apartament2+1

7,000 Euro Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë-durrës, Al19133
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
9.00 Dynym ose 9000 m2
12.76 Km
nga qendra

Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e autostrades tirane-durres. siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. e gjithe siperfaqja e godines menaxhohet per servis makinash,ambjente qendrimi si d...25/02/2021 15:53

160,000 Euro Shitet, Tokë, Prush, Tiranë, Al16929
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym ose 2800 m2
7.01 Km
nga qendra

Toka është e pozicionuar në prush, tiranë.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2800 m2• dokumentacioni: me hipotekë.disponon:• pozicion i favorshëm gjeografik• buzë rrugës kryesore, zonë industriale.• infrastrukturë e ...25/02/2021 15:52

187,500 Euro Shitet Toke Ne Vore,marikaj 75euro/m2
Vore | Tirana
Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2

Shitet toke ne vore(marikaj ) buze rruge me akses drejtperdrejt me autostraden tirane-durres ,me certifikate pronesie 75 euro/m2 ‎location: https://maps.google.com/?q=41.378914,19.625711 ...24/02/2021 14:30

192,000 Euro Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë 192,000 € Id: Opp+19695
Fresku/Linze | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.50 Dynym ose 3500 m2
6.13 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e linzës, tiranë.me sipërfaqe totale prej 3500m2 dhe me perspektivë zhvillimi.i përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.për më tepër na ...23/02/2021 15:22

60,000 Euro ⚡️ Okazion ⚡️ Shitet Tokë Në Kamëz
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
8.68 Km
nga qendra

Shitet tokë me sipërfaqe 500 m2 me formë të rregullt drejtkëndore. toka është me dokumenta të rregullta pronësie, shume pranë rrugës kryesore "bulevardi blu". tokë bujqësore aktualisht por mund të merret leje ndërtimi. për bise...22/02/2021 14:47

3,285,000 Euro Shitet Toke Ne Autostraden Tiran-durres 45.000m2.
Vore | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
45.00 Dynym ose 45000 m2
15.47 Km
nga qendra

Shitet toke ne autostraden tr-dr pertej vores. toka ndodhet 160 metra linear pertel vores por qe kufizohet nga nje krah me autostraden. prona eshte e kuadratuar, e mundeshme per cdo lloj biznesi. mund te perdoret per fabrika, per magazina indust...22/02/2021 10:53

176,000 Euro Toke Per Shitje Ne Sauk Te Vjeter.
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym ose 1100 m2
3.28 Km
nga qendra

Toke per shitje ne nje nga zonat me te preferuara sic eshte zona e ullishtes ne sauk te vjeter. toka eshte e vendosur ne nje siperfaqe kodrinore ne kete zone dhe eshte e gjitha e mbjelle me ullinj. pamje fantastike e tiranes dhe malit te dajtit. zone...19/02/2021 11:50

57,000 Euro Okazion! Tokë Në Shitje , Durrës-golem.
Golem/Shkembi Kavajes | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
6.70 Dynym ose 6700 m2
12.29 Km
nga qendra

Shitet tokë me një sipërfaqe prej 675 m2. toka ndodhet në golem, durrës me pamje nga deti. sipërfaqe e bollshme dhe mundësi shfrytezimi për të ndërtuar pallat/vilë private etj. toka është e paisur me dokumentacion të rregullt. Çmim...19/02/2021 10:56

50,000 Euro Shitet Toke Ullishte Me Siperfaqe 1000 M2 Ne Durres.
Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.10 Dynym ose 100 m2
1.50 Km
nga qendra

Shitet toke ullishte me siperfaqe 1000 m2 ne durres. toka ka akses me rrugen kryesore dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj investimi. toka eshte me certifikat pronesie. per nje vizite ne prone na kontaktoni....15/02/2021 12:07

100,000 Leke Tirane, Jepet Me Qera/shitet Toke 500 M², Komuna E Parisit
Komuna e parisit | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
1.62 Km
nga qendra

Jepet me qera/shitet toke, 500 m2. e pershtatshme per aktivitete biznesi. prane shkolles "fenix", komuna e parisit. qera: 100.000 leke/muaj. shitje: 500.000 euro....14/02/2021 22:41

2,900 Shitet Toke Linze 5100 M2
Fresku/Linze | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
5.10 Dynym ose 5100 m2
0.63 Km
nga qendra

Shitet toke ne linze 5100 m2 e rrethuar, me uje te rrjetit, 300 m mbi nivelin e detit, me rruge te aksesueshme, 5 min me makone nga thesari shtetit. me pamje nga tirana dhe deti. ka dhe disa peme ullinjsh brenda ne toke. cmimi 2900 lek/m2 ...11/02/2021 22:41

180,000 Euro Shitet Toke Ne Shenavlash
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
1.50 Km
nga qendra

Shitet toke me siperfaqe 10800 meter ne zonen e shenavlashit. ka akses ne 2 rruge te cilat bejne lidhjen me fllaken , rrugen qe te nxjer tek universiteti i ri ...10/02/2021 16:50

370,000 Euro Toke Are Ne Shitje Ne Autostraden Tirane-durres (id 4191029)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
3.70 Dynym ose 3700 m2
12.76 Km
nga qendra

Id 4191029ne autostraden tirane-durres shitet 3650 m² toke are, me hipoteke, buze rruge, drita dhe uje 24 ore. e pershtatshme per cdo lloj investimi, mundesi edhe per bashkepunim biznesi.cmimi 370000 euro...08/02/2021 11:54

90,000 Euro Shitet TokË ArË NË NgurrËz ''lushnjË''
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
30.00 Dynym ose 30000 m2
55.80 Km
nga qendra

Shiten 30 dynym tokË arË nË ngurrËz. lushnjË. toka është e përshtatshme për ç'do lloj aktiviteti si: sera, magazina etj. ndodhet buzë rrugës dhe në një zonë të përshtashme për bujqësi, si dhe ka afër kanalin kullues. shitet ...05/02/2021 15:51

158,600 Euro Shitet Toke Ne Fshatin Prush – Vaqarr.
Sauk | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym ose 0 m2
7.01 Km
nga qendra

Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregull, ndodhet pak kilometra larg nga kryeqyteti. ka nje siperfaqe prej 2800 m², toka perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rruge. toka ...04/02/2021 12:29

888,000 Euro Parcelë Toke Per Biznes 11850 M2 📍 Spille Beach
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
11.80 Dynym ose 11800 m2
24.22 Km
nga qendra

🆕listim i ri!! 🏦 shiten 3 parcela toke 1️⃣ 📐 4000 m2 2️⃣ 📐 5050 m2 3️⃣ 📐 2800 m2 ☑️ total 11.850 m2 toke 📍 ndodhet pranë plazhit 🏖 spille beach, durrËs e pershtatshme per hotele dhe biznes...31/01/2021 15:24

600,000 Euro Tirane, Shes Toke 4.000 M² 600.000 Euro (autostrada Tirane-durres)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2
12.76 Km
nga qendra

Shitet tokë në autostradën tiranë-durrës pranë coca cola company, me sipërfaqe prej 4000 m2 , gjatësia 85 m, gjerësia (balli) 46 m. kjo tokë ndodhet buzë rrugës dhe është mjaft e pështatshme për ambjente biznesi. toka disponon dokumen...30/01/2021 15:15

310,500 Euro Toke Per Investim Ne Shitje Ne Zonen E Xhafzotaj Ne Durres Id (4191028)
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
13.50 Dynym ose 13500 m2
9.13 Km
nga qendra

Id 4191028ne zonen e xhafzotaj ne durres, shitet toke per investim ne brezin e dyte, siperfaqja 13500 m², me dokumentacion te rregullt, e diskutueshme dhe per klering 60% e vleres dhe pjesa tjeter cash.cmimi 23 euro/m² i diskutueshem. ...27/01/2021 15:06

125,000 Euro Shitet, Tokë, Autostrada Tiranë - Durrës
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.50 Dynym ose 2500 m2
12.76 Km
nga qendra

Opp19380toka është e pozicionuar në autostradën tiranë- durrës.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 2500m2.disponon:• dokumentacion të rregullt hipotekor.• pozicion i favorshëm gjeografik.• hapësirë e bollshme.• mundë...26/01/2021 17:19

2,950,000 Leke Shes Toke Në Sukth Durres
Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
10.76 Km
nga qendra

Shes tokë në sukth,durrës. toka është 1000 m2 me vendodhje në lagje të 4(peshorja). eshte e pershtatshme si toke dhe eshte ne nje pozicion mjaft te mirë. ...25/01/2021 20:45

250,000 Euro Shitet Truall 900m Dhe 2 Banesa
Kamez/Paskuqan/Babrru | Tirana
Truall Perdorimi
0.90 Dynym ose 900 m2
5.13 Km
nga qendra

Shitet truall me sipërfaqe 900 m2, me hipotekë, së bashku me dy banesa 113m2 dhe 53.7 m2, ndodhet ne kodër kamëz pranë shkollës 9 vjeçare “isa boletini”, në kryqëzim të rrugës së bashajve dhe rrugës gramozi. Çmimi 250 000 euro. ...24/01/2021 22:10

150,000 Euro Shitet Toke Me Leje Ndertimi Ose Nderohet Me Nje Apartament 3+1,
Sauk | Tirana
Truall Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2
3.25 Km
nga qendra

Shitet toke 750 metra katror ,me leje ndertimi te nxjer ne 31.08.2020 ,per ndertim 331 meter.ku eshte marew leje dhe per nje pishine,ose nderohet me nje apartament 3+1, ...24/01/2021 09:21

180,000 Euro Shitet,tokë,autostrada Tiranë-durrës(una19338)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.10 Dynym ose 1100 m2
12.76 Km
nga qendra

Toka ndodhet në zonën e autostradës tiranë-durrës,pranë albtelecom.informacion mbi tokën :• sipërfaqja e tokës : 1125m2• dokumentacioni: me certifikatë pronësie• e përshtatshme për investim• mundësi të ndryshme shfrytëzimipër...23/01/2021 10:55

1,062,000 Euro Shitet Toke , Me Certifikate Pronesie Ne Farke , Tirane .
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
11.80 Dynym ose 11800 m2
5.37 Km
nga qendra

Shitet toke ne farke me siperfaqe 11800 m2 . toka eshte me certifikate pronesie , me dokumenta te rregullta . ndodhet prane nari lunder . adresa : farke,tirane cmimi : 90 euro /m2 ...21/01/2021 10:54

104,000 Euro Shes Toke 800m2 Ne Fund Te Rruges Peti.
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.80 Dynym ose 800 m2
2.69 Km
nga qendra

shes toke ne fund te rruges peti. 800m2 , pamje nga liqeni artificial. zone e kuqe ndertimi. intensiteti 0.3. 104000 euro. ...19/01/2021 19:25

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim