendra

Shitet truall ndertimi ne surrel , prane chateaux rexhekri. truall me siperfaqe prej 4000 m2 ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik dhe eshte i pershtatshem per ndertim vilash ose ferma . ne afersi te tokes jane facilitetet si rruge, ele...01/04/2021 13:39

100,800 Euro Shitet Tokë Në Sauk
Sauk | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
3.25 Km
nga qendra

 shitet tokë në një zonë të qetë e përshtatshme për ndërtimin e një vile. toka ka një sipërfaqe prej 840 m2. Është sipërfaqe e sheshtë. toka ka fushëpamje të hapur. Çmimi 120 euro/m2 ...31/03/2021 11:51

900,000 Euro Shitet Tokë Pranë Aeroportit Nënë Tereza.
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
13.51 Km
nga qendra

Toka ndodhet pranë universitetit “epoka” dhe aeroportit nënë tereza, në një zonë shumë të mirë, ka një sipërfaqe prej 20000 m2 dhe është e përshtatshme për ndërtimin gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 4...30/03/2021 13:06

318,800 Euro Toke Ne Shitie Me Siperfaqe 3188m2 Ne Fark
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym ose 3200 m2
5.37 Km
nga qendra

Toke ne shitie me siperfaqe 3188m2 ne fark ne nje zone shum te mir te tiranes. toka esht e shfytezushme per vila, kapanone, per kopshtari, etj. cmimi:100€m2ic 009 ...27/03/2021 11:24

90,000 Euro Shitet Toke -are ,kompleks Blegtorial
Zone Periferike | Tirana
4 Perdorimi
1000.00 Dynym ose 1000000 m2
12.17 Km
nga qendra

Shitet -toke are siperfaqe 2000 m2 pershtatur per kompleks blegtorial. uje 24 ore me pus te kontrolluar çertifikate pronesie e rregullt dhe rivlersim i pasurise.cmimi 90.000 euro ...26/03/2021 14:15

250,000 Euro Shesim Toke Ne Orikum!
Orikum | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
14.12 Km
nga qendra

Toka ndodhet perballe detit ne nje nga zonat me atraktive te jugut te shqiperise. ndodhet ne hyrje te tragjasit ne distance 1 km larg nga orikumi dhe bregdetit. ka nje siperfaqe prej 10 ha e gjitha ne forme kuadratike. zona eshte fantastike dhe me pe...24/03/2021 10:42

1,030,000 Euro Shitet Toke Ne Farke Te Madhe!
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
10.30 Dynym ose 10300 m2
5.72 Km
nga qendra

Kjo toke eshte nje mundesi shume e mire per ndertim vilash per qellime investimi, banimi apo zhvillim agroturizmi. pozicioni i tokes afer rruges kryesore ofron kushte shume te favorshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme duke mundesuar krijimi...24/03/2021 10:40

170,000 Euro Shitet Tokë Në Kamëz.
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
6.71 Km
nga qendra

Shitet tokë në kamëz.toka ndodhet ndodhet buze rruges kryesore ne kamez në një zonë shumë të mirë, me një sipërfaqe prej 2000 m2, dhe është e përshtatshme për ndërtimin gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. cmimi i s...19/03/2021 14:27

87,500 Euro Truall - 875m2 Ne Borsh (shume Afer Me Detin) Mundesi E Rralle (dokumentacion I Rregullt)
Borsh | Himare
Truall Perdorimi
0.90 Dynym ose 900 m2
11.06 Km
nga qendra

Mundesi e rralle: investim ne rivieren e mrekullueshme te jugut (875 m2) turall në rrugë kryesore - dy vitet e fundit kanë filluar ndërtimet në atë zone me hotel - direkt dalje në plazh - zonë në zhvillim e sipërq2662- sip totale:875m2- sip...17/03/2021 23:37

95,000 Euro Mundesi E Rralle: 950m2 Truall Ne Borsh / Riviera (10min Nga Deti) Me Cdo Dokumentacion Te
Borsh | Himare
Truall Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
11.06 Km
nga qendra

Mundesi e rralle: investim ne rivieren e mrekullueshme te jugut (950 m2) turall në rrugë kryesore - dy vitet e fundit kanë filluar ndërtimet në atë zone me hotel - direkt dalje në plazh - zonë në zhvillim e sipërq2661- sip totale:950m2- sip...17/03/2021 23:05

1,200,000 Euro Shitet Toke 12.000 M2 Tek Gjiri I Lalzit, San Pietro
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 Dynym ose 1200 m2
3.85 Km
nga qendra

Shitet toke mne siperfaqe 12.000 m2 , me forme te rregullt drejtkendesh . toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ndodhet shume prane plazhit san pietro . adresa : gjiri i lalzit cmimi : 100 euro/m2 ...16/03/2021 13:25

370,000 Euro Shitet, Tokë, Linzë
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.70 Dynym ose 3700 m2
6.13 Km
nga qendra

Opp19942toka ndodhet në zonën e linzës, tiranë.me sipërfaqe totale prej 3700m2 .i përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.për më tepër na kontaktoni!069 25 42 ...15/03/2021 11:54

130 Super Okazion Toke Ne Shitje Te Liqeni Thate
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym ose 1400 m2
2.45 Km
nga qendra

Shitet toke ne nje nga vendet me te kerkuara per ndertim tek liqeni thate me nje siperfaqe 1400m2 . zona ku ndodhet eshte me plan studimi . toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per me shume informacion kontaktoni  ...14/03/2021 11:23

80 Euro Shitet Toke Ne Mullet Billion403
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.80 Dynym ose 3800 m2
8.00 Km
nga qendra

Toka eshte e lokalizuar ne mullet prane komunes ,ne rruge kryesore. vend i fresket, anes rruges , i pershtatshem per investim. toka ka nje siperfaqe prej 3750m2, e pajisur me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . per me shume ...13/03/2021 16:14

0 Euro Okazion!! Shitet Toke Me Plan Studimi Ne Farke!
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
4.78 Km
nga qendra

Shitet 10,000 m2 toke ne farke me plan studimor. toka ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara per investim. disponon dokumentacion te plote hipotekor. per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin  ...13/03/2021 16:07

300 Okazione Toke Truall Ne Shitje Te Liqeni Billion394
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
2.70 Dynym ose 2700 m2
2.45 Km
nga qendra

Shiten toke truall te liqeni tiranes me cmim okazion.zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te mira per ivestim. jane 2 siperfaqe toke njera eshte 1175m2 dhe tjetra 1000m2. per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone ne kontaktoni  ...12/03/2021 16:16

250,000 Euro Toke Are Ne Shitje Ne Zonen E Paskuqanit Ne Tirane (id 4191033)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym ose 4500 m2
3.54 Km
nga qendra

Id 4191033ne zonen e paskuqanit, shitet 4500 m² toke are buze rruge, me certifikate pronesie.cmimi 250000 euro...10/03/2021 09:21

111,111 Euro Shes Token Në Fshatin Veriq
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
Truall Perdorimi
49.90 Dynym ose 49900 m2

Shes token në fshatin veriq,ne afersi te shkollës.gjithsejt jan 5 hektarë e 74 ari dhe e njejta eshtë një parcelë(e tëra ne një vend).toka eshte ne afersi te rrugës magjistrale dhe nuk parcele tjeter ne mes.mund te therrisni direkt ne numrin...09/03/2021 19:14

11,000 Euro Shitet TokË ArË NË “pluge”, LushnjË.
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.90 Dynym ose 1900 m2

Shitet tokË arË nË “pluge”, lushnjË. toka ka një sipërfaqe totale prej 1993 m² dhe posedon çertifikatë pronësie. Është e përshtatshme për ç’do lloj aktiviteti bujqësor. shitet me një çmim prej 11000 euro/ total (i negociues...09/03/2021 09:21

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim