🏡 turqisht

🕵 Online 126 lexues | ⏳ 33 njoftime ne pritje 
Tirane

Glade Group Shpall Pozicione Te Lira Pune Per Operatore Forex Gjuha Italisht 069 374 4526

Qender Pagesa: Me Marreveshje
Hapen vende vakante pune:🗣Agjent telefonik -- Gjuha Italiane 👉🏻Kriteret:✅Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane〽️Te kete eksperience minimumi 3 muaj ne forex✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup〽️Korrektese dhe d...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

💥💥💥RISI!!!! SORRIDIAL KERKON OPERATOR/E NE TURIZMIN DENTAR! GJUHA ITALIANE! PART-TIME &

Bllok Pagesa: 300 Leke
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi ne sektorin e turizmit dentare. Kerkon te punesoje OPERATOR/E ne fushaten outbound ne gjuhen italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Apliko Sot Që Të Jesh Ndër Të Parët Që Fillojnë Trajnimin Tek Ne!

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tirane Pagesa: 500 Euro
📌Aktualisht, kerkojme te punesojme agjent operatore telemarketingu ne gjuhen gjermane dhe italiane Kushtet e punës:- Paga të kënaqshme dhe konkurruese në treg;- Kontratë të rregullt pune, pagesat në bankë;- Bonuse ditore, javore, subjekt...
 • Profesioni: Operatore gjermanisht dhe italisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

📣 Kerkohen 50 Operatore Dhe Team Leader Ne Gjuhet Angleze, Italiane, Spanjolle

Hilton Garden afer Kompleksit Delijorgji Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohen 50  operatore dhe team leader ne gjuhet  -Angleze -Italiane -Spanjolle🗣️Te zoteroje gjuhen perkatese ne nivel mbi mesataren ne komunikim.👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.💸Deshire per te fituar sa me shume t...
 • Profesioni: Operatore, Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

PUNESOHU MENJEHERE! PAGE DERI NE 2000 EURO! OPERATOR/E & SENIOR ANGLISHT 🇬🇧🇬🇧🇬

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 2,000 Euro
📣📣“Recruit Albania” lider ne tregun telemarketing ne Shqiperi, hap vende te limituara pune ne dy pozicione: 🔴Senior - Gjuha Angleze—> Page baze deri ne 2000 Euro. 🔵 Operator/e - Gjuha Angleze —> Page  baze ne 1000 Euro....
 • Profesioni: Operator & Senior
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Omega Solutions Group ,kerkon Angjente Telefonik Ne Fushen Financiare(forex) Per Gjuhen ANGLEZE.

Komuna e Parisit Pagesa: 300 Dollar
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhen ANGLEZE.👉🏻Kriteret e kerkuara 〽️ Eksperienca nuk eshte e domosdoshme👥 Aftesi te mira komu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇮🇹

Tirane Pagesa: 800 Euro
✅Operator/e —> Full Time ( Me/pa eksperience.)🇩🇪 Gjermanisht 💸 Page baze  deri ne 750 - 1000 Euro.⏳Ofrojme mundesi punesimj Part-Time dhe Full - Time. 👩🏻‍💻Ambjent i kendsh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing/ Account Manager Anglisht & Spanjisht

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇬🇧 Operator/e Junior Anglisht ( Me/pa eksperience) 🇪🇸Account Manager  Spanjisht   ( Me eksperience minimalisht 6 muaj) 🇪🇸Sales Spanjisht  ( Me eksperience)  🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.🔋Energji, ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Gama Media Communication Is Hiring Intermediate Php Laravel Developer

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
🔺Gama Media Communication is looking for   Intermediate  Php Laravel  DeveloperWho we areGama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. ...
 • Profesioni: Php Laravel Developer ne Gama Media Communication
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Çiki Tirana Kerkon Te Punesoje Punetor Fast-foodi Dhe Kasier

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
⚡Çiki Tirana kerkon te punesoje:-Punetor fast-foodi me eksperience pune -Kasier per fast-food me eksperience pune🔹 Kriteret:-Te jene  etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese me stafin dhe klientet-Te kene qe...
 • Profesioni: Punetor fast-foodi, Kasier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Vend I Lire Pune Per Motorrist Ne Piceri Golosa

Tiranë, Albania Pagesa: 280 Leke
🔘Piceri Golosa kerkon te punesoje:-Motorrist per shperndarje ushqimi delivery 🔺Kriteret e kandidateve:Perben perparesi eksperienca e  meparshme ne puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientetTe njohe mire rruget e Tiranes...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Gama Media Communication Is Hiring For ReactJs Developer

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
🔺Gama Media Communication is looking for  ReactJs DeveloperGama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. In the meantime, not only is our number of customers increasing...
 • Profesioni: ReactJs Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Lavazza TEG Kerkon Te Punesoje Kamariere

TEG, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lavazza TEG  kerkon te punesoje Kamariere ✅Kriteret e punes:🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme 🔸Te jete e shkathet 💵 Paga e kenaqshm...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Mundesi E Re Punesimi Per Infermieret Ne Gjermani!

Rruga Sabaudin Zorba, direkt pas Spitalit Amerikan 2 Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Je edhe ti nje nga ata infermieret qe i ndjek skepticizmi per cdo gje qe mendojne?Kontrata pune per Infermieret ne te gjithe Gjermanine.Kujtohu qe ke lindur per te shpetuar jete , dhe nuk do doje ta lije profesionin pergjysme.Shkoji premtimev...
 • Profesioni: Infermier Gjermani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vend I Lire Pune Per Banakiere Ne Zonen E Vesa Center

Vesa Center, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
✨Vesa Center kerkon te punesoje:-Banakiere ✅ Kriteret e punes:-Te jete korrekte dhe etike  ne pune-Te jete  e shkathet dhe e  komunikueshme me stafin dhe klientet-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pun...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Pozicion I Lire Pune Per Content Writer/Copywriter Ne Gama Media Communication

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
 🔺Gama Media Communication is  looking for:-Content Writer/Copywriter:🔺Gama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. In the meantime, not only is our number of custo...
 • Profesioni: Content Writer/Copywrite
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Bar QVO VADIS Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Ndihmese Ne Banak Dhe Kuzhine

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘Bar QVO VADIS kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmese ne banak dhe kuzhine✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸 Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin dhe klientet🔸Kane perparesi kandidatet me eksperien...
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmese ne banak dhe kuzhine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Staf Restoranti Ne Burger King

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
STAF RESTORANTIBURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®,angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat ekskluzive dhe ofrimi i ...
 • Profesioni: Staf Restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

LaVeen Kerkon Te Punesoje Banakier, Ndihmes Banakier Dhe Ndihmes Kuzhiniere

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✨LaVeen kerkon te punesoje:-Banakier-Ndihmes Banakier-Ndihmes Kuzhiniere femer ✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te kene aftesi te mira komunikuese...
 • Profesioni: Banakier, Ndihmes Banakier, Ndihmes Kuzhiniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Ofrohet Vend Pune Assistenza Tecnica HELP DESK & Assistenza Telefonica Per I Clienti

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Ambrogio  shpk è un azienda che sta crescendo e che cerca di avvicinare persone professionali , valide e con voglia di crescere.Cosa offriamo?-Lavoriamo da Lunedì a Venerdì-Dalle 09:00 alle 18:00 con pausa pranzo (dalle 13:00 a le 14:00)-I giorn...
 • Profesioni: Assistenza Tecnica Help Desk & Assistenca Telefonica per i clienti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Dea Caffee Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dea Caffee kerkon te punesoje -kamarier/e -banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍A...
 • Profesioni: kamarier/e , banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Kerkohet Operator Ne Gjuhen Spanjolle🇪🇸

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Kerkohet operator ne gjuhen Spanjolle🇪🇸👉🏻Kriteret e kerkuara👥Nivel mesatar i gjuhes〽️Te kete ose jo eksperience te meparshme ne Call Center🔋Te jete ambicioz, energjik dhe i/e motivuar per punen⏳Disponibilitet full-time dhe pa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Madam Beauty Kerkon Te Punesoje Parukiere, Ndihmese, Estetiste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Madam Beauty kerkon te punesoje-Parukiere-Ndihmese-Estetiste✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga e ken...
 • Profesioni: Parukiere,ndihmese, estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Otro Cafe Kerkon Te Punesoje Banakier/e Per Turnin E Dyte Dhe Kamarier/e

Rruga Drago Siliqi, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Otro Cafe kerkon te punesoje:- Banakier/e per turnin e dyte -Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet qe kane eksperience pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe poz...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Lushnje

Restorant Peshku Ne Autostraden Lushnje-Berat Kerkon Te Punesoje Staf, 0692035998

Autostrada Lushnje-Berat Pagesa: Me Marreveshje
📌Restorant Peshku ne autostraden Lushnje-Berat  rotonto 1 kerkon te punesoje:-Kuzhinier, paga fillestare 70.000 Leke te reja -Ndihmes Kuzhinier, paga fillestare 50.000 Leke te reja -Dy kamarier/e,  paga 30.000 Leke te reja-Dy banakier/e, paga...
 • Profesioni: Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier,Patruese 2 kamarier/e,2 banakier/e,Punetor magazine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Mon Chéri Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mon Chéri  kerkon te punesoje:-Kamariere-Banakiere👉🏻Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Seriozitet dhe perkushtim ndaj punes.-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet👉🏻Ofrohen:-Kushte shume k...
 • Profesioni: Kamariere/Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Per Agjent Dhe Retention Te Gjuhes Italiane, Spanjolle Dhe Gjermane

Tirane Pagesa: 1,000 Euro
🗣 Hapen vende te lira pune per agjente  dhe retention per gjuhet:-Italisht-Spanjisht-Gjermanisht👉🏻Kriteret:✅Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane, spanjolle dhe gjermane〽️Kandidatet duhet te kene eksperience te mepar...
 • Profesioni: Agjente, Retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Punesojme 30 Agjente Junior/Senior Per Gjuhet: Gjermanisht, Greqisht, Spanjisht, Italisht, Paga Baze

Rruga Dritan Hoxha Pagesa: 1,000 Euro
Kerkojme te punesojme konsulente financiar junior/senior dhe retention per tu bere pjese e stafit tone ne nje projekt dhe kushte elitare, moderne, profesionale dhe shume fitimprurese. Gjuhet: Greqisht, Spanjisht, Italisht dhe Gjermanisht. Eksp...
 • Profesioni: Agjente, Retention
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2021
Tirane

Blue Call Marketing Shpall Pozicion Te Lire Pune Per Operator Gjuha Angleze

Pazari i Ri, prane Gjimnazit Ismail Qemali, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Blue call marketing kerkon te punesoje:🗣Operator  gjuha angleze me eksperience pune✅ Kriteret bazë:1. Njohje e gjuhës së huaj mbi mesatare.2. Eksperiencë e mëparshme në këtë  fushë.3. Aftësi ...
 • Profesioni: Operator gjuha angleze
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

💥 DoAL Textil Shpk Kerkon Te Punesoje Punetore Rrobaqepesie

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥 DoAL Textil Shpk  kerkon te punesoje Punetore rrobaqepesie ne pozicionet e meposhtme:-Makine Syzatori-Makine Lineare-Makine Dygjilperesh-Makine kopse/travete/percine-Punetore ndihmese(pastrim fijesh, shenim)-Sanitare👉🏻Kerkohen:-Kane pe...
 • Profesioni: Punetore rrobaqepesie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

🗣🗣SUPER OKAZION CALL CENTER💥💥💥

Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa: 500 Euro
👀👀 KERKOJME AGJENTE  BROKERME  EKSPERIENCE 👩💻🧑💻👨⚖️👩⚖️🧑🏫👩🏫🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿GJUHA ANGLEZE🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧🏴🇬🇧🇬🇧PAGA BAZE 💵💷💶-500 euro P...
 • Profesioni: Agjente Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Future Generation Kerkon Agjent Per Gjuhet: Anglisht, Italisht Dhe Greqisht

Tek KULLAT BINJAKE Tirane Pagesa: 1,111 Euro
FUTURE GENERATION eshte ne kerkim per punesim te menjehershemOperatore me kohe te plote per gjuhet ANGLISHT, ITALISHT dhe GREQISHT✅ Ofrojme:👥 Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalishte dhe financiarisht, me dhe pa ...
 • Profesioni: Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

📣📣WWN Kerkon Agjente Telemarketing ( JO FOREX) Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"WWN" kerkon te punesoj agjente telemarketing ne gjuhen angleze 🇬🇧 .👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes angleze.〽️Eksperience mbi tre muaj ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Glass Go Bar Kerkon Te Shtoje Staf

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔺Glass Go bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e, preferohet kamariere ✅Kriteret e kandidateve:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te kene perkushtim gjate orarit te punes-...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Ofrohet Vend Pune Assistenza Tecnica HELP DESK & Assistenza Telefonica Per I Clienti

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Ambrogio  shpk è un azienda che sta crescendo e che cerca di avvicinare persone professionali , valide e con voglia di crescere.Cosa offriamo?-Lavoriamo da Lunedì a Venerdì-Dalle 09:00 alle 18:00 con pausa pranzo (dalle 13:00 a le 14:00)-I giorn...
 • Profesioni: Assistenza Tecnica Help Desk & Assistenca Telefonica per i clienti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

ONX Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakiere

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
➡ONX Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakiere✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe korrekt ne pune🔸Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔸 Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 🔸Te kene eksperience te me...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Patisserie Francaise Kerkon Te Punesoje 2 Shitese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📍Patisserie Francaise kerkon te punesoje:-Shitese 6 ore mbasdite -Shitese vetem per diten e djele gjithe diten✅Kriteret e punesimit:-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Te jene te  sjellshme  dhe te komunikueshme me st...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Hops Bar & Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier, Banakier Dhe Sanitare

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔺Hops Bar & Restorant kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸 Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin dhe klientet🔸Kane perparesi kandidatet me eksperienc...
 • Profesioni: Kamarier, Banakier, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Bar Restorant Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/11/2021
Bar Restorant Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje Kamariere ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe po...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Ox Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/11/2021
Ox Resto Lounge kerkon te punesoje Sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 P...
 • Profesioni: SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Ox Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/11/2021
Ox Restro Lounge kerkon te punesoje Ndihmes kuzhunier ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe i komunikueshem&n...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Chloe Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/11/2021
Chloe Bar kerkon te punesoje:-banakier/e - kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe poz...
 • Profesioni: banakier/e ,kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Bar QVO VADIS Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Ndihmese Ne Banak Dhe Kuzhine

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘Bar QVO VADIS kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmese ne banak dhe kuzhine✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸 Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin dhe klientet🔸Kane perparesi kandidatet me eksperien...
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmese ne banak dhe kuzhine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Fast Food Helathy Kerkon Te Punesoje Puntore Fast-foodi Dhe Punetore Byreku

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘Fast Food Helathy kerkon te punesoje:-Punetore fast-foodi-Punetore byreku ⏹Kriteret: -Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese -Kane perparesi kandidatet me eksperien...
 • Profesioni: Punetore fast-foodi, Punetore byreku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Gamma Media Communication Is Hiring Senior Php Laravel Developer

Rruga Abdi Toptani, Torre Drin App 114 Tirana Tirana, 1001 Pagesa: Me Marreveshje
🔺Gama Media Communication is looking for  Senior  Php Laravel  Developer🔘Who we areGama Media Communication is a growing tech startup from the fields of IT, marketing, business administration and design. In the meant...
 • Profesioni: Senior Php Laravel Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Durres

Illyrian Garden Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Lagjia 17, Durres Pagesa: Me Marreveshje
✨-Kamarier/e-Te jene korrekt dhe etik  ne pune-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pune-Page e kenaqshme-Ambjent KomodJu mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Lej Laj Pasticeri Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lej Laj Pasticeri kerkon te punesoje sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵&...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Lej Laj Pasticeri Kerkon Te Punesoje Shitese

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lej Laj Pasticeri kerkon te punesoje shitese✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Ox Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ox Restro Lounge kerkon te punesoje Ndihmes kuzhunier ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe i komunikueshem&n...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Ox Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ox Resto Lounge kerkon te punesoje Sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 P...
 • Profesioni: SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

🗣🗣SUPER OKAZION CALL CENTER💥💥💥

Stadiumi Dinamo Pagesa: 500 Euro
👀 KERKOJME AGJENTE  BROKERME  EKSPERIENCE 👩💻🧑💻🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿GJUHA ANGLEZE🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧🏴🇬🇧🇬🇧PAGA BAZE 💵💷💶-500 euro PER BROKER DHE 100-150 eu...
 • Profesioni: Agjente Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Bar Kafe LOUNGE ILUMINAL Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga e Dibres Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe LOUNGE ILUMINAL kerkon te punesoje kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Kane perparesi kandidatet me eksperience pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te gatshem te punojne me turne 💵&...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Ox Resto Lounge Kërkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ox Resto Lounge kërkon te punesoje Hostes ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme ne kete pozicion.🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Të ketë njohuri shumë të mira anglisht (nje gjuhe tjeter...
 • Profesioni: Hostes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese, Pasticjere, Ndihmes Kuzhiniere Dhe Ndihmes Pa

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
♦️Furre Buke Pasticeri Luara kerkon te punesoje:-Shitese -Pasticjere -Ndihmes Kuzhiniere-Ndihmes Pasticjere 👉Kriteret e Kandidateve Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Pagese te kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese, Pasticjere,Ndihmes Kuzhiniere, Ndihmes Pasticjere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Patisserie Francaise Kerkon Te Punesoje 2 Shitese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📍Patisserie Francaise kerkon te punesoje:-Shitese 6 ore mbasdite -Shitese vetem per diten e djele gjithe diten✅Kriteret e punesimit:-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Te jene te  sjellshme  dhe te komunikueshme me st...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Premium Furniture Albania Kerkon Te Punesoje Staf

Tirane-Vaqarr-Prush Pagesa: Me Marreveshje
🔷Premium Furniture Albania kerkon te punesoje:-Spacialist Mobilerie me eksperience pune, te jete i afte te lexoje dhe zbatoje projektet-Ndihmes Mobilier me eksperience pune-Zmerilues me eksperience pune-Ndhmes me ose pa eksperience ✅Kr...
 • Profesioni: Spacialist Mobilerie, Ndihmes Mobilier, Zmerilues. Ndihmes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

ONX Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakiere

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
➡ONX Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakiere✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe korrekt ne pune🔸Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔸 Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 🔸Te kene eksperience te me...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Da Capo Kerkon Te Punesoje Ndihmes Banakier Dhe Kamarier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
➡Da capo kerkon te punesoje:-Ndihmes banakier-Kamarier🔹 Kriteret:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese me stafin dhe klientet-Te kene qendrim pozitiv-Perben perparesi eksperienca e meparshme...
 • Profesioni: Ndihmes banakier, Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Tirane

Franco's Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier Me Eksperience Pune

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje:-Kamarier me eksperience  pune per turnin e pare  🔹 Kriteret e punes:- Kandidati duhet te kete eksperience te meparshme pune- Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 16/10/2021
Durres

Klajdi Resort&Spa Kerkon Te Punesoje Kamarier

Shkembi i Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Klajdi Resort&Spa kerkon te punesoje:-Kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te jete  i rregullt dhe etik ne pune🔸Te jete i  komunikueshem dhe i sjellshem me stafin dhe klientet🔸Aftesi te mira komunikuese dhe bashk...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Hilal Group Kerkon Te Punesoje Montator Tendash Dhe Saldator,Punetor Te Thjeshte

Rruga butrinti kasha km 7 Pagesa: Me Marreveshje
Hilal group kerkon te punesoje:-Montator Tendash-Saldator-Punetor te thjeshte te dine te perdorin celsa ✅Kriteret e Kandidateve:Perben perparesi  eksperienca e meparshme ne  puneTe jene te sjellshem dhe te komunikueshem ...
 • Profesioni: Montator Tendash,Saldator,Punetor te thjeshte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Bar Bergen Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔺Bar Bergen kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅ Kriteret :-Te jene korrekt dhe etik  ne pune-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pune✅ Ofrohet:-Page e mire-Kushte shume te mi...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Bar Restorant Selita Kerkon Te Zgjeroje Staf

Fresku Pagesa: Me Marreveshje
🔺Bar Restorant Selita kerkon te punesoje:-Lavazhier-Banakier/e-Ndihmes Kuzhinier/e-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔸Preferohen kandidate me  eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe kli...
 • Profesioni: Lavazhier, Banakier/e, Ndihmes Kuzhinier/e, Sanitare, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Per Operatore Ne Gjuhen Greke

Rruga e Kavajes prane qendres Globe Pagesa: 500 Euro
🗣 Kerkojme te punesojme operatore ne gjuhen Greqisht👉🏻Kriteret:✅Nivel i mire komunikimi i gjuhes perkatese〽️Kandidate me ose pa eksperience pune✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup〽️Korrektese dhe deshi...
 • Profesioni: Operatore Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

2FF Construction Kerkon Te Punesoje Staf

Sauk Pagesa: Me Marreveshje
 📍2FF Construction kerkon te punesoje:-Saldator Specialist-Punetor Ndihmes-Montator Specialist Alukobondi ✅Kriteret e punesimit:-Te jene te rregullt dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese-Perben perpare...
 • Profesioni: Saldator Specialist, Punetor Ndihmes, Montator Specialist Alukobondi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Me Mu Caffee & More Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Me Mu Caffee & More kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/e✅Kriteret e Kandidateve:-Te jene te perkushtuar gjate orarit te punes-Te kene qendrim pozitiv-Te jene korrekt  dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bas...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Per Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohen Operatore  ne gjuhen Spanjolle📌 Kriteret:🗣️  Njohes te mire te  gjuhes spanjolle❇️Nuk eshte kriter eksperienca e meparshme ⏳ Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese&nbs...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Bar A-Noir Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamariere Dhe Sanitare

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Bar A-Noir kerkon te punesoje: -Banakier/e-Kamarier/e-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet qe kane eksperience te meparshme 🔸Te jene  te  sjellshem dhe te  qeshur me stafin dhe kl...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamariere, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Specialiste Byreku, Pasticier, Shitese, Sanitare,Special

Myslym Shyri, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Someg Bakery kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Pasticier-Specialiste Byreku-Shitese-Sanitare-Specialist Buke -Ndihmes Furxhi- Ndihmes ekonomiste (Llogaritare)Kerkohet:1.Specialist byreku me pervoje pune(te dije dhe fast food).Pagesa shume e mire.2.Ker...
 • Profesioni: Kamarier/e,Ndihmes Furxhi,Specialiste Byreku, Pasticier, , Shitese, Sanitare,Specialist buke,Ndihmes ekonomiste(Llogaritare)
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 17/10/2021
Tirane

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier

Migal Duri Pagesa: Me Marreveshje
-Kamarier Te kene eksperienc te mepareshme puneAftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese Pages te kenaqeshme + Siguracione...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Nona Ne Toptan Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Pjatalarese

Qendra Toptani, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Nona ne Toptan kerkon te punesoje:-Kamarier/e (6 ore e 30 min 1 dite pushim ne jave)-Banakier/e (6 ore e 30 min 1 dite pushim ne jave)-Pjatalarese 1 dite pushimi ne jave ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Sanitare

Rruga e Barrikadave Pagesa: 40,000 Leke
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje:-Sanitare ✅Kriteret e Kandidateve:Perbene perparesi  eksperienca e meparshme ne  puneTe jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientin Te jene etik  dhe ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë Pagesa: Me Marreveshje
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetinPozicionet:-Sherbim ne banak-Sherbim ne banak part-time-Banakier/Banakiere-Kuzhinier/e-Sanitare  Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲Apliko duke derguar n...
 • Profesioni: Vajza, sherbim ne banak,Vajza sherbim ne banak part-time,Banakier /e,Kuzhinier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Fabrike Prodhimi Kerkon Te Punesoje Staf

Prane Shkolle se Bashkuar, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📌Vende te lira pune per:6 Punetore prodhimi brumi te moshes 30 deri ne 45 Vjec 1 Teknologe definitive te moshes 40 deri ne 50 vjece 1 Menaxhere te moshes 24 deri ne 28 vjece. Kandidatet me bachelor ne marketing perbejne avantazh...
 • Profesioni: 6 Punetore prodhimi, 1 Teknologe, 1 Menaxhere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

E&E Investing Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Gjermane Dhe Angleze Me Ose Pa Eksperience

Bulevardi Zogu i Pare, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Call Center E&E Investing kerkon te punesoje:-Operatore ne gjuhen gjermane dhe angleze me ose pa eksperience📌Kriteret:🗣️Te zoteroje gjuhen perkatese ne nivel te mire ne komunikim.〽️Kandidate me ose pa eksperience pune👥Afte...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

📣📣NESE TI MENDON QE MUNDESH! NE TE JAPIM MUNDESINE!! KERKOJME RETENTION & OPERTURA

Qender, Tirane Pagesa: 600 Euro
📣📢 Pagesat me super i gjeni ketu : Kerkohen konsulente financiare: 🇮🇹 Italisht 🇪🇸Spanjisht 🇩🇪Gjermanisht 💸600  EURO PAGE MINIMALE.📌PUNOJME ME KLIENTE TE SIG...
 • Profesioni: Retention & Opertura
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 18/10/2021
Tirane

📣Vende Te Lira Pune Ne Call Center Per Gjuhen Shqipe

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
✅Hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen shqipe.👉🏻Kerkohen:-Operatore telefonike (Femra) per shitje ne gjuhen Shqipe.-Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip. -Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup! -Desh...
 • Profesioni: Operator/e Telefonik
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2021
Tirane

Staf Restoranti Ne Burger King

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
STAF RESTORANTIBURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®,angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat ekskluzive dhe ofrimi i ...
 • Profesioni: Staf Restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

📣Vende Te Lira Pune Ne Call Center Per Gjuhen Shqipe

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/06/2021
✅Hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen shqipe.👉🏻Kerkohen:-Operatore telefonike (Femra) per shitje ne gjuhen Shqipe.-Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip. -Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup! -Desh...
 • Profesioni: Operator/e Telefonik
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2021
Tirane

Vend I Lire Pune Per Motorrist Ne Piceri Golosa

Tiranë, Albania Pagesa: 280 Leke
🔘Piceri Golosa kerkon te punesoje:-Motorrist per shperndarje ushqimi delivery 🔺Kriteret e kandidateve:Perben perparesi eksperienca e  meparshme ne puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientetTe njohe mire rruget e Tiranes...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Bar Kafe Peter Pan Kerkon Kujdestare Femijesh Per Kendin E Lojrave.

Rezidenca Tower Bridge 3, rruga e Dibres (prane Komisariatit nr 4) Pagesa: Me Marreveshje
🔷Bar kafe Peter Pan kerkon te punesoje kujdestare femijesh per kendin e lojrave📌Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:- Te kene eksperience te meparshme pune- Te kujdeset per femijet dhe te jete sa me e dashur me to- Te kete perk...
 • Profesioni: Kujdestare femijesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë Pagesa: Me Marreveshje
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetinPozicionet:-Sherbim ne banak-Sherbim ne banak part-time-Banakier/Banakiere-Kuzhinier/e-Sanitare  Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲Apliko duke derguar n...
 • Profesioni: Vajza, sherbim ne banak,Vajza sherbim ne banak part-time,Banakier /e,Kuzhinier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Ne Big Market

Ish Stacioni i Trenit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔺Big Market kerkon te punesoje vajza te moshes 18-30 Vjec ✅Kriteret: -Te jene te perkushtuara gjate orarit te punes-Te kene qendrim pozitiv-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ✅Ofrohet:-Page e ke...
 • Profesioni: Vajza te moshes 18-30 vjec
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2021
Tirane

Çiki Tirana Kerkon Te Punesoje Punetor Fast-foodi Dhe Kasier

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
⚡Çiki Tirana kerkon te punesoje:-Punetor fast-foodi me eksperience pune -Kasier per fast-food me eksperience pune🔹 Kriteret:-Te jene  etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese me stafin dhe klientet-Te kene qe...
 • Profesioni: Punetor fast-foodi, Kasier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Piceria Pikante Kerkon Te Punesoje Picier Per Furre Druri

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Piceria Pikante kerkon te punesoje Picier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Myslym Shyri ...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

MORINA REAL ESTATE Hap Vende Të Reja Pune!

Rruga Bardhyl Pagesa: 40,000 Leke
Morina Real Estate është në kërkim të të rinjve energjik, të cilët janë të gatshëm për të punuar në një mjedis konkurues dhe dinamik, siç është ai i ndërmjetësimit në fushën e pasurive paluajtshme. Pagesat mjaft të kënaqshme...
 • Profesioni: Agjent imobiliar
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Dream Home Real Estate Kerkon Te Punesoje Asistente Zyre

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✨Dream Home Real Estate kerkon te punesoje:-Asistente Zyre🔹Kriteret:-Te jete etike dhe e rregullt ne pune-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune te ngjashme-Te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese🔹Ofrohet:-Rroge Baze+ ...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 17/10/2021
Tirane

Artisti Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier, Banakier Dhe Barist

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔺Artisti Lounge Don Bosko  kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier-Barist ✅Kriteret:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkathet dhe me qendr...
 • Profesioni: Kamarier, Banakier, Barist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Durres

Illyrian Garden Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Lagjia 17, Durres Pagesa: Me Marreveshje
✨-Kamarier/e-Te jene korrekt dhe etik  ne pune-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pune-Page e kenaqshme-Ambjent KomodJu mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Piceria Pikante Kerkon Te Punesoje Picier Per Furre Druri

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/11/2021
Piceria Pikante kerkon te punesoje Picier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Myslym Shyri ...
 • Profesioni: Picier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

🗣🗣SUPER OKAZION CALL CENTER💥💥💥

Stadiumi Dinamo Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 19/11/2021
👀 KERKOJME AGJENTE  BROKERME  EKSPERIENCE 👩💻🧑💻🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿GJUHA ANGLEZE🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧🏴🇬🇧🇬🇧PAGA BAZE 💵💷💶-500 euro PER BROKER DHE 100-150 eu...
 • Profesioni: Agjente Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Premium Furniture Albania Kerkon Te Punesoje Staf

Tirane-Vaqarr-Prush Pagesa: Me Marreveshje
🔷Premium Furniture Albania kerkon te punesoje:-Spacialist Mobilerie me eksperience pune, te jete i afte te lexoje dhe zbatoje projektet-Ndihmes Mobilier me eksperience pune-Zmerilues me eksperience pune-Ndhmes me ose pa eksperience ✅Kr...
 • Profesioni: Spacialist Mobilerie, Ndihmes Mobilier, Zmerilues. Ndihmes
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Vende Te Lira Pune Per Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: 700 Euro
🔷Vende te lira pune per operatore ne gjuhet:-Italisht-Gjermanisht 📌 Kriteret:🗣️  Njohes te mire te  gjuheve perkatese ❇️Kandidate me ose pa eksperience pune⏳ Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 🏆 Njerez ambicioze, e...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021
Tirane

Punesojme 30 Agjente Junior/Senior Per Gjuhet: Gjermanisht, Greqisht, Spanjisht, Italisht, Paga Baze

Rruga Dritan Hoxha Pagesa: 1,000 Euro Aplikimet deri me: 30/10/2021
Kerkojme te punesojme konsulente financiar junior/senior dhe retention per tu bere pjese e stafit tone ne nje projekt dhe kushte elitare, moderne, profesionale dhe shume fitimprurese. Gjuhet: Greqisht, Spanjisht, Italisht dhe Gjermanisht. Eksp...
 • Profesioni: Agjente, Retention
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 19/10/2021
Tirane

Wake Up Coffe Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Kamariere

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔺Wake Up Coffe kerkon te punesoje:-Kamariere-Banakiere ✅ Kriteret:-Te jene korrekt dhe etik  ne pune-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Perben avantazh eksperienca e meparshme ne pune✅ Ofrohet:-Page e kenaqshme-...
 • Profesioni: Kamariere, Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 19/10/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim