📅 receptioniste ne klinike private

🕵 Online 139 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje
Tirana

🗣 Mundesi E Arte Punesimi !!! Bashkohu Dhe Ti Me Ne .

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣 Mundesi e arte punesimi  !!! Bashkohu dhe ti me ne .✅ Kerkojme agjente apertura dhe retention ne gjuhen :-Italiane-Spanjolle- Gjermane💰 Pagesa : Baza duke nisur nga 500€ + bonuse ditore / javore/  progresive.👉Disponibilitet full ti...
 • Profesioni: Agjent apertura dhe retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
👉🏻Kriteret:〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.🥇Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore💸Ofrohet page 600 Euro ne muaj.📝Kontrate e rregullt pune. 🏖️Fundjava pushim.☎️Per cdo informacion na kon...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Piano Bar Kerkon Te Punesoje Sanitare

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: 26,000 Leke
 Piano Bar kerkon te punesoje sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene seri...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht/Spanisht 🇩🇪 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem:🇩🇪 Ne gjuhen Gjermane :◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro ◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro 🇪🇸 Ne gjuhen Spanjolle:◽Closer ( Vetem me eksp...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane 🇮🇹 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🗣️Mjafton te ke...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
 🔗Mundesi e arte punesimi :👉Kerkohen:-Junior-Operator-Retention⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience.Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune.  💵 Pagese e kenaqshme + bonuse .📍Adresa : 21 Dhjetori.📲Per me shume informacione mund...
 • Profesioni: Junior,operator, retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🇮🇹 Operator/e Italisht ( Edhe pa eksperience)📌Kerkohet: 〽️Kerkohen Sales  vetem me eksperience.📌Ofrohet:💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Restoranti.

Qender,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:- Kamarier/e restoranti🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Gjuhet e huaja prioritet.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Kamarier/e restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Da'so Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoj Banakier

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/04/2021
Da'so Bar Pizzeri kerkon te punesoj:-banakier ✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv🔴Da'so Bar Pizzeri ofron ku...
 • Profesioni: banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Park Hotel Kerkon Te Punesoj Punonjes Sherbimin Per Bar Hotel

Bulevardi Migjeni,Unaza e re Astir Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/04/2021
Park Hotel kerkon te punesoj:-punonjes sherbimin per bar hotel ✅Kriteret e punes:🔸Te dije shume mire gjuhen angleze dhe italiane🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klien...
 • Profesioni: Punonjes sherbimi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Top Optika Ne TEG Dhe QTU Kerkon Te Punesoj Shitese

TEG,QTU Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/04/2021
Top Optika ne TEG dhe QTU kerkon te punesoj -shitese ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshme me klientet🔸Te jene te shkatheta dhe pozitive 🔴Top Optika ofron kushte te mira pune...
 • Profesioni: SHITESE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Pizza Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Kamarier

Fresku Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/04/2021
Pizza Basic kerkon te punesoje :-motorrist-kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene pozitive dhe te shkathet🔸Motorrisri te nj...
 • Profesioni: KAMARIER, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Ejona Restaurant Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kuzhinier/e.

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 08/04/2021
Ejona restaurant kerkon te punesoj:-ndihmes kuzhinier/e. ✅Kriteret e punes:🔸Te jene te gatshem te punojne me turne (8 oraresh)🔸Te jete korrekt ne ekzekutimin e punes🔸Te kete deshiren per tu zhvilluar dhe te  bashkepunues...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhuniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

📣 Rekrutime Tirana Kerkon Te Punesoje Retention 🇬🇧

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 09/04/2021
Rekrutime Tirana kërkon që  të punësoj:👉🏻Retention gjuha Anglisht🇬🇧🔍Kriteret: ▪️ Vetem me eksperiencë të mëparshme▪️Aftësi të mira komunikuese ▪️Te jete i/e aftë që të punoj nëgrup🔍Of...
 • Profesioni: Retention 🇬🇧
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

💥Mobileri Luca Kerkon Te Zgjeroje Staf

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✅"Mobileri Luca" hap vende te lira pune ne disa pozicione ne sektorin e mobilerise!!!!!👉🏻Kerkohet: ◻️Eksperienca perben avanatazh.◻️Korrektese dhe seriozitet ne pune. ◻️Deshire dhe vullnet per te punuar.👉🏻Ofrohe...
 • Profesioni: Punonjes mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Rekrutime Tirana Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Tiranë, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 08/04/2021
Rekrutime Tirana kerkon te punesoje:❇Retention gjuha Anglisht-Vetem me eksperiencë të mëparshme.-Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoje në grup.Avantazhet👉🏻Ambjent pune komod.👉🏻 Pagë bazë 500 euro +% për çdo ...
 • Profesioni: Retention gjuha anglisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/03/2021
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje-usta mobilerie ✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adr...
 • Profesioni: Usta mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Restoranti.

Qender,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 08/04/2021
Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:- Kamarier/e restoranti🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Gjuhet e huaja prioritet.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Kamarier/e restoranti
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Durres

Kerkohet Lavazhier Ne Shkozet

Shkozet, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet lavazhier ne Shkozet ✅Kriteret e punes:🔸️Te kete eksperience te meparshme pune🔸️Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet🔸️Te jete i shkathet dhe pozitiv💸Pagese e kenaqshme rroge baze + %📍Adresa: Perballe Ai...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Motta Garden Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Dhe Sanitare.

Tregu Elektrik,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   -...
 • Profesioni: banakiere,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Amsi Nails Kerkon Te Punesoje Nail Artist

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Amsi Nails kerkon te punesoje nail artist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me  klientet.   - Te jene p...
 • Profesioni: Nail artist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Kreperi Ne Bllok Kerkon Te Punesoje Krepier/e

Blloku Gintash, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kreperi Ne Bllok kerkon te punesoje:-krepier/e✅Kriteret e punes:🔸️Te kete eksperience te meparshme pune🔸️Te jene te sjellshem me klientet dhe stafin🔸️Te jene te shkathet dhe pozitiv🔴Kreperi Ne Bllok ofron kushte te mira pune💸P...
 • Profesioni: Krepier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Rekrutime Tirana Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Tiranë, Albania Pagesa: 500 Euro
Rekrutime Tirana kerkon te punesoje:❇Retention gjuha Anglisht-Vetem me eksperiencë të mëparshme.-Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoje në grup.Avantazhet👉🏻Ambjent pune komod.👉🏻 Pagë bazë 500 euro +% për çdo ...
 • Profesioni: Retention gjuha anglisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Bar Chloe 2 Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer

Zogu i zi ,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
  Bar Chloe 2 kerkon te punesoje kamariere🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te pu...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Punesohu Menjehere Ne Inova Recruitment!!! Kerkon Account Manager Italisht/ Gjermanisht 🇩

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥"Inova Recruitment" nje kompania qe ben diferencen ne telemarketing, hap vende te lira pune ne pozicionet:◻️Account Manager - Gjuha Italiane ◻️Account Manager - Gjuha Gjermane 👉🏻Ofrohet:⚡Hot Traffic cdo dite.💸Page...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/03/2021
Tirana

Pizza Issus Kerkon Te Punesoje Picajol

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
  Pizza Issus kerkon te punesoje picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha 20-25 vjec.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.⚫Ofrohen :...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Pizza Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Kamarier

Fresku Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Basic kerkon te punesoje :-motorrist-kamarier ✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene pozitive dhe te shkathet🔸Motorrisri te nj...
 • Profesioni: KAMARIER, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Nest Read Drink Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer Dhe Motorrist

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Read Drink kerkon te punesoje-kamariere femer-motorrist me motorrin e kompanise ✅Kriteret e punes:-te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet-te jene te shkathet dhe pozi...
 • Profesioni: KAMARIERE, Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Mobileri Ne Yzberisht Kerkon Te Punesoje Usta Mobilerie

Yzberisht, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mobileri ne Yzberish kerkon te punesoje-usta mobilerie ✅Kriteret e punes:-te kete eksperience te meparshme pune-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune-te jete ambicioz dhe i perkushtuar📍Adr...
 • Profesioni: Usta mobilerie
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Firma Dolce & Salato Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Firma, Dolce & Salato, e specializuar ne prodhime brumi. Kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet e punes: 🔸️Agjente shitje, ne terren FEMER 🔸️Punetore FEMER ne prodhim. ✅Kriteret e punes-Mosha 20-30 vjece-Me dhe Pa ekspe...
 • Profesioni: Agjente shitje, punetore ne prodhim
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 07/03/2021
Tirana

Ishulli I Shijes Kerkon Te Punesoje Motorrist .

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ishulli i shijes kerkon te punesoje motorrist .🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   -  Me motorrin e vet.   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Te Punesoje Sanitare Dhe Recepsioniste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje-Sanitare -Recepsioniste (te dije gjuhen angleze)✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne -Te jene te sjellshme dhe te qeshura...
 • Profesioni: Sanitare, Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pastaria kerkon te punesoje :- Kuzhinier/e-Lavapjatese-Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, lavapjatese, sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese (te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine) :🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me st...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Vend I Lire Pune : Estetiste

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Vend i lire pune : Estetiste🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem .   - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane 🇮🇹 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon operator/e  ne gjuhet:🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te perfo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Dhe Broker Ne Gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :🇩🇪- Gjermane🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person ener...
 • Profesioni: Agjente Forex dhe Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Furre Buke Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
 • Profesioni: Shitese, furrtar/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Bar Chloe Kerkon Te Punesoje Banakier\e

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Chloe kerkon te punesoje:-banakier ose banakiere ✅Kriteret e punes-te kene eksperience te meparshme pune-te jene te te sjellshem dhe te qeshur me klientet dhe stafin-te jene te shkathet dhe pozitive 🔴Bar Chloe ofron kushte...
 • Profesioni: BANAKIER OSE BANAKIERE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

Bar Caffe Kerkon Te Punesoi Sanitare 4 Ore Ne Dite

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Caffe kerkon te punesoi sanitare 4 ore ne dite✅Kriteret e punes:-Te kene eksperienca te meparshme pune-Te jene te gatshme te punojne me turne-Te jene te sjellshme dhe te qeshura me klientet dhe stafin🔴Bar Caffe ofron kushte te mira pune💵...
 • Profesioni: SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Fabrika E Letres Nikol Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Varri i Bomit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
  Fabrika e letres Nikol kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes - Agjent shitje ose menaxher shitje ne zonen e Tiranes.(per marketet)- Mekanik me adrese pune ne Shkoze.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :&nbsp...
 • Profesioni: Agjent/menaxher shitje, mekanik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Kasiere Dhe Ndihmes Picier.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te punesoje kasiere dhe ndihmes picier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene ...
 • Profesioni: kasiere ,ndihmes picier.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Hotel Ferrari Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Menaxhere Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Ferrari kerkon te punesoje:-recepsioniste-menaxhere marketingu✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience ne hoteleri🔸Te jene te sjellshme dhe te qeshura me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkatheta dhe pozitive🏬Hotel Ferrari ofron kus...
 • Profesioni: Recepsioniste,Menaxhere marketingu
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Dens Bar Kerkon Banakier/e Dhe Sanitare

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Kerkohet banakier/e dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive ...
 • Profesioni: Banakier/e,sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/03/2021
Tirana

📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact Sh.p.k Kerkon Operator/e Ne Gjuhen GREKE 🇬🇷

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact sh.p.k" kerkon operator/e  ne gjuhen Greke !!!👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet 🇬🇧, 🇩🇪

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇩🇪- Gjermanishte🇬🇧- Anglishte 👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽️ Minimu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Kerkon Agjente Forex Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Gjermanisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️🇬🇧Anglisht🇩🇪Gjermanisht〽️Kerkohen vetem me eksperience.💸Page baze shume te kenaqshme.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.🎯Per cdo informacion mos ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Operatore Ne Anglisht ( USA Company)

Rruga 21, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kushti kryesore eshte gjuha angleze. Preferohet te jete vajze/grua. Pozicioni i punes eshte customer service representative ne nje kompani ne USA. Do te punohet nga shtepia, rreth 40 ore ne jave. Orari i punes eshte nga ora 14:00-22:00. Per te ca...
 • Profesioni: Customer Service
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Kerkohet Asistente/Recepsioniste Ne Klinike Mjekesore

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinike Mjekesore kerkon te punesoje nje asistente/ recepsioniste.👉🏻Kerkohet:◻️Eksperienca perben avantazh.◻️Gjuhet e huaja perbejne avantazh.◻️Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese◻️Te jete e devotshme dhe e d...
 • Profesioni: Asistente/Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Bar Pasticeri Kritea Kerkon Kamarier Kamariere

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/03/2021
Bar Pasticeri Kritea kerkon kamarier ose kamariere dhe ofron: 1.Page shume te mire. 2.Kushte shume te mira pune. 3.Puna full-time. ...
 • Profesioni: Kamarier kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
   Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje:- Picajol- Kamarier-Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafi...
 • Profesioni: Picajol,kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Forex Ne Gjuhet 🇬🇧, 🇩🇪

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/03/2021
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇩🇪- Gjermanishte🇬🇧- Anglishte 👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽️ Minimu...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Kerkon Agjente Forex Ne Gjuhet Anglisht, Italisht, Gjermanisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️🇬🇧Anglisht🇩🇪Gjermanisht〽️Kerkohen vetem me eksperience.💸Page baze shume te kenaqshme.👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.🎯Per cdo informacion mos ...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣📢Kompania Impact Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane 🇮🇹 🇩🇪

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact" kerkon operator/e  ne gjuhet:🇮🇹 Italisht🇩🇪 Gjermanisht 👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te perfo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Furre Buke Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene pozitive dhe te qeshur.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
 • Profesioni: Shitese, furrtar/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Kerkohen Agjente Dhe Broker Ne Gjuhen 🇮🇹, 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 10/03/2021
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex dhe Broker ne gjuhet :🇩🇪- Gjermane🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person ener...
 • Profesioni: Agjente Forex dhe Broker
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
   Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje:- Picajol- Kamarier-Motorrist🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafi...
 • Profesioni: Picajol,kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 08/03/2021
Tirana

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf .

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo kerkon te zgjeroje staf.-Punetor magazine- shitese- sistemueseKriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit mund te dergojne...
 • Profesioni: Punetor magazine,shitese,sistemuese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣📢 Mos E Humb Mundesine!!! Kompania Impact Sh.p.k Kerkon Operator/e Ne Gjuhen GREKE 🇬🇷

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌"Kompania Impact sh.p.k" kerkon operator/e  ne gjuhen Greke !!!👉🏻Ofrojme :💸 Page baze 500 euro.💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Vend I Lire Pune : Estetiste

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
 Vend i lire pune : Estetiste🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem .   - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Estetiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Operatore Ne Anglisht ( USA Company)

Rruga 21, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/04/2021
Kushti kryesore eshte gjuha angleze. Preferohet te jete vajze/grua. Pozicioni i punes eshte customer service representative ne nje kompani ne USA. Do te punohet nga shtepia, rreth 40 ore ne jave. Orari i punes eshte nga ora 14:00-22:00. Per te ca...
 • Profesioni: Customer Service
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣Kerkohet Asistente/Recepsioniste Ne Klinike Mjekesore

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Klinike Mjekesore kerkon te punesoje nje asistente/ recepsioniste.👉🏻Kerkohet:◻️Eksperienca perben avantazh.◻️Gjuhet e huaja perbejne avantazh.◻️Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese◻️Te jete e devotshme dhe e d...
 • Profesioni: Asistente/Recepsioniste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Kerkohet Shitese.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke Aplikimet deri me: 01/04/2021
Rivaldi Style interesohet qe te zgjeroje stafin me nje punonjese ne pozicion ‘shitese”. Ju lutem te na kontaktoni ose dergoni CV-ne tuaj. Kushtet e punes jane te kenaqshme. Faleminderit. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 07/03/2021
Tirana

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro Aplikimet deri me: 08/05/2021
 🔗Mundesi e arte punesimi :👉Kerkohen:-Junior-Operator-Retention⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience.Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune.  💵 Pagese e kenaqshme + bonuse .📍Adresa : 21 Dhjetori.📲Per me shume informacione mund...
 • Profesioni: Junior,operator, retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

📣📢Call Center Te Punesoje Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane 🇮🇹 🇩🇪

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
💥Kompani me nje eksperience ne telemarketing  6 vjecare ne Shqiperi, hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e - Gjermanisht🇮🇹 Operator/e - Italisht🇪🇸Operator/e - Spanjisht🗣️Mjafton te ke...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021
Tirana

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 05/06/2021
Pastaria kerkon te punesoje :- Kuzhinier/e-Lavapjatese-Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene...
 • Profesioni: Kuzhinier/e, lavapjatese, sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 07/03/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim