📅 teleperformanc

🕵 Online 86 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje
Tirane

Camel Bar Kerkon Kamariere Femer

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Camel Bar kerkon te punesoi :Kamariere FemerKriteret e kandidateve:Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientetTe jene te qeshura dhe pozitive Te jene te gateshme te punoin turni i pare&nbsp...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

100 Grad Lounge Bar Kerkon Banakiere Dhe Hostess

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
100 Grad Lounge Bar kerkonte punesoi :Banakiere Femer te jete e moshes 20 vjece deri 30 vjeceHostessKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshme me stafin dhe klientinTe jene te perkushtuar ne puneTe dijene te me...
 • Profesioni: Banakiere Hostess
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Brix Lounge Bar Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Brix Lounge Bar kerkon te punesoi :Kamriere femer Ndihmese Banakiere femerTe kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jene poztitive dhe me integritet ne pune Te jene ambicioze dhe te perkushtuara ne pune...
 • Profesioni: Kamariere Ndihmese banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

Mobileri Trilenio Kerkon Te Punesoje Mobilier Dhe Marangoz 🚪⚒

Mullet, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Moblieri trilenio kerkon te punesoje:- Mobilier-MarangozKriteret e aolikuesit:✅Te jene me eksperience pune te meparshme ne kete sektor.✅Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.📍Adresa: Mullet, Tirane  ...
 • Profesioni: Mobilier, Marangoz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

💥EAT ME Kerkon Personel💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌EAT ME kerkon personel•Fastfoodier•Picajol📎Kerkohet:▪️Eksperience e meparshme pune▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet▪️Te jene korrekt dhe etik ne p...
 • Profesioni: •Fastfoodier •Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

🗣 Punësoheni Në Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dëshironi të punësoheni në Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punësimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Mënyrë plotësisht falas, ligjore dhe të sigurt deri tek vendi i punës në Gjerman...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🃏 Kërkohen të punësohen vajza  të moshës 21 vjeçe deri në 33 vjeç në pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejnë kursin Certifikohen dhe punësohen  direkt me kontratë të rre...
 • Profesioni: Dealer- Crupiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🗣 Kerkohen  te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Gjermanisht 🇩🇪▪️Spanjisht 🇪🇸e▪️Italisht 🇮🇪👉Kriteret e aplikuesit:▪️Disponibiliteti: Full-time⏰▪️Page baze+ bonuse te kenaqshme...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje:•Banakier •Recepsionist•Kamerier📎Kerkohet:-Te kene eksperience te meparshme pune.-Te kene aftesi te mira komunikuese.-Te kene integritet ne pune.-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.📎Ofrohen:-K...
 • Profesioni: Banakier Recepsionist Kamerier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Punonjes Fast Foodi.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔘 Big Bite kerkon  punonjes fast foodi. 👉Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Te punojne me turne.   - Te jene te sjellshem me...
 • Profesioni: Punonjes fast foodi
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX -BrokerKriteret e kandidatit•Të jene me ose pa eksperiencë  në këtë fushatë ;Ofrojmë:•Bonuse konkuruese •Ambient komod dhe mot...
 • Profesioni: Operator Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: 60,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!!🚗Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE.☑️Fitime te pakufuzuara...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Recepsionist/e

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 15/09/2020
Ofrohet vend pune në recepsion. Kërkohet komunikim shumë I mirë në anglisht dhe preferohet me eksperienca të mëparshme në recepsion. 8 orë në ditë dhe vetëm turni I 2,nga ora 15.00 deri në 23.00. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Vend Pune Per Ndihmes Kuzhiner/e

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 22/10/2020
vend i lire pune per nd kuzhinjer/e me eksperience te njohe pastat puna me turne paga shume e mire te interesuarit te paraqiten tek lokali ish kinema 17 nentori brenda tek galeria ...
 • Profesioni: nd kuzhijner/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Personel

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/10/2020
Kompleksi Dine kerkon personel:- Krepier -Picier -Banakier Kriteret e aplikuesit:Ekperienca eshte kriter i domosdoshem.Te jene te afte per te menaxhuar fluksin ne pune.Te jene etike me stafin dhe klientet.Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te k...
 • Profesioni: Krepier, Picier, Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
 🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier.👉Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene ...
 • Profesioni: Kamarier,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Bar Paradiso Kerkon Banakier.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/10/2020
Bar Paradiso kerkon banakier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe t...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Bar Coffe Restaurant Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere

Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
Bar Coffe Restaurant kerkon te punesoje kamarier/kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Telefonike

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/10/2020
 🗣Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Anglisht▪️Gjermanisht ▪️Spanjisht ▪️Italisht▪️Greqisht (me ose pa eksperience)👉🏻Në pozicionet:• Agjente telefonike• Retention&n...
 • Profesioni: -Operatore -Retention -Supervizor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Kerkohen Agjent Shitjesh Spanjisht & Anglisht (Experienca Eshte Avantazh)

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohen Agjent shitjesh Spanjisht & Anglisht (Experienca eshte avantazh) Pozicionet e Lira : Sales Agent Spanjisht & Anglisht Kerkesat: - Njohuri te shkelqyera te gjuheve Spanjolle & Angleze. - Njohuri baze kompjuterike ....
 • Profesioni: Operator / Agjent
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Kerkohet Farmacist

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania Pagesa: 70,000 Leke
Kerkohet Farmacist/e drejtues teknik . ...
 • Profesioni: Farmacist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/10/2020
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Banakiere( Femer)

Prane Ministrise se Jashtme, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te Punesohet Banakiere( Femer)👉🏻Kriteret e aplikantit:✔️Te jene me eksperience pune te meparshme.✔️Te jene etike me stafin dhe klientet.✔️ Preferohet grup mosha 20-45 vjec.Ofrohen:✔️Kushte te mira pune dhe pagesa te ke...
 • Profesioni: Banakiere( Femer)
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 25/09/2020
Tirane

🟢 Bar Lulishtja Kerkon Te Punesoje Kamarier.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Lulishtja kerkon te punesoje kamarier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive d...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

🔈 Pizzeri Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja Pagesa: Me Marreveshje
 Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Krepier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te meparshme pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.-Te jene pozitive dhe me integrit...
 • Profesioni: Motorrist,krepier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Lavazh Special Kerkon Staf.

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 📌 Lavazh Special kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Lavazhier- Tapicier👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 18-40 vjec.- Te jene te ...
 • Profesioni: Lavazhier,tapicier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Top Pharma Kerkon Farmaciste.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Top Pharma kerkon farmaciste.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene me provim shteti.- Te jene te gatshme te punojne me turne (turne te alternuara).👉Orari i punes :- 5 here ne jave orar 5 oresh- 1 here ne jave orar 8 oresh- ...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Bar Paradiso Kerkon Banakier.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Paradiso kerkon banakier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe t...
 • Profesioni: Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Krepier/Krepiere- Punetor🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kli...
 • Profesioni: Krepier/e ,punetor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Dua CoffeeShop Kerkon Te Punesoje Bariste Femer.

Qender, tek 9 kateshet Pagesa: 35,000 Leke
⚫Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 20-35 vjece.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pu...
 • Profesioni: Bariste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Chloe Bar Lounge Kerkon Kamariere Femer.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Chloe Bar Lounge kerkon kamariere femer.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Bliss Coffe Lounge Kerkon Sanitare.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Bliss Coffe Lounge kerkon sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te punojne turn i pare.   -  Mosha deri 50 vjece.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poz...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣 Diamond Coffee Institut Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Diamond Coffee Institut kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Picajol- Punonjese kreperie (femer)🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene t...
 • Profesioni: Picajol,punonjese kreperie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Kerkohen Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare 🇮🇹 (Forex)

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔👉Kriteret e Kandidatit :▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹▪️Te kete eksperiencte minimale te pakten 1 vit...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

👉🏻Bela Flower Shop Kerkon Te Punesoje Shitese 💐

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✨Bela Flower Shop kerkon te punesoje SHITESE👉🏻Kriteret e aplikueses:🌼Eksperienca e meparshme ne kete pozicion pune eshte e domosdoshme.🌼Te kete aftesi komunikuese te mira.🌼Te jete e sjellshme me klientin. 🌼Te shfaqe inte...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 355& Partner SH.P.K Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike 🇮🇹

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
📣 355& Partner SH.P.K ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator Telefonik  ne fushen e Kredise Personale, Cessione del Quinto.Kompania ka nje eksperience mbi 10 vjecare qe operon ne tregun Italian.👉Kriteret e aplikuesit:〽️ ...
 • Profesioni: Operator Italishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

Leda-G Kerkon Te Punesoje Parukiere Dhe Masazhiere 💇🏼‍♀️, 🧖‍♀️

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Leda-G kerkon te punesoje:-Parukiere💇🏼‍♀️- Masazhiere🧖‍♀️Kriteret e Aplikuesit:Te kete eksperience pune ne fushen e estetikes.Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet.💶Operojme me formen e pageses 50:50 te fitimit te gjener...
 • Profesioni: Parukiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Ndihmese Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive  dhe te perkushtuar ne pune.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme  dhe siguracione.📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulish...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🔈 Laguna Pizza & Ice Cream Kerkon Shitese.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Laguna Pizza & Ice Cream kerkon shitese .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Te punojne ne oraret e turnit te dyte  14 :00 - 22:00 dhe 15:00 - 23:00   - Te kene eksperience te me...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

🔈 Eden Park Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eden Park kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/kamariere - Banakier/banakiere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier/e ,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Mosha 25-40 vjec.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem.-  Eksperienca...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier.👉Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene ...
 • Profesioni: Kamarier,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Bar Coffe Restaurant Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere

Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffe Restaurant kerkon te punesoje kamarier/kamariere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon: 👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vet...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Personel

Xhamlliku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon personel:- Krepier -Picier -Banakier Kriteret e aplikuesit:Ekperienca eshte kriter i domosdoshem.Te jene te afte per te menaxhuar fluksin ne pune.Te jene etike me stafin dhe klientet.Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te k...
 • Profesioni: Krepier, Picier, Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

🟠 Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem  te punojne me turne....
 • Profesioni: Shites mishi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Flaer Food & Drink Kerkon Kamarier /kamariere

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Flaer Food & Drink kerkon kamarier/e .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣Rekrutime Tirana Kerkon Te Punesoje Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:🇬🇧 Anglisht🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Team leader Gjermanisht 🇩🇪👉Kriteret:〽️ Eksperience pune minimum 3 m...
 • Profesioni: Agent Forex, Team leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Durres

🏨 Hotel Golem Kerkon Te Punesoje Personel

Golem Pagesa: Me Marreveshje
🏨 Hotel Golem kerkon te Punesoje Personel:✅Kuzhinier ✅Recepsionist/ e turni 3✅Kamarier /e Kriteret e aplikuesit: ▪️ Te jene me eksperience pune te meparshem.📍Adresa: Golem, Durres 🔔Ju mirepresim...
 • Profesioni: Kuzhinier, Recepsionist/ e, Kamarier /e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Bar Caffe Shiro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Galeria ish Kinema 17 Nentori Pagesa: Me Marreveshje
Bar Caffe Shiro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier/kamariere- Banakier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te mepareshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dh...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣 Shanti Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Shanti Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔹Kamarier 🔹Banakier/e🔹Sanitare🔹Kuzhinier snack🔻Kriteret e kandidateve per pozicionet e punes :  - Te kene eksperience te mepar...
 • Profesioni: Kamarier,banakier/e,sanitare ,kuzhinier snack
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📢 Vila Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj.Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes :- Kuzhiniere- Shitese- Agjent shitjesh🔹 Kriteret e ...
 • Profesioni: Kuzhiniere , shitese,agjent shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔸Kompania Cebilon👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme?🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren.❗Nuk ...
 • Profesioni: Agjente terreni
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Kancelaria King Office Kerkon Te Punesoje Shitese

Fresk, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Kerkohet Shitese per Kanceleri▪️Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene  te disponueshme per turnin...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)🇬🇧

Zogu i Zi Pagesa: 400 Euro
👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT✅Paga baze duke filluar nga 400€ plus bonuset shume te mira,📌Keni nje mundesi te arte qe ju mundeson te keni te ardhura mujore pa limit nese keni deshiren te punoni.  📍Adresa: Zogu i Zi👉Ju mirepresim ...
 • Profesioni: Operator Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/09/2020
Tirane

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Telefonike

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🗣Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet:▪️Anglisht▪️Gjermanisht ▪️Spanjisht ▪️Italisht▪️Greqisht (me ose pa eksperience)👉🏻Në pozicionet:• Agjente telefonike• Retention&n...
 • Profesioni: -Operatore -Retention -Supervizor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Kerkohet Kamarier Me Pak Eksperience Pune

Medrese Rruga dibres Pagesa: 20,000 Leke Aplikimet deri me: 31/09/2020
Kerkohet kamarier me pak eksperience pune ... ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

🔴 Rossman & Lala Shpall Vende Te Lira Pune.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/10/2020
📣Rossman & Lala shpall vende te lira pune ne pikat e shitjes :    📍 Kopshti Zoologjik.    📍 Qender.    📍 Concord Center. 🔸Pozicioni i punes :&...
 • Profesioni: Shites,kasier,sistemues.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon: 👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vet...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

Kerkoj Puntore Shtepie, Part Time

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 07/10/2020
Kerkoj nje puntore shtepie, me kohe te pjesshme, 2 dite ne jave, per pastrimin...
 • Profesioni: Puntore shtepie
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 16/10/2020
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX -BrokerKriteret e kandidatit•Të jene me ose pa eksperiencë  në këtë fushatë ;Ofrojmë:•Bonuse konkuruese •Ambient komod dhe mot...
 • Profesioni: Operator Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Oficer Sigurie/Bodyguard

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune: 👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 👉Kushtet e punes: 1-Puna eshte me tre turne me rrotacion2- Puna eshte 8 ore ne dite3- Puna...
 • Profesioni: Oficer sigurie/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

💥EAT ME Kerkon Personel💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/09/2020
📌EAT ME kerkon personel•Fastfoodier•Picajol📎Kerkohet:▪️Eksperience e meparshme pune▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet▪️Te jene korrekt dhe etik ne p...
 • Profesioni: •Fastfoodier •Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Bar Coffee Selita Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffee  Selita kerkon te punesoje personel:👉🏻Banakier 👉🏻Kamarier👉🏻Sanitare👉🏻Lavazhier 🔸Kriteret e aplikuesit:- Te jene me ekperience  pune te meparshme.-Te jene te sjellshme me stafi...
 • Profesioni: Banakier, Kamarier, Sanitare, Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

Da'so Bar & Pizza Kerkon Te Punesoje Motorriste

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da'so Bar & Pizza kerkon te punesoje :Motorrist Kriteret e aplikuesit: Te jete me eksperience te mepareshme pune.Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune.Adresa: Xhanfize Keko  ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2020
Tirane

NOBU BAR LOUNGE Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔸NOBU BAR LOUNGE kerkon te punesoje:- Kamarier(M)-Kamariere(F)🔸Kriteret e aplikuesit:Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme.Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet.Te jene te afte te permbushin objketivat e paracaktuara...
 • Profesioni: Kamarier (M), Kamariere (F)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Prive Lounge Bar kerkon te punesoje :✅Kamariere ✅BanakiereKriteret e kandidateve:Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme.Te jene te afte te permbushin objektivat e paracaktuara.Te jene etike me stafin dhe klientet.Adr...
 • Profesioni: Banakiere, Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

Regency Casino Kerkon Te Punesoje Oficer Sigurie/Bodyguard

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune: 👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 👉Kushtet e punes: 1-Puna eshte me tre turne me rrotacion2- Puna eshte 8 ore ne dite3- Puna...
 • Profesioni: Oficer sigurie/Bodyguard
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

👉🏻Puno Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira kom...
 • Profesioni: Pune online
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

100 Grad Lounge Bar Kerkon Banakiere Dhe Hostess

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/10/2020
100 Grad Lounge Bar kerkonte punesoi :Banakiere Femer te jete e moshes 20 vjece deri 30 vjeceHostessKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshme me stafin dhe klientinTe jene te perkushtuar ne puneTe dijene te me...
 • Profesioni: Banakiere Hostess
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

🟠 Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem  te punojne me turne....
 • Profesioni: Shites mishi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

👉🏻Puno Online Nga Shtepia Dhe Fito Te Ardhura Te Kenaqshme 💻

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/10/2020
👉🏻Deshironi te punoni nga shtepia dhe te fitoni te ardhura mjaftueshem?🗣Keni aftesi te mira komunikuese? ✅Kjo eshte mundesia juaj!💻Puno online ne ambientin e shtepise tuaj.💥Kriteret e kandidatit:🔅Aftesi shume te mira kom...
 • Profesioni: Pune online
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Chloe Bar Lounge Kerkon Kamariere Femer.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/10/2020
Chloe Bar Lounge kerkon kamariere femer.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune    - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Top Pharma Kerkon Farmaciste.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke Aplikimet deri me: 21/10/2020
Top Pharma kerkon farmaciste.👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :- Te jene me provim shteti.- Te jene te gatshme te punojne me turne (turne te alternuara).👉Orari i punes :- 5 here ne jave orar 5 oresh- 1 here ne jave orar 8 oresh- ...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣 Flaer Food & Drink Kerkon Kamarier /kamariere

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/10/2020
Flaer Food & Drink kerkon kamarier/e .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020
Tirane

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/10/2020
🔸Kompania Cebilon👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme?🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren.❗Nuk ...
 • Profesioni: Agjente terreni
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/09/2020
Tirane

🗣 Punësoheni Në Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/12/2020
Dëshironi të punësoheni në Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punësimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Mënyrë plotësisht falas, ligjore dhe të sigurt deri tek vendi i punës në Gjerman...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim