📅 vende pune pa eksprience

🕵 Online 128 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje
Tirana

🗣 Mundesi E Arte Punesimi !!! Bashkohu Dhe Ti Me Ne .

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣 Mundesi e arte punesimi  !!! Bashkohu dhe ti me ne .✅ Kerkojme agjente apertura dhe retention ne gjuhen :-Italiane-Spanjolle- Gjermane💰 Pagesa : Baza duke nisur nga 500€ + bonuse ditore / javore/  progresive.👉Disponibilitet full ti...
 • Profesioni: Agjent apertura dhe retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. 🏖️Fundjava pushim.☎️Per cdo informacion na kon...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

Piano Bar Kerkon Te Punesoje Sanitare

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: 26,000 Leke
 Piano Bar kerkon te punesoje sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene seri...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane 🇮🇹 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🗣️Mjafton te ke...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht/Spanisht 🇩🇪 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem:🇩🇪 Ne gjuhen Gjermane :◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro ◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro 🇪🇸 Ne gjuhen Spanjolle:◽Closer ( Vetem me eksp...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🔗Mundesi e arte punesimi :👉Kerkohen:-Junior-Operator-Retention⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience.Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune.  💵 Pagese e kenaqshme + bonuse .📍Adresa : 21 Dhjetori.📲Per me shume informacione mund...
 • Profesioni: Junior,operator, retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇮🇹 Operator/e Italisht ( Edhe pa eksperience)📌Kerkohet: 〽️Kerkohen Sales  vetem me eksperience.📌Ofrohet:💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣📢OKAZION!!! Kompania Gjermane XH&P Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Agjente Marke

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kompania Gjermane XH&P kerkon te punesoj  menjehere Agjent Marketing!👉🏻Kerkohet:⚡Eksperienca nuk eshte domosdoeshme.👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.🔋Energji, pozitivitet dhe ambicje per te fituar...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 29/11/2020
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

Motta Garden Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Dhe Sanitare.

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/06/2021
Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   -...
 • Profesioni: banakiere,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht/Spanisht 🇩🇪 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem:🇩🇪 Ne gjuhen Gjermane :◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro ◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro 🇪🇸 Ne gjuhen Spanjolle:◽Closer ( Vetem me eksp...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

Operatore Ne Anglisht ( USA Company)

Rruga 21, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/04/2021
Kushti kryesore eshte gjuha angleze. Preferohet te jete vajze/grua. Pozicioni i punes eshte customer service representative ne nje kompani ne USA. Do te punohet nga shtepia, rreth 40 ore ne jave. Orari i punes eshte nga ora 14:00-22:00. Per te ca...
 • Profesioni: Customer Service
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

📣Punesohu Menjehere Ne Inova Recruitment!!! Kerkon Account Manager Italisht/ Gjermanisht 🇩

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥"Inova Recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Account Manager - Gjuha Italiane ◻️Account Manager - Gjuha Gjermane 👉🏻Ofrohet:⚡Hot Traffic cdo dite.💸Page...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Kerkon Agjente Forex Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Gjermanisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️🇬🇧Anglisht🇩🇪Gjermanisht〽️Kerkohen vetem me eksperience.💸Page baze shume te kenaqshme.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.🎯Per cdo informacion mos ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Pizza Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Kamarier

Fresku Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/04/2021
Pizza Basic kerkon te punesoje :-motorrist-kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene pozitive dhe te shkathet🔸Motorrisri te nj...
 • Profesioni: KAMARIER, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Hotel Ferrari Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Menaxhere Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/04/2021
Hotel Ferrari kerkon te punesoje:-recepsioniste-menaxhere marketingu✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience ne hoteleri🔸Te jene te sjellshme dhe te qeshura me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkatheta dhe pozitive🏬Hotel Ferrari ofron kus...
 • Profesioni: Recepsioniste,Menaxhere marketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Durres

Ofrojme Vend Pune Financiere:

Fllakë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/03/2021
Kompania Kappaoil lider ne fushen e lubrifikanteve kerkon Financiere: Kërkesat : • Të ketë mbaruar degen e kontabilitetit. • Të ketë mbi 5 vjet eksperience pune. • Të njohë mirë programin e Financës 5. • Gjuhët e huaja përb...
 • Profesioni: Financiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Durres

🗣️Bar Milano Kerkon Te Punesoje Dy Kamariere ( Vajza)

Rruga Vath Turja, Durrës, Albania Pagesa: 30,000 Leke
⚡"Bar Milano"  Hap dy vende te lira pune ne pozicionin Kamariere.👉🏻Kerkohet: ◻️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.◻️Deshire dhe vullnet per te punuar. ◻️Seriozitet dhe korrektes ne pune.&...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 05/03/2021
Tirana

Pizza Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Kamarier

Fresku Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Basic kerkon te punesoje :-motorrist-kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene pozitive dhe te shkathet🔸Motorrisri te nj...
 • Profesioni: KAMARIER, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pastaria kerkon te punesoje :- Kuzhinier/e-Lavapjatese-Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, lavapjatese, sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Motta Garden Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Dhe Sanitare.

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   -...
 • Profesioni: banakiere,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

Bar Chloe 2 Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer

Zogu i zi ,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
  Bar Chloe 2 kerkon te punesoje kamariere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te pu...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Vend I Lire Pune : Estetiste

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Vend i lire pune : Estetiste🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem .   - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Pizza Issus Kerkon Te Punesoje Picajol

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Pizza Issus kerkon te punesoje picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 20-25 vjec.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.⚫Ofrohen :...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

📣Punesohu Menjehere Ne Inova Recruitment!!! Kerkon Account Manager Italisht/ Gjermanisht 🇩

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥"Inova Recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Account Manager - Gjuha Italiane ◻️Account Manager - Gjuha Gjermane 👉🏻Ofrohet:⚡Hot Traffic cdo dite.💸Page...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Furre Buke Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
 • Profesioni: Shitese, furrtar/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Klaton Bistro & Coffe Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje-Banakier/ barist✅Kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitivKlaton bistro & coffe ofro...
 • Profesioni: Banakier/ barist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Nest Read Drink Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Dhe Motorrist

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Read Drink kerkon te punesoje-kamariere femer-motorrist me motorrin e kompanise ✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet-te jene te shkathet dhe pozi...
 • Profesioni: KAMARIERE, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Te Punesoje Sanitare Dhe Recepsioniste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje-Sanitare -Recepsioniste (te dije gjuhen angleze)✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne -Te jene te sjellshme dhe te qeshura...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje-usta mobilerie ✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adr...
 • Profesioni: Usta mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Ishulli I Shijes Kerkon Te Punesoje Motorrist .

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ishulli i shijes kerkon te punesoje motorrist .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Me motorrin e vet.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Bar Caffe Kerkon Te Punesoi Sanitare 4 Ore Ne Dite

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Caffe kerkon te punesoi sanitare 4 ore ne dite✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne-Te jene te sjellshme dhe te qeshura me klientet dhe stafin🔴Bar Caffe ofron kushte te mira pune💵...
 • Profesioni: SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese (te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine) :🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me st...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe t...
 • Profesioni: Banakier/ e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Dhe Broker Ne Gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :🇩🇪- Gjermane🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person ener...
 • Profesioni: Agjente Forex dhe Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane 🇮🇹 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon operator/e  ne gjuhet:🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te perfo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Bar Chloe Kerkon Te Punesoje Banakier\e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Chloe kerkon te punesoje:-banakier ose banakiere ✅Kriteret e punes-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te te sjellshem dhe te qeshur me klientet dhe stafin-te jene te shkathet dhe pozitive 🔴Bar Chloe ofron kushte...
 • Profesioni: BANAKIER OSE BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Hotel Ferrari Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Menaxhere Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Ferrari kerkon te punesoje:-recepsioniste-menaxhere marketingu✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience ne hoteleri🔸Te jene te sjellshme dhe te qeshura me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkatheta dhe pozitive🏬Hotel Ferrari ofron kus...
 • Profesioni: Recepsioniste,Menaxhere marketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Fabrika E Letres Nikol Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Varri i Bomit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
  Fabrika e letres Nikol kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes - Agjent shitje ose menaxher shitje ne zonen e Tiranes.(per marketet)- Mekanik me adrese pune ne Shkoze.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :&nbsp...
 • Profesioni: Agjent/menaxher shitje, mekanik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Artist Restoro Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Artist Restoro Lounge kerkon te punesoje  ndihmes kuzhinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .&n...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Kasiere Dhe Ndihmes Picier.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene ...
 • Profesioni: kasiere ,ndihmes picier.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Dens Bar Kerkon Banakier/e Dhe Sanitare

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet banakier/e dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Banakier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rrruga Mikel Maruli Pagesa: Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te kene paraqitjen ...
 • Profesioni: Kamariere dhe hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact Sh.p.k Kerkon Operator/e Ne Gjuhen GREKE 🇬🇷

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact sh.p.k" kerkon operator/e  ne gjuhen Greke !!!👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

Operatore Ne Anglisht ( USA Company)

Rruga 21, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kushti kryesore eshte gjuha angleze. Preferohet te jete vajze/grua. Pozicioni i punes eshte customer service representative ne nje kompani ne USA. Do te punohet nga shtepia, rreth 40 ore ne jave. Orari i punes eshte nga ora 14:00-22:00. Per te ca...
 • Profesioni: Customer Service
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Kerkon Agjente Forex Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Gjermanisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️🇬🇧Anglisht🇩🇪Gjermanisht〽️Kerkohen vetem me eksperience.💸Page baze shume te kenaqshme.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.🎯Per cdo informacion mos ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet 🇬🇧, 🇩🇪

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇩🇪- Gjermanishte🇬🇧- Anglishte 👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽️ Minimu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/03/2021
Tirana

📣Kerkohet Asistente/Recepsioniste Ne Klinike Mjekesore

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinike Mjekesore kerkon te punesoje nje asistente/ recepsioniste.👉🏻Kerkohet:◻️Eksperienca perben avantazh.◻️Gjuhet e huaja perbejne avantazh.◻️Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese◻️Te jete e devotshme dhe e d...
 • Profesioni: Asistente/Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Vend I Lire Pune : Estetiste

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
 Vend i lire pune : Estetiste🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem .   - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

BIG BITE KERKON TE PUNESOJE RECEPSIONISTE

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/04/2021
Big Bite kerkon te punesoje: -Recepsioniste✅Kriteret e punes: 🔸Te kene ose jo eksperience te meparshme pune🔸Mosha 20-35 vjec🔸Te jete fleksibel me oraret e punes💵Pagesa e kenaqshme 📍Adresa: Rruga e Elbasanit  prane Ambasades Ame...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 05/03/2021
Tirana

BIG BITE Kerkon Te Punesoje Punetor\e Fast Foodi

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/04/2021
BIG BITE kerkon te punesoje-punetore fast foodi✅Kriteret e punes: 🔸Me ose pa eksperience pune🔸Mosha 20-35 vjec🔸Te jene fleksibel me oraret 💵Pagesa e kenaqshme📍Adresa:  Rruga e Elbasanit prane Amba...
 • Profesioni: punetore fast foodi
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 05/03/2021
Tirana

Furre Buke Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
 • Profesioni: Shitese, furrtar/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane 🇮🇹 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon operator/e  ne gjuhet:🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te perfo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Dhe Broker Ne Gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/03/2021
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :🇩🇪- Gjermane🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person ener...
 • Profesioni: Agjente Forex dhe Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/03/2021
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje-usta mobilerie ✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adr...
 • Profesioni: Usta mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
   Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje:- Picajol- Kamarier-Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafi...
 • Profesioni: Picajol,kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣Kerkohet Asistente/Recepsioniste Ne Klinike Mjekesore

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinike Mjekesore kerkon te punesoje nje asistente/ recepsioniste.👉🏻Kerkohet:◻️Eksperienca perben avantazh.◻️Gjuhet e huaja perbejne avantazh.◻️Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese◻️Te jete e devotshme dhe e d...
 • Profesioni: Asistente/Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
Pastaria kerkon te punesoje :- Kuzhinier/e-Lavapjatese-Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, lavapjatese, sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

🗣 Mundesi E Arte Punesimi !!! Bashkohu Dhe Ti Me Ne .

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro Aplikimet deri me: 05/06/2021
🗣 Mundesi e arte punesimi  !!! Bashkohu dhe ti me ne .✅ Kerkojme agjente apertura dhe retention ne gjuhen :-Italiane-Spanjolle- Gjermane💰 Pagesa : Baza duke nisur nga 500€ + bonuse ditore / javore/  progresive.👉Disponibilitet full ti...
 • Profesioni: Agjent apertura dhe retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
   Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje:- Picajol- Kamarier-Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafi...
 • Profesioni: Picajol,kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Eat Me Fast Food Kerkon Te Punesoje Fast Foodier Dhe Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/02/2021
Eat Me fastfood kerkon te punesoje:-fast foodier-motorrist me motorrin e kompanise✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te qeshur pozitiv dhe te shkathet-te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📍Adresa: Qytet Stude...
 • Profesioni: Fasfoodier Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane 🇮🇹 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🗣️Mjafton te ke...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Kerkoj Furrxhi

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 14/03/2021
Kerkoj te punesoj furrxhi per turnin e nates,me eksperience pune. Te jete specialist brumi. Ofrojme page te kenaqshme dhe kushte te mira pune. ...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021
Tirana

Piano Bar Kerkon Te Punesoje Sanitare

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: 26,000 Leke Aplikimet deri me: 01/06/2021
 Piano Bar kerkon te punesoje sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene seri...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/03/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim