🏡 kosov lipjan

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
40,000 Euro Tirane, Shes Toke 1.000 M² 40.000 Euro (farke)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e farkes. informacion mbi token : • siperfaqja e tokes : 1000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion i favorshem gjeografik • buze rruge • elektricitet, internet dhe uje te pijshem ngjitur m...15/05/2021 01:39

50,000 Euro Shitet Toka Prane Detit 500 M2
Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Shitet toka ne borsh ne hyrje te plazhit. toka disponon te gjitha letrat.  ...15/05/2021 01:31

10,000 Euro Shitet Toke
Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2

Shitet okazion e pershtatshme per vendbanim ose viladhenbsp;...15/05/2021 01:24

240,000 Euro Shitet, Truall + Shtepi Private , Me Hipoteke . Adresa : Tufine
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
6.28 Km
nga qendra

Shitet toke/truall me siperfaqe 4000 m2 , me kubature te rregullt dhe certifikate pronesie. ndodhet ne fshatin shtish-tufine , tufine me largesi 6.5 km larg nga qendra e tiranes ne vije ajrore. ne kete siperfaqe toke eshte e ndertuar nje shtepi p...15/05/2021 00:41

250,000 Euro Shitet Toka:afer Ambasades Amerikane : Rruga 3 Vellezerit Kondi
Qyteti Studenti/Vilat Gjermane | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2

👀okazion 👀...shitet vile 3- kateshetek vilat gjermane ,rruga 3 vellezrit kondi .dhenbsp;(vendndodhja me e afert rruga e elbasanit mbrapa ambasades turke ose perball restorant sofra e ariut tek liqeni artificial i tiranes)nje super mundesi per i...15/05/2021 00:24

97,500 Euro Okazion Toke Per Shitje Ose Me Nderrim Tek Tegu !!!
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.50 Dynym ose 1500 m2

Okazion toke per shitje ose me nderrim tek tegu !!!dhenbsp;toka ndodhet prapa vilave rolling hils , vije ajrore 100 m.buze rrugesiperfaqe 1500 m2 me certifikate pronesie .cmimi okazion 65 euro m2.mund dhe te nderohet makine plus diferencen cash...15/05/2021 00:20

480,250 Euro Shitet Toka Ne Dhermi *okazion*
Dhermi | Himare
Toke Bujqesore Perdorimi
5.70 Dynym ose 5700 m2
10.37 Km
nga qendra

Shitet toka ne dhermi ne nje nder zonat me te frekuentuara. toka eshte afer detit. jane ne total 5650 m katrore. e pershtatshme per cdo lloj biznesi. ...14/05/2021 11:34

40,000 Euro Shitet Toke Ne Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Shitet toke truall ne rrugen "teuta" kamez, tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka ndodhet afer shkolles profesionale ne kamez ne nje zone me vila private dh...13/05/2021 21:25

120,000 Euro 💥💥okazion Liqeni Farkes 60€/m Katror
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
3.77 Km
nga qendra

shitet okazion toke 2000 m katror tek liqeni farkes buze pedonales, prane disa kompleksesh vilash, zone shum e qet dhe piktoreske, me certifikat pronesie! cmimi okazion 60€/m katror! per informacion me te detajuar rreth prones ose pronave te ngja...13/05/2021 16:38

6,500,000 Leke Shitet Truall 2.5 Dylym Ne Shen Gjergji
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 Dynym ose 2500 m2
23.12 Km
nga qendra

Shiten 2.5 dylym toke ne shen gjergji dajt. toka ndodhet ne afersi te zona turistike . toka ka mundesi ndarje . cmimi i diskutueshem . per cdo informacion kontaktoni...13/05/2021 08:05

65,000 Euro Shitet Toke Me Hipotek
Zone Periferike | Gjirokaster
Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2
140.28 Km
nga qendra

Rruga tepelen - gjirokaster truall me hipotek dhe buze rrruges kryesore 500 metra ne distanc nga autogrill dhe 100 meter nga agroblend gjirokaster . 4000 meter katror dhe mundesi e lehte aksesimi ne toke sepse gjat gjith gjatesise se tokes eshte ...12/05/2021 11:38

10,800 Euro 🏡 Shitet Toke Arë 📐sip 3600 M2
Zone Periferike | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym ose 3600 m2
0.46 Km
nga qendra

🏡 shitet toke arë📐sip 3600 m2dhenbsp;👉 çmimi i shitjes 3 € për m2📍vendodhja livade, shkodËr✅ me çertifikate pronesie.dhenbsp;💶 çmimi 10.800 €dhenbsp;( i diskutushem )📌fiksoni takim tani per ta pare pronen!dhenbsp;📲 ko...11/05/2021 22:52

25,000 Euro Shitet Toke Me Hipoteke Ne Kasalle
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.10 Dynym ose 100 m2

Shitet toke me hipotek ne kasalle me te gjitha dokumentat vendodhja esht (3 km larg nga kamza ) ndodhet ne qender te kasalles me nje pamje fantastike prane saj ndodhet xhamia , shkollat , kisha , qendra shendetsore etj eshte nje zone me per...11/05/2021 20:57

35,000 Leke Toke Me Qera
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym ose 300 m2

Jepet toke me qera siperfaqia 300 m 2, toka ndodhet ne nje zone ne zhvillim, ne astir ne bulevardin kashar, toka mund te shfrytezohe per ambjente lavazhi dhe parkim....11/05/2021 19:23

48,000 Euro Shiten 10 Dynym E 600 Metra Toke Me Cmim Te Arsyeshem .
Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
10.60 Dynym ose 10600 m2
6.21 Km
nga qendra

Shiten 10 dynym toke ne fshatin rrile te qytetit te lezhes . toka eshte toke bujqesore por mund te perdoret dhe per ndertim banese ose biznesi . toka eshte 6 km nga qyteti i lezhes ,, 5 km nga bregteti i tales dhe 1 km nga autostrada . eshte e pajisu...11/05/2021 18:58

675,000 Euro Toke Ne Shitje Te Kepi I Rodonit
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
11.20 Dynym ose 11200 m2

Shitet toke te kepi i rodonit. toka eshte are me nje siperfaqe 11208m2. per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone. cmimi i tokes eshte 60euro/m2...11/05/2021 18:42

675,000 Euro 🏡 Shitet Toke Bregdet 📐sip 4500 M2
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall Perdorimi
4.50 Dynym ose 4500 m2
131.53 Km
nga qendra

...11/05/2021 16:04

300 Euro Okazione Toke Truall Ne Shitje Te Liqeni Billion394
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.70 Dynym ose 2700 m2
2.45 Km
nga qendra

Shiten toke truall te liqeni tiranes me cmim okazion.zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te mira per ivestim. jane 2 siperfaqe toke njera eshte 1175m2 dhe tjetra 1000m2. per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone ne kontaktoni  ...11/05/2021 14:39

462,000 Euro Shitet Toke Prane Rruges Kryesore, Kamez
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym ose 4200 m2
7.41 Km
nga qendra

Toka ka një sipërfaqe prej 4200 m2 dhe ndodhet pranë rrugës kryesore që lidh tiranën me veriun. disponon certifikate të rregullt pronësie. 110 eur/m2 për cdo informacion jeni të lutur të na kontaktoni! ...11/05/2021 12:42

170,000 Euro Shitet Tokë Në Kamëz.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
6.71 Km
nga qendra

Shitet tokë në kamëz.toka ndodhet ndodhet buze rruges kryesore ne kamez në një zonë shumë të mirë, me një sipërfaqe prej 2000 m2, dhe është e përshtatshme për ndërtimin gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. cmimi i s...11/05/2021 12:39

110,000 Euro Shitet TokË ArË NË XibrakË, Elbasan.
Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
2.60 Dynym ose 2600 m2
36.42 Km
nga qendra

Shitet tokË arË nË xibrakË, elbasan. sipërfaqja e tokës është 2675 m2 dhe ndodhet në rrugë kryesore, në një zonë lehtësisht të aksesueshme, ku ka shumë investim në sektorin e bujqësisë. toka është e përshtatshme për aktivitet...11/05/2021 10:41

50,000 Euro 🏡 Shitet Toka 📐sip 3000 M2
Qender | Shkoder
Truall Perdorimi
3.00 Dynym ose 3000 m2
0.52 Km
nga qendra

🏡 shitet toka📐sip 3000 m2 📍vendodhja pranë ura bardhajve, shkodËr✅ me çertifikate pronesie. 💶 çmimi 50.000 €📌fiksoni takim tani per ta pare pronen! 📲 kontakto agjent shitjesh 👨🏻‍💼 ormir kacerja  ☎️ +3556...11/05/2021 09:08

4,300,000 Leke Shitet TokË-truall ( Ullishte )
Zone Periferike | Berati
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym ose 5000 m2

Shiten 5 dylym toke ne Çiflig , e mbjelle me ullinj 18-vjecar . ullishtja eshte e pajisur me pus me thellesi 40 m qe ka uje per vaditje gjate gjithe kohes , e rrethuar ne dy ane me rrjet , ka kontrate te rregullt me oshe pasi eshte vendosur edh...10/05/2021 20:32

20,000,000 Leke Okazion!! Shitet 10 Dylym Toke Ne Durres !
Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
10.00 Dynym ose 10000 m2
4.57 Km
nga qendra

Shitet 10 dylym toke ne durres , ne te perfshihet nje shtepi perdhese 100 m2 . ka akses direkt ne rruge kryesore , toke e pershtatshme per ndertim . cmimi i shitjes : 20.000 000 leke...10/05/2021 16:02

30,000 Euro 🏡 Shitet Toke Per Vilë 📐sip 375 M2
Velipoje | Shkoder
Truall Perdorimi
3.80 Dynym ose 3800 m2
23.28 Km
nga qendra

🏡 shitet toke per vilë 📐sip 375 m2 📍vendodhja rrjoll, velipojË✅ me çertifikate pronesie. 💶 çmimi 30.000 €📌fiksoni takim tani per ta pare pronen! 📲 kontakto agjent shitjesh 👨🏻‍💼 ormir kacerja  ☎️ +35567 ...10/05/2021 15:58

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim