🏡 shitese dyqan telefonash

🕵 Online 36 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Tirane

GSL Enterprise Support Is Hiring Customer Care Coordinator

Bulevardi “Bajram Curri”, European Trade Center, (ETC) Pagesa: Me Marreveshje
GSL Enterprise Suport is hiring Customer Care CoordinatorUnder the direction of the CapRelo Director of Move Management, provides service support to relocating transferees. Position interacts with several service areas within the organization, incl...
 • Profesioni: Customer Care Coordinator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Mundesi E Shkelqyer Punesimi Per Operator Dhe Team Leader Ne Spanjisht Dhe Greqisht

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
▶️Mundesi e shkelqyer punesimi per operator dhe Team Leader ne Spanjisht  dhe Greqisht👉Ofrojme :-  Page baze + bonuse ditore /javore/ mujore progresive ne baze te performances.💸Paga baze 500€ (operatoret) - Mundesi rritje profesionale...
 • Profesioni: Team leader,operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

💵Jeni Gati Te Shumefishoni Te Ardhurat Tuaja Me 500 Euro + Bonuse? Telefononi Ne ZZ Group !

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tiranë Pagesa: 500 Euro
 ​​​​​🔹ZZ GROUP ka nje pervoje disavjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filo...
 • Profesioni: Operatore telemarketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

💥📢URGJENTE!!!! PROSPER SALES KERKON 10 OPERATOR/E GJERMANISHT & 10 OPERATOR/E SPANJISHT

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🥇Kompania "PROSPER SALES" lider ne fushen e telekomunikacionit kerkon me urgjence:🇩🇪10 Operator/e Ne Gjuhen Gjermane🇪🇸10 Operator/e Ne Gjuhen Spanjolle⚡️Nese nuk keni eksperience, ne PROSPER SALES nuk ka rendesi. Ne ofr...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania Pagesa: 700 Euro
 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex ItalishtRoyal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta.- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro p...
 • Profesioni: Agjente retention dhe sales
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🔈 Jeni Ne Kerkim Te Nje Pune Me Te Ardhura Te Larta? Behuni Pjese E Global Fintech.

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: 500 Euro
 🔹Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet:100 Agjent FTD - ITALISHT👉Kerkohet:- Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese ne komunikim.- Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.- Desh...
 • Profesioni: 100 Agjent FTD - ITALISHT
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🇩🇪 Gjermanisht 💸 Page baze  deri ne 1000 euro.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.📝Kontrate te rregullt pune.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-T...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht/ Gjermanisht 🇬🇧 🇮

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇮🇹 Junior Italisht ( Edhe pa eksperience)🇩🇪 sales Gjermanisht ( Me eksperience ) 🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.🔋Energji, pozitivitet dhe deshire te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj!💸Page baze 500- 600 ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣📢TRIANGLE TRADE OFRON PUNESIM TE MENJEHERESHEM! AGJENTE FOREX! GJUHA ANGLEZE DHE SPANJOLLE !

Rruga Don Bosko Pagesa: 400 Euro
💥🇪🇸Gjuhen Spanjolle - Me eksperience!〽️Eksperience te mepareshme ne Forex apo fushata te ngjashme, 1-3 muaj.👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.💵Page baze mbi mesataren...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane , Angleze 🇩🇪 🇩🇪 🇬🇧 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
◻️ Angleze - Page Baze 400 Euro & 100- 150 FTD👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. ...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Start Bar-Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier Restoranti

Rruga dytesore TR- DR km 8 Pagesa: Me Marreveshje
Start Bar-Restorant kerkon te punesoje kamarier restoranti.  Kriteret per kandidatin : -Te jete i /e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet  - Te jete i/e shkathet dhe pozitiv - Te njohe mire kushinen  - Eksperienca ne restorant perb...
 • Profesioni: Kamarier restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar kerkon te punesoje-kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Amo Bar  ofron kushte te mira pune.💵Pagesa...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Hotel Majestic Kerkon Te Zgjeroje Staf

SH4, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:- Kamerier Bari- Kamarier Restoranti- Ndihmes/e Banakier- Ndihmes/e Kuzhinier- Sanitare- Pjatalarse- Puntor Plazhi👉 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te mepars...
 • Profesioni: Kamerier Bari/Kamarier Restoranti/Ndihmes/e Banakier/ Ndihmes/e Kuzhinier /Pjatalarse /Sanitare/Puntor Plazhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Mustafa Matohiti Pagesa: Me Marreveshje
 Pastaria kerkon te zgjeroje staf.-Punonjes per prodhim brumi per makarona-Pjatalarese -Kuzhinier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene p...
 • Profesioni: -Punonjes per prodhim brumi per makarona,pjatalarese,kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Salciccio Panino Shop Kerkon Ndihmes Kuzhinier/e

Rruga Gjin Bue Shpata 19, Tirana 1001 Pagesa: Me Marreveshje
 Salciccio Panino Shop kerkon ndihmes kuzhinier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne m...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kasiere Per Marketin

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar kerkon te punesoje-Kasiere✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive🔴Amo Bar  ofron kushte te mira pune.💵Pagesa e kenaqs...
 • Profesioni: Kasiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🛎Kerkohen Agjent Shitjesh!!!

Yzberisht, Albania Pagesa: 500 Euro
🔸️Kompania Gjermane kerkon Agjent Shitjesh 🔴 Me ose pa eksperience pune.🚗 Individi mjafton te kete makine personale.Mosha 20-40 vjec 💸 Pagesa 500€ + %📍Adresa: Yzberisht, te Unik Bar...
 • Profesioni: AGJENT SHITJESH
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 08/05/2021
Tirane

💥📣MOS E HUMB MUNDESINE! PUNESOHU MENJEHERE SI OPERATOR/E NE GJUHEN GREKE/SPANJOLLE 🇪🇸

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Leke
📌Call Center hap vende te lira pune ne pozicionet:🇬🇷 Operator/e --> Gjuha Greke🇪🇸 Operator/e --> Gjuha Spanjolle👉🏻Kerkohet:〽️Eksperience mbi 4 muaj ne call center apo profile te ngjashme.🗣️Nivel mbi mesataren e i...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Tirane, Kerkohet Junior/Operator Spanjisht !

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
Jemi duke rekrutuar Junior/Operator te gjuhes Spanjolle me oferta nga me te lartat ne tregun shqipetar.Kriteret e aplikuesve:1. Nivel mesatar i nje prej gjuheve;2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar;3. Disponibilitet Full time (Fundjava push...
 • Profesioni: Junior,Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣✅Punesim I Menjehereshem!!!! CALL CENTER Kerkon Team Leader Dhe Operator Italisht 🇮🇹

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :🇮🇹Team Leader!!🇮🇹Operator/e - Page baze 500 Euro + 100 per cdo FTD.👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.〽️Ekps...
 • Profesioni: Team Leader/ Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Eter Hotel Kerkon Te Punesoje Staf

Blvd Pishave, Mali Robit - Golem, Golem Pagesa: Me Marreveshje
kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:  - Barman Beach bar  -Kamarier/e  restoranti - Banakier/e per restorantin - Guzhinier/e dhe ndihmes guzhinier/e- Recepsionist/e turni i pare, turni i dyte dhe turni i treteKriteret e punes per kand...
 • Profesioni: Barman/Banakier/Kamarier/ Guzhinier/ Ndihmes Guzhinier/Recepsionist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/05/2021
Tirane

Taverna Korcare Kerkon Pjatalarese

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Taverna Korcare kerkon pjatalarese Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete e gateshme te perballoj fluksin e punes Taverna korcare ofron kushte te mira pune Pages te kenaqeshme +Siguracione ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Eter Hotel Kerkon Te Punesoje Staf

Blvd Pishave, Mali Robit - Golem, Golem Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/05/2021
kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:  - Barman Beach bar  -Kamarier/e  restoranti - Banakier/e per restorantin - Guzhinier/e dhe ndihmes guzhinier/e- Recepsionist/e turni i pare, turni i dyte dhe turni i treteKriteret e punes per kand...
 • Profesioni: Barman/Banakier/Kamarier/ Guzhinier/ Ndihmes Guzhinier/Recepsionist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 09/05/2021
Tirane

Tirane, Kerkohet Junior/Operator Spanjisht !

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro Aplikimet deri me: 21/05/2021
Jemi duke rekrutuar Junior/Operator te gjuhes Spanjolle me oferta nga me te lartat ne tregun shqipetar.Kriteret e aplikuesve:1. Nivel mesatar i nje prej gjuheve;2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar;3. Disponibilitet Full time (Fundjava push...
 • Profesioni: Junior,Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Taverna Korcare Kerkon Pjatalarese

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Taverna Korcare kerkon pjatalarese Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete e gateshme te perballoj fluksin e punes Taverna korcare ofron kushte te mira pune Pages te kenaqeshme +Siguracione ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Se7ven Pizza Kerkon Puntor Dhe Picier

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/05/2021
Se7ven Pizza kerkon te punesoi :Puntor per turnin e pare Orari 7:00 deri 16:00Puntore per turnin e dyte 16:00 deri 12:00Picajol per turnin e treteKriteret e kandidateve : Te kene  eksperienc te mepareshme pune&...
 • Profesioni: Puntore ,pizzajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Nest Read Drink Kerkon Te Punesoje Staff

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/05/2021
Nest Read Drink kerkon te punesoj:-kamarier/e-Banakier /e-picajol-ndihmes picajol -kuzhunjer -ndihmes kuzhinjer✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i,e sjellshme dhe ie qeshur me stafin dhe klien...
 • Profesioni: kamarier/e -Banakier /e -picajol -ndihmes picajol -kuzhunjer -ndihmes kuzhinjer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🇩🇪 Gjermanisht 💸 Page baze  deri ne 1000 euro.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.📝Kontrate te rregullt pune.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-T...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Illyrian Garden Kerkon Sanitare

Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/06/2021
Illyrian Garden kerkon te punesoi:SanitareKriteret e kandidateve Te kete eksperienc te mepareshme puneTe jete e sjelleshme me stafin dhe klientin Te jete e gateshme te punoi me turne Illyrian garden ofron kushte te mira pu...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🛎Hotel & Spa Egnatia Kerkon Sanitare Dhe Recepsioniste

Rruga Egnatia, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
Hotel & Spa Egnatia kerkon te punesoje:-Sanitare turni i pare -Recepsionist turni 2 dhe 3✅Kriteret e punes:🔸️Te kene njohuri mbi gjuhen angleze🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸️Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Le Bon Kerkon Te Zgjeroje Staf

Zogu i Zi Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/05/2021
Le Bon kerkon te punesoje :-Vajza sherbimi ne banak-Vajza sherbimi ne banak (part-time)-BanakierBanakiere-Kuzhniere-Ndihmes kuzhunier -Sanitare Mendon se je personi i duhur per keto pozicione?Apliko duke derguar nje email ne: [email protected]
 • Profesioni: -Vajza sherbimi ne banak -Vajza sherbimi ne banak (part-time) -BanakierBanakiere -Kuzhniere -Ndihmes kuzhunier -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania Pagesa: 700 Euro Aplikimet deri me: 24/04/2021
 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex ItalishtRoyal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta.- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro p...
 • Profesioni: Agjente retention dhe sales
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Kerkohet Sanitare

Rruga e Elbasanit, Kuçovë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 25-50 vjece   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Kerkohet Punonjes Fast Foodi

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet fast food-ier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Mosha 25-35 vjec   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  ...
 • Profesioni: Punonjes fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Lezhe

Domus Hotel Kerkon Te Punesoje Sanitare/pastruese

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Domus Hotel kerkon te punesoje sanitare/pastruese : ◽Kriteret: ✔️ Te jete me banim ne zonat Lezhe - Shengjin.✔️ Orari i punes 06:00 - 15:00 - 23:00. ◽ Ofrohet :✔️ Kushte te mira pune ...
 • Profesioni: Sanitare /Pastruese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🔉Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
🔉Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier.🔺Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Mosha mbi 25 vjec.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te q...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 06/05/2021
Tirane

Wintergarden Bistro Kerkon Te Punesoje Kamarier/e,banakier/e,ndihmes/e Kuzhnier

Bbloku Ambasadave Pagesa: Me Marreveshje
Wintergarden Bistro kerkon te punesoje-kamarier/e (te dije gjuhen angleze)-banakier/e-ndihmes/e kuzhunier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shka...
 • Profesioni: kamarier/e banakier/e ndihmes/e kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

A-Noir Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e,banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
A-Noir Lounge Bar kerkon te punesoje-kamarier/e,-Banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴A-Noir Lounge Bar&nbs...
 • Profesioni: kamarier/e,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Rozafa Sea Food Kerkon Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoj:Ndihmes kuzhinjer/ePjatalarese ZgaristKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin Te jene pozitiv dhe me integritet ne puneTe dijen te punoin ne grup Rozafa Sea Foo...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer/e,Pajatalarese,Zgarist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Lulishtja 1 Maji Kerkon Staff

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lulishtja 1 Maji Kerkon te punesoi:Kuzhinjer/e tradicionaleKamarier BariKamarier RestorantiKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme Te dijne te meaxhoin fluksin e punesTe jene te sjellshem me stafin dhe klientinLulishtja 1 M...
 • Profesioni: Kuzhnjer/e,Kamarier bari ,Kamarier restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Rendez Vous Kerkon Te Punesoje Barist

Rrugica Sales Pagesa: Me Marreveshje
Rendez Vous kerkon te punesoje:-barist ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴 Rendez Vous ofron kushte te mira pune.💵Pagesa...
 • Profesioni: Barist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Le Chic SPA Kerkon Masazhatore/ Fizioterapiste Me Eksperience

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Masazhatore -FizioterapisteTe kene eksperience te mepareshme puneTe jene pozitive dhe me integritet ne pune💵Pagesa e kenaqshme ...
 • Profesioni: Fizioterapiste - Masazhatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

💥Market Niku Kerkon Staf Per Market ( Vajza)

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"Market Niku" hap vende te lira pune ne pozicionin Punetore Marketi/ Kasiere.👉🏻Kerkohet:◽Te kete eksperience te meparshme ne nje pozicion te tille.◽Te di te perdore kasen.◽Te jete e sjellshme dhe korrekte.👉🏻Ofrohet...
 • Profesioni: Staf Marketi/Kasiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Via Hotels Ne Durres Kerkon Kamarier/e Restoranti ,Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare

Plazh Durres Pagesa: Me Marreveshje
Via Hotel kerkon staff per hapjen e nje Hoteli  te ri me 4 Yje 👉🏻 Kamarier Restoranti   ◽Kriteret: ✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite   ✔️  Gjuha Angleze e domosdoshme ✔️ Te jete  i/e sjellshem me stafin dhe kliente...
 • Profesioni: Kamarier/e Restoranti ,Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Artist Restro Bar Kerkon Staf

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Artist Restro Bar kerkon staf- Kamariere femer- Ndihmes banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te j...
 • Profesioni: Kamariere, ndihmes banankier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Kerkohet Magaziniere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🔉Kerkohet magaziniere🔹Kriteret e kandidateve:- Te kete  perfunduar arsimin e larte  Ekonomik- Te kete eksperience pune mininalisht 5 vite - Te zoteroje programin  financa  5 -Mosh...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Lezhe

Domus Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsionist/e

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Domus Hotel kerkon te punesoje recepsionist/ e  ◽Kriteret:✔️Eksperienca e meparshme perben avantazh, nuk eshte kusht.✔️ Te kete aftesi shume te mira ne gjuhen angleze, perbejne avantazh gjuha gjermane dhe italiane. ✔️  Preferohet m...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Caffe Poli’s Kerkon Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Caffe Poli’s kerkon sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne me t...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Greek Snack Creperie Kerkon Te Punesoje Krepier Dhe Kamarier/e

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Greek Snack Creperie kerkon te punesoje :-krepier  - kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴 Greek Snack Creper...
 • Profesioni: krepier . kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Dr.Artist Lounge Kerkon Staff

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dr.Artist Lounge kerkon te punesoje:-kamarier-banakier-barist-shisha boy-ndihmes banakier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitivOfron ...
 • Profesioni: Kamarier,banakier,barist,ndihmes banakier,shisha boy
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

🛎Bar Xhino Lounge Kerkon Te Zgjeroj Staf

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Xhino Lounge kerkon te punesoje:-banakiere femer-kamarier/e-sanitare✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Bar Xhino Lo...
 • Profesioni: banakiere fem, kamarier/e sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Zgara 5 Maj Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Zgara 5 Maj kerkon te punesoje: -zgarist-fast foodier-sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete i,e sjellshme dhe ie qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i,e shkathet dhe pozitiv🔴Zgara 5 Maj ofron ku...
 • Profesioni: zgarist ,fast foodier ,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Te Punesoje Dy Ndihmes Banakiere/sanitare Dhe Kamarier

Shetitorja Lasgush Poradeci,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon te punesoje:- Dy ndihmes banakiere/sanitare per te mirembajtur banakun ( te laje gotat dhe filxhanet ne banak)   - Kamarier.  👉 Kriteret e punes :✅ Te jete bashkpunues/e dhe pozitiv/e ✅ Te jete i/e perkushtuar ne ...
 • Profesioni: Ndihmes banakiere/Sanitare ,Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

ME’MU Bar Kerkon Kamarier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
ME'MU Bar kerkon te punesoje kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴ME'MU Bar ofron kushte te mir...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 06/05/2021
Tirane

Piceri Prestigjoze Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Piceri Preztigjoze kerkon te punesoje:-kamarier/e-banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Piceri Prestigjoze&n...
 • Profesioni: kamarier/e banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Me Lug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Menaxher, Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier

Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Me lug Bistro Restorant kerkon te punesoje Menaxher ,Kuzhinier ,Ndihmes Kushinier .    Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune.  - Te jene te sjellshem me stafin - Te jene pozitive dhe te qeshur.   Ofrohen :...
 • Profesioni: Menaxher /Kuzhinier /Ndihmes Kushinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Oping's Cocktails&Beer Kerkon Te Punesoje Kamariere/ Ndihmes Banakier/e

Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Oping's Cocktails&Beer kerkon staf :- Kamariere femer- Ndihmes banakier/e Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qes...
 • Profesioni: Kamariere/Ndihmes banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Tagoro Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: 23,000 Leke
Tagoro Lounge Bar kerkon te punesoje-kamariere✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitiv🔴Tagoro Lounge Bar  ofron kushte te mira pun...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Franco's Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Turni I Pare

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.  💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulishtja.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne ...
 • Profesioni: Ndihmese Banakiere
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 08/05/2021
Tirane

Bar Amerika Kerkon Kamarier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Bar Amerika kerkon kamarier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne me turne....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Brix Lounge Bar Kerkon Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Brix Lounge Bar kerkon kamarier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 20-30 vjec   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Lezhe

Hotel Twin Towers Ne Shengjin Kerkon Te Punesoje Shef Kuzhine

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Twin Towers ne Shengjin kerkon te punesoje -Shef Kuzhine ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune ne restorte 🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴Hotel Twin To...
 • Profesioni: Shef Kuzhine
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Kerkohet Kamarier/e Ne Siar Lounge

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
Siar Lounge kerkon te punesoje:-kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Siar Lounge  ofron kusht...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Pizzeri Casa Blanca Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Motorrist

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Casa Blanca kerkon te punesoje:-kamarier/e-motorrist me motorrin e kompanise (Shperndarja behet vetem.afer zones)✅Kriteret e punes:🔸️Te jete i gatshem te punoje me turne🔸️Mosha 18-25 vjec 🔸️Te jene te sjellshem me stafin d...
 • Profesioni: Kamarier/e, motorrist
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 08/05/2021
Tirane

Bar Lounge Onix Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
Bar Lounge Onix kerkon te punesoje-banakiere✅Kriteret e punes🔸️Te kete eksperience te meparshme pune🔸️Te jete e sjellshme dhe e qeshur me klientet dhe stafin🔸️Te jete e shkathet dhe pozitive 🔴Bar Lounge Onix Ofron kushte...
 • Profesioni: Banakiere femer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kamarier

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kamarier🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Gjuha angleze    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...
 • Profesioni: Ndihmes kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Arena Restor Lounge Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Arena Restor Lounge kerkon staf- Kamarier/e- ndihmes kamarier/e-banakier/e-ndihmes banakier/e- sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - T...
 • Profesioni: Kamarier/e,ndihmes kamarier/e,banakier/e,ndihmes banakier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Pitet Me Shije Kerkon Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Pitet me shije kerkon motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dh...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🌷Ejona Restaurant Kerkon Sanitare

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Ejona Restoant Kerkon Te Punesoi:SaniatreKriteret e kandidatesTe kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientinTe jete e gateshme per turnin e dyte Orari 16:00 deri 12:00Ejona Restorant ofron kushte s...
 • Profesioni: Saniatre
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

🛎Artist Lounge Oxhaku Kerkon Kamarier Dhe Ndihmese Banakiere🛎

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Artist Lounge Oxhaku Kerkon te punesoi :KamarierNdihmese banakiereKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene  pozitiv dhe te qeshur Artist Lounge Oxhaku Ofron kushte te mira ...
 • Profesioni: Kamarier,Ndihmese Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

New Focus Lounge Kerkon Staf Pune

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 New Focus Lounge kerkon staf pune-Kamarier/e-Banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &nb...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Via Hotels Kerkon Kamarier/e Restoranti, Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ne qender te Tiranes kerkohet staff per hapjen e nje Hoteli  te ri me 4 Yje 👉🏻 Kamarier Restoranti   ◽Kriteret: ✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite  ✔️  Gjuha Angleze e domosdoshme ✔️ Te jete  i/e sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Kamarier Restoranti/ Banakier / Picajol/Recepsionst/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Bar Restorant Tradita Peja Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Dhe Kuzhinier Mishi

Myrteza Kellecei Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Tradita Peja kerkon te punesoje -kamariere femer-kuzhunier mishi te dije te perdore edhe zgaren ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te j...
 • Profesioni: -kamariere femer -kuzhinier mishi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

💥Da Capo Lounge Kerkon Staf

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Da Capo Lounge kerkon staf ne pozicionet:◽Kamarier/e◽Ndihmes Kuzhinier◽Sanitare👉🏻Kerkohet:◽Te kete eksperience te meparshme ne nje pozicion te tille.◽Aftesi te mira komunikuese dhe seriozitet ne pune.👉🏻Ofrohet:◽Page baze ...
 • Profesioni: Kamarier/Ndihmes Kuzhinier/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Lezhe

Kerkohet Kujdestare Femijesh/Babysitter

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet kujdestare femijesh/Babysitter :  ◽ Kriteret :✔️ Te jete e diplomuar per Arsim parashkollor/Edukatore ✔️ Preferohet me eksperience pune  ◽ Ofrohet : ✔️  Kushte te mira pune  ✔️  Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Kujdestare femijesh/Babysitter
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Himare

Cibo Restorant Mare E Terra Kërkon Kamarier Restoranti Dhe Ndihmes Kuzhinier Peshku

Rruga e Potamit Pagesa: Me Marreveshje
▶️ Cibo Restorant Mare e Terra kërkon Kamarier  Restoranti me eksperiencë pune dhe  Ndihmes Kuzhinier peshku  per sezonin veror.- Kërkohet të jetë njohës i kuzhinës së peshkut -  Të ...
 • Profesioni: Kamarier restoranti,Ndihmes Kuzhinier peshku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Furre Buke BIO LAND Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke BIO LAND kerkon te punesoje-shitese per akullore -shitese per furrin e bukes-ndihmese banakiere✅Kriteret e punes:🔸Mosha 20-35 vjece 🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me st...
 • Profesioni: Shitese per akullore, Shitese per furre buke, Ndihmese banakiere
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 07/05/2021
Tirane

Kerkohet Staf I Ri

Rruga Vail Shanto Pagesa: Me Marreveshje
Lokal prestigjoz kerkon Staf ne pozicionet e meposhtme: - Picier/e -Banakiere per turnin e pare -Ndihmes banakiere per turnin e  dyte -Kamarier/e -Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   ...
 • Profesioni: Picier/e, Banakiere, Nd/Banakiere, Kamarier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Restorant Piceri Vapiano Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Motorrist

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Piceri Vapiano kerkon te punesoje:-kamarier/e- motorrist✅Kriteret e punes:🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴Restorant Piceri Vapi...
 • Profesioni: KAMARIER/E, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

LaVeen Ne Bllok Kerkon Kuzhinier/e, Ndihmes Ne Kuzhine Dhe Pjatalarese

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
LaVeen ne Bllok kerkon staf per turnin e dyte:-Kuzhinier/e-Ndihmes ne kuzhine-Pjatalarese 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ✔️ Kushte te mira pune.📍Adre...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmes ne kuzhine dhe Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Pasticeri Tritikum Kerkon Te Punesoje Specialiste Byreku

Rruga Abdyl Pajo, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje specialiste byreku🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jen...
 • Profesioni: Specialiste byreku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

🔔 Tirane, Ofroj Vend Pune Data Entry Analyst/ Operatore Ne Gjuhen Angleze

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Come work as a data entry analyst and operator at a growing company that offers great benefits with opportunities to advance and learn alongside accomplished professionals from the USA. 🔸THE COMPANY:Data Entry Solutions operates in the M...
 • Profesioni: Specialist/e (data entry) , operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

🔔Behu Pjese E Diamond Coffee 21

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
A deshiron te punosh me profesioniste te vertete? A deshiron te behesh pjese e familjes sone te madhe Diamond Coffee 21?Nese PO Diamond Coffee eshte duke kerkuar:-kamarier-shisha boy-sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshm...
 • Profesioni: Kamarier , Shisha Boy , Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Himare

Empire Beach Resort Kerkon Sanitare Hoteli

Posta kufitare Dhermi Pagesa: 60,000 Leke
 Empire Beach Resort kerkon sanitare hoteli me kohe te plote .   👉 Kriteret e punes:✅ Te kete eksperience te meparshme pune✅ Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet✅ Te jete e shkathet dhe pozitive  👉Ofrohet :✅  ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Nest Read Drink Kerkon Te Punesoje Staff

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Read Drink kerkon te punesoj:-kamarier/e-Banakier /e-picajol-ndihmes picajol -kuzhunjer -ndihmes kuzhinjer✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i,e sjellshme dhe ie qeshur me stafin dhe klien...
 • Profesioni: kamarier/e -Banakier /e -picajol -ndihmes picajol -kuzhunjer -ndihmes kuzhinjer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Bar Restorant Tek Kalaja E Tiranes Kerkon Kamarier

Kalaja e Tiranes Pagesa: Me Marreveshje
  Bar Restorant tek Kalaja e Tiranes kerkon kamarier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

🛎Hotel & Spa Egnatia Kerkon Sanitare Dhe Recepsioniste

Rruga Egnatia, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel & Spa Egnatia kerkon te punesoje:-Sanitare turni i pare -Recepsionist turni 2 dhe 3✅Kriteret e punes:🔸️Te kene njohuri mbi gjuhen angleze🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸️Te jene te sjellshem me stafin ...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf

Ish Profarma Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier-Sanitare-Punonjese fast foodi ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴...
 • Profesioni: -Kamarier -Banakier -Sanitare -Punonjese fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Vlore

⚡Patio Restorant Kerkon Staf Sezonal

Rruga Murat Tërbaçi, Vlorë, Albania Pagesa: 40,000 Leke
📌"Patio Restorant" hap vende te lira pune per sezonin  e veres, ne pozicionet:◽Banakier --> Page Baze 40.000 leke + Siguracione.◽Ndihmes Kamarier --> 35.000 leke + Siguracione.👉🏻Ofrohet...
 • Profesioni: Banakier/Ndihmes Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Lezhe

Pizza Bella Vita Shengjin Kerkon Te Punesoje Picajol, Kamarier/e, Motorrist, Dhe Fast Foodier

Lezhë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Bella Vita Shengjin kerkon te punesoje:-Picajol-Kamarier/e-Motorrist, -Fast foodier ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozi...
 • Profesioni: Picajol,Kamarier/e ,motorrist, ,Fast foodier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Sarande

Fast Food Beshiku Kerkon Te Zgjeroje Staf

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Beshiku kerkon te zgjeroje staf- Kamarier/e-Zgarist-Punetor fast foodi me eksperience-Pjatalarese-Punetore per prerjen e mishit🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.&...
 • Profesioni: Kamarier/e ,Zgarist .Punetor fast foodi me eksperience , Pjatalarese, Punetore per prerjen e mishit
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Kerkohen 2 Kamarier/e

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Kerkohet staf pune- 2 kamarier/e turni pare dhe i dyte (te punoje kamarier dhe ne banak njekohesisht).🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te mos kene angazhime te tjera, te jene te denje per...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Addetto Recupero Crediti Telefonico

SI Pagesa: 600 Euro
▶️Per azienda leader nel settore del recupero crediti, si ricerca una figura con le seguenti caratteristiche: - Parla e scrive in italiano fluente; -Ha esperienza pregressa nel campo del recupero crediti e della negoziazione telefonica; -Util...
 • Profesioni: Addetto recupero crediti telefonico
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Furre Buke Luara Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Sanitare .

Rruga Him Kolli,Rruga Myslym Shyri,Pazari i Ri Pagesa: Me Marreveshje
Furre buke Luara kerkon te punesoje shitese dhe sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv/e dhe te qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte te mira pune.💵 Pagese e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Shites/e , Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Xhambi Courier Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Ndihmes Magazinier

Ish Fusha Aviacionit Pagesa: Me Marreveshje
Xhambi Courier kerkon te punesoje:-motorrist-ndihmes magazinier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔸Te njoh mire qytetin e Tiran...
 • Profesioni: Motorrist , Ndihmes Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣📢Patisserie Francaise Kerkon Shitese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Patisserie Francaise hap vende te lira pune ne pozicionin shitese.👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca perben avantazh.◽Te jete e gatshme te punoj turni i dyte.◽E sjellshme dhe korrekte.👉🏻Ofrohen:◽Kushte shume te mira pune ◽Page baze e...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Se7ven Pizza Kerkon Puntor Dhe Picier

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Se7ven Pizza kerkon te punesoi :Puntor per turnin e pare Orari 7:00 deri 16:00Puntore per turnin e dyte 16:00 deri 12:00Picajol per turnin e treteKriteret e kandidateve : Te kene  eksperienc te mepareshme pune&...
 • Profesioni: Puntore ,pizzajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Addetto Vendita Telefonica

Qender Pagesa: 600 Euro
▶️Per azienda italiana, si ricerca una figura con le seguenti caratteristiche: - Parla e scrive in italiano fluente;- Ha esperienza pregressa nel campo della vendita telefonica e dell'assistenza clienti telefonica; -Utilizza senza problem...
 • Profesioni: Addetto vendita telefonica
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Parukeri Matrix Kerkon Punetore

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
▶️ Parukeri Matrix kerkon punetore- Te jete e sjellshme me klientetPaga e kenaqshme📍Adresa : Rruga Fortuzi,prane Shkolles Derada ...
 • Profesioni: Punetore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakier/e

Rruga Andon Zako Cajupi & Rruga Ismail Qemali Pagesa: Me Marreveshje
Biss Lounge kerkon te punesoje:-kamariere-banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴Biss Lounge  ofron kushte te mira pune...
 • Profesioni: Banakier,Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

📣📣Park Hotel Kerkon Recepsioniste

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Park Hotel Kerkon Recepsioniste:👉🏻Kerkohet:◽Eksperienca e mepareshme perben avantazh.◽Disponibilitet per te punuar full time.◽Seriozitet dhe korrektese ne pune.👉🏻Ofrohet:◽Page baze shume e mire.◽Kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📢RESTORANT FISH ART KERKON STAF 🐟⚓️

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🛎“Restorant Fish Art  “hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Kuzhinier --> Orari 11:00 - 21:00◻️Ndihmes kuzhiniere --> Orari  11:00 - 21:00◻️Kamarier --> Orari 12:00 - 22:00◻️Sanitare --> Orari 09:00 - 17:00....
 • Profesioni: Kuzhinier/ Ndihmes kuzhinier/Sanitare/Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Fabrika E Letres NIKOL Kerkon Te Punesoje Punetore Femra

Shkozë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fabrika e letres NIKOL kerkon te punesoje:-punetore femraPuna eshte paketim letre dhe ambalazhim✅ kriteret e punes:🔸️Mosha deri 30 vjece🔸️Te jene te sjellshme dhe te qeshura me stafin 🔸️Te jene te shkatheta dhe bashkepunues...
 • Profesioni: Punetore paketim dhe ambalazhim
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 08/05/2021
Tirane

📣📢 DILO DENTAL CENTER KERKON RECEPSIONISTE/FRONT OFFICE

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
⚡“Dilo Dental Center” Ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje RECEPSIONISTE/FRONT OFFICE .⏳ Orari: 8.30-17.30💰Pagesa : 30000leke/muaj + sigurime👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :- Mosha 20-35 vjec.- Te zot...
 • Profesioni: RECEPSIONISTE/FRONT OFFICE
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 08/05/2021
Tirane

🗣️Top Optika Teg Kerkon Shitese

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Top Optika Teg Kerkon shitese.👉🏻Kerkohet:◽Disponibilitet per te punuar full time.👉🏻Ofrohet:◽Kushte shume te mira pune.📍Adresa: TEG, Tirane. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Restorant Bamboo By Vila Belvedere Plazh Durres Kerkon Staf

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Restorant Bamboo by Vila Belvedere Lagja 13 Plazh Durres kerkon staf.-Menaxher hoteli- kuzhinier- kamarier/e-banakier/e-nd/kamariere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune...
 • Profesioni: Menaxher hoteli,kamarier/e,banakier/e,nd/kamariere,kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Lezhe

📣📢DOMUS HOTEL KERKON TE ZGJEROJE STAF

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
⚡"DOMUS HOTEL" Hap vende te lira pune ne pozicionet:👉🏻Manaxher/e◽Kriteret:✔️Eksperince te mepareshme pune ne sektorin e turizmit.✔️Arsim i larte Bachelor, Master perben avantazh.✔️Gjuhe e huaj Anglisht.👉🏻Asiste...
 • Profesioni: Manaxher/Ndihmes Finance/Kushinier/Ndihmes kuzhinier/Recepsioniste/Babysitter/Banakiere/Sanitare/Pjatalarese.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣📣Klinika Dental Experts Albania Kerkon Staf

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinika Dental Experts Albania hap vende te lira pune ne pozicionet:◽Asistente Dentare◽Sanitare👉🏻Ofrohet:◽Page baze shume e mire.◽Kushte shume te mira pune.◽Ambjent mikeprites dhe staf suportues gjate procesit te punes.👉🏻Ke...
 • Profesioni: Asistente Dentare/Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🗣️Top Optika QTU Kerkon Shitese

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Top Optika QTU Kerkon shitese.◽Eksperienca e mepareshme perben avantazh.◽Seriozitet dhe korrektese ne pune.◽Page baze shume e mire.◽Staf mikprites dhe suportuese gjate procesit te punes.📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣📢 INVESTONI KOHEN TUAJ NE INVEST MOMENT COMPANY 🇩🇪🇬🇷🇮🇹🇪🇸

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✅"Invest Moment Company" ka hapur vende te lira pune ne pozicionet:🇬🇷 Operator/e --> Gjuha Greke🇮🇹 Operator/e --> Gjuha Italiane🇩🇪 Operator/e --> Gjuha Gjermane🇪🇸 Operator/e --> Gjuha Spanjolle👉...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Himare

🏨 Hotel Ne Himare Kerkon Staf

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🏨Hotel ne Himare kerkon te punesoje staf: Recepsioniste Kamariere Sanitare ◾️Ofrojme page te kenaqshme, kushte te mira pune, akomodim dhe ushqim i sigurar nga ne. 📍Adresa: Himare ...
 • Profesioni: Sanitare, kamariere, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Kerkojme Retention Dhe Operator/e Forex

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
1. KERKOJME URGJENTISHT -> RETENTION FOREX 🇮🇹 🇩🇪 🇪🇦. PUNESIM I MENJEHERSHEM. KUALIFIKIMET PER RETENTION FOREX: 1. NJOHJA MIRE e nje prej gjuheve te meposhtme: A. Italisht🇮🇹 B. Gjermanisht 🇩🇪 C. Spanjisht...
 • Profesioni: Retention dhe Operator/e FOREX
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/05/2021
Tirane

Le Bon Kerkon Te Zgjeroje Staf

Zogu i Zi Pagesa: Me Marreveshje
Le Bon kerkon te punesoje :-Vajza sherbimi ne banak-Vajza sherbimi ne banak (part-time)-BanakierBanakiere-Kuzhniere-Ndihmes kuzhunier -Sanitare Mendon se je personi i duhur per keto pozicione?Apliko duke derguar nje email ne: [email protected]
 • Profesioni: -Vajza sherbimi ne banak -Vajza sherbimi ne banak (part-time) -BanakierBanakiere -Kuzhniere -Ndihmes kuzhunier -Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🔈 Omega Solutions Group Kerkon Angjente Telefonik Ne Fushen Financiare(forex)

Tiranë, Albania Pagesa: 350 Euro
▶️Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon angjente telefonik ne fushen financiare(forex) per gjuhet ANGLISHTSPANJISHTITALISHTEksperienca nuk eshte e domosdoshme. 👉Paga baze eshte duke fil...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/05/2021
Amo Bar kerkon te punesoje-kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴Amo Bar  ofron kushte te mira pune.💵Pagesa...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📢RESTORANT FISH ART KERKON STAF 🐟⚓️

Ali Demi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🛎“Restorant Fish Art  “hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Kuzhinier --> Orari 11:00 - 21:00◻️Ndihmes kuzhiniere --> Orari  11:00 - 21:00◻️Kamarier --> Orari 12:00 - 22:00◻️Sanitare --> Orari 09:00 - 17:00....
 • Profesioni: Kuzhinier/ Ndihmes kuzhinier/Sanitare/Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🛎Artist Lounge Oxhaku Kerkon Kamarier Dhe Ndihmese Banakiere🛎

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/05/2021
Artist Lounge Oxhaku Kerkon te punesoi :KamarierNdihmese banakiereKriteret e kandidateve :Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene  pozitiv dhe te qeshur Artist Lounge Oxhaku Ofron kushte te mira ...
 • Profesioni: Kamarier,Ndihmese Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane , Angleze 🇩🇪 🇩🇪 🇬🇧 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
◻️ Angleze - Page Baze 400 Euro & 100- 150 FTD👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. ...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Xhambi Courier Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Ndihmes Magazinier

Ish Fusha Aviacionit Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/06/2021
Xhambi Courier kerkon te punesoje:-motorrist-ndihmes magazinier✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔸Te njoh mire qytetin e Tiran...
 • Profesioni: Motorrist , Ndihmes Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

New Focus Lounge Kerkon Staf Pune

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 New Focus Lounge kerkon staf pune-Kamarier/e-Banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.  &nb...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Durres

Restorant Bamboo By Vila Belvedere Plazh Durres Kerkon Staf

Durrës, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 13/05/2021
 Restorant Bamboo by Vila Belvedere Lagja 13 Plazh Durres kerkon staf.-Menaxher hoteli- kuzhinier- kamarier/e-banakier/e-nd/kamariere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune...
 • Profesioni: Menaxher hoteli,kamarier/e,banakier/e,nd/kamariere,kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kasiere Per Marketin

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/05/2021
Amo Bar kerkon te punesoje-Kasiere✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive🔴Amo Bar  ofron kushte te mira pune.💵Pagesa e kenaqs...
 • Profesioni: Kasiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

🛎Kerkohen Agjent Shitjesh!!!

Yzberisht, Albania Pagesa: 500 Euro
🔸️Kompania Gjermane kerkon Agjent Shitjesh 🔴 Me ose pa eksperience pune.🚗 Individi mjafton te kete makine personale.Mosha 20-40 vjec 💸 Pagesa 500€ + %📍Adresa: Yzberisht, te Unik Bar...
 • Profesioni: AGJENT SHITJESH
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 08/05/2021
Tirane

Bar Chloe 2 Kerkon Kamarier/e,Banakier,Ndihmes Banakier Dhe Sanitare

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/06/2021
Bar Chloe 2 Kerkon te zgjeroi StaffKamarier/eBanakierNdihmes BanakierSanitareKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te dije te punoin ne grupBar Chloe 2 ofron...
 • Profesioni: Kamamrier/e,Banakier,Ndihmes banakier,Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Zgara 5 Maj Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/05/2021
Zgara 5 Maj kerkon te punesoje: -zgarist-fast foodier-sanitare ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete i,e sjellshme dhe ie qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i,e shkathet dhe pozitiv🔴Zgara 5 Maj ofron ku...
 • Profesioni: zgarist ,fast foodier ,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Depo Kerkon Te Punesoje Agjent Shitje, Shperndares Produktesh , Sistemues.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo kerkon te punesoje agjent shitje, shperndares produktesh, sistemues produktesh .👉 Kriteret e punes per kandidatet  :✅ Te jene te perkushtuar ndaj punes.✅ Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes.✅ Te jene kor...
 • Profesioni:Agjent shitje ,shperndares malli ,sistemues malli.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/05/2021
Tirane

Rendez Vous Kerkon Te Punesoje Barist

Rrugica Sales Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/06/2021
Rendez Vous kerkon te punesoje:-barist ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴 Rendez Vous ofron kushte te mira pune.💵Pagesa...
 • Profesioni: Barist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Kerkohet Specialist/e Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/05/2021
Kerkesat per kete pozicion jane: -Diplome Universitare ne Marketing/Administrim Biznesi apo profile te ngjashme(Specifikoni mesataren e diplomimit); -Te kete njohuri te mira ne SEO dhe aftesi monituruese te trafikut ne internet -Eksperienc...
 • Profesioni: Specialist/e Marketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf

Ish Profarma Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 02/05/2021
Kompleksi Dine kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier-Sanitare-Punonjese fast foodi ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive🔴...
 • Profesioni: -Kamarier -Banakier -Sanitare -Punonjese fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021
Tirane

Brix Lounge Bar Kerkon Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/05/2021
 Brix Lounge Bar kerkon kamarier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 20-30 vjec   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/05/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim