🏡 shitese butiku

🕵 Online 35 lexues | ⏳ 38 njoftime ne pritje 
Tirane

Gestlife Is Hiring Translator And Companion For Clients (Chinesse)

Tirane Pagesa: 450 Euro
📍Gestlife is hiring people who speak chinesseThis time we would need people who speak Chinese and Albanian to accompany the Chinese clients during their visit in Tirana.They will help and advise the clients during their stay in Tirana and they wi...
 • Profesioni: translator and companion for clients, chinesse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Glade Group Shpall Pozicione Te Lira Pune Per Operatore Forex Gjuha Italisht 069 374 4526

Qender Pagesa: Me Marreveshje
Hapen vende vakante pune:🗣Agjent telefonik -- Gjuha Italiane 👉🏻Kriteret:✅Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane〽️Te kete eksperience minimumi 3 muaj ne forex✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup〽️Korrektese dhe d...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Kerkohen Agjente Sales, Forex Italisht

Tirane Pagesa: 500 Euro
 🔈 Kerkohen Agjente Sales, Forex ItalishtRoyal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.🔹Ofrohen :- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro per cdo FTD.- Bonuse ditore dhe mujore shum...
 • Profesioni: agjent forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Kerkojme Agjent/e Telefonik Me Eksperience Per Gjuhet Spanjisht, Italisht, Paga 500 Euro + Bonuse

Rruga Sali Butka, Tiranë Pagesa: 500 Euro
💥 Apliko tani dhe fillo pune ne nje ambient mjaft komod dhe pa stres.Hapen vende vakante pune per pozicionin e agjenteve telefonik!🗣Agjent telefonik -- Gjuha Italiane dhe Spanjolle👉🏻Kriteret:✅Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane ose s...
 • Profesioni: Agjent/e Telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Business Development Manager Vacancy!

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍As a business development manager you will identify sales leads, pitch goods or services to new clients and maintain a good working relationship with new contacts.Your main duties and responsibilities include: ·         Identify and ...
 • Profesioni: Business Development Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

💥💥💥RISI!!!! SORRIDIAL KERKON OPERATOR/E NE TURIZMIN DENTAR! GJUHA ITALIANE! PART-TIME &

Bllok Pagesa: 300 Leke
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi ne sektorin e turizmit dentare. Kerkon te punesoje OPERATOR/E ne fushaten outbound ne gjuhen italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

📣Kerkohet Te Rekrutohen Agjent, Retention, Team Leader Ne Call Center (Italisht , Spanjisht)

Astir Pagesa: 1,000 Euro
Kerkohet te rekrutohen✅ 50 Agjent per apertura Italisht✅ 50 Agjent per apertura Spanjisht ✅ 10 persona Retention Italisht dhe Spanjisht ✅ 10 persona Team Leader Italisht dhe Spanjisht 🗣️Te zoteroje gjuhen perkatese ne nivel mbi m...
 • Profesioni: 100 Agjente, 10 Retention, 10 Team leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Zmart Company Eshte Ne Kerkim Te Personave Te Gjuhes Spanjolle Dhe Greke

Sheshi Wilson, rruga Sulejman Delvina, Tirane Pagesa: 850 Euro
Zmart Company, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te  Retention ne gjuhen greke dhe  agjenteve  te gjuhes Spanjolle dhe Greke.Me experience dhe jo domosdoshmerisht.✅ Kandidatet ...
 • Profesioni: Agjente
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

📢Puno Tani Spanjisht - Gjermanisht Dhe Fito Deri Ne 1.500€!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
📢Puno Tani Spanjisht - Gjermanisht dhe Fito deri ne 1.500€! *Hot Leads Fito deri ne 1,500€ (Baze + Bonuse) Nese flisni spanjisht ose gjermanisht ose anglisht: 😎 Baze deri ne 600 € 😍 Baze + Bounse deri ne 1.500 € ✅ Me os...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

FOREX TRADING OFRON PUNESIM TE MENJEHERESHEM! CALL CENTER FOREX! ITALISHT & ANGLISHT🇬🇧

Don Bosko Pagesa: 1,200 Euro
 Tashme nje kompani e konsoliduar dhe serioze ne tregun Shqiptare, hap vende  te lira pune ne pozicioni Agjente Forex ne:Adresa: Don Bosko, Tirane.APLIKO TANII!!! Duke na kontaktuar ndermjet numrit te telefonit. ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

📣📣PUNESOHU MENJEHERE!!! KERKOHEN AGJENT FOREX: GJUHA ANGLISHT! ME/PA EXPERIENCE! PAGESE DERI 2

Komuna e Parisit Pagesa: 2,000 Euro
💥"Call center" hap vende te lira pune ne pozicionin Agjent Forex ne gjuhen angleze me eksperience.👉🏻Kualifikimet:▫️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze.▫️Eksperience te mepareshme ne Forex apo fushata te ngjashme....
 • Profesioni: Agjent Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing/ Account Manager Anglisht & Spanjisht

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇬🇧 Operator/e Junior Anglisht ( Me/pa eksperience) 🇪🇸Account Manager  Spanjisht   ( Me eksperience minimalisht 6 muaj) 🇪🇸Sales Spanjisht  ( Me eksperience)  ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Kopshti "Shtepiza E Lepurushave" Kerkon Te Punesoje Mesuese Dhe Shofer.

Rruga Ndre Mjeda, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Kopshti "Shtepiza e Lepurushave" kerkon te punesoje:-Mesuese me arsim te larte per ciklin parashkollor , mosha 35-45 vjec-Shofer, arsimi i mesem mosha 35-45 vjec ✅Kriteret e punes: -Preferohen kandidate me eksperience te meparshme pune...
 • Profesioni: Mesuese, Shofer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Kamarier/e

Rruga Andon Zako Cajupi & Rruga Ismail Qemali Pagesa: 40,000 Leke
Biss Lounge kerkon te punesoje:-banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴Biss Lounge  ofron kushte te mira pune 💵Page...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Vlore

Bar Brown Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e

Vlore Pagesa: Me Marreveshje
-Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune👉🏻Ofrohet:💵 Paga e kenaqshmeKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa:Vlore  ...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Blue Call Marketing Shpall Pozicion Te Lire Pune Per Broker Gjuha Angleze

Pazari i Ri, prane Gjimnazit Ismail Qemali, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Blue call marketing kerkon te punesoje:🗣Broker gjuha angleze me eksperience pune✅ Kriteret bazë:1. Njohje e gjuhës së huaj mbi mesatare.2. Eksperiencë e mëparshme në këtë  fushë.3. Aftësi të mira komunikuese ...
 • Profesioni: Broker gjuha angleze
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Per Arketare

Kompleksi Taiwan, Tirane Pagesa: 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune :🔹Pozicioni i punes: ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.👉Kushtet e punes:- Puna eshte me kontrat te rre...
 • Profesioni: Arketare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/09/2021
Tirane

Harvey Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Kodra e Diellit, Tirane Pagesa: 30,000 Leke
Kend Lojrash Harvey Bar kerkon te punesoje:- Kamarier/e🔸Etika dhe serioziteti ne pune perbejne avantazh.✅Ofrohet : Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Bar Bazz Kerkon Te Punesoje Staf

Adresa: Shkolla e Bashkuar, rruga Niko Avrami Allias Pagesa: Me Marreveshje
Bar Bazz kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/e✅ Kerkohet:🔸 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.🔸 Te jene fleksibel dhe konfident.🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese....
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Meteor Lounge Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Rruga Dritan Hoxha Pagesa: Me Marreveshje
Meteor Lounge kerkon te punesoje:-Hostes-Banakiere-Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshem 💵&...
 • Profesioni: Hostes, Banakiere, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune!

Kompleksi Taiwan, Tirane Pagesa: 72,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!🔹Pozicioni i punes : AdministratPozicioni është specifik, ku më qartë sqarohet gjatë takimit të intervistës. Puna është në zyrë nuk ka lidhje me klientët dhe me sallën. 👉Kusht...
 • Profesioni: Personel Administrativ
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Dea Caffe Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamarier/e

Bllok, Tirane Pagesa: 35,000 Leke
📍Dea Caffe kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamarier/e✅Kriteret e punesimit:-Te jene etik dhe korrekt ne pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune te ngjashme✅Ofrohet:...
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Bar Comfort Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier

Don Bosko, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Comfort Lounge kerkon te punesoje: -Kamarier✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i  sjellshem dhe i  qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i  shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Do...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Ox Resto Lounge Kërkon Te Punesoj KAMARIERE, BANAKIERE, BARIST/E

Rruga e Elbasanit Pagesa: 35,000 Leke
Ox Resto Lounge kërkon te punesoj-KAMARIERE🔸 Të ketë njohuri shumë të mira anglisht🔸  Mbi 5 vite eksperiencë 💵 Pagesa 35 000 leke te reja -BANAKIERE🔸  Mbi 5 vite eksperiencë💵   Paga e kënaqshme-BARIST/E🔸 Mbi 5 vite...
 • Profesioni: KAMARIERE, BANAKIERE, BARIST/E
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Servis Bazz Kerkon Te Punesoje Staf

Shkolla e bashkuar, Allias Pagesa: Me Marreveshje
Servis Bazz kerkon te punesoje:Xhenerik/Ndihmes XhenerikBojaxhi/StukatorNdihmesa✅Kriteret e punesimit:-Te jene te rregullt dhe etike ne pune-Te kene aftesi te mira komunikuese -Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune✅Ofrohet:-Page e ke...
 • Profesioni: Xhenerik. Ndihmes Xhenerik, Bojaxhi/Stukator, Ndihmesa
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

❗️ Mundësi Punësimi - Barista Në Mon Cheri Coffee Shop ❗️

Blloku, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Kërkohet Barista për kafeteri, në Mon Cheri Coffee Shop Kriteret:• Preferohen femrat nga mosha 19-35 vjec• Eksperienca vlerësohet por nuk ështe e domosdoshmeOfrohet:• Pagesa konkuruese• Trajnojmë dhe paguajmë edhe gjatë ...
 • Profesioni: Barista
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Durres

Luxury Enterprises LTD Cerca Informatico, Webmaster & Operatori

Sheshi Taulantia Pagesa: 300 Euro
Per apertura nuova filiale in Albania, a Durazzo, Luxury Enterprises LTD Azienda dinamica in continua espansione, cerca personale, motivato, dinamico, ottimo italiano parlato e scritto con propensione al lavoro in gruppo e voglia di crescere. ✅La...
 • Profesioni: Informatico, Webmaster & Operatori
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Laguna Pizza And Ice Cream Kerkon Te Punesoje Shitese, Punetore Dhe Motorrist

Rruga e Elbasanit Pagesa: Me Marreveshje
Laguna Pizza and Ice Cream kerkon te punesoje-shitese-punetore -motorrist ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive💵 Paga e...
 • Profesioni: shitese, punetore dhe motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Bar Kafe “Imagine” Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Bar Kafe “Imagine” kerkon  te punesoje banakier/e🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen :✔️ Kushte te mira pune...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Restorant Serendiville Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Liman Kaba Komuna e Parisit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Serendiville kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmese ne kuzhine-Pjatalarese-Kamarier/e-Barist/e-Ndihmes Banakier/e✅Kriteret e kandidateve 🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te  sjellshem  dhe...
 • Profesioni: Kuzhinier/e,Ndihmese ne kuzhine, Pjatalarese,Kamarier/e,Barist/e,Ndihmes Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Gestlife Is Hiring Translator And Companion For Clients (Portugese, Albanian, Spanish, French And It

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: 350 Euro
Profili eshte i njejte per te tre: personi i vendosur qe do te shoqeronte klientet dhe do t'i keshillonte ata gjate qendrimit te tyre ne Tirane, ata duhet te jene ne gjendje te zgjidhin problemet ne levizje. Puna do te ishte me kohe te plote dh...
 • Profesioni: translator and companion for clients (Portugese, Albanian and Russian, Spanish, French and Italian)
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

📣📣Milano Medical Center Kerkon Te Punesoje Fizioterapist/e

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Milano Medical Center kerkon te punesoje:-Fizioterapist/e👉🏻Kerkohet:〽️Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔️Te jete e qeshur dhe e komunikueshme.✔️Te jene korrekt dhe etik ne pune.✔️Seriozitet dhe perkushtim ndaj ...
 • Profesioni: Fizioterapist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Hotel Oresti Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Rruga Bardhok Biba, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Oresti kerkon te punesoje :-Recepsioniste ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Mosha 20-27 vjece🔸Njohuri e mire e gjuhes angleze dhe italiane🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

🚖 Kompania CLEAN TAXI Kerkon Shofer Taksie

Tirane Pagesa: 45,000 Leke
 🚖 Kompania CLEAN TAXI kerkon shofer taksie.📌Kerkesat:- Mosha deri 55 vjec.- Te kete patente te klasit D dhe deshmi taksie.- Te kete njohuri per qytetin e Tiranes.📌Ofrohet:- Paga 45 000 leke te reja + perqindje plus sigura...
 • Profesioni: Shofer taksie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

💥 DoAL Textil Shpk Kerkon Te Punesoje Punetore Rrobaqepesie

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥 DoAL Textil Shpk  kerkon te punesoje Punetore rrobaqepesie ne pozicionet e meposhtme:-Makine Syzatori-Makine Lineare-Makine Dygjilperesh-Makine kopse/travete/percine-Punetore ndihmese(pastrim fijesh, shenim)-Sanitare👉🏻Kerkohen:-Kane pe...
 • Profesioni: Punetore rrobaqepesie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Kerkohet Menaxher/e Shitjesh

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Mundesi e re punesimi per te rinjte qe disponojne patente+makinePozicioni i punes: Menaxher/e shitjesOfrohen kushte shume te mira pune.Rroge baze + nafte + %📍Adresa: TiranePer me shume informacione  kontaktoni ne numrin tone te telefonit...
 • Profesioni: Perfaqesues Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

B&B Food Service Kërkon Te Zgjeroj Staf

Rruga e Elbasanit Pagesa: Me Marreveshje
B&B Food Service kërkon te punesoje: 🔸Me ose pa eksperience pune -Punonjës fast food-i   (F/M)-Recepsion (Femer)- Kasiere (Femer)- Sanitare (Femer)🔸Me eksperience pune:-Ekonomiste - Kamari...
 • Profesioni: Ekonimiste,Punonjes fast foodi,Recepsioniste,Kasiere,Sanitare,Kamariere,banakiere,kuzhuniere,magaziniere,motorrist,nd kuzhuniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Recruitment Group Kerkon Te Punesoje Operatore Duke Ofruar % Me Te Larta Ne Treg

Rruga Sami Frasheri, Bllok Pagesa: Me Marreveshje
🔹Recruitment Group shpall vende te lira pune per operatore ne gjuhet:-Anglisht-Italisht-Spanjisht-Gjermanisht 📌Kerkohet:-Njohje e mire e njeres prej gjuheve te kerkuara -Korrektesi dhe perkushtim ne pune.-Ambicie dhe deshire per te punuar.-T...
 • Profesioni: Operatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

💥Call Center Leader Ne Treg Kerkon Te Rekrutoje Retention, Team Leader, Agjent

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
Call Center Leader ne treg kerkon te rekrutoje 🔸 Retention🔸 Team Leader🔸 Agjent ✅Kriteret e punes: Gjuha: Anglisht, Italisht, Spanjisht, Greqisht ✅Aftesi te mira komunikuese dhe bash...
 • Profesioni: Retention, Team Leader , Agjent
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

📣✅PUNESOHU TANI! CALL CENTER Kerkon Team Leader & Operator/e Italisht 🇮🇹 🇮🇹

Tirane Pagesa: 500 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet:🇮🇹 Team Leader🇮🇹Operator/e 👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.〽️Ekpserienca perben avantazh.⚡️En...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Call Center Agent Ne Gjuhen Shqipe

Tirane Pagesa: 35,000 Leke
📣✅eshte nje kompani internacionale e cila prodhon dhe shet suplemente ushqimore te cilat jane 100% natyral.Per nje periudhe prej 10 vitesh ne te gjithe Ballkanin,me produktet me efikasitet te larte,e cila ka per synim qe ta zgjeroj biznesin ne ...
 • Profesioni: Call center agent
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Per Arketare

Kompleksi Taiwan, Tirane Pagesa: 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune :🔹Pozicioni i punes: ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.👉Kushtet e punes:- Puna eshte me kontrat te rre...
 • Profesioni: Arketare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 28/09/2021
Tirane

Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune!

Kompleksi Taiwan, Tirane Pagesa: 72,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune!🔹Pozicioni i punes : AdministratPozicioni është specifik, ku më qartë sqarohet gjatë takimit të intervistës. Puna është në zyrë nuk ka lidhje me klientët dhe me sallën. 👉Kusht...
 • Profesioni: Personel Administrativ
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

📣Vende Te Lira Pune Per SUPERVISORE Ne Call Center Shqip

Rruga Teodor Keko, Tirane Pagesa: 50,000 Leke
👉🏻Kerkohet-Preferohen me eksperience pune te meparshme si supervizore ne call center Shqip.-Deshire dhe ambicie per rritje profesionale!-Orari 9:00 - 15:00 dhe 15:00 - 21:00 nga e hena ne te shtune -Page baze  50000 leke neto...
 • Profesioni: Supervizore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

💥 Bee Financial Kerkon Operator Call Center Forex Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane

Astir,Bulevardi i ri Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 07/10/2021
💥 Bee Financial kerkon operator call center forex, ne pozicionin :Junior ose Broker ne gjuhen angleze dhe gjermane 👉🏻Kriteret e kerkuara: 〽️Eksperienca perben avantazh👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashke...
 • Profesioni: Junior ose Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

📣💻KERKOHEN KANDIDATE NE FUSHEN E PROGRAMIMIT! NE TE GJITHA GJUHET! Php, Ccs, Html, Net Develop

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📣📣Hapen vende te lira pune ne pozicionin PROGRAMUES, ne  gjuhet: 🔵 D.Net Developer 🔵Java script intermediate ( full time )🔵Java script Senior ( Part Time)👉🏻Ofrohet: ▫️Paga teper te kenaqes...
 • Profesioni: Programues/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

💥 DoAL Textil Shpk Kerkon Te Punesoje Punetore Rrobaqepesie

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥 DoAL Textil Shpk  kerkon te punesoje Punetore rrobaqepesie ne pozicionet e meposhtme:-Makine Syzatori-Makine Lineare-Makine Dygjilperesh-Makine kopse/travete/percine-Punetore ndihmese(pastrim fijesh, shenim)-Sanitare👉🏻Kerkohen:-Kane pe...
 • Profesioni: Punetore rrobaqepesie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

📣✅PUNESOHU TANI! CALL CENTER Kerkon Team Leader & Operator/e Italisht 🇮🇹 🇮🇹

Tirane Pagesa: 500 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet:🇮🇹 Team Leader🇮🇹Operator/e 👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.〽️Ekpserienca perben avantazh.⚡️En...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Gestlife Is Hiring Translator And Companion For Clients (Chinesse)

Tirane Pagesa: 450 Euro
📍Gestlife is hiring people who speak chinesseThis time we would need people who speak Chinese and Albanian to accompany the Chinese clients during their visit in Tirana.They will help and advise the clients during their stay in Tirana and they wi...
 • Profesioni: translator and companion for clients, chinesse
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Specialist/e I/e Burimeve Njerezore

Rruga e Kavajës, Tiranë Pagesa: Me Marreveshje
 Kompania Globe ofron punë në pozicionin vakant: Specialist/e i/e Burimeve NjerezoreDetyrat:✔Plotëson, përditëson dhe administron dokumentacionin në lidhje me punëmarrësit: dosjen personale, regjistrin e punëmarrësve, lejet,...
 • Profesioni: Specialist/e i/e Burimeve Njerezore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

CodeIT - Specialiste Media Sociale

Rruga Mysllym Shyri Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/09/2021
codeIT kërkon të zgjerojë departamentin kreativ të marketingut me pozicionin: Specialiste Media Sociale Aplikuesi duhet: 1. Të ketë aftësi të mira në gjuhën e shkruar shqipe 2. Të njoh mirë paketën Office 3. Te ketë veti të mi...
 • Profesioni: Specialiste Media Sociale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Furre Buke Dragon Kerkon Te Punesoje Shitese

Selvia Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Dragon kerkon te punesoje shitese ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adresa...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Rumors Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rumors Caffe kerkon te punesoje Kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Rruga e Kavajes  ...
 • Profesioni: kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Market Ne Don Bosko Kerkon Te Punesoje Kasiere, Sistemuese

Don Bosko Pagesa: Me Marreveshje
Market ne Don Bosko kerkon te punesoje:-Kasiere-Sistemuese -Mosha 20-40 vjece-Te jete korrekte dhe etike ne puneOfrohet-Kushte shume te mira puneJu mirepresim! ...
 • Profesioni: Kasiere, Sistemuese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Pick Up Fast Food Kerkon Te Punesoje Motorrist

Zogu i Zi Pagesa: Me Marreveshje
Pick Up Fast Food kerkon te punesoje motorrist✅Kriteret e punes:🔸Te jene korrekt dhe serioz ne pune 🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe te njoh shume mire qytetin e Tiranes💵&nbsp...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Glass Go Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Xhamllik Pagesa: Me Marreveshje
Glass Goo Lounge Kerkon Te Punesoje :Banakier/eKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe kene njohuri rreth kokteileveTe jene te sjellshem me stafin dhe klientinTe jene pozitiv dhe korrekt ne puneGlass Go Lounge ofron k...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Hops Bar & Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier

Rruga Nikolla Tupe, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Hops Bar & Restorant kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier ✅Kriteret e punes:🔸Kandidatet duhet te kene  eksperience te meparshme pune🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸 Te jene te komunikueshem dhe te...
 • Profesioni: Kamarier, Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Basic Pizza Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Fresku, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Basic Pizza kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kriteret:🔸Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkathet dhe me qendrim pozitiv 🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Aftesi te mira komuniku...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Bar Onix Kerkon Te Punesoje Banakiere Me Eksperience Pune

Rruga Dervish Hatixhe, Tirane Pagesa: 40,000 Leke
Bar Onix kerkon te punesoje:-Banakiere me eksperience pune✅Kriteret e punesimit:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet🔸Qendrim Pozitiv 🔸Te jete e rregullt dhe etik...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Basic Pizza Kerkon Te Punesoje Staf

Fresku, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Basic Pizza kerkon te punesoje:-Krepiere-Motorrist-Picier -Kamarier/e✅Kriteret:🔸 Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸 Personalitet pozitiv,  dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.🔸Etik...
 • Profesioni: Krepiere, Motorrist, Picier, Kamarie/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Kerkohen Operatore Dhe Retention Ne Gjuhen Greke Me Eksperience Te Meparshme Pune

Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Call center ne Tirane kerkon te punesoje:-Operatore dhe Retention ne gjuhen greke me eksperience te meparshme pune📌 Ofrojme:👩🏻‍💻 Ambjent i komod, miqesor dhe rinor.✅ Grup pune interaktiv, konkurues dhe motivues.💵 Page e mire&n...
 • Profesioni: Operatore, Retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 36,000 Leke
Fast Food Mevlani kerkon te punesoje motorrist ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te njohe mire qytetin e Tiranes💵 Pagesa 36000 leke te reja + tarifa📍A...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Bar Amerika Kerkon Te Punesoje Kamarier

Rruga e Elbasanit Pagesa: Me Marreveshje
Bar Amerika kerkon te punesoje:-Kamarier✅Kriteret e punes:- Te jete i rregullt dhe etik ne pune -Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ✅ Ofrohet:-Paga e kenaqshme + Siguracione-Kushte shume te ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Ish Restorant Durresi Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Picajol

Rruga Ferit Xhajko,tek Raiffeisen Bank,kati i dyte Pagesa: Me Marreveshje
📍Ish Restorant Durresi kerkon te punesoje:-Kamarier/e- Paga 20000Leke te reja-Banakier/e -Paga 35000Leke te reja-Picajol - Paga 45000Leke te reja ✅Kriteret:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem ...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Basic Snack Bar Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Fresk Pagesa: Me Marreveshje
Basic Snack Bar kerkon te punesoj Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Fresk  ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

📢Event House Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Sanitare

Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
💥Event House kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Sanitare ✅Kriteret e punesimit:-Te jene korrekt dhe etik ne pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem -Te jene te shkathet dhe te kene perkushtim gjate orarit te punes-Eksperienca e punes nuk e...
 • Profesioni: Kamarier/e. Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

PASTA OGI KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E , KUZHiNIER, NDIHMES KUZHUNIER,NDIHMES PICIER/E,PICIER/E

Rruga Xhanfize Keko Pagesa: 40,000 Leke
PASTA OGI KERKON TE PUNESOJE:-KAMARIER/E-KUZHINIER/E-NDIHMES KUZHINIER/E-NDIHMES PICIER/E-PICIER/E✅KRITERET E PUNES 🔸TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARSHME PUNE 🔸TE JENE TE SJELLSHEM DHE TE KOMUNIKUESHEM 🔸TE JENE TE S...
 • Profesioni: KAMARIER/E , KUZHUNIER, NDIHMES KUZHINIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

2FF Construction Kerkon Te Punesoje Staf

Sauk Pagesa: Me Marreveshje
 📍2FF Construction kerkon te punesoje:-Saldator Specialist-Punetor Ndihmes-Montator Specialist Alukobondi ✅Kriteret e punesimit:-Te jene te rregullt dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese-Perben perpare...
 • Profesioni: Saldator Specialist, Punetor Ndihmes, Montator Specialist Alukobondi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier

Bllok, Tirane Pagesa: 45,000 Leke
📍Ejona restorant kerkon te punesoje kamarier ✅Kriteret e punesimit:-Disponibilitet full-time 12 ore pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te jene etik dhe korrekt ne pune.-Mosha mbi 20 vjec-Njohuri shume te mira...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Kerkonet Lavazhier Me Eksperienc Pune

Babrru Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet  te punesohet: Lavazhier Me Eksperienc Te Meparshme Pune Kerkohet:Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene te perkushtuar ne pune Te jete korrekt dhe i gatshem te punoje ne grup Ofrohe...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

📣ALI KAFÈ Kerkohen Te Punesoje Banakiere Me/Pa Eksperience

Rruga e Dibres Pagesa: Me Marreveshje
🔔“ALI KAFÈ “hap vend te lire pune ne pozicionin Banakiere! 👉🏻Kerkohet: ▫️Me ose pa eksperience te mepareshme pune. ▫️Korrektese dhe seriozitet ne pune. 👉🏻Ofrojme: ▫️Page ba...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Kerkohet Ekonomiste.

Km 2 Vore -Rinas ngjitur me Terminalin Doganor Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Ekonomiste me arsim profesional. ✅Kriteret e punes:🔸Te kete njohuri per programet financa 5 ose Bilanc 🔸Mosha 25-40 vjece 🔸Orari i punes 7:30 - 16 🔸️Te beje plotesimin dhe regjistrimin e f...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 27/09/2021
Tirane

Bar Blin Kerkon Te Punesoje Kamarier, Banakier/e

Rruga Jordan Misja, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔹Bar Blin kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier/e✅Kriteret e punes: -Te kete eksperience te meparshme pune -Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet -Te jete i shkathet dhe pozitiv -Te jete korrekt dhe etik...
 • Profesioni: Kamarier, Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Kamarier

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:- Kamarier✅ Kriteret:🔸 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.🔸 Te jene fleksibel dhe konfident.🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Neri Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier

Rruga 5 Maji Pagesa: Me Marreveshje
Neri Caffe kerkon te punesoje:-Kamarier-Banakier ✅Kriteret e kandidateve🔸Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkathet dhe me qendrim pozitiv🔸Te jene te  rregullt dhe etik ne pune...
 • Profesioni: Kamarier, Banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Bar Kafe Flora Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga e Durresit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe Flora kerkon te punesoje:-Ndihmes Banakiere-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/e✅Kriteret:🔸 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.🔸 Te jene fleksibel dhe konfident.🔸 Personalitet pozitiv,  dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtes...
 • Profesioni: Ndihmes Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Pasticeri Tritikum Kerkon Te Punesoje Shitese Me Eksperience

Rruga Avdyl Pajo Pagesa: Me Marreveshje
Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje shitese ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhee qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adresa...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 27/09/2021
Tirane

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Te Kete Njohuri Dhe Ne Restorant

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Vila 7 kerkon te punesoje kamarier/e te kete njohuri dhe ne restorant ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive💵&...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Baron Hokah Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Liqeni i Thate Pagesa: Me Marreveshje
📍Baron Hokah Lounge kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kriteret e punesimit:-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te jene etik dhe korrekt ne pune.-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune te ngjashme✅Ofrohet:-...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Bar Restorant Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Bar restorant Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje :-Kamarier/e✅Kerkohet:-Preferohet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.-Te jene etik dhe korrekt ne pune.✅Ofrohet:-Page e mire -Kushte komode pune📲Te interesuari...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Tiger-Tiger Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier

Rruga Gjergj Legisi Pagesa: Me Marreveshje
Tiger-Tiger Bar kerkon te punesoje-Kamarier -Banakier  ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe i komunikueshem 💵 Paga e kenaqshme📍A...
 • Profesioni: kamarier, banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Mobileri Skarra Kerkon Te Punesoje Mjeshter Ne Fushen E Mobilerise

Rruga Derian,Bathore Pagesa: Me Marreveshje
Mobileri Skarra kerkon te punesoje mjeshter ne fushen e mobilerise✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin dhe klientet 🔸Te jete i shkathet dhe me ambice per pune&...
 • Profesioni: mjeshter ne fushen e mobilerise
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Hotel Colosseo Kerkon Te Punesoje Ndihmes Banakier Dhe Kamarier/e Restoranti

Rruga e Durresit Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Colosseo kerkon te punesoje:-Ndihmes Banakier -Kamarier/e Restoranti✅Kriteret e punesimit:-Perben perparesi eksperienca e te meparshme ne pune-Te mos kete angazhime te tjera-Te jete i rregullt dhe etik ne pune ✅Ofrohet:-P...
 • Profesioni: Ndihmes Banakier, Kamarier/e Restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Bliss Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Bliss Lounge Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/e-Sanitare ✅Kriteret:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pozicione te ngjas...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Bar Kafe Il Giardino Kerkon Te Punesoj Kujdestare Per Kendin E Lojrave

Rruga Bilal Sina Pagesa: Me Marreveshje
Bar kafe Il Giardino kerkon te punesoj kujdestare per kendin e lojrave✅Kriteret e punes:🔸Turni i pare 09-15🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet💵 P...
 • Profesioni: Kujdestare per kendin e lojrave
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

🗣🗣SUPER OKAZION CALL CENTER💥💥💥

Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa: 500 Euro
👀👀 KERKOJME AGJENTE  BROKERME  EKSPERIENCE 👩💻🧑💻👨⚖️👩⚖️🧑🏫👩🏫🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿GJUHA ANGLEZE🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧🏴🇬🇧🇬🇧PAGA BAZE 💵...
 • Profesioni: Agjente Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Baumarket Kerkon Te Punesoje Shites/e, Arketar/e, 0692632678

Kinostudio Pagesa: Me Marreveshje
📍Baumarket kerkon te fuqizoje ekipin me kolege te rinj dhe energjitik ne pozicionin e punes:-Shites/e-Arketar/e✅Kriteret e Punesimit:🔸 Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸 Personalitet pozitiv,  dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtesi nd...
 • Profesioni: Shites/e, Arketar/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Masazhatore Me Ose Pa Eksperience

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Masazhatore ✅Kriteret e punes:🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Mosha 18-35 vjec 💵 Pagese baze + perqindje te lar...
 • Profesioni: Masazhatore
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 27/09/2021
Tirane

Bistro Pizzeria Kerkon Te Punesoje Punonjes Fast-Food

Qytet Studenti Pagesa: Me Marreveshje
Bistro Pizzeria kerkon te punesoje: •Punonjes Fast Foodi (Mashkull) ✅Kriteret e punes:🔸 Eksperienca nuk eshte e domosdoshme, pranohen kandidate pa eksperience pune🔸Te jete i sjellshem dhe i  qeshur me stafin dhe ...
 • Profesioni: Punonjes Fast-Food
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Sallon "Beauty Sara" Kerkon Estetiste Me Eksperience

Rruga e Elbasanit, prane 7 xhuxhave Pagesa: Me Marreveshje
Sallon "Beauty Sara" kerkon te punesoje:-Estetiste me eksperience perkatesisht per manikyr, pedikyr🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Te jene te perkushtuara gjate orarit te punes   - Aftesi te mira komunikuese    -Kandidatet ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Specialiste Byreku, Pasticier, Shitese, Sanitare,Special

Myslym Shyri, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Someg Bakery kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Pasticier-Specialiste Byreku-Shitese-Sanitare-Specialist Buke -Ndihmes FurxhiKerkohet:1.Specialist byreku me pervoje pune(te dije dhe fast food).Pagesa shume e mire.2.Kerkojme pastruese.Puna turni i dyte ...
 • Profesioni: Kamarier/e,Ndihmes Furxhi,Specialiste Byreku, Pasticier, , Shitese, Sanitare,Specialist buke
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/09/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Ndihmese Byreku, Shitese Dhe Sanitare

Qender Pagesa: Me Marreveshje
Furre buke Pasticeri Luara kerkon te punesoje:-Ndihmese Byreku -Shitese-Sanitare ✅ Kriteret e punes:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Te jene  te shkatheta  dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet-Te kene eksperience te meparshme pune...
 • Profesioni: Ndihme Byreku, Shitese,Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Furre Buke Pasticeri Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Punetore Byreku

Astir Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri kerkon te punesoje-shitese -punetore byreku ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵&nb...
 • Profesioni: Shitese, Punetore byreku
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Restorant Serendiville Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Liman Kaba Nr30 Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Serendiville kerkon te punesoje Staf ne pozicionet:-Kuzhinier/e-Ndihmese ne kuzhine-Pjatalarese-Kamarier/e-Barist/e-Ndihmese Banakier/eKriteret e punes: -Te jene te rregullt dhe etik ne pune- Te jene te  sjellshem dhe te ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Ndihmese ne kuzhine, Pjatalarese, Kamarier/e, Barist/e,Ndihmes Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

HOTEL COLOSSEO Kerkon Te Punesoje Lavapjatese, Punonjese Lavanderie,sanitare Per Ambjentet E Jashtme

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
HOTEL COLOSSEO kerkon te punesoje -Lavapjatese,-Punonjese lavanderie-sanitare per ambjentet e jashtme✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e...
 • Profesioni: Lavapjatese, Punonjese lavanderie,sanitare per ambjentet e jashtme
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

💥 Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet Spanjisht , Anglisht

Rruga e Burgut Tirane Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohen Agjente Forex ne gjuhet -spanjisht -anglisht✅Kriteret e punes:〽️Eksperienca perben avantazh👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.🔋Pozitivitet, energji dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

No Limits Fitness Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Rruga Irfan Tomini, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📌No Limits Fitness kerkon te punesoje:-Recepsioniste✅Kriteret:🔸 Te jene te rregullta dhe etike ne pune🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.🔸Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunu...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

📣💻KERKOHEN KANDIDATE NE FUSHEN E PROGRAMIMIT! NE TE GJITHA GJUHET! Php, Ccs, Html, Net Develop

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📣📣Hapen vende te lira pune ne pozicionin PROGRAMUES, ne  gjuhet: 🔵 D.Net Developer 🔵Java script intermediate ( full time )🔵Java script Senior ( Part Time)👉🏻Ofrohet: ▫️Paga teper te kenaqes...
 • Profesioni: Programues/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Vend I Lire Pune Per Kujdestare Lodrash

Rruga 5-Maji, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Kerkohet te punesohet:-Kujdestare LodrashKriteret:🔸Te jete e rregullt dhe etike ne pune🔸Te jete e sjellshme dhe me qendrim pozitiv 🔸Te jete e shkathet dhe e komunikueshOfrohet:💶Page e kenaqshme🔸Kushte shume te mira pune🔸Ambjen...
 • Profesioni: Kujdestare, Lodrash
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Durres

Hotel Bleart Kerkon Te Zgjeroje Staf

Durres Pagesa: 80,000 Leke
Hotel Bleart kerkon te punesoje: -Kamarier/e-Banakier/e-Recepsioniste-Sanitare-Pasticier/e👉🏻Kriteret:✔️Eksperience te meparshme pune✔️Me ose pa gjuhe te huaj✔️Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Pa...
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e, Recepsioniste, Sanitare,Pasticier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese Ne Tirane

Sheshi Skenderbej Pagesa: 45,000 Leke
📍Kerkohet te punesohet:-Rrobaqepese per qepje carcafesh🔸Kriteret e punesimit:-Te jene etike dhe korrekte ne pune -Preferohen te kene eksperience te meparshme pune ne rrobaqepsi -Te kene disponibilitet per te punuar 8...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

📣📣NESE TI MENDON QE MUNDESH! NE TE JAPIM MUNDESINE!! KERKOJME RETENTION & OPERTURA

Qender, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📣📢“CALL CENTER” hap vende te lira pune ne pozicionte ✅ KERKOHEN RETENTION• ANGLISHT• ITALISHT✅ APERTURA • SPANJISHT• ITALISHT• ANGLISHT ( me/pa eksperience )🔺PAGESA MBI 500€ BAZE, % SHUME E LARTE NE LOADING, PERVEC BO...
 • Profesioni: Retention & Opertura
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

📣Vende Te Lira Pune Per SUPERVISORE Ne Call Center Shqip

Rruga Teodor Keko, Tirane Pagesa: 50,000 Leke
👉🏻Kerkohet-Preferohen me eksperience pune te meparshme si supervizore ne call center Shqip.-Deshire dhe ambicie per rritje profesionale!-Orari 9:00 - 15:00 dhe 15:00 - 21:00 nga e hena ne te shtune -Page baze  50000 leke neto...
 • Profesioni: Supervizore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Vanilla Sky Boutique Hostel Kerkon Te Punesoje Recepsionist/e

Rruga e Elbasanit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Vanilla Sky Boutique Hostel kerkon te punesoje:-Recepsionist/e ✅Kriteret e punes:🔸️Te dije shume mire gjuhen angleze🔸️Te jete e gatshme te punoje turni i trete.🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme d...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Rruga Dritan Hoxha, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetinPozicionet:-Vajza, sherbim ne banak-Vajza, sherbim ne banak(Part-Time)-Banakier/Banakiere-Kuzhinier/e-Ndihmes Kuzhinier -Sanitare Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲Apliko duke ...
 • Profesioni: Vajza sherbim ne banak,Vajza sherbim ne banak(Part-Time),Banakier/e,Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

💥 Bee Financial Kerkon Operator Call Center Forex Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane

Astir,Bulevardi i ri Pagesa: 500 Euro
💥 Bee Financial kerkon operator call center forex, ne pozicionin :Junior ose Broker ne gjuhen angleze dhe gjermane 👉🏻Kriteret e kerkuara: 〽️Eksperienca perben avantazh👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashke...
 • Profesioni: Junior ose Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Market Ne Don Bosko Kerkon Te Punesoje Kasiere, Sistemuese

Don Bosko Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/10/2021
Market ne Don Bosko kerkon te punesoje:-Kasiere-Sistemuese -Mosha 20-40 vjece-Te jete korrekte dhe etike ne puneOfrohet-Kushte shume te mira puneJu mirepresim! ...
 • Profesioni: Kasiere, Sistemuese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: 36,000 Leke Aplikimet deri me: 18/10/2021
Fast Food Mevlani kerkon te punesoje motorrist ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te njohe mire qytetin e Tiranes💵 Pagesa 36000 leke te reja + tarifa📍A...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Rumors Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 25/10/2021
Rumors Caffe kerkon te punesoje Kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Rruga e Kavajes  ...
 • Profesioni: kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Harvey Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Kodra e Diellit, Tirane Pagesa: 30,000 Leke
Kend Lojrash Harvey Bar kerkon te punesoje:- Kamarier/e🔸Etika dhe serioziteti ne pune perbejne avantazh.✅Ofrohet : Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Kerkohet Ekonomiste.

Km 2 Vore -Rinas ngjitur me Terminalin Doganor Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/10/2021
Kerkohet Ekonomiste me arsim profesional. ✅Kriteret e punes:🔸Te kete njohuri per programet financa 5 ose Bilanc 🔸Mosha 25-40 vjece 🔸Orari i punes 7:30 - 16 🔸️Te beje plotesimin dhe regjistrimin e f...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 27/09/2021
Tirane

Blue Call Marketing Shpall Pozicion Te Lire Pune Per Broker Gjuha Angleze

Pazari i Ri, prane Gjimnazit Ismail Qemali, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🔹️Blue call marketing kerkon te punesoje:🗣Broker gjuha angleze me eksperience pune✅ Kriteret bazë:1. Njohje e gjuhës së huaj mbi mesatare.2. Eksperiencë e mëparshme në këtë  fushë.3. Aftësi të mira komunikuese ...
 • Profesioni: Broker gjuha angleze
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

💥 Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet Spanjisht , Anglisht

Rruga e Burgut Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/10/2021
 Kerkohen Agjente Forex ne gjuhet -spanjisht -anglisht✅Kriteret e punes:〽️Eksperienca perben avantazh👥Aftesi te  mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.🔋Pozitivitet, energji dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

LaVeen Kerkon Te Punesoje Staf

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
-Ndihmes Kuzhiniere-Ndihmes Kamarier 🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete te shkathet dheme qendrim pozitiv👉🏻Ofrohet:Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhiniere,Banakier, Ndihmes Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoje Sanitare Dhe Pjatalarëse

Rruga Nikolla Jorga, Tirane Pagesa: 35,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoje Sanitare dhe  Pjatalarese🔹Kriteret e aplikuesit:Eksperienca e meparshme perben avantazh.Te jete e afte te permbushe objektivat qe i jepen.Te jete etike dhe e kujdesshme ne pune.🔹Ofrojme:✔️...
 • Profesioni: Sanitare,Pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Mon Chéri Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mon Chéri  kerkon te punesoje:-Kamariere-Banakiere👉🏻Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Seriozitet dhe perkushtim ndaj punes.-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet👉🏻Ofrohen:-Kushte shume k...
 • Profesioni: Kamariere/Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/09/2021
Tirane

Vend I Lire Pune Ne Fresh Line

Tirane Pagesa: 30,000 Leke
🔸Jeni nje vajze qe pelqeni te bukuren ?🔸Kerkoni nje pune stabel dhe serioze ?Nqs plotesoni keto kritere atehere jeni personi i duhur per te qene Fresh Girl Kriteret:1- Te kete minimumi mbi 1 vit eksperience pune,eksperienca ne kozmetike eshte ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/09/2021
Tirane

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e pune...
 • Profesioni: Praktike/Intership
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 26/09/2021
Tirane

Bistro Pizzeria Kerkon Te Punesoje Punonjes Fast-Food

Qytet Studenti Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/10/2021
Bistro Pizzeria kerkon te punesoje: •Punonjes Fast Foodi (Mashkull) ✅Kriteret e punes:🔸 Eksperienca nuk eshte e domosdoshme, pranohen kandidate pa eksperience pune🔸Te jete i sjellshem dhe i  qeshur me stafin dhe ...
 • Profesioni: Punonjes Fast-Food
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Furre Buke Dragon Kerkon Te Punesoje Shitese

Selvia Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/10/2021
Furre Buke Dragon kerkon te punesoje shitese ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵 Paga e kenaqshme📍Adresa...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

No Limits Fitness Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

Rruga Irfan Tomini, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📌No Limits Fitness kerkon te punesoje:-Recepsioniste✅Kriteret:🔸 Te jene te rregullta dhe etike ne pune🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese.🔸Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunu...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Masazhatore Me Ose Pa Eksperience

Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/10/2021
Kerkohet te punesohet Masazhatore ✅Kriteret e punes:🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Mosha 18-35 vjec 💵 Pagese baze + perqindje te lar...
 • Profesioni: Masazhatore
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 27/09/2021
Tirane

Lake View Bar Kerkon Kamarier

Shëtitorja Lasgush Poradeci, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lake View Bar kerkon Staf ne pozicionet:- Kamarier✅ Kriteret:🔸 Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.🔸 Te jene fleksibel dhe konfident.🔸 Personalitet pozitiv dhe pamje profesionale.🔸 Shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese....
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Mobileri Skarra Kerkon Te Punesoje Mjeshter Ne Fushen E Mobilerise

Rruga Derian,Bathore Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/10/2021
Mobileri Skarra kerkon te punesoje mjeshter ne fushen e mobilerise✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me stafin dhe klientet 🔸Te jete i shkathet dhe me ambice per pune&...
 • Profesioni: mjeshter ne fushen e mobilerise
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

Meteor Lounge Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Rruga Dritan Hoxha Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/10/2021
Meteor Lounge kerkon te punesoje:-Hostes-Banakiere-Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe i/e komunikueshem 💵&...
 • Profesioni: Hostes, Banakiere, Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021
Tirane

📣📣Milano Medical Center Kerkon Te Punesoje Fizioterapist/e

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Milano Medical Center kerkon te punesoje:-Fizioterapist/e👉🏻Kerkohet:〽️Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔️Te jete e qeshur dhe e komunikueshme.✔️Te jene korrekt dhe etik ne pune.✔️Seriozitet dhe perkushtim ndaj ...
 • Profesioni: Fizioterapist/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 27/09/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim