🏡 marikaj

🕵 Online 6 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
60,000 Euro Truall (650 M2) Perfekte Per Te Ndertuar, Ne Shkoze - Super Pamje Nga Tirana (e Rrethuar M
Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
2.94 Km
nga qendra

Ne shitje 650 m2 truall ne shkoze.super siperfaqe per ndertim te cfaredo lloji.toka ndodhet afer rrugetoka ka pamje fantastike nga tirana dhe eshte e rrethuar nga avlli ,fantastike per te ndertuar vile apo godine shume kateshe.sip: 650 m2cmimi: 60,00...12/06/2021 02:50

150,000 Euro Toke + Shtepi +truall
Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
12.76 Km
nga qendra

Toke , 3.000 m2 cmimi 50€ m2 i padiskutueshem ...11/06/2021 17:24

350,000 Euro *okazion* Toke Ne Shitje Me Projekt Dhe Leje Ndertimi Per Magazine Ne Afersi Te Vores (id
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.20 Dynym ose 5200 m2
0.42 Km
nga qendra

Id 4191035ne afersi te vores shitet toke me cmim okazion, siperfaqa 5150 m² me hipoteke, me akses direkt ne rruge. aktualisht prona ka nje studim dhe projekt te perfunduar per tu ndertuar magazine, dhe eshte miratuar leja e ndertimit nga bashkia. po...11/06/2021 10:56

150,000 Euro Shitet,toke,sarande
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
2.53 Km
nga qendra

...10/06/2021 16:18

36,600 Euro Shitet ,toke, Sarande
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2
2.53 Km
nga qendra

Toka ndodhet ne - sarandeinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 305m2• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi•prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor•toka ndodhet në një lokacio...10/06/2021 15:58

4,800,000 Leke Shitet Toke
Divjake | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
9.80 Dynym ose 9800 m2
131.11 Km
nga qendra

Shitet toke buqesore ne divjake,toke e pershtatshme ke zhvillimin e buqesise intensive,e pershtatshme per investim siperfaqja e tokes eshte 9886m² . e paisur me certifikate pronesie. per me shume detaje kontaktoni ne mumrine e telefonit. ...10/06/2021 14:17

110,000 Euro Shitet,toke,kamez(una21465)
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
6.71 Km
nga qendra

Toka ndodhet në kamëz,pranë kompleksit sea.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2000 m2• dokumentacioni: me certifikatë pronësie• e përshtatshme për investim• toka është e thurur dhe e sistemuar• disponon karabina 200m2...10/06/2021 12:21

245,000 Euro Shitet, Tokë, Ibë E Poshtme, Tiranë 245,000 € Id: Pro21402
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.60 Dynym ose 8600 m2
13.97 Km
nga qendra

Toka ndodhet në ibë të poshtme, pranë rrugës nacionale të elbasanit.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 8610 m2.• ka ujë te pijshëm dhe linjë elektrike.• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi...09/06/2021 15:29

80,500 Euro Shitet Toke Are Ne Mezez (id 4191038)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
5.35 Km
nga qendra

Id 4191038ne mezez shitet toke are, me hipoteke, siperfaqe 700 m², i rrethuar me mure, ka 50 peme ne prodhim, i pajisur me pus.shitet 80.500 euro ...09/06/2021 10:58

170,000 Euro Shitet, Tokë, Teg, Tiranë Pri+21392
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Toka ndodhet afër teg utinformacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 1000m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi....07/06/2021 14:00

625,000 Euro Shiten 25.000m2 Toke
Qender | Shkoder
Truall+Toke Perdorimi
25.00 Dynym ose 25000 m2
17.31 Km
nga qendra

Kemi per te shitur 25 dynym toke prane rruges nacionale shkoder - koplik toka ka dokumenta te rregullta dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi whatsapp: +447888683567 ...06/06/2021 11:16

180,000 Euro Shesim TokË NË Kallm
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2
1.50 Km
nga qendra

💥 shesim tokË nË kallm 💥 📌durrës, kallm 📏sipërfaqe totale : 6000 m ² 📖dokumentacion i rregullt hipotekor 💶 180,000€ ☎️ 0676477701dhenbsp;...05/06/2021 17:46

462,000 Euro Shitet Tokë, Kamëz, Tiranë Pri+21338
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym ose 4200 m2
6.71 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e kamzës.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 4200m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.•zone industriale, buz rruge.për ta vizituar na kontaktoni!...05/06/2021 10:48

3,000 Euro Shitet Toke Ne Dardhe
Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
1.60 Dynym ose 1600 m2
11.34 Km
nga qendra

Shitet siperfaqe toke prej 1560m2 ne dardhe te korces. pozicioni eshte mjaft i pershtatshem per investim. ...04/06/2021 18:01

100,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë. 100,000 € Id: Opp+21347
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 Dynym ose 2400 m2
5.37 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e farkës..informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2400 m2.800 m2 (me dokumentacion të rregullt hipotekor) , pjesës tjetër i del dokumentacioni në momentin që ka blerës.• e përshtatshme për investim.• mu...04/06/2021 15:00

85,000 Euro Shitet Siperfaqja 1650 M2 Ne Autostraden Tirane - Durres Rr
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.70 Dynym ose 1700 m2
16.01 Km
nga qendra

Para mbikalimit ne maminas, siperfaqja 1650 m2 me siperfaqje ballore 60 m ne autostraden tirane - durres, me certifikate te rregullt pronesie dhe me hipoteke, i pershtatshem per ambjente biznesi....04/06/2021 09:59

180,000 Euro Shitet Toke Okazion, Berzhite
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
11.24 Km
nga qendra

Shitet tokë okazion në berzhitë, tiranë. 🏷️sipërfaqe: 3000 m² 🏷️terren i sheshtë 🏷️buzë rrugës kryesore 🏷️ne zonë të studiuar për njësi shërbimi 🏷️me hipotekë të rregullt . për një vizitë në pronë ...03/06/2021 13:32

910,000 Dollar Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres !
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
7.00 Dynym ose 7000 m2

Shitet toke ne brezin e dyte te autostrades tirane -durres ,prane cola cola . toka ka nje siperfaqe prej 7000 m2 . mundesi shume e mire investimi . cmimi : 130 euro/m2 per me shume informacion na kontaktoni ! ...03/06/2021 11:40

50,000 Euro Shitet Toke Tek Panorama Ne Dajt !!
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym ose 7000 m2
10.99 Km
nga qendra

Shitet 7000 m2 toke tek panorama ne dajt eshte e pershtatshme per zhvillimin e nje biznesi si restorant ,hotel etj .. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni ! ...03/06/2021 10:56

495,000 Euro Shitet, Tokë Sauk I Vjeter, Tiranë Pri+21242
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
33.00 Dynym ose 33000 m2
3.05 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e saukut vjeter.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 3300m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi....01/06/2021 16:42

65,000 Euro Shitet, Tokë, Mjull Bathore,tiranë Pri+21241
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
4.70 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e mjull bathore.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 500m2• e përshtatshme për investim.• mundësi të ndryshme shfrytëzimi...01/06/2021 16:27

120,000 Euro Shitet Toke Ne Farke E Madhe, Prane Rrethrrotullimit Te Farkes.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
5.72 Km
nga qendra

Shitet toke ne farke e madhe, prane rrethrrotullimit te farkes. toka ka siperfaqe 1000m², e rrethuar me mur betoni. eshte vendi perfekt per te ndertuar nje shtepi pushimi apo vile. lokacioni perfekt e ben shume te lakmueshem per banim dhe pushim. zo...31/05/2021 13:32

3,000 Euro Shitet Toke Ne Dardhe
Qender | Korce
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym ose 1500 m2
11.34 Km
nga qendra

Shitet toke ne fshatin dardhe te korces. siperfaqe 1560 m2 . pozicioni shume i pershtatshem per investim...31/05/2021 12:33

360,000 Euro Shitet, Toke , Farke
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
24.00 Dynym ose 24000 m2
5.37 Km
nga qendra

Toka ndodhet ne farke.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2000 m2.• dokumentacioni: me hipoteke•zone e kuqe për ndertim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni! ...31/05/2021 10:53

125,000 Euro Shitet,toke,sarande
Qender | Sarande
Toke Bujqesore Perdorimi
40.00 Dynym ose 40000 m2
2.53 Km
nga qendra

...31/05/2021 10:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim