apartament21

Shitet 11000 M2 Toke Ne Petrele
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
11.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet 11000 m2 toke ne petreleshitet toke ne afersi te tiranes me siperfaqe 11000 m2. toka eshte ne periferi te  tiranes ne petrele. zona eshte ne prespektive zhvillimi urbanistik ne te ardhmen e afert dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. llo...26/10/2020 11:32

45

Shitet Toke- Pemtore
Ksamil | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
5.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke- pemtore siperfaqje totale 5332 m2 adresa e pasurise piqeras-sarande cmimi 85 euro/m2...24/10/2020 16:14

450,500 Euro

Tokë Në Shitje Në Dobraç
Qender | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Sun real estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 8 dynym . toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷Çmimi: 8’000’000 leke ————————————– ▶të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer ...22/10/2020 09:44

8,000,000 Leke

Shitet Truall 2.5 Dylym Ne Shen Gjergji
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shiten 2.5 dylym toke ne shen gjergji dajt. toka ndodhet ne afersi te zona turistike . toka ka mundesi ndarje . cmimi i diskutueshem . per cdo informacion kontaktoni...20/10/2020 14:22

6,500,000 Leke

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 200.000 Euro (farkë)
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

shitet tokë në farkë pranë liqenit. toka ka sipërfaqe prej 3000 m2 dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për një vizitë në këtë pronë apo për më shumë informacione na kontaktoni. https://urbanrealestate.al/estate_...19/10/2020 16:11

200,000 Euro

Shitet Tokë 10,000m2
Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
10.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Tokë me sip.10,000m2 -sektor rinia -toka ndodhet në parcelën e 2 e aksesueshme me rrugë kalimi -e përshtatshme për ndërtime të ndryshme ...18/10/2020 17:06

17

Shitet Toke/truall , 600 M2 . Adresa : Farke
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.60 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë për ndërtim me sipërfaqe 600 m2. toka është me çertifikatë pronësie. Është një zonë shumë e qetë për banim . Çmimi: 120€ m2 cmimi total : 72.000 euro adresa : farkë , tiranë...17/10/2020 14:02

72,000 Euro

Shitet Toke Ne Dajt
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toke per shitje ne dajt. ne toke ndodhet nje objekt 2 katesh, i cili eshte ne proces legalizimi. objekti 2 katesh organizohet: kati i 1 eshte garazh, ndersa kati 2 organizohet nga sallon plus dhome. toka eshte me certifikate pronesie, ndersa objekti ...15/10/2020 13:01

78,000 Euro

Super Okazion! Shitet Toke Are / Truall . Adresa : Farke E Madhe
Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke are / truall me siperfaqe 340 m2 ne farke te madhe, lagjja e shehlereve. toka ka forme trekendore, me dokumenta te rregullta e pershatateshme per shtepi fshtati me dalje ne rruge automobilistike. Ështe nje zonë shume e qete . Çm...15/10/2020 11:03

26,000 Euro

Tokë Arë 1250 M2 Me Hipotekë, Jepet Me Qera!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në tiranë, njësia nr.1, njësia strukturore tr/545 rruga fehim ibrahimi. ka mundësi për lidhje me ujë dhe energji elektrike. për çmimin dhe përdorimin mund të diskutojmë. për çdo interesim mund të telefononi në...14/10/2020 15:57

50,000 Leke

Shitet, Tokë, Teg, Tiranë 540,000 € Id: Pri+17927
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
3.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet pranë teg.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 3000 m2• dokumentacioni: me certifikatë pronësie• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na kontaktoni! ...14/10/2020 14:00

540,000 Euro

Shitet, Tokë, Mjull-bathore, Tiranë 224,000 € Id: Pri+17926
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
1.60 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet në mjull-bathore, buzë rrugës kryesore.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 1600 m2• dokumentacioni: me certifikatë pronësie• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimi.për ta vizituar na ...14/10/2020 13:45

224,000 Euro

Toke Ne Shitje
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne fushe berxulle, afer autostrades se rrinasit, koordinata gjeografike 41382105/19714064. siperfaqa nga 2930 m2 deri ne 13200 m2 (sipas nevojes se klientit). çmimi 50 euro/m2. info cel 0682287643. ...11/10/2020 11:01

660,000 Euro

Shitet, Tokë, Kodra E Priftit, Tiranë Plus14670
Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë kodra e priftit, rruga e kokonozëve. me sipërfaqe totale prej 265m2. e përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. disponon çerfitikatë pronësie. e aksesueshme lehtësisht nga rruga kryesore. opsion ideal invest...09/10/2020 11:55

55,000 Euro

Shitet Toke Truall Ne Rrugen Azem Hajdari Ne Afersi Me Qendren Kamez Tirane.
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen azem hajdari ne afersi me qendren kamez tirane. trualli ka siperfaqe 3200 m2. toka ndodhet buze rruges , nje zone me zhvillim te shpejte urban ku dominojne vila e pallate, toka mund te shitet edhe e ndare ne dylym ,pra mu...07/10/2020 19:54

40,000 Euro

Okazion 12 Dylym Toke Me Certifikate 45000 €
Zone Periferike | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
12.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion 12 dylym toke me certifikate 45000 € okazion per disa dite 12 dylym toke me certifikate pronesie vetem per 45000 € ose nderrohet me hyrje pallati 2+1 ne shkoder. toka eshte me te gjitha letrat gjithashtu ka dhe pus ndodhet 50 meter lerg...07/10/2020 18:53

45,000 Euro

Shitet 3600m2 Me Çertifikate 15 000 €
Zone Periferike | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

👉🏻shitet toka vetem 15 minuta larg shkodres me nje cmim okazion. ✅ toka ka nje siperfaqe prej 3600 m2 me Çertifikate pronesie te vitit 1991 me ligjin 7501. 🔅ka mjaft hapesire per te realizuar investime te tjera per banese, magazi...07/10/2020 18:50

15,000 Euro

📣okazion: Shitet Toka Me Super Mundesi Per Investim
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

📣shitet toka🔸toka ndodhet ne zonen e gjirit te lalezit.🔸ofron shume mundesi investimi te ndryshme.🔸ka nje siperfaqe prej 5500 m2.💶ofrohet me nje cmim okazion, 35 euro m2.📍ndodhet ne hamallaj, 1000 m prane plazhit.per informacione te...07/10/2020 13:01

192,500 Euro

Shitet,tokë,rruga 5 Maji
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar rruga 5 maji, pranë shkollës 'tirana jonë'. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge kryesore • infastr...05/10/2020 18:40

160,000 Euro

Vore Shitet Truall Ndërtimi
Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Vore marikaj kilometri 14 shitet truall ndërtimi 1700-1800 m2 + 444 m2 objekt të cilat jane me hipotek dhe me leje ndertimi deri ne 8 kate + 300 m2 toke e cila është me çertifikatë pronësie sipërfaqe totale 2700 kjo eshte nje m...05/10/2020 10:08

750,000 Euro

Shitet Toka Urgjent Me Cmim Te Arsyeshem !!!
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka disponon dokumenta te rregullta. ndodhet ne fshatin rrubjeke te njesise administrative maminas ne distance te vogel nga rruga kryesore maminas-gjiri lalezit. gjendet afer liqenit te rrubjekes. e pershtatshme per cdo lloj investimi. cmimi i ...02/10/2020 21:08

50,000 Euro

Shitet, Toke, Berzhite, Tiranë. 30,000 € Id: Opp+17768
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në zonën e berzhitës. me sipërfaqe totale prej 950 m2. e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. disponon çerfitikatë pronësie. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni! ...02/10/2020 14:27

30,000 Euro

Shitet Toke Ne Gjergjan, Elbasan
Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne fushe ne fshatin gjergjan te elbasanit. toka eshte 2000 metra katrore. ka certifikate te rregullt pronesie dhe shume e pershtatshme per perdorim bujqesor. cmimi teper i arsyeshem dhe i diskutueshem. te interesuarit te kontaktojne ne 06...01/10/2020 20:50

1,700,000 Leke

Toke Truall Per Shitje Ne Farke Te Madhe!
Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
1.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Ofrojme toke truall per shitje ne zonen e farkes se madhe prane xhamise! toka ka siperfaqe 1236/m2 nga te cilat 300/m2 jane truall dhe 936/m2 nen emertimin are! zona e qete, ajer i paster me pamje fantastike eshte ideale per ndertimin e nje vile pe...01/10/2020 15:20

120,000 Euro

Toke Per Shitje Tek Liqeni I Farkes.
Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke are me siperfaqe 1000 m2 prane parkut te liqenit te farkes. vendosja e prones ne kete zone e ben ate nje mundesi shum ete mire investimi duke pare zhvillimin e vrullshem te zones ne vitet e fundit. disponon dokumentacion te plote hipoteko...29/09/2020 18:48

100,000 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim