🏡 vende pune si babysitter ne itali

🕵 Online 71 lexues | ⏳ 29 njoftime ne pritje 
Tirane

Kerkohen Agjente Burse FX Ne Spanjisht Page Baze+bonuse Te Shumta

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Paga baze shume e kenaqshme (fillon nga 400 deri ne 1500 euro) plus bonuse te larta ditore, javore. Sales, Retention dhe Team Leader dhe grup.Jemi ne kerkim te kandidateve qe kane njohuri te mira te gjuhes : Spanjolle, per rolin e agjentit forex ne...
 • Profesioni: Agjente burse FX
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

🔈 Punesohuni Tani Dhe Fitoni 500 Euro + 200 Euro Per FTD!

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet: 100 Agjent FTD - ITALISHTKerkohet:Nivel mbi mesataren i italishtes.Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.Deshire dhe ambicje per rritje profes...
 • Profesioni: 100 Agjent FTD - ITALISHT
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Durres

💥Evo Trade Kerkon Operator/e FOREX : Gjuha Italisht 🇮🇹

Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania Pagesa: 60,000 Leke
📣📣Evo Trade kerkon te punesoj Operator/e Forex ne gjuhane Italiane! 👉🏻Kerkohet: 🗣Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane ne komunikim.〽️Eksperieca perben avantazh. 👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. 🔋Am...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Den's Lounge Bar Kerkon Banakier/Banakiere Dhe Ndihmes Banakier/Banakiere

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Den's Lounge Bar  kerkon Staf :-Banakier/e-Ndihmes Banakier/e👉🏻Kriteret:-Preferohet me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dh...
 • Profesioni: /Banakiere, Ndihmes Banakier/Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Zmart Company Kerkon Retention (Greqisht) Dhe Agjente (Spanjisht, Greqisht)

Sheshi wilson Rruga Sulejman Delvina Pagesa: Me Marreveshje
📣📣Zmart Company, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te:-  Retention ne Gjuhen Greke -  Agjente ne Gjuhes Spanjolle dhe Greke.👉🏻Kerkohet:◽Njohuri te mira te gjuhes Spanjolle ose Greke◽Me...
 • Profesioni: Retention, Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

📢📢Hapen Vende Te Lira Pune Per Operator Te Gjuhes Italiane , Spanjolle Dhe Greke Me Eksperienc

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💥Kerkohen operator ne gjuhet:-Italiane -Spanjolle -Greke 👉🏻Kerkohet:◽️Aftesi te mira komunikuese◽️Zoterues te mire te gjuhes◽️Eksperience ne call center ◽️Bashkepunim ne ekipin e punes◽️Ambicie dhe vendosmeri👉🏻...
 • Profesioni: Operator/e Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Mundesi E Arte Punesimi Per Operator/e Dhe Agjent/e Retention Ne Italisht Dhe Spanjisht

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📌Kompania "Lead & Solutions" lider ne tregun e investimeve kerkon operator ne gjuhen Italisht dhe Spanjisht💸 Page baze  ⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.👉🏻Kriteret e kerk...
 • Profesioni: Operator/e dhe Agjent/e Retention ne Italisht dhe Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

💵 Kerkohen Operator Call Center. Pagesa 500 Euro + Bonuse. Telefononi Tani Per Interviste.

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tiranë Pagesa: 500 Euro
 ​​​​​🔹ZZ GROUP ka nje pervoje disavjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filo...
 • Profesioni: Operatore telemarketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Restorant Spaghetti Western Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Spaghetti Western kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmes kuzhinier/e-Banakier/e-PjatalareseKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe etik ne puneOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Pag...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Divjaka Fish Shop Tirane, Kerkon Te Punesoj Nje Kamarier Per Restorant Peshku Te Unaza E Re

Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke
Kerkoj te punesoj nje kamarier per Restorant Peshku. Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme Ofrohen:-Kushte shume te mira puneOrari i punes 12:00 - 22:00 -Pagesa 25.000 lekeAdresa: Unaza e Re, Te r...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Mr Fish Market & Restorant Te Rruga E Kavajes Kerkon Te Punesoje Kuzhinier,Kamarier, Ndihmes Kuz

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mr Fish Market & Restorant kerkon te punesoje: - Kuzhinier - Kamarier- Ndihmes ne Kuzhine Kerkohet:-Te kene eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme Ofrohen:-Kushte shume te ...
 • Profesioni: Kuzhinier, Kamarier dhe ndihmes ne kuzhine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

A-noir Lounge Bar Kerkon Banakier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
A-noir Lounge Bar kerkon Banakier👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Kushte te mira pune-Paga 40000 leke📍Adresa: 5 Maji, Tirane✅Ju mirepresim, te behe...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Mon Chéri Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
-Kamariere👉🏻Kriteret:2. Seriozitet dhe perkushtim ndaj punes.👉🏻Ofrohet:Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
 • Profesioni: Kamariere, Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Alkimia Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Alkimia Lounge Bar kerkon te punesoje :- Kamarier/e- Banakier/e🔹Kerkohet:-Te kene eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me klientet🔹Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme📍Adresa: Komuna e Paris...
 • Profesioni: Kamarier/e Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:- Kamarier- Ndihmes banakierea/ Sanitare(per te mirembajtur banakun, te laje gotat dhe filxhanet ne banak)Kriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune ...
 • Profesioni: Kamarier, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

📣Firma ABC BUILDING Ne Degen E Saj Ne Tirane Kerkon Mjeshtra Guri Dhe Mermeri Paga 1000 Euro

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣ABC BUILDING Hap vende te lira pune ne pozicionet:🔷Mjeshter Guri🔷Mjeshter Mermeri👉🏻Kriteret:◽️Te kene eksperince te mepareshme ne perpunimin e gurit dhe te mermerit.◽️Te jene serioz dhe te dedikuar ndaj punes. ◽️Te kene ...
 • Profesioni: Mjeshter guri dhe mermeri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Bistro Pizzeria Kerkon Punonjes Fast Foodi,krepier/e,sanitare

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Me ose pa eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te je...
 • Profesioni: Punojes Fast Food krepier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Himare

Orzo Marine Ne Himare Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier Dhe Pjatalarese

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Orzo Marine kerkon te punesoje :- Ndihmes Kuzhinier - Pjatalarese 🔹Kerkohet:-Te kene eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme 🔹 Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme📍 Adresa: HimarePer me shu...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier dhe Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Sarande

The Mussel House Restaurant Ne Ksamil Kerkon Kuzhinier/e, Kamarier/e Dhe Ndihmes Kamarier/e

Ksamil, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢The Mussel House Restaurant ne Ksamil kerkon staf:-Kuzhinier/e-Kamarier/e-Ndihmes Kamarier/e👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:Paga shume e kenaqshme, ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana  ofron vende te lira pune ne keto pozicione:  1 - Kamerier/e (F)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim). 2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dhe bonu...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Himare

Bar Restorant Kapiteni Ne Jale Kerkon Te Punesoj Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Sanitare, Pjatalarese

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Kapiteni kerkon te punesoje - Kuzhinier.- Ndihmes KuzhinierSanitare Pagesa 50.000 leke Pjatalarese 50.000 lekeKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientetOfrohen:-Kushte shume te ...
 • Profesioni: Kuzhinier - Ndihmes Kuzhinier Sanitare Pagesa Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Mandato Strutture Call Center (Disponibilità Sul Tutto Il Territorio Albanese)

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
UC GROUP è il più grande Network Italiano premier partner UFFICIALE Vodafone Italia S.p.A, presente dal 2000 in Italia e dal 2005 in Albania con diverse sedi.Hai una struttura di Call Center gia' avviata in cerca di un mandato e di un partner...
 • Profesioni: Collaborazioni Call Center
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

💥💥KERKOHEN: RETENTION, TEAMLEADER & SALES GJERMANISHT

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
📢📢”Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionet: 🔹Retention - Paga 1000 Euro + Super Bonuse.🔹Team Leader - Paga 800 Euro + Super Bonuse.🔹Sales - Paga 600 Euro + Super Bonuse👉🏻Kriteret: ◽️Nivel i mi...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Himare

Hotel Elisabeta Borsh Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Hotel Elisabeta Borsh  kerkon Staf :- Picier- Banakier/e- Kamarier/e- Sanitare ( paga 50.000 Leke)👉🏻Kriteret:-Preferohet me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Xheko Imperial Luxury Boutique Hotel Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Xheko Imperial Luxury Boutique Hotel kerkon Staf ne pozicionet:-Kamarier/e Bar-Restorant-Banakier/e-Kuzhinier-Ndihmes Pastiçier/e-Punonjese ne Lavanteri-SanitareKriteret:✔️Eksperience te mepareshme pune✔️Etike ne pune, aftesi bashkepunuese ...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Kuzhinier, Ndihmës Pastiçier/e, Punonjëse në Lavanteri dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Alcall Albania Kerkon Operatore Per Gjuhen Italiane Fushata Luce-Gas

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Alcall Albania kerkon operatore per gjuhen Italiane fushata Luce-Gas Ofrohet :-Kushte shume te mira -Paga me konkuruese ne tregun shqipare -Orare fleksibel part time ose full time Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin e celularit...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Durres

📣 Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf:-4 Ndihmes Kuzhinier/e-2 Kamarier/e - Sanitare (me kohe te plote)-3 punetore cadre✅Kriteret e punes:- Eksperienca e punes perben avantazh- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem- Te jene pozitiv dhe t...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e,Kamarier/e, Sanitare, punetore cadre
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Kerkohen 120 Operator Telefonik (Anglisht, Italisht, Greqisht)

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📌SmartFin (call center) ofron mundesi punesimi FULL-TIME dhe te menjehershmene pozicionin e Operatorit Telefonik.👉🏻Ofrojme:- Ambjent pune te kendshem dhe motivues- Kontrate pune te rregullt sipas ligjit shqiptar ne fuqi- Trajnime periodike ...
 • Profesioni: Operator/e telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

📣✅Punesim I Menjehereshem!!!! CALL CENTER Kerkon Operator Italisht 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :🇮🇹Operator/e - Page baze 500 Euro + 100 per cdo FTD.👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.〽️Ekpserienca perben avanta...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Rivaldi Style Kerkon Shitese

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
📢Rivaldi Style kerkon :-Shitese👉🏻Kriteret:-Preferohet me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Rruga Sami...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

OFERTE PUNE

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
We are hiring!Kompania EE Investing kerkon te punesoje Staf me operator ne gjuhet:- Anglisht- Gjermanisht- Spanjisht Eksperienca e merpashme ne Call Center perben avantazh.Rroga baze varion si me poshte:Operatoret pa eksperience: 350&nb...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

📣WWN Kerkon Agjente Telemarketing ( JO FOREX) Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"WWN" kerkon te punesoj agjente telemarketing ne gjuhen angleze 🇬🇧 .👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes angleze.〽️Eksperience mbi tre muaj ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ...
 • Profesioni: Agjent Telemarketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Vlore

C- Front Lounge Bar Kerkon Te Punesoje : Banakiere Dhe Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹 C- Front Lounge Bar kerkon te punesoje: - Banakiere - Sanitare 🔶 Kriteret : - Te kete eksperienca te meparshme. -Te jete e sjellshem me stafin. - Mosha per sanitare deri ne 45 Vj...
 • Profesioni: Sanitare dhe Banakiere
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 13/06/2021
Tirane

Restorant Spaghetti Western Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Spaghetti Western kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmes kuzhinier/e-Banakier/e-PjatalareseKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe etik ne puneOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Pag...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier/e, Banakier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Durres

📣 Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Vera Restorant Kerkon Te Zgjeroje Staf:-4 Ndihmes Kuzhinier/e-2 Kamarier/e - Sanitare (me kohe te plote)-3 punetore cadre✅Kriteret e punes:- Eksperienca e punes perben avantazh- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem- Te jene pozitiv dhe t...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e,Kamarier/e, Sanitare, punetore cadre
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Kerkohet Kasiere Me Ose Pa Eksperienc

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet kasiere me ose pa eksperience ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

OFERTE PUNE

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
We are hiring!Kompania EE Investing kerkon te punesoje Staf me operator ne gjuhet:- Anglisht- Gjermanisht- Spanjisht Eksperienca e merpashme ne Call Center perben avantazh.Rroga baze varion si me poshte:Operatoret pa eksperience: 350&nb...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Kerkohen 120 Operator Telefonik (Anglisht, Italisht, Greqisht)

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📌SmartFin (call center) ofron mundesi punesimi FULL-TIME dhe te menjehershmene pozicionin e Operatorit Telefonik.👉🏻Ofrojme:- Ambjent pune te kendshem dhe motivues- Kontrate pune te rregullt sipas ligjit shqiptar ne fuqi- Trajnime periodike ...
 • Profesioni: Operator/e telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Den's Lounge Bar Kerkon Banakier/Banakiere Dhe Ndihmes Banakier/Banakiere

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Den's Lounge Bar  kerkon Staf :-Banakier/e-Ndihmes Banakier/e👉🏻Kriteret:-Preferohet me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dh...
 • Profesioni: /Banakiere, Ndihmes Banakier/Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

💵 Kerkohen Operator Call Center. Pagesa 500 Euro + Bonuse. Telefononi Tani Per Interviste.

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tiranë Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 18/07/2021
 ​​​​​🔹ZZ GROUP ka nje pervoje disavjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filo...
 • Profesioni: Operatore telemarketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Sarande

Hotel Ne Vijen E Pare Ne Sarande Kerkon Te Punesoje Kamarier Per Beach Bar

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel ne vijen e pare ne Sarande kerkon te punesoje kamarier per Beach Bar Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme me klientet.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Sarand...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Durres

Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 Kerkon Punetor Fast Food Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier, Kamari

Bulevardi i Pishave, Golem Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 kerkon te zgjeroje staf:-Punetor fast food- Kuzhinier/e- Ndihmes kuzhinier- Kamarier/e- Sanitare- Picajol✅Kriteret e punes:- Preferohet eksperience pune- Te jene te sjellshem Pagesa shume e kenaqshme dhe ako...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier, Kamarier/e, Picajol dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Alcall Albania Kerkon Team Leader Ne Gjuhen Italiane

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Alcall Albania kerkon Team Leader ne Gjuhen Italiane per Fushaten Luce GasKriteret:- Eksperience e meparshme pune- Njohje e Gjuhes ItalianeOfrohet:- Orari part time 16:00 - 21:00 - Ambjent komod- Kushte te mira pune- Pagat me konkurruese ne...
 • Profesioni: Team leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Kafe Flora Kerkon Banakiere Dhe Ndihmes Banakiere

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Kafe Flora kerkon Staf :-Banakiere-Ndihmes Banakiere👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprite...
 • Profesioni: Banakiere, Ndihmes Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Vlore

C- Front Lounge Bar Kerkon Te Punesoje : Banakiere Dhe Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹 C- Front Lounge Bar kerkon te punesoje: - Banakiere - Sanitare 🔶 Kriteret : - Te kete eksperienca te meparshme. -Te jete e sjellshem me stafin. - Mosha per sanitare deri ne 45 Vj...
 • Profesioni: Sanitare dhe Banakiere
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • 13/06/2021
Tirane

Wake Up Coffee House Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e Dhe Kamarier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Wake Up Coffee House kerkon te punesoje- kuzhinier/e - kamarier/e (paga 25 000 leke te reja)Kerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene sjellshem dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe pozitivOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaq...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

💶 PAGESE DERI NE 5000 € SI AGJENT SHITJEJE NE GJERMANI 🇩🇪 BEHU PJESE E YOUTASTE.COM 💥

Rruga Tafaj, Tiranë, Albania Pagesa: 5,000 Euro
Kompania Youtaste.com eshte nje kompani teknologjike e ndertuar nga nje ekip shqiptar ne Gjermani 🇩🇪. Kompania operon ne tregun e "Online Food Delivery" dhe kerkon agjent shitjeje ne terrenin Gjerman. Detyra e agjentit eshte te k...
 • Profesioni: Agjent Shitjeje
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 12/06/2021
Tirane

Furre Buke Kerkon Te Punesoje Furrxhi

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke kerkon te punesoje furrxhi.🔹Kerkohet:-Te kete eksperience pune.-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem.-Te jete pozitiv dhe i qeshur.🔹Ofrohen :✔️Kushte te mira pune.💵 Page te kenaqshme.Adresa: Rruga 5 Maj, ...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Fast Food Aurora Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Aurora kerkon te punesoje:-Punonjes/e per fast food-Kamarier/e-MotorristKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene sjellshem dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe pozitivOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Rruga e...
 • Profesioni: Punonjes/e Fast Foodi, Kamarier/e, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Dr.Artist Lounge Kerkon Banakiere, Kamariere, Barist Dhe Kuzhinier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dr.Artist Lounge kerkon Staf :-Banakiere-Kamariere-Barist-KuzhinierKriteret:✔️Preferohet me eksperience te mepareshme pune✔️Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pun...
 • Profesioni: Banakiere, Kamariere, Barist, Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Bloom Kerkon Banakier/e,Kamarier/e

Astir Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Bloom kerkon staf:-Banakier/e-Kamarier/e👉🏻Kriteret:-Kane perparsi kandidatet me eksperience te meparshme.-Etik ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprite...
 • Profesioni: Banakier/e,Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Ofrohet Pune Konsulent Imobiliar!

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
RE/MAX Alpha, pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote ne fushen e pasurive te paluajtshmepo kerkon te rinj dhe te reja te cilet kane energjine dhe deshiren per te filluar nje karriere te redhe hapat e para te sipermarrjes ne fushen e pasurive t...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 12/06/2021
Tirane

Bar Chloe 1 Kerkon Kamarier/e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Chloe 1 kerkon Kamarier/e👉🏻Kriteret:Preferohet me eksperienceTe jete e sjellshme dhe e komunikueshme.👉🏻Ofrohet:Kushte shume komode pune.📞📲📍Adresa: 21 Dhjetori, prane inxhinierise. Tirane☺️Ju mirepresim!...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Kompleksi Dine kerkon te punesoje:-Punonjes/e Fast-Food (Paga 50000 + Siguracione)-Banakier/e (Paga 40000 + Siguracione)-Kamarier/e (Paga 25000 + Siguracione)-Motorrist (50000 + Siguracione)Kerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene sjellshem dhe te...
 • Profesioni: Punonjes/e FastFoodi, Banakier/e, Kamarier/e, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Greek Snack Creperie Kerkon Crepiere Dhe Kamariere

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Greek Snack Creperie kerkon staf:-Kamariere-Creperie👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites...
 • Profesioni: CrepIere, Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

B&B Food Service Kerkon Punonjes/e Per Fast Food

Ambasada Amerikane, Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
B&B Food Service kerkon punonjes/e per Fast Food - Me eksperience pune- Ofrohet page e kenaqshmeAdresa: Ne krahe te Ambasades AmerikaneTe interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit....
 • Profesioni: Punonjes/e fast food
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Bar Cataluna Kerkon Banakiere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Cataluna kerkon:-Banakiere👉🏻Kriteret:- Mosha 25 +-Preferohet me eksperience te mepareshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-1 dit ne jave pushim + Bonus-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pun...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Lavazza Kerkon Kamariere, Banakiere Dhe Kuzhiniere

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Lavazza kerkon Staf :-Kamariere-Banakiere-Kuzhiniere👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese-Mosha nen 30 vjece👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: Kamariere, Banakiere Kuzhiniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Kafe Lounge Kerkon Banakie/e

Tregu Elektrik, Tirane Pagesa: 45,000 Leke
Bar kafe Lounge ne zonen e Tregut elektrik kerkon te punesoje:-Banakier/eKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mire 45000 leke te reja me siguracioneKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Tregu El...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Pizzeri Cappadocia Kerkon Nje Punonjese Per Fast Food

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
-Punonjese Fast Food • Te kene eksperience te meparshme pune• Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet• Kushte shume te mira pune.📍Adresa: Rruga Xhanfize Keko 70, Tirane ...
 • Profesioni: Punonjese Fast Food
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Da Capo Lounge Kerkon Kamarier/e

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da Capo Lounge kerkon te punesoje-Kamarier/e Kriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Komuna e Parisit, Tirane📲📞 Kandidatet mund te kontaktoj...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Kafe Vasil Shanto Kerkon Staf

Vasil Shanto, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe neVasil Shanto kerkon Staf ne pozicionet:-Banakier/e-Kamarier/e -SanitareKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Blloku Vasil Shanto perb...
 • Profesioni: Kamarier/e, Bankier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Lej & Laj Pasticeri Kerkon Te Punesoje Ndihmese Banakiere

Tregu Elektrik, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
Lej & Laj  Pasticeri kerkon te punesoje ndihmese banakiereKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientetOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme📍 Adresa: Tregu Elektrik, Tirane...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Deluxe Shisha Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deluxe Shisha Lounge kerken te puneosje :-Banakiere (F)-Ndihmes Banakiere (F)-Kamarier(M)Kerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te qeshur dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe te sjellshem Ofrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e ke...
 • Profesioni: Banakier/e, Ndihmes banakier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Friends Coffe Shop Kerkon Te Zgjeroje Staf Me Ose Pa Eksperience

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Friends Coffe Shop kerkon te punesoje:-Banakier/e (me/pa eksperience)-Kamarier/eKerkohen:-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem-Eksperienca perben avantazh-Te jene te dashur dhe te qeshurOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa:...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Artisti Lounge Bar Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Ne Banak, Hostes Dhe Pastruese

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Artisti Lounge Bar kerkon staf:-Kamarier/e-Banakier/e-Ndihmes ne banak-Hostes-Pastruese👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-K...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes ne banak, Hostes Pastruese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Eat Me Kerkon Te Punesoje Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat ME kerkon te punesoje:-Motorrist Kriteret e kandidateve :Te kene eksperience te meparshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetTe jene pozitiv dhe korrektOfrohet:Kushte te mira punePagese te kenaqeshmeMotorri i kompa...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Vlore

Bar Brown Ne Vlore Kerkon Banakier/e

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Brown ne Vlore kerkon Banakier/e👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Vlore...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Bar Selita Ne Fresk Kerkon Te Punesoje Kamarier, Ndihmes Kamarier, Kuzhinier, Pjatalarese, Lavazhier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Selita kerkon te punesoje -Kamarier- Kamarier Restoranti- Ndihmes kamarier- Kuzhinier- Pjatalarese - LavazhierKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientetOfrohen:-Kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: - Kamarier - Kamarier Restoranti - Ndihmes kamarier - Kuzhinier - Pjatalarese - Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Shkoder

Hotel Toni Velipoje Kerkon Kuzhinier/e

Velipojë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Hotel Toni kerkon :-Kuzhinier/e👉🏻Kriteret:-Preferohet me eksperience te mepareshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Velipoje...
 • Profesioni: Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Sense Restro Lounge Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, Sanitare Dhe Pjatalarse

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese 🔹 Kriteret e punes  - Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet....
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Himare

Tavernatosteki Himare Kerkon Te Punesoje Lidhes Sufllaqeje.

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Tavernatosteki Himare kerkon te punesoje lidhes sufllaqeje.Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune.-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme. Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa:  Qender, HimarePer me s...
 • Profesioni: Lidhes Sufllaqeje
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Çali's Coffee Kerkon Kamarier/e

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Çali's Coffee kerkon Kamarier/e👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese-Orari me turne👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire + siguracione-Kushte shume te mira pune dhe s...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Vlore

Patio Bar-Restorant Ne Vlore, Lungomare Kerkon Te Punesoje Kamarier Te Mirefillte Restoranti.

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Patio Bar-Restorant ne Vlore, Lungomare kerkon te punesoje Kamarier te mirefillte Restoranti. 🔹 Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete I sjellshme dhe i komunikueshme me klientet.- Te dije gjuhe te huaj.  🔹 O...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/06/2021
Tirane

Hops Bar Tirana Kerkon Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hops Bar Tirana kerkon kamarier/eKriteret:Preferohet me eksperience  te pakten 2 viteTe kete njohuri te gjuhes Angleze dhe ItalianeOfrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites Adresa: Rruga e Elbasanit, TiraneJu mirepresim...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Bel Cafe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Qe Te Njohe Banakun

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bel Cafe kerkon te punesoje kamarier/e qe te njohe banakun  dhe sherbimin.Kerkohet:-Te kete eksperience pune.-Te kete njohuri ne banak dhe ne sherbim.-Te jete i komunikueshem dhe i  sjellshem.-Te jete korrekt.Ofrohen:-Kushte shume ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Himare

Seaside Borsh, Himare Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Seaside Borsh Himare kerkon te punesoje:-Picajol-Ndihmes kuzhinier/e ose Zgarist-Sallatjer-PjatalareseKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshemOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme-Staf mikpr...
 • Profesioni: Picajol, Ndihmes Kuzhinier/e ose Zgarist, Sallatjer, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Doha Coffee Kerkon Banakier/e

Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes, ish Parku Pagesa: Me Marreveshje
Doha Coffee kerkon Staf ne pozicionet:-Banakier/eKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mire + sigurimet shoqeroreKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes, ish P...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Kerkohen Rrobaqepse

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Kerkohen Rrobaqepse👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Rruga Myslym Shyri, Ti...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Corner 001 Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Te Dije Dhe Banakun

Astire tirane Pagesa: 30,000 Leke
Corner 001 Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e te dije dhe banakun   Kriteret per kandidatin : -Te jete i /e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet  - Te jete i/e shkathet dhe pozitiv&a...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Le Bon Kerkon Shef/e Kuzhine

Zogu i Zi Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Le Bon kerkon Shef/e kuzhine Kriteret e punes: - Preferohet me eksperience pune - Te jene te sjellshem, te komunikueshem Ofrohet Pagese e kenaqshme Kushte shume te mira pune.  A...
 • Profesioni: Shef/e kuzhine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

Melug Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Melug Restorant  kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshmeOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Rruga Mihal Duri , TiranePer me...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/06/2021
Tirane

Turbina Snack Bar Kerkon Kamarier/e

Liqeni Thatë, Tirana, Albania Pagesa: 28,000 Leke
Turbina Snack Bar kerkon Kamarier/eKriteret:✔️Preferohet me eksperience te meparshme puneOfrohet:Kushte shume te mira pune dhe stafmikprites📍Adresa: Liqeni, Tirane✅Ju mirepresim, te beheni pjese e ekipit tone! 😊 ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Lej & Laj Pasticeri Kerkon Te Punesoje Shitese.

Tregu Elektrik, Tirana Pagesa: Me Marreveshje
Lej & Laj  Pasticeri kerkon te punesoje shitese.Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientetOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Tregu Elektrik, TiranePer ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

▶️Kerkojme Rrobaqepese

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
 ▶️Kerkojme Rrobaqepese.📌Me eksperience pune ne fasoneri.Pagesa:30,000 LekeOrari 8:00 - 16:00. 👉Per me shumë informacion ju lutem na kontaktoni ne nr tone te telefonit....
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

📣HITJOB Kërkon Te Punesoje Operator Telemarketingu

Rruga Arben Broci, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣 HITJOB Kërkon Te Punesoje Operator Telemarketingu:📌 Kerkohet:⏱️Të zotërojë mirë gjuhën Italiane📌 Ofrohet:⏱️Kushte shumë të mira pune sipas legjislacionit Shqiptar⏱️Ambient Rinor💵Pagesë e kënaqshme (400-700 Euro...
 • Profesioni: Operator Telemarketigu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Vlore

Kerkohet Punetore Ne Zvicer

Will St gallen Pagesa: 500 Euro
👉🏻Kerkohet Punetore ne Zvicer per mirmbajtje shtepie 👉🏻Kriteret:-Mosha 30-50 vjece-Persona serioze, etike ne pune dhe komunikues👉🏻Ofrohet:-Kushte te mira pune, do ndiheni si ne shtepine tuaj-Ushqim dhe fjetje ofrohen nga ne-Paga 5...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Himare

Nashos Restorant Kerkon Te Punesoje Kuzhinier

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nashos Restorant kerkon te punesoje kuzhinier Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme. Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Plazhi LivadhPer me shume informacion...
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Big Bite Kerkon Sanitare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Big Bite kerkon :-Sanitare👉🏻Kriteret:-Mosha 25-50 vjece-Preferohet me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune,👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirane...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Himare

Fast Food Ne Himare Kerkon Staf

Pedonalja, Himare Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food ne Himare  kerkon Staf ne pozicionet:- Furrxhi- Specialist/e krepash- Dy kamariere (femra)- Pjatalares/eKriteret:✔️Eksperience te mepareshme pune✔️Etike ne pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe...
 • Profesioni: Furrxhi, Specialist/e krepash, Dy kamariere (femra), Pjatalares/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Himare

Lido Lounge Ne Himare Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Barist

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lido Lounge kerkon te punesoje :- Kamarier me njohje te gjuhes Angleze- Barist ProfesionistKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me klientetOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme- Sigu...
 • Profesioni: Kamarier dhe barist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Top Optik Kerkon Shitese

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Top Optik kerkon Shitese👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: QTU, Tirane✅Ju ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

DoktorBalik Al Kerkon Vajza Promocioni

Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Doktor Balik Al SPA Health kerkon te punesoje-Vajza per promovimin e peshkut kurativ Garra RufaKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune✔️Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te m...
 • Profesioni: Vajza promocioni
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Tirane

B&B Food Service Kerkon Recepsioniste

Prane Ambasades Amerikane, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
B&B Food Service kerkon Punonjese per recepsion.- Te jete me eksperience pune.- Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune.Adresa: ne krahe te Ambasades Amerikane, TiraneTe interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin e telefonit....
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Durres

Hotel Restorant Kosova Kerkon Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere Dhe Sanitare

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania Pagesa: 27,000 Leke
Hotel Restorant Kosova kerkon staf:   - Banakiere- Ndihmese- Kuzhiniere - Pastruese   Kriteret e punes:  - Preferohet me eksperience pune  - Te jene te sjellshme, te komunikueshme &nbsp...
 • Profesioni: Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere dhe Pastruese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Durres

Hotel Fari Kerkon Kamarier/e Dhe Sanitare

Golem, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Hotel Fari kerkon Staf ne pozicionet:-Kamarier/e - SanitareKriteret:✔Personat e interesuar duhet te jene te afte dhe te pergjegjshem ne pune.️👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire -Per personat qe jetojne ne rrethe ofrohet akomodimi dhe us...
 • Profesioni: Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/06/2021
Vlore

Namma Barbeque Kerkon Te Zgjeroje Staf

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Namma Barbeque Kerkon Te Zgjeroje Staf:-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/eKerkohet:-Te kete eksperience pune te meparshme.-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet.Ofrohen:-Kushte te mira pune.-Staf mikrprites.-Page e kenaqshme.Adresa: Lungom...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

Furre Buke Extra Kerkon Te Punesoje Ndihmes Furrxhi Dhe Shitese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Extra kerkon te punesoje :- Ndihmes Furrxhi- Shitese 🔶 Kriteret e punes : - Me ose pa eksperience - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 🔸Ofrohet : ✔️ Kushte shume te mira pun...
 • Profesioni: Ndihmes Furrxhi dhe Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Himare

Bar Restorant Jurgen Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Jurgen Kerkon Te Punesoje:  -Picajol-Ndihmes kuzhinier-Kamarier/e (te dije gjuhe te huaj)-SanitareKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshemOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e k...
 • Profesioni: Picajol, Ndihmes Kuzhinier, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Vlore

Hotel Swiss Radhime Kerkon Te Zgjeroje Staf

Radhimë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Swiss Radhime kerkon te punesoje:-Shef kuzhine-Ndihmes kuzhinier/eKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me klientetOfrohet:-Page e kenaqshme-Kushte shume te mira pune-Staf mikpritesAdresa: Rradhime, Vlore...
 • Profesioni: Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Kavaje

Hotel Kapri Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Picajol, Kamarier/e, Banakier /e Dhe S

Mali i Robit Kavaje Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Kapri kerkon te zgjeroje staf per sezon:-Kuzhinier- Ndihmes kuzhinier - Kamarier/e - Banakier /e- Picajol- Specialist fastfood-i✅Kriteret e punes:- Preferohet eksperience pune- Te jene te sjellshem Pagesa shume e kenaqshme dhe akomodim fal...
 • Profesioni: Kuzhinjer, Ndihmes kuzhinjer Kamarier/e Banakier /e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Himare

Hotel Ne Himare Kerkon Te Punesoje Sanitare

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel ne Himare kerkon te punesoje Sanitare :👉🏻Ofrohet:◽Akomodim dhe vakte te siguruara ◽Ambjente shume komode pune.◽Staf mikprites dhe bashkepunues.◽ Paga 50000 LEKE + Siguracione te paguara 👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca e meparsh...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Durres

Bar Restorant Aisberg Kerkon Staf

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restoranti Aisberg Kerkon StafKuzhinier me eksperience Picier me eksperienceKamarier/e , banakier , preferohen me gjuhe te huajKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene p...
 • Profesioni: Kuzhinjer,Picier,Banakier,Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 10/06/2021
Sarande

Hotel Ne Vijen E Pare Ne Sarande Kerkon Te Punesoje Kamarier Per Beach Bar

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel ne vijen e pare ne Sarande kerkon te punesoje kamarier per Beach Bar Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme me klientet.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Sarand...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Durres

Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 Kerkon Punetor Fast Food Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier, Kamari

Bulevardi i Pishave, Golem Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 kerkon te zgjeroje staf:-Punetor fast food- Kuzhinier/e- Ndihmes kuzhinier- Kamarier/e- Sanitare- Picajol✅Kriteret e punes:- Preferohet eksperience pune- Te jene te sjellshem Pagesa shume e kenaqshme dhe ako...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes kuzhinier, Kamarier/e, Picajol dhe Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

📢📢Kerkohen: Agjent Marketing Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💥“Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionin Agjent Marketing ne gjuhet: 🇬🇧Anglisht 🇩🇪Gjermanisht🇪🇸Spanjisht 🇮🇹Italisht 🇬🇷Greqisht 👉🏻Kriteret: ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Durres

💥Evo Trade Kerkon Operator/e FOREX : Gjuha Italisht 🇮🇹

Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania Pagesa: 60,000 Leke
📣📣Evo Trade kerkon te punesoj Operator/e Forex ne gjuhane Italiane! 👉🏻Kerkohet: 🗣Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane ne komunikim.〽️Eksperieca perben avantazh. 👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. 🔋Am...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

🔈 Punesohuni Tani Dhe Fitoni 500 Euro + 200 Euro Per FTD!

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet: 100 Agjent FTD - ITALISHTKerkohet:Nivel mbi mesataren i italishtes.Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.Deshire dhe ambicje per rritje profes...
 • Profesioni: 100 Agjent FTD - ITALISHT
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Eat Me Kerkon Te Punesoje Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat ME kerkon te punesoje:-Motorrist Kriteret e kandidateve :Te kene eksperience te meparshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetTe jene pozitiv dhe korrektOfrohet:Kushte te mira punePagese te kenaqeshmeMotorri i kompa...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Zmart Company Kerkon Retention (Greqisht) Dhe Agjente (Spanjisht, Greqisht)

Sheshi wilson Rruga Sulejman Delvina Pagesa: Me Marreveshje
📣📣Zmart Company, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te:-  Retention ne Gjuhen Greke -  Agjente ne Gjuhes Spanjolle dhe Greke.👉🏻Kerkohet:◽Njohuri te mira te gjuhes Spanjolle ose Greke◽Me...
 • Profesioni: Retention, Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Lavazza Kerkon Kamariere, Banakiere Dhe Kuzhiniere

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Lavazza kerkon Staf :-Kamariere-Banakiere-Kuzhiniere👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese-Mosha nen 30 vjece👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: Kamariere, Banakiere Kuzhiniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Pizzeri Cappadocia Kerkon Nje Punonjese Per Fast Food

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
-Punonjese Fast Food • Te kene eksperience te meparshme pune• Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet• Kushte shume te mira pune.📍Adresa: Rruga Xhanfize Keko 70, Tirane ...
 • Profesioni: Punonjese Fast Food
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Chloe 1 Kerkon Kamarier/e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Chloe 1 kerkon Kamarier/e👉🏻Kriteret:Preferohet me eksperienceTe jete e sjellshme dhe e komunikueshme.👉🏻Ofrohet:Kushte shume komode pune.📞📲📍Adresa: 21 Dhjetori, prane inxhinierise. Tirane☺️Ju mirepresim!...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi ImobiliareNe mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne sek...
 • Profesioni: Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Cataluna Kerkon Banakiere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Cataluna kerkon:-Banakiere👉🏻Kriteret:- Mosha 25 +-Preferohet me eksperience te mepareshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-1 dit ne jave pushim + Bonus-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pun...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Classic Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Classic Kerkon Te Punesoje Kamarier/e per turnin e II (pasdite)🔹 Kerkohet:- Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitiv dhe i qeshur.- Te jete i gatshem te punoje ne turnin e pasdites....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Vlore

Big Scoop Kerkon Te Zgjeroje Staf

Lungomare, Vlore Pagesa: Me Marreveshje
Big Scoop 🍨 kerkon Staf ne pozicionet:- Krepier/e 🌮- Gelateri 🍧- Banakier/e 🍸- Kamarier/e ☕- Ndihmes/e kamariere 🍹- Pjatalarese 🍽️Kriteret:✔️Me ose pa eksperien...
 • Profesioni: Krepier/e, Gelateri. banakier/e, kamarier/e, ndihmes kamarier, pjatalares/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Kafe Lounge Kerkon Banakie/e

Tregu Elektrik, Tirane Pagesa: 45,000 Leke
Bar kafe Lounge ne zonen e Tregut elektrik kerkon te punesoje:-Banakier/eKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mire 45000 leke te reja me siguracioneKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Tregu El...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

InfoWeb24 Kerkon FULL STACK DEVELOPER

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Infoweb24 based in Tirana / Albania seeks:FULL STACK DEVELOPERWe are looking for a good and passionate Full-stack Developer to join one of our Tech teams. We want to meet a person willing to tackle challenging projects, in various sectors, and who...
 • Profesioni:Full Stack Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

InfoWeb24 Kerkon JAVASCRIPT DEVELOPER

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Infoweb24 based in Tirana / Albania seeks:JAVASCRIPT DEVELOPERWe are looking for a good and passionate Javascript Developer to join one of our Tech teams. We want to meet a person willing to tackle challenging projects, on various sectors, and who...
 • Profesioni:Javascript Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 11/06/2021
Tirane

📢📣Twist Bar Kerkon Kamarier/e Dhe Sanitare!!

Linzë, Albania Pagesa: 25,000 Leke
🗣“Twist Bar “Hap vende te lira puna ne pozicionet:🔷Kamarier/e - Page baze 25000 leke ( te reja) + bakshishe. 🔷Sanitare 📍Adresa: Fresku, Tirane. 🗣“Grand Bar” (Stacioni i Trenit) hap vende te ...
 • Profesioni:Kamarier/e & Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Shkoder

Hotel Toni Velipoje Kerkon Kuzhinier/e

Velipojë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Hotel Toni kerkon :-Kuzhinier/e👉🏻Kriteret:-Preferohet me eksperience te mepareshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Velipoje...
 • Profesioni: Kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Sarande

The Mussel House Restaurant Ne Ksamil Kerkon Kuzhinier/e, Kamarier/e Dhe Ndihmes Kamarier/e

Ksamil, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢The Mussel House Restaurant ne Ksamil kerkon staf:-Kuzhinier/e-Kamarier/e-Ndihmes Kamarier/e👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:Paga shume e kenaqshme, ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Da'so Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da'so Lounge Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/eKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe etik ne puneOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Prane ish...
 • Profesioni: Kamarier/e /Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021
Tirane

Bar Kafe IL Giardino Kerkon Banakiere

Rruga Bilal Sina, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 13/07/2021
Bar Kafe IL Giardino kerkon te punesoj BanakiereKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jene pozitiv dhe me integritet ne puneTe jene te gateshme te punoin ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/06/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim