land for sale tek sauk tirana

Shitet Toke!prane Doganes Se Tiranes
Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

...04/08/2020 10:57

430,000 Euro

Shitet,tokë,ibë
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16417 toka është e pozicionuar në ibë ,pranë shpellës së pëllumbasit. informacion mbi token: • sipërfaqja e tokes: 3000 m² në total. • toka është e prshtatshme përshtatëshme për vila,hotele etj • toka ndodhet në një ...01/08/2020 09:19

73,000 Euro

Shitet Ambient Biznesi Ne Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet ambient biznesi ne kamezshitet ambient biznesidhenbsp; në kamez, tirane i cili eshte i vendorur buze rruges kryesore. sipërfaqja e truallit është 2000m2 dhe siperfaqe objekti është 176.9m2. ka hapsira te konsiderueshme truallit te shfryt...30/07/2020 15:36

490,000 Euro

Shitet Toke Ne Fashtin Gjepalaj - Shijak
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

📍shitet toke ne fashtin gjepalaj - shijak 🔺siperfaqe: 6,000 m², me dimension 60m - 100m. 🔺cmimi 65,000 euro •toka ka pozicion te mire per aktivitete te ndryshme. •e mbjelle me ullishte. ka pus dhe eshte e rrethuar me mur me themel...28/07/2020 16:02

65,000 Euro

Okazion !!! Shitet Toke !!!
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne afersi te tiranes me siperfaqe trualli 9000 m2. toka eshte ne periferi tedhenbsp; tiranes ne pez-helmes. zona eshte ne prespektive zhvillimi urbanistik ne te ardhmen e afert dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. lloij i tokes esht...28/07/2020 15:28

360,000 Euro

Toke Ne Shitje
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.60 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet nje parcele toke prej 2636m2 ne qytetin e durresit, rruga aristoteli, perballe varrezave te reja. parcela ndodhet ne nje pozicion strategjik, parcela e pare direkt buze rruges automobilistike: - 3.7km larg nga porti i hidrokarbureve; - 3.9...27/07/2020 14:55

10,544,000 Leke

Shitet, Tokë, Prush, Tiranë, Al16929
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar në prush, tiranë.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2800 m2• dokumentacioni: me hipotekë.disponon:• pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesore, zonë industriale.• infrastrukturë e ...27/07/2020 13:25

160,000 Euro

Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë.id : 18468
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në “sauk” tek sanatoriumi “shefqet nroqi”. toka ka sipërfaqe totale prej 364 m2 dhe ndodhet shumë pranë liqenit të farkës. mund të shfrytëzohet për të ndërtuar vilë,shtëpi, etj. prona është e pajisur me dokumentaci...27/07/2020 11:40

47,400 Euro

Shitet Toke Ne Fshatin Tilaj Me Pamje Nga Deti
Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

⛰ shitet toke ne fshatin tilaj me pamje nga deti 📏 2150 m2 👉 ka pus vaditje+korent ⚫ e mbjellur me ullishte 5 vjecare dhe peme te ndryshme frutore ne anesore te tokes 📍adresa fshati tilaj golem kavaje 💸 cmimi 37.000 euro kontakt...25/07/2020 19:51

37,000 Euro

Shitet Toke Ne Bypassin E Fierit
Patos | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka ne fier-shtyllas. siperfaqe 11000m² cmimi 25€/m² rruga dytsore bypass i fierit. toka ka pozicion shume te mire per aktivitete te ndryshme. ka dalje direkt ne rruge dytesore dhe ne rrethrrotullimin kryesor qe lidh plazhin e darzeze...24/07/2020 11:41

275,000 Euro

Shitet Toke 300m2 Ne Sauk Me Hipoteke
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Ofrohet toke ne shitje 300 m2 ne sauk buze rruge te unazes e madhe vetem 2 minuta nga teg-ut. zona eshte potenciale per ndertim vilash dhe gjithashtu eshte zone me prespektive zhvillimi. toka eshte prane rrethrrotullimit e saukut dhe rruges kryes...22/07/2020 15:03

33,000 Euro

Okazion !!! Shitet Toke Ne Valias !!!
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion !!! shitet toke ne valias !!!shitet toke 500 m2 ne valias. ne vije ajrore shume afer me aeroportin si dhe me rruge toksore me tiranen. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e afert. lloji i tokes eshte truall dhe me dokumentaci...21/07/2020 18:10

45,000 Euro

Trruall Ndertimi Korfuz Greqi
Ksamil | Sarande
Truall Perdorimi
3.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet truall ndertimi ne korfuz greqi ne zonen me turistike nisaki 3,1 dynym. shume panoramike. pranoj edhe bashkepunim per nje kompleks turistik me 3 vila guri me pishina. ketu nje vile leshohet me qera 1000-1500 euro nata nga 1 maji deri ne 1 qers...17/07/2020 22:47

350,000 Euro

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 160,000 € Id: Plus16738
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në rrugën linzë-tufinë.• me sipërfaqe totale prej 7800m2.• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• disponon çerfitikatë pronësie.• e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.• opsion ideal investimi.pë...16/07/2020 18:10

160,000 Euro

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 70,000 € Id: Plus16745
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet, tokë, tek liqeni i linzës.më tepër informacion:• sipërfaqja e totale: 1000 m2• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• disponon çerfitikatë pronësie.• e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.• opsion idea...16/07/2020 18:09

70,000 Euro

Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 170,000 € Id: Plus16739
Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në rrugën linzë-tufinë, ngjitur me chateau fasel.• me sipërfaqje totale prej 3000m2.• e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.• disponon çerfitikatë pronësie.• e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore.•...16/07/2020 18:09

170,000 Euro

Shitet,tokë, Prush- Vaqarr
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16748toka është e pozicionuar në zonen e vaqarrit, prush vaqarrinformacion mbi tokën:• sipërfaqja e tokës: 2800m².• mundesi shume e mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rrugë.dokumentacioni: me hipotekë.për ...13/07/2020 13:37

157,970 Euro

Shitet,tokë, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Opp16746toka është e pozicionuar në zonen e autostradës tiranë- elbasan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës: 1150m²• e rrethuar me avlli.• eshtë ndërtuar dhe pus për ujin.dokumentacioni: me hipotekë.për të vizituar na kon...13/07/2020 13:13

70,000 Euro

Gjiri I Lalzit Shitet Tokë.
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë 700 m2 e pozicionuar 200 m larg bregut të detit.ndodhet ngjitur me vilat elitare të kësaj zone.për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!...12/07/2020 13:25

45,000 Euro

Toke Ne Shitje Afer Qendres Tregtare Teg Autostrada Titane-elbasan (id 4191018)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
20.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Id 4191018afer teg’ut autostrada titane-elbasan, shitet toke e pershtatshme per kompleks vilash ne nje kodrine me pamje relaksuse, siperfaqe deri ne 20,000 m2 me hipoteke,dhenbsp; mund te shitet dhe siperfaqe me te vogel, jo shume larg autostrades....10/07/2020 09:42

2,000,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë - Elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16707toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, km 17.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 7000m2• me hipotekë • e përshtatshme për cdo tipologji ndërtimi• pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesorepë...09/07/2020 13:14

420,000 Euro

Shitet Truall Me Dokumentacion Te Rregullt
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke 3000 m2 ne kamez 400m larg nga rruga kryesore. posedon dokumentacion te rregullt.toka eshte e pershtatshme per ndertim. cmimi eshte 60€ per meter katror ...09/07/2020 11:42

180,000 Euro

Shitet, Toke, Autostrada Tiranë-elbasan
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Pro+16691toka ndodhet në autostradën tiranë- elbasan, pranë resort palmanova.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 10000m2• me hipotekë • e përshtatshme për vila • pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesor...09/07/2020 10:57

450,000 Euro

Shitet,toke,rinas
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e rinasit,laknas. ka sipërfaqe totale prej 1185 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera •ndodhet buzë rruge •e përshtatshme për investime të ndryshme. •për më tepër na kontaktoni!...08/07/2020 17:33

52,000 Euro

Shitet,tokë,mëzez(future14140)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në zonën e mëzezës,prapa casa italia. ka sipërfaqe totale prej 2500m2. disponon certifikatë pronësie. detaje të tjera • buzë rruge •e përshtatshme për shumëllojshmëri biznesesh • në zonë industriale. .për më tepër...08/07/2020 17:32

420,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim