🏡 welding visual controls

🕵 Online 8 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje 
Tirane

Kerkohen Operatore.Apliko Tani !

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 650 Euro
Kerkohen operatore ne gjuhet :-Italisht -Gjermanisht-Spanjisht - Greqisht 📲📞 Ofrohet :Pagesa 650 euro  + 50 deri ne 150 %Orari : 10:00 -19:00 📲📞Fundjava pushim Kriteret:-Eksperiencat e mepareshme perbejn perparsi -Aftesi te mi...
 • Profesioni: operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Opus Shpk Cerca :200 Operatori Outbound Part-time!

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
💥 Opus shpk cerca :200 operatori outbound part-time!💥💥 OPUS CERCA OPERATORI OUTBOUND​ Hai esperienza nel settore delle telecomunicazioni? Stai cercando un ambiente stimolante e delle ottime possibilita finanziarie? Fai la mossa giusta...
 • Profesioni: OPERATORI OUTBOUND
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

📣📣CALL CENTER KERKON OPERATOR/E & RETENTION ITALISHT🇮🇹🇮🇹

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌”Call Center” ofron punesim te menjehereshem ne pozicionet: 🇮🇹Operator/e🇮🇹Retention 👉🏻Kerkohet: 🗣Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane.〽️Eksperienca perben avantazh.✅Te jene ambi...
 • Profesioni: Operator/ Retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

💵Jeni Gati Te Shumefishoni Te Ardhurat Tuaja Me 500 Euro + Bonuse? Telefononi Ne ZZ Group !

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tiranë Pagesa: 500 Euro
 ​​​​​🔹ZZ GROUP ka nje pervoje disavjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filo...
 • Profesioni: Operatore telemarketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Mundesi E Shkelqyer Punesimi Per Operator Dhe Team Leader Ne Spanjisht Dhe Greqisht

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
▶️Mundesi e shkelqyer punesimi per operator dhe Team Leader ne Spanjisht  dhe Greqisht👉Ofrojme :-  Page baze + bonuse ditore /javore/ mujore progresive ne baze te performances.💸Paga baze 500€ (operatoret) - Mundesi rritje profesionale...
 • Profesioni: Team leader,operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

💥📢URGJENTE!!!! PROSPER SALES KERKON 10 OPERATOR/E GJERMANISHT & 10 OPERATOR/E SPANJISHT

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🥇Kompania "PROSPER SALES" lider ne fushen e telekomunikacionit kerkon me urgjence:🇩🇪10 Operator/e Ne Gjuhen Gjermane🇪🇸10 Operator/e Ne Gjuhen Spanjolle⚡️Nese nuk keni eksperience, ne PROSPER SALES nuk ka rendesi. Ne ofr...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania Pagesa: 700 Euro
 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex ItalishtRoyal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta.- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro p...
 • Profesioni: Agjente retention dhe sales
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht & Gjermanisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇬🇧 Sales Anglisht ( Me eksperience)📌Kerkohet: 〽️Kerkohen Sales  vetem me eksperience.📌Ofrohet:💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

🔈 Mundesi E Arte Punesimi 500 Euro + 200 Euro Per FTD!

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: 500 Euro
Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet: 100 Agjent FTD - ITALISHTKerkohet:Nivel mbi mesataren i italishtes.Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.Deshire dhe ambicje per rritje profes...
 • Profesioni: 100 Agjent FTD - ITALISHT
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Lezhe

Domus Hotel Kerkon Te Punesoje Sanitare/pastruese

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Domus Hotel kerkon te punesoje sanitare/pastruese : ◽Kriteret: ✔️ Te jete me banim ne zonat Lezhe - Shengjin.✔️ Orari i punes 06:00 - 15:00 - 23:00. ◽ Ofrohet :✔️ Kushte te mira pune ✔️ Paga e kenaqshme   ...
 • Profesioni: Sanitare /Pastruese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Durres

Via Hotels Ne Durres Kerkon Kamarier/e Restoranti ,Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare

Plazh Durres Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotel kerkon staff per hapjen e nje Hoteli  te ri me 4 Yje 👉🏻 Kamarier Restoranti   ◽Kriteret: ✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite   ✔️  Gjuha Angleze e domosdoshme ✔️ Te jete  i/e sjellshem me stafin dhe kliente...
 • Profesioni: Kamarier/e Restoranti ,Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Delizioso Kerkon Punonjese Ne Fastfood Dhe Sanitare

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Delizioso kerkon te punesoje:-Punonjese per Fastfood (Mosha 20-35 vjece)- Sanitare/Pastruese  ( Turni i dyte ora 17:00 deri ne 22:30)✅ Preferohet me eksperience te meparshme pune✅ Te jete e shkathet dhe pozitive✅  Kushte shume te mire pune...
 • Profesioni: Punonjese ne Fastfood dhe sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Sarande

Illyrian Boutique Hotel - Restorant Epidamn Ne Sarande Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/Picier/Kamarier/

Rruga Ismail Tatzati Sarande Pagesa: Me Marreveshje
Illyrian boutique hotel-Restorant Epidamn-Sarande kerkon te punesoje -Kuzhinier-Picier- Kamarier/e (preferohet femer)👉🏻Kerkohet:◻️ Eksperienca perben avantazh.◻️ Etike ne pune, aftesi komunikuese dhe bashkepunuese.◻️ Gjuhe e huaj ...
 • Profesioni: Kuzhinier/Picier/Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Le Chic SPA Kerkon Masazhatore/ Fizioterapiste Me Eksperience

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Masazhatore -FizioterapisteTe kene eksperience te mepareshme puneTe jene pozitive dhe me integritet ne pune💵Pagesa e kenaqshme ...
 • Profesioni: Fizioterapiste - Masazhatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Start Bar-Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier Restoranti

Rruga dytesore TR- DR km 8 Pagesa: Me Marreveshje
Start Bar-Restorant kerkon te punesoje kamarier restoranti.  Kriteret per kandidatin : -Te jete i /e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet  - Te jete i/e shkathet dhe pozitiv - Te njohe mire kushinen  - Eksperienca ne restorant perb...
 • Profesioni: Kamarier restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Someg Bakery &Pastry Kerkon Te Punesoje Shitese

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Someg Bakery &Pastry kerkon te punesoje:-Shitese - Shitese akullore.🔹 Kriteret e punes- Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe te qeshur.- Te jene te gatshme te punojne me...
 • Profesioni: shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

GSL Enterprise Support Is Hiring Customer Care Coordinator

Bulevardi “Bajram Curri”, European Trade Center, (ETC) Pagesa: Me Marreveshje
GSL Enterprise Suport is hiring Customer Care CoordinatorUnder the direction of the CapRelo Director of Move Management, provides service support to relocating transferees. Position interacts with several service areas within the organization, incl...
 • Profesioni: Customer Care Coordinator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

D'angelo Chocolate Kerkon Te Punesoje Banakiere /Kamariere /Sanitare/ Krepier/e

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
D'angelo chocolate kerkon te punesoje banakiere /kamariere /sanitare /krepier/e Kriteret e punes: 🔸️ Te kete eksperience te meparshme pune 🔸️ Te jene te sjellshem me klientet dhe stafin🔸️ Te jene te shkathet dhe pozitiv   Of...
 • Profesioni: Banakiere /Kamariere /Sanitare/ Krepier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Lezhe

Pizza Bella Vita Shengjin Kerkon Te Punesoje Picajol, Kamarier/e, Motorrist, Dhe Fast Foodier

Lezhë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Bella Vita Shengjin kerkon te punesoje:-Picajol-Kamarier/e-Motorrist, -Fast foodier ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozi...
 • Profesioni: Picajol,Kamarier/e ,motorrist, ,Fast foodier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Durres

Hotel Majestic Kerkon Te Zgjeroje Staf

SH4, Durrës, Albania Pagesa: 45,000 Leke
🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:- Kamerier Bari- Kamarier Restoranti- Ndihmes/e Banakier- Ndihmes/e Kuzhinier- Sanitare- Pjatalarse- Puntor Plazhi👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te mepars...
 • Profesioni: Kamerier Bari/Kamarier Restoranti/Ndihmes/e Banakier/ Ndihmes/e Kuzhinier /Pjatalarse /Sanitare/Puntor Plazhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

💥Market Niku Kerkon Staf Per Market ( Vajza)

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"Market Niku" hap vende te lira pune ne pozicionin Punetore Marketi/ Kasiere.👉🏻Kerkohet:◽Te kete eksperience te meparshme ne nje pozicion te tille.◽Te di te perdore kasen.◽Te jete e sjellshme dhe korrekte.👉🏻Ofrohet...
 • Profesioni: Staf Marketi/Kasiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Burger Likos Kerkon Te Punesoje Staf Per Specialist/e Fastfoodi Dhe Punonjese Per Embelsira(Pasticie

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 65,000 Leke
Burger Likos kerkon te punesoje:-Staf per Fastfood-Pasticier,e ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i,e sjellshme dhe ie qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i,e shkathet dhe pozitiv🔴Burger Likos ofron ku...
 • Profesioni: Fast Food-ier ; Pasticier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

💥📣MOS E HUMB MUNDESINE! PUNESOHU MENJEHERE SI OPERATOR/E NE GJUHEN GREKE/SPANJOLLE 🇪🇸

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Leke
📌Call Center hap vende te lira pune ne pozicionet:🇬🇷 Operator/e --> Gjuha Greke🇪🇸 Operator/e --> Gjuha Spanjolle👉🏻Kerkohet:〽️Eksperience mbi 4 muaj ne call center apo profile te ngjashme.🗣️Nivel mbi mesataren e i...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

🛎Kerkohen Agjent Shitjesh!!!

Yzberisht, Albania Pagesa: 500 Euro
🔸️Kompania Gjermane kerkon Agjent Shitjesh 🔴 Me ose pa eksperience pune.🚗 Individi mjafton te kete makine personale.Mosha 20-40 vjec 💸 Pagesa 500€ + %📍Adresa: Yzberisht, te Unik Bar...
 • Profesioni: AGJENT SHITJESH
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/05/2021
Tirane

Tirane, Kerkohet Junior/Operator Spanjisht !

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
Jemi duke rekrutuar Junior/Operator te gjuhes Spanjolle me oferta nga me te lartat ne tregun shqipetar.Kriteret e aplikuesve:1. Nivel mesatar i nje prej gjuheve;2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar;3. Disponibilitet Full time (Fundjava push...
 • Profesioni: Junior,Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

📣✅Punesim I Menjehereshem!!!! CALL CENTER Kerkon Team Leader Dhe Operator Italisht 🇮🇹

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :🇮🇹Team Leader!!🇮🇹Operator/e - Page baze 500 Euro + 100 per cdo FTD.👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.〽️Ekps...
 • Profesioni: Team Leader/ Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Durres

Eter Hotel Kerkon Te Punesoje Staf

Blvd Pishave, Mali Robit - Golem, Golem Pagesa: Me Marreveshje
kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:  - Barman Beach bar  -Kamarier/e  restoranti - Banakier/e per restorantin - Guzhinier/e dhe ndihmes guzhinier/e- Recepsionist/e turni i pare, turni i dyte dhe turni i treteKriteret e punes per kand...
 • Profesioni: Barman/Banakier/Kamarier/ Guzhinier/ Ndihmes Guzhinier/Recepsionist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Himare

Kerkohet 🔵KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer 🔵 - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Himarë, Albania Pagesa: 45,000 Leke Aplikimet deri me: 20/07/2021
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe/ose italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te pun...
 • Profesioni: KAMARJER
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 14/05/2021
Himare

Kerkohet 🔵 SANITARE HOTELI 🔵 - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Himarë, Albania Pagesa: 40,000 Leke Aplikimet deri me: 30/07/2021
Kerkohet SANITARE HOTELI ne Himare! HoteliKushtet e punes jane shume te mira.Koleget e punes jane profeioniste, pozitive, dhe me integritet ne pune. *MBULOHET FJETJA ne Kushte shume te Mira.*MBULOHET ushqimi ( Mengjes, dreke, darke) !*MBULOHEN SIGU...
 • Profesioni: SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/05/2021
Tirane

Depo Kerkon Te Punesoje Agjent Shitje, Shperndares Produktesh , Sistemues.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/04/2021
Depo kerkon te punesoje agjent shitje, shperndares produktesh, sistemues produktesh .👉 Kriteret e punes per kandidatet  :✅ Te jene te perkushtuar ndaj punes.✅ Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes.✅ Te jene kor...
 • Profesioni: Agjent shitje ,shperndares malli ,sistemues malli.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/05/2021
Himare

Kerkohet 🔵 PJATALARESE / NDIHMESE NE KUZHINE 🔵 - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Himarë, Albania Pagesa: 60,000 Leke Aplikimet deri me: 30/06/2021
 🔵Kerkohet PJATALARESE / ndihmese kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! 🔵Ke...
 • Profesioni: Pjaralarese/ Ndihmese Guzhine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/05/2021
Tirane

A-Noir Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e,banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 07/06/2021
A-Noir Lounge Bar kerkon te punesoje-kamarier/e,-Banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴A-Noir Lounge Bar&nbs...
 • Profesioni: kamarier/e,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Furre Buke R&B Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 13/06/2021
Furre Buke R & B kerkon te punesoj:ShiteseTe kete eksperienc  te mepareshme puneTe jete e sjelleshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe me integritet ne puneTe jete e gateshme te punoi me turne Furre buke ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Bar Lounge Onix Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 07/06/2021
Bar Lounge Onix kerkon te punesoje-banakiere✅Kriteret e punes🔸️Te kete eksperience te meparshme pune🔸️Te jete e sjellshme dhe e qeshur me klientet dhe stafin🔸️Te jete e shkathet dhe pozitive 🔴Bar Lounge Onix Ofron kushte...
 • Profesioni: Banakiere femer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Durres

💥Rezidence Primavera Kerkon Kamarier Restoranti

Rezidence Primavera Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/06/2021
Rezidence Primavera Kerkon te punesoi :Kamarier Restoranti Kriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientinTe jene ambicioz dhe energjik Rezidenc Primavera o...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Durres

Kerkoj Kuzhinjer-e Per Produktet E Bylmetit.

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania Pagesa: 360 Euro Aplikimet deri me: 17/12/2022
Kerkoj nje person i-e cili te jete i afte te bej produktet e bylmetit si ( gjiza,gjlp,kosi,djath...) Personi ne fjale te kete eksperienc ne kete fushe. Alara Farm ju ofron akomodimin ne hotel gjithashtu dhe 3 vaktet e ngrenjes nga ana jone. Kush ...
 • Profesioni: kuzhinjer-e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kamarier

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/05/2021
 Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kamarier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Gjuha angleze    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...
 • Profesioni: Ndihmes kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Durres

Illyrian Garden Kerkon Sanitare

Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Illyrian Garden kerkon te punesoi:SanitareKriteret e kandidateve Te kete eksperienc te mepareshme puneTe jete e sjelleshme me stafin dhe klientin Te jete e gateshme te punoi me turne Illyrian garden ofron kushte te mira pu...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Siar Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier (355 68 276 2244)

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
Siar Lounge kerkon te punesoje kamarier :🔹 Kriteret e punes  - Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe te qeshur.- Te jete te gatshem te punojne me turne.⚫Ofroh...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Stazh Coffee & Lounge Kërkon Të Punësoje Banakier/e , Barist, Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Stazh Coffee & Lounge kërkon të punësoje :· Banakier/e· Barist· Kamariere Aftësitë e kërkuara:· Të jenë të kujdesshëm ndaj detajeve.· Të jenë fleksibël dhe konfident.· Të kenë eksperiencë pune të mëparshme.·...
 • Profesioni: Banakier/e/ Barist/Kamarie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Dea Caffe Kerkon Kamarier/e Banakier/e Sanitare

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Dea cafe  kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare Kriteret :-Preferohen me eskperience pune te meparshme-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te jene te qeshur dhe pozitiv Ofrohet:-Kushte shume te mira pune -Paga shume e kenaqshme  ...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e. Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Check In Lounge Kerkon Te Punesoje Shishaboy

Institut, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
Check in lounge kerkon te punesoje ShishaboyKriteret :-Eksperieca perben avantazh- Korrektesi dhe seriozitet ne puneOfrohet :-Kushte te mira-Pagese e kenaqshme 200 mij lek + siguracioneShisha Boy perfiton 100 Lek per shisha Minimale 15 shis...
 • Profesioni: Shishaboy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

🔉Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
🔉Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier.🔺Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Mosha mbi 25 vjec.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te q...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/05/2021
Tirane

🛎Behu Pjese E Doctor Artist Lounge

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Behu pjes e Doctor Artist LoungeDr Artist kerkon Te punesoj StafNese jeni ambicioz dhe energjik bashkohu me stafin tone Dr Artist eshte duke kerkuar Banakier Kamarier Barist Kuzhinjer Snack Dr Ar...
 • Profesioni: Banakier Kamarier Barist Kuzhinjer snack
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

A-Noir Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e,banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
A-Noir Lounge Bar kerkon te punesoje-kamarier/e,-Banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴A-Noir Lounge Bar&nbs...
 • Profesioni: kamarier/e,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Bar Artisti Kerkon Te Punesoje Shisha Girl/Banakier/Barist/Kamarier/Hostes

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Artisti kerkon te punesoje  Shisha girl/Banakier/Barist/Kamarier/Hostes  Kriteret e punes: 🔸️ Te kete eksperience te meparshme pune  🔸️ Te jene te sjellshem me klientet dhe stafin🔸️ Te jene te shkathet dhe pozitiv   Ofroh...
 • Profesioni: Shisha girl/Banakier/Barist/Kamarier/Hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Friends Caffee Kerkon Kamariere

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke
Friends Caffee kerkon te punesoi kamariere te dije dhe bankun Kriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jete e gateshme per turnin e dyte Te jete pozitive dhe e qeshur Te jete e sjellshem me k...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Bar Kafe Colosseum Kerkon Te Punesoje Kamarier

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe Colosseum kerkon te punesoje kamarier⚫Kriteret e punes per kandidatin:- Te jete me eksperience te meparshme pune.- Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete  pozitiv dhe i qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte te mira pune....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

ML_20 Lounge Bar Kerkon Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ML_20  longue bar kerkon kamarier/e dhe banakier/e⚫Kriteret e punes per kandidatin:- Te jete me eksperience te meparshme pune.- Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete  pozitiv dhe i qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte te mira pune....
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Kerkohet Magaziniere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🔉Kerkohet magaziniere🔹Kriteret e kandidateve:- Te kete  perfunduar arsimin e larte  Ekonomik- Te kete eksperience pune mininalisht 5 vite - Te zoteroje programin  financa  5 -Mosh...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Kerkohet Sanitare

Rruga e Elbasanit, Kuçovë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 25-50 vjece   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Kerkohet Punonjes Fast Foodi

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet fast food-ier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Mosha 25-35 vjec   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  ...
 • Profesioni: Punonjes fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Greek Snack Creperie Kerkon Te Punesoje Krepier Dhe Kamarier/e

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Greek Snack Creperie kerkon te punesoje :-krepier  - kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴 Greek Snack Creper...
 • Profesioni: krepier . kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Durres

💥Rezidence Primavera Kerkon Kamarier Restoranti

Rezidence Primavera Pagesa: Me Marreveshje
Rezidence Primavera Kerkon te punesoi :Kamarier Restoranti Kriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientinTe jene ambicioz dhe energjik Rezidenc Primavera o...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Bar Bazz Kerkon Te Punesoje Kamarier/e ,Banakier/e, Sanitare

Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Bazz kerkon te punesoje  Kamarier /e ,Banakier/e, Sanitare : 🔹 Kriteret e punes  - Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte te mira pune....
 • Profesioni: Kamarier /e /Banakier/e /Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Wintergarden Bistro Kerkon Te Punesoje Kamarier/e,banakier/e,ndihmes/e Kuzhnier

Bbloku Ambasadave Pagesa: Me Marreveshje
Wintergarden Bistro kerkon te punesoje-kamarier/e (te dije gjuhen angleze)-banakier/e-ndihmes/e kuzhunier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shka...
 • Profesioni: kamarier/e banakier/e ndihmes/e kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Sense Restro Lounge Kerkon Kamarier/e / Banakier /e /Ndihmes Barist/ Hostes /e / Sanitare /Lavapjate

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Sense Restro Lounge kerkon Kamarier/e / Banakier /e/ Ndihmes Barist/ Hostes /e / Sanitare /Lavapjatese🔹 Kriteret e punes  - Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv dhe...
 • Profesioni: Kamarier/e / Banakier /e /Ndihmes Barist/Hostes /e / Sanitare/Lavapjatese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Wake Up Coffee House Kerkon Te Punesoje Barist Dhe Banakier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Wake Up Coffee House kerkon te punesoje Barist dhe Banakier/e  Kriteret per kanditatet :- Te kene eksperience te mire pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe te qeshur. Ofrohet :-Kushte te...
 • Profesioni: Barist /Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Lulishtja 1 Maji Kerkon Staff

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lulishtja 1 Maji Kerkon te punesoi:Kuzhinjer/e tradicionaleKamarier BariKamarier RestorantiKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme Te dijne te meaxhoin fluksin e punesTe jene te sjellshem me stafin dhe klientinLulishtja 1 M...
 • Profesioni: Kuzhnjer/e,Kamarier bari ,Kamarier restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Oping's Cocktails&Beer Kerkon Te Punesoje Kamariere/ Ndihmes Banakier/e

Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Oping's Cocktails&Beer kerkon staf :- Kamariere femer- Ndihmes banakier/e Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qes...
 • Profesioni: Kamariere/Ndihmes banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

NONA SHPK Kerkone Te Punesoje Specialist Shitjesh

Qendra tregtare TEG Pagesa: Me Marreveshje
Nona kerkon te punesoje Specialist Shitjesh Pershkrimi i punes 1.Kontrolli I Shitjeve ditore midis printerave fiskal dhe Sistemit Financiar2.Evidentimi I diferencave ne shitje dhe ndjekja me Departamentet perkatese per sistemimin e...
 • Profesioni: Specialist Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Lounge Bar Te Rruga E Sales Kerkon Te Punesoje Barist, Kamarier/e, Banakier/e

Rrugica Sales Pagesa: Me Marreveshje
Lounge Bar te Rruga e Sales kerkon te punesoje:-Barist -Kamarier/e-Banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv...
 • Profesioni: Barist, Kamarier/e, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Peca Shpk Kerkon Te Punesoje Punetore Per Bordatire Dhe Punetore Magazine

Unaza Re Pagesa: Me Marreveshje
Peca Shpk kerkon te punesoje:-punetore bordatire-punetore magazine✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te njohe fushen e mobilerise,lenden e melaminave, dhe mdf🔸Te dije te punoje ne grup🔴Peca Shpk ofron kushte te m...
 • Profesioni: Punetore bordatire,punetor magazine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

🛎Da'So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoi Kamarier/e Dhe Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🛎Da'So Bar Pizzeri kerkon te punesoj:📌Banakier/e📌Kamarier/eKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te dijne te punoin ne grup👍🏻Da'So Bar Pizze...
 • Profesioni: Kamarier/e ,Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Lezhe

Domus Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsionist/e

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Domus Hotel kerkon te punesoje recepsionist/ e  ◽Kriteret:✔️Eksperienca e meparshme perben avantazh, nuk eshte kusht.✔️ Te kete aftesi shume te mira ne gjuhen angleze, perbejne avantazh gjuha gjermane dhe italiane. ✔️  Preferohet m...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Kerkohet Kamarjer / Banakier Turni Pare 6:30 - 14:30

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
Hotel Town House, Kerkojme nje Kamarier/Banakier. Te jete i afte ne perdorimin e ekspresit. Turni i pare 6:30 - 14:30 Paga 20.000 leke Kush eshte i interesuar mund te paraqitet per nje prezantim te shkurter. Adresa: Bulevardi Bajram C...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Kerkohet Estetiste Per Thonjte

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Sallon prestigjoz ne Bllok kerkon Estetiste per thonjte  - Te kene eksperience pune minimumi 2 vite   - Te jene te sjellshme ✔️ Kushte shume te mira pune. ...
 • Profesioni: Estetiste per thonjte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Bar Shiro Kerkon Banakier/e Dhe Kamarier/e

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Shiro kerkon Banakier/e dhe Kamarier/e 🔹 Kriteret e punes  - Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe te qeshur.- Te jete te gatshem te punojne me tur...
 • Profesioni: Banakier/e / kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Mokador Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Mokador Caffe kerkon te punesoje Kamarier/e ⚫ Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe te qeshur.- Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Kerkohet Kamarier/e Ne Siar Lounge

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
Siar Lounge kerkon te punesoje:-kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Siar Lounge  ofron kusht...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

🛎Bar Xhino Lounge Kerkon Te Zgjeroj Staf

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Xhino Lounge kerkon te punesoje:-banakiere femer-kamarier/e-sanitare✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Bar Xhino Lo...
 • Profesioni: banakiere fem, kamarier/e sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kamarier

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kamarier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Gjuha angleze    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...
 • Profesioni: Ndihmes kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Te Punesoje Dy Ndihmes Banakiere/sanitare Dhe Kamarier

Shetitorja Lasgush Poradeci,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon te punesoje:- Dy ndihmes banakiere/sanitare per te mirembajtur banakun ( te laje gotat dhe filxhanet ne banak)   - Kamarier.  👉 Kriteret e punes :✅ Te jete bashkpunues/e dhe pozitiv/e ✅ Te jete i/e perkushtuar ne ...
 • Profesioni: Ndihmes banakiere/Sanitare ,Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Syri I Kalter Kerkon Te Punesoje Sanitare/Punonjese Pastrimi

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Syri Kalter  kerkon te punesoje Punonjese Pastrimi  Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere:• Te kene eksperienca te meparshme ne kete fushe;• Te jene te afta te kryejne detyrat ne kohe dhe sipas standarteve te per...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Kafe Flora Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Ndihmes Bankier/e

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kafe Flora kerkon te punesoje Banakier/e dhe Ndihmes bankier/e :🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.    - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te j...
 • Profesioni: Banakier/e /Ndihmes bankier/e :
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Bar Restorant Tradita Peja Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Dhe Kuzhinier Mishi

Myrteza Kellecei Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Tradita Peja kerkon te punesoje -kamariere femer-kuzhunier mishi te dije te perdore edhe zgaren ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te j...
 • Profesioni: -kamariere femer -kuzhinier mishi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Tradita Coffee Shop Kerkon Shitese

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Tradita coffee shop kerkon shitese :⚫Kriteret e punes per kandidatin:- Eksperienca e punes perben avantazh - Te jete e sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe e qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte te mira pune.💵 Pagese e k...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Franco's Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Turni I Pare

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.  💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulishtja.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne ...
 • Profesioni: Ndihmese Banakiere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 11/05/2021
Tirane

💥Da Capo Lounge Kerkon Staf

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Da Capo Lounge kerkon staf ne pozicionet:◽Kamarier/e◽Ndihmes Kuzhinier◽Sanitare👉🏻Kerkohet:◽Te kete eksperience te meparshme ne nje pozicion te tille.◽Aftesi te mira komunikuese dhe seriozitet ne pune.👉🏻Ofrohet:◽Page baze ...
 • Profesioni: Kamarier/Ndihmes Kuzhinier/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Lezhe

Kerkohet Kujdestare Femijesh/Babysitter

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet kujdestare femijesh/Babysitter :  ◽ Kriteret :✔️ Te jete e diplomuar per Arsim parashkollor/Edukatore ✔️ Preferohet me eksperience pune  ◽ Ofrohet : ✔️  Kushte te mira pune  ✔️  Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Kujdestare femijesh/Babysitter
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Tymi Ver Reci Kerkon Te Punesoje Zgarist Dhe Pjatalares

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Tymi Ver Reci kerkon te punesoje Zgarist Dhe Pjatalares  Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin🔸Te jene te shkathet dhe pozitiveOfrohet :🔴Kushte te mira pune.💵Pagesa e ...
 • Profesioni: Zgarist/Pjatalares
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Bar Lounge Onix Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
Bar Lounge Onix kerkon te punesoje-banakiere✅Kriteret e punes🔸️Te kete eksperience te meparshme pune🔸️Te jete e sjellshme dhe e qeshur me klientet dhe stafin🔸️Te jete e shkathet dhe pozitive 🔴Bar Lounge Onix Ofron kushte...
 • Profesioni: Banakiere femer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Zgara 5 Maj Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Zgara 5 Maj kerkon te punesoje: -zgarist-fast foodier-sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete i,e sjellshme dhe ie qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i,e shkathet dhe pozitiv🔴Zgara 5 Maj ofron ku...
 • Profesioni: zgarist ,fast foodier ,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Himare

Cibo Restorant Mare E Terra Kërkon Kamarier Restoranti Dhe Ndihmes Kuzhinier Peshku

Rruga e Potamit Pagesa: Me Marreveshje
▶️ Cibo Restorant Mare e Terra kërkon Kamarier  Restoranti me eksperiencë pune dhe  Ndihmes Kuzhinier peshku  per sezonin veror.- Kërkohet të jetë njohës i kuzhinës së peshkut -  Të ...
 • Profesioni: Kamarier restoranti,Ndihmes Kuzhinier peshku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Kerkohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Kamarier/e  dhe Banakier/e ( Preferohet femer ) 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&nbs...
 • Profesioni: Kamarier /Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Piceri Prestigjoze Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Piceri Preztigjoze kerkon te punesoje:-kamarier/e-banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Piceri Prestigjoze&n...
 • Profesioni: kamarier/e banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Firme Italo - Shqiptare, Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh (F) Ne Terren

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Firme Italo - Shqiptare, kerkon te punesoj Agjente  Shiteje (F) ne terren: Kriteret :🔴  Eksperienca e meparshme pune perben avantazh 🚗 Te kene njohuri te gjuhes Italiane🚗 Te zoteroje patente te klasit B Mosha 20-30 vjec  Ofrohet :...
 • Profesioni: Agjente Shitje
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 11/05/2021
Tirane

Nicol Sposa Kerkon Lavandiere Per Fustane Nusesh

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshme ✔️ Kushte shume te mira pune.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
 • Profesioni: Lavandiere per fustane nusesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Kamarier/Banakiere/Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punsoje Kamarier/Bankiere ,SanitareKriteret :-Preferohen me eskperience pune te meparshme  -Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te jene te qeshur dhe pozitiv Ofrohet -Kushte shume te mira pune -Paga shume e kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarier/Banakiere/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Himare

Restaurant Himara 28 Kerkon Te Punesoje Staff :

Pedonale Himare Pagesa: Me Marreveshje
Restaurant Himara 28 kerkon te punesoje staff :1 Kamarier bari / restoranti 2. Ndihmes kuzhinier3. Picier 4. Sanitare (Ndihmese ne kuzhine)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te k...
 • Profesioni: Kamarier bari / Restoranti /Ndihmes kuzhinier /Picier/ Sanitare (Ndihmese ne kuzhine)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Swan Lounge Bar Kerkon Banakier/e

Rruga bilal sina Pagesa: Me Marreveshje
Swan Lounge Bar kerkon Banakier/eKriteret e punes :✅ Te jete bashkpunues/e dhe pozitiv/e✅ Te jete i/e perkushtuar ne pune✅ Eksperienca e punes perben avantazh✅ Te jete I/e gatshem te punojne me turne te alternuara 👉 Ofrohet :✅ Kushte ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Sarande

Piceri Ne Qytetin E Sarandes Kerkon Te Zgjeroje Staf

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Piceri ne qytetin e Sarandes kerkon te punesoje:-Picier-Ndihmes picier (te dije te pergatise dhe sallatrat)-kamarier/e (te dije gjuhen angleze)✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me s...
 • Profesioni: Picier,Ndihmes picier,kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

ME’MU Bar Kerkon Kamarier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ME'MU Bar kerkon te punesoje kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴ME'MU Bar ofron kushte te mir...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 12/05/2021
Tirane

Me Lug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Menaxher, Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier

Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Me lug Bistro Restorant kerkon te punesoje Menaxher ,Kuzhinier ,Ndihmes Kushinier .    Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune.  - Te jene te sjellshem me stafin - Te jene pozitive dhe te qeshur.   Ofrohen :...
 • Profesioni: Menaxher /Kuzhinier /Ndihmes Kushinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf

Ish Profarma Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier-Sanitare-Punonjese fast foodi ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴...
 • Profesioni: -Kamarier -Banakier -Sanitare -Punonjese fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Bar Chloe 2 Kerkon Kamarier/e,Banakier,Ndihmes Banakier Dhe Sanitare

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Chloe 2 Kerkon te zgjeroi StaffKamarier/eBanakierNdihmes BanakierSanitareKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te dije te punoin ne grupBar Chloe 2 ofron...
 • Profesioni: Kamamrier/e,Banakier,Ndihmes banakier,Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Via Hotels Kerkon Kamarier/e Restoranti, Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ne qender te Tiranes kerkohet staff per hapjen e nje Hoteli  te ri me 4 Yje 👉🏻 Kamarier Restoranti   ◽Kriteret: ✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite  ✔️  Gjuha Angleze e domosdoshme ✔️ Te jete  i/e sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Kamarier Restoranti/ Banakier / Picajol/Recepsionst/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

🔔Behu Pjese E Diamond Coffee 21

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
A deshiron te punosh me profesioniste te vertete? A deshiron te behesh pjese e familjes sone te madhe Diamond Coffee 21?Nese PO Diamond Coffee eshte duke kerkuar:-kamarier-shisha boy-sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshm...
 • Profesioni: Kamarier , Shisha Boy , Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Sarande

Fast Food Beshiku Kerkon Te Zgjeroje Staf

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Beshiku kerkon te zgjeroje staf- Kamarier/e-Zgarist-Punetor fast foodi me eksperience-Pjatalarese-Punetore per prerjen e mishit🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.&...
 • Profesioni: Kamarier/e ,Zgarist .Punetor fast foodi me eksperience , Pjatalarese, Punetore per prerjen e mishit
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Arena Restor Lounge Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Arena Restor Lounge kerkon staf- Kamarier/e- ndihmes kamarier/e-banakier/e-ndihmes banakier/e- sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamarier/e,ndihmes kamarier/e,banakier/e,ndihmes banakier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Furre Buke BIO LAND Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke BIO LAND kerkon te punesoje-shitese per akullore -shitese per furrin e bukes-ndihmese banakiere✅Kriteret e punes:🔸Mosha 20-35 vjece 🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me st...
 • Profesioni: Shitese per akullore, Shitese per furre buke, Ndihmese banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 13/05/2021
Tirane

Kerkohet Staf I Ri

Rruga Vail Shanto Pagesa: Me Marreveshje
Lokal prestigjoz kerkon Staf ne pozicionet e meposhtme: - Picier/e -Banakiere per turnin e pare -Ndihmes banakiere per turnin e  dyte -Kamarier/e -Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   ...
 • Profesioni: Picier/e, Banakiere, Nd/Banakiere, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

📣📢Patisserie Francaise Kerkon Shitese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Patisserie Francaise hap vende te lira pune ne pozicionin shitese.👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca perben avantazh.◽Te jete e gatshme te punoj turni i dyte.◽E sjellshme dhe korrekte.👉🏻Ofrohen:◽Kushte shume te mira pune ◽Page baze e...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Restorant I Njohur Mbrapa Liceut Artistik Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Pjatalarese

Pas Liceut Artistik Pagesa: Me Marreveshje
Restorant i njohur mprapa Liceut Artistik kerkon te punesoje :Kushinier dhe Pjatalarese   Kushinier :Kriteret e punes : - Te kete eksperience te meparshme pune.   - Te jete te sjellshem ...
 • Profesioni: Kuzhinier /Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

🛎Hotel & Spa Egnatia Kerkon Sanitare Dhe Recepsioniste

Rruga Egnatia, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel & Spa Egnatia kerkon te punesoje:-Sanitare turni i pare -Recepsionist turni 2 dhe 3✅Kriteret e punes:🔸️Te kene njohuri mbi gjuhen angleze🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸️Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Rozafa Sea Food Kerkon Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoj:Ndihmes kuzhinjer/ePjatalarese ZgaristKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin Te jene pozitiv dhe me integritet ne puneTe dijen te punoin ne grup Rozafa Sea Foo...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer/e,Pajatalarese,Zgarist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

LaVeen Ne Bllok Kerkon Kuzhinier/e, Ndihmes Ne Kuzhine Dhe Pjatalarese

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
LaVeen ne Bllok kerkon staf per turnin e dyte:-Kuzhinier/e-Ndihmes ne kuzhine-Pjatalarese 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ✔️ Kushte te mira pune.📍Adre...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes ne kuzhine dhe Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Pizza Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf

Selvia , Medrese Pagesa: Me Marreveshje
Pizza tirona kerkon te zgjeroje stafManaxher 1Shef salle 1Ekonomist 1Picajol  3Shef kuzhine 1Guzhinjer  2Recepsioniste 2Kamarjera 3Magazinjer 1Sanitare 2Kandidatet duhet te jene energjik Te jene pozitiv dhe me integritet te larte ne puneTe dijne ...
 • Profesioni: Pizza tirona kerkon te zgjeroje staf Manaxher 1 Shef salle 1 Ekonomist 1 Picajol 3 Shef kuzhine 1 Guzhinjer 2 Recepsioniste 2 Kamarjera 3 Magazinjer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Kerkohet Shitese Ne Butik Meshkujsh

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet shitese ne butik meshkujsh :🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen : &a...
 • Profesioni: shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Himare

Empire Beach Resort Kerkon Sanitare Hoteli

Posta kufitare Dhermi Pagesa: 60,000 Leke
 Empire Beach Resort kerkon sanitare hoteli me kohe te plote .   👉 Kriteret e punes:✅ Te kete eksperience te meparshme pune✅ Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet✅ Te jete e shkathet dhe pozitive  👉Ofrohet :✅  ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Addetto Recupero Crediti Telefonico

SI Pagesa: 600 Euro
▶️Per azienda leader nel settore del recupero crediti, si ricerca una figura con le seguenti caratteristiche: - Parla e scrive in italiano fluente; -Ha esperienza pregressa nel campo del recupero crediti e della negoziazione telefonica; -Util...
 • Profesioni: Addetto recupero crediti telefonico
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Xhambi Courier Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Ndihmes Magazinier

Ish Fusha Aviacionit Pagesa: Me Marreveshje
Xhambi Courier kerkon te punesoje:-motorrist-ndihmes magazinier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔸Te njoh mire qytetin e Tiran...
 • Profesioni: Motorrist , Ndihmes Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

📣 BASHKOHU ME NE!!! Fish Restorant And Shop Varkat Kerkon SANITARE⛵ ⛵

Rruga Petro Marko, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
👉🏻Ofrohet:◻️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.👉🏻Kerkohet: ◻️Etike ne pune, aftesi komunikuese dhe bashkepunuese.📍Adresa: Rruga Petro Marko, Tirane.✅Ju mirepresim, te beheni pjese e jona!&nbsp...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Vlore

⚡Patio Restorant Kerkon Staf Sezonal

Rruga Murat Tërbaçi, Vlorë, Albania Pagesa: 40,000 Leke
📌"Patio Restorant" hap vende te lira pune per sezonin  e veres, ne pozicionet:◽Banakier --> Page Baze 40.000 leke + Siguracione.◽Ndihmes Kamarier --> 35.000 leke + Siguracione.👉🏻Ofrohet...
 • Profesioni: Banakier/Ndihmes Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

Shanti Kids Playzone Kerkon Te Punesoje 4 Edukatore , Kasiere, Kamariere Dhe Banakiere

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Shanti Kids  Playzone kerkone te punesoje:-4 Edukatore-Kasiere-Kamariere-Banakiere  Kriteret :-Preferohen me eskperience pune te meparshme-Mosha 25 -50 vjec-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te jene te qeshur dhe pozitiv&...
 • Profesioni: Edukatore/Kamariere/Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Furre Buke Luara Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Sanitare .

Rruga Him Kolli,Rruga Myslym Shyri,Pazari i Ri Pagesa: Me Marreveshje
Furre buke Luara kerkon te punesoje shitese dhe sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv/e dhe te qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte te mira pune.💵 Pagese e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Shites/e , Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Himare

Seaside Borsh Kerkon Te Zgjeroje Per Sezon Veror

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Seaside Borsh kerkon te zgjeroi staf per sezonin veror:Shef KuzhineNdihmes KuzhinjerKamarier/ePicier BaristSanitarePjatalareseKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te dijen te punoin ne grupeTe jene te sjellshem me stafin d...
 • Profesioni: Shef kuzhine,Ndihmes Kuzhnjer,Kamarier/e,Picier,Barist,Sanitare,Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Durres

Addetto Vendita Telefonica

Qender Pagesa: 600 Euro
▶️Per azienda italiana, si ricerca una figura con le seguenti caratteristiche: - Parla e scrive in italiano fluente;- Ha esperienza pregressa nel campo della vendita telefonica e dell'assistenza clienti telefonica; -Utilizza senza problem...
 • Profesioni: Addetto vendita telefonica
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

🔔 Tirane, Ofroj Vend Pune Data Entry Analyst/ Operatore Ne Gjuhen Angleze

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Come work as a data entry analyst and operator at a growing company that offers great benefits with opportunities to advance and learn alongside accomplished professionals from the USA. 🔸THE COMPANY:Data Entry Solutions operates in the M...
 • Profesioni: Specialist/e (data entry) , operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

📣📣Park Hotel Kerkon Recepsioniste

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Park Hotel Kerkon Recepsioniste:👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca e mepareshme perben avantazh.◽Disponibilitet per te punuar full time.◽Seriozitet dhe korrektese ne pune.👉🏻Ofrohet:◽Page baze shume e mire.◽Kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Durres

Restorant Bamboo By Vila Belvedere Plazh Durres Kerkon Staf

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Restorant Bamboo by Vila Belvedere Lagja 13 Plazh Durres kerkon staf.-Menaxher hoteli- kuzhinier- kamarier/e-banakier/e-nd/kamariere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune...
 • Profesioni: Menaxher hoteli,kamarier/e,banakier/e,nd/kamariere,kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

🗣️Top Optika Teg Kerkon Shitese

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Top Optika Teg Kerkon shitese.👉🏻Kerkohet:◽Disponibilitet per te punuar full time.👉🏻Ofrohet:◽Kushte shume te mira pune.📍Adresa: TEG, Tirane. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Lezhe

📣📢DOMUS HOTEL KERKON TE ZGJEROJE STAF

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
⚡"DOMUS HOTEL" Hap vende te lira pune ne pozicionet:👉🏻Manaxher/e◽Kriteret:✔️Eksperince te mepareshme pune ne sektorin e turizmit.✔️Arsim i larte Bachelor, Master perben avantazh.✔️Gjuhe e huaj Anglisht.👉🏻Asiste...
 • Profesioni: Manaxher/Ndihmes Finance/Kushinier/Ndihmes kuzhinier/Recepsioniste/Babysitter/Banakiere/Sanitare/Pjatalarese.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/05/2021
Tirane

📣📢 DILO DENTAL CENTER KERKON RECEPSIONISTE/FRONT OFFICE

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
⚡“Dilo Dental Center” Ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje RECEPSIONISTE/FRONT OFFICE .⏳ Orari: 8.30-17.30💰Pagesa : 30000leke/muaj + sigurime👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :- Mosha 20-35 vjec.- Te zot...
 • Profesioni: RECEPSIONISTE/FRONT OFFICE
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/05/2021
Tirane

📣📢 INVESTONI KOHEN TUAJ NE INVEST MOMENT COMPANY 🇩🇪🇬🇷🇮🇹🇪🇸

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✅"Invest Moment Company" ka hapur vende te lira pune ne pozicionet:🇬🇷 Operator/e --> Gjuha Greke🇮🇹 Operator/e --> Gjuha Italiane🇩🇪 Operator/e --> Gjuha Gjermane🇪🇸 Operator/e --> Gjuha Spanjolle👉...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

🗣️Top Optika QTU Kerkon Shitese

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Top Optika QTU Kerkon shitese.◽Eksperienca e mepareshme perben avantazh.◽Seriozitet dhe korrektese ne pune.◽Page baze shume e mire.◽Staf mikprites dhe suportuese gjate procesit te punes.📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

📣📣Klinika Dental Experts Albania Kerkon Staf

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinika Dental Experts Albania hap vende te lira pune ne pozicionet:◽Asistente Dentare◽Sanitare👉🏻Ofrohet:◽Page baze shume e mire.◽Kushte shume te mira pune.◽Ambjent mikeprites dhe staf suportues gjate procesit te punes.👉🏻Ke...
 • Profesioni: Asistente Dentare/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Kerkojme Retention Dhe Operator/e Forex

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
1. KERKOJME URGJENTISHT -> RETENTION FOREX 🇮🇹 🇩🇪 🇪🇦. PUNESIM I MENJEHERSHEM. KUALIFIKIMET PER RETENTION FOREX: 1. NJOHJA MIRE e nje prej gjuheve te meposhtme: A. Italisht🇮🇹 B. Gjermanisht 🇩🇪 C. Spanjisht...
 • Profesioni: Retention dhe Operator/e FOREX
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Le Bon Kerkon Te Zgjeroje Staf

Zogu i Zi Pagesa: Me Marreveshje
Le Bon kerkon te punesoje :-Vajza sherbimi ne banak-Vajza sherbimi ne banak (part-time)-BanakierBanakiere-Kuzhniere-Ndihmes kuzhunier -Sanitare Mendon se je personi i duhur per keto pozicione?Apliko duke derguar nje email ne: [email protected]
 • Profesioni: -Vajza sherbimi ne banak -Vajza sherbimi ne banak (part-time) -BanakierBanakiere -Kuzhniere -Ndihmes kuzhunier -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/05/2021
Tirane

Tymi Ver Reci Kerkon Te Punesoje Zgarist Dhe Pjatalares

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Tymi Ver Reci kerkon te punesoje Zgarist Dhe Pjatalares  Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin🔸Te jene te shkathet dhe pozitiveOfrohet :🔴Kushte te mira pune.💵Pagesa e ...
 • Profesioni: Zgarist/Pjatalares
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Syri I Kalter Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Syri I kalter kerkon te punesoje Kamarier/e 🔹 Kriteret e punes  - Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete i/e sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe i/e qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte ...
 • Profesioni: Kamarier /e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Kerkohen Operatore.Apliko Tani !

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 650 Euro
Kerkohen operatore ne gjuhet :-Italisht -Gjermanisht-Spanjisht - Greqisht 📲📞 Ofrohet :Pagesa 650 euro  + 50 deri ne 150 %Orari : 10:00 -19:00 📲📞Fundjava pushim Kriteret:-Eksperiencat e mepareshme perbejn perparsi -Aftesi te mi...
 • Profesioni: operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Mokador Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Mokador Caffe kerkon te punesoje Kamarier/e ⚫ Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe te qeshur.- Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

📣📣CALL CENTER KERKON OPERATOR/E & RETENTION ITALISHT🇮🇹🇮🇹

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌”Call Center” ofron punesim te menjehereshem ne pozicionet: 🇮🇹Operator/e🇮🇹Retention 👉🏻Kerkohet: 🗣Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane.〽️Eksperienca perben avantazh.✅Te jene ambi...
 • Profesioni: Operator/ Retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Sarande

Illyrian Boutique Hotel - Restorant Epidamn Ne Sarande Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/Picier/Kamarier/

Rruga Ismail Tatzati Sarande Pagesa: Me Marreveshje
Illyrian boutique hotel-Restorant Epidamn-Sarande kerkon te punesoje -Kuzhinier-Picier- Kamarier/e (preferohet femer)👉🏻Kerkohet:◻️ Eksperienca perben avantazh.◻️ Etike ne pune, aftesi komunikuese dhe bashkepunuese.◻️ Gjuhe e huaj ...
 • Profesioni: Kuzhinier/Picier/Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Furre Buke BIO LAND Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/06/2021
Furre Buke BIO LAND kerkon te punesoje-shitese per akullore -shitese per furrin e bukes-ndihmese banakiere✅Kriteret e punes:🔸Mosha 20-35 vjece 🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me st...
 • Profesioni: Shitese per akullore, Shitese per furre buke, Ndihmese banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 13/05/2021
Himare

Restaurant Himara 28 Kerkon Te Punesoje Staff :

Pedonale Himare Pagesa: Me Marreveshje
Restaurant Himara 28 kerkon te punesoje staff :1 Kamarier bari / restoranti 2. Ndihmes kuzhinier3. Picier 4. Sanitare (Ndihmese ne kuzhine)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te k...
 • Profesioni: Kamarier bari / Restoranti /Ndihmes kuzhinier /Picier/ Sanitare (Ndihmese ne kuzhine)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Himare

Seaside Borsh Kerkon Te Zgjeroje Per Sezon Veror

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/06/2021
Seaside Borsh kerkon te zgjeroi staf per sezonin veror:Shef KuzhineNdihmes KuzhinjerKamarier/ePicier BaristSanitarePjatalareseKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te dijen te punoin ne grupeTe jene te sjellshem me stafin d...
 • Profesioni: Shef kuzhine,Ndihmes Kuzhnjer,Kamarier/e,Picier,Barist,Sanitare,Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Dolce And Salato Kerkon Te Punesoje Shofer 🚗

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/10/2020
Dolce and Salato kerkon te punesoje Shofer👉Kriteret e aplikuesit:〽️Te kete eksperience te meparshme pune.👥Te jete grup mosha 25- 35 vjec.🚗Te zoteroje patenten e klasit B.⏰Disponobiliteti i punes eshte nga ora 8:00-16:00👉🏻Ofrojm...
 • Profesioni: Shofer i Klasit B
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 13/05/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Te Punesoje Dy Ndihmes Banakiere/sanitare Dhe Kamarier

Shetitorja Lasgush Poradeci,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/06/2021
Lake View Bar kerkon te punesoje:- Dy ndihmes banakiere/sanitare per te mirembajtur banakun ( te laje gotat dhe filxhanet ne banak)   - Kamarier.  👉 Kriteret e punes :✅ Te jete bashkpunues/e dhe pozitiv/e ✅ Te jete i/e perkushtuar ne ...
 • Profesioni: Ndihmes banakiere/Sanitare ,Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Agjensia Imobiliare Property Invest Kerkon Konsulent Imobiliar

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Kompania Property Invest Albania po kerkon te punesoje Konsulent Ndermjetesimi ne fushen e pasurive te palujtshme Nese je ambicioz dhe deshiron ta vendosesh ti se sa rroge do marresh ne muaj, atehere kjo eshte puna e duhur Apliko tani dhe behu p...
 • Profesioni:Konsulent Imobiliar
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 13/05/2021
Tirane

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Kamarier/Banakiere/Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punsoje Kamarier/Bankiere ,SanitareKriteret :-Preferohen me eskperience pune te meparshme  -Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet-Te jene te qeshur dhe pozitiv Ofrohet -Kushte shume te mira pune -Paga shume e kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarier/Banakiere/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Restorant I Njohur Mbrapa Liceut Artistik Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Pjatalarese

Pas Liceut Artistik Pagesa: Me Marreveshje
Restorant i njohur mprapa Liceut Artistik kerkon te punesoje :Kushinier dhe Pjatalarese   Kushinier :Kriteret e punes : - Te kete eksperience te meparshme pune.   - Te jete te sjellshem ...
 • Profesioni: Kuzhinier /Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

📣 BASHKOHU ME NE!!! Fish Restorant And Shop Varkat Kerkon SANITARE⛵ ⛵

Rruga Petro Marko, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
👉🏻Ofrohet:◻️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.👉🏻Kerkohet: ◻️Etike ne pune, aftesi komunikuese dhe bashkepunuese.📍Adresa: Rruga Petro Marko, Tirane.✅Ju mirepresim, te beheni pjese e jona!&nbsp...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021
Tirane

Check In Lounge Kerkon Te Punesoje Shishaboy

Institut, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
Check in lounge kerkon te punesoje ShishaboyKriteret :-Eksperieca perben avantazh- Korrektesi dhe seriozitet ne puneOfrohet :-Kushte te mira-Pagese e kenaqshme 200 mij lek + siguracioneShisha Boy perfiton 100 Lek per shisha Minimale 15 shis...
 • Profesioni: Shishaboy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/05/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim