🏡 pune parukeri

🕵 Online 32 lexues | ⏳ 9 njoftime ne pritje 

Vende Te Lira Pune Per Operatore Telefonik

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore Telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Qender, Tirane

Kompania Europe Communication Kerkon Te Punesoje 50 Konsulente Telefonike Ne Gjuhen Gjermane.

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Konsulentë telefonikë në gjuhën gjermane
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 10/02/2022
Kompania Europe Communication kerkon te punesoje 50 konsulente telefonike ne gjuhen gjermane.📌 Kerkohet: 🥇 • Nivel C1 te gjuhes Gjermane ⏳ • Te kene aftesi te shkelqyera komunikimi dhe elokuence ne prezantim 👥 • Disponueshmeri per t... Kontakt

Kompania Europe Communication Kerkon Operatore Per Fushaten Life Insurance, Health Insurance Ne Gjuh

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
@ Europe Communication ♦Tirane, Kerkohen 15 operator/e Fushata: Life Insurance,Health insurance ,(Anglisht).◻Kompania Europe Communication kerkon operatore per fushaten Life Insurance, Health insurance ne gjuhen angleze.◼Kerkohen15 operator/e... Kontakt

💥💥💥RISI!!!! SORRIDIAL KERKON TEAM LEADER & OPERATOR/E NE TURIZMIN DENTAR! GJUHA ITALIAN

Pagesa: 500 Euro
 • Profesioni: Team Leader & Operator/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Komuna e Parisit
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi ne sektorin e turizmit dentare.🔹Kerkon te punesoje OPERATOR/E ne fushaten outbound ne gjuhen italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes ital... Kontakt

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Greke

Pagesa: 800 Euro
 • Profesioni: Operatorë në Gjuhen Greke
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2022
Ofrojme vende pune per Operatore ne Gjuhen Greke.📌Kerkohet:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Mundesi rritje ne detyre!👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.📌Ofrohet:💸Page baze +dhenbsp;Bonuse te lar... Kontakt

Vende Te Lira Pune Per Operatore Ne Gjuhet Italisht Dhe Spanjisht

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Shallvaret, Tirane
Italisht ⏳👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup▶Me ose pa eksperience te meparshme pune📳📞 Apliko tani. Kape Mundesine. ... Kontakt

Vende Te Lira Pune Per 10 Operator Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
👥Vende te limituara, 10 operator te gjuhes italiane do te perzgjidhen deri ne fund te shkurtit nga shoqeria jone... Kontakt

🚖 Kompania CLEAN TAXI Kerkon Shofer Taksie 🚖

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Shofer Taksie
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Tirana, Albania
◼Kompania CLEAN TAXI kerkon shofer taksie◻⏩Kerkesat:- Mosha deri 55 vjec.- Te kete patente te klasit D dhe deshmi taksie.- Te kete njohuri per qytetin e Tiranes.⏩Ofrohet:- Paga 50000 leke te reja + perqindje plus siguracione.📲📞Per me s... Kontakt

Bar Blin Kerkon Te Punesoje Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
♦Bar Blin kerkon te punesoje: -Kamarier⏩Kriteret e punes:dhenbsp;-Te kete eksperience te meparshme punedhenbsp;-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;-Te jete i shkathet dhe pozitivdhenbsp;-Te jete korrekt dhe etik ne punedhenbsp;⏩... Kontakt

Restorant Ceni's Kerkon Te Punesoje Ndihmese Kuzhiniere (femer)

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmese Kuzhiniere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
🔹Restorant Ceni's kerkon te punesoje ndihmese kuzhiniere (femer)👉🏻Kriteret e punes:Orari i punes 16:00 - 23:00Preferohet te kete eksperience te meparshmedhenbsp;Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientetTe jete e shkathet dhe e... Kontakt

☕ Bar Caffee Bazz Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Kinostudio, Tirana, Albania
☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje:▪️ Kamarier/e✅Kerkohet:👉Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme.🙋🏻‍♀️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.👉 Te jene etike dhe te shfaqin integritet.✅Ofrojme:... Kontakt

Kerkohet PERFAQESUES MJEKESOR PER SHITJE

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Medical Sales Manager
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Tirana, Albania
♦Nese keni pervoje pune dhe njohuri ne sektorin shendetesor dhe tregun farmaceutik ne Shqiperi, ne ju ofrojme mundesi per pune me pergjegjesite e meposhtme:🔹 Vizite e rregullt e klienteve dhe pikave te shitjes ne terren (vizite te mjekeve dhe ... Kontakt

Argjendari CHICARTI Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2022
Dyqani Argjendari kerkon te punesoje Shitese ✅Kriteret e punes:🔸Te kete ekperience pune ne shitje🔸Mos kete angazhim tjeter🔸Te jete serioze dhe korrekte🔸Te jete e paraqitshme mosha 20 deri ne 35 vjece 🔸Te kete njohuri te gjuhes ang... Kontakt

Çiki Tirana Kerkon Te Punesoje Specialist Fast-food, Ndihmes Fast-Food, Kasiere, Ekonomist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Specialist Fast-Food, Ndihmes Fast-Food, Kasiere, Ekonomist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
⚡Çiki Tirana kerkon te punesoje:-Specialist Fast-Foodi-Ndihmes Fast-Fooddhenbsp;-Kasiere-Ekonomistdhenbsp;🔹 Kriteret:-Te jenedhenbsp; etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese me stafin dhe klientet-Te kene qendrim pozitiv-Kand... Kontakt

Art Hotel Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Recepsioniste femer turni1, Recepsioniste turni i dyte, Sanitare, Roje Nate
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
🔺Art Hotel kerkon te punesoje Staf Hoteli:Recepsioniste turni i dyteRoje Natedhenbsp;-Etike ne pune-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Page e miredhenbsp;📍Adresa: Rruga kavajes pallati 96/2➡Ju mirepresim!... Kontakt

Agjent Telefonik Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
♦Zoteron gjuhen gjermane dhe spanjolle?-Deshiron te punosh ne nje staf miqsor dhe mikprites?-Deshiron te jesh ne nje ambient komod dhe harmonik?-Deshiron fundjaven pushim?📲📞Nese mendon se keto jane ato qe deshiron, mjafton vetem nje telefona... Kontakt

Amina Shpk E’ In Cerca, Per Impiego Immediato Operatori Out Bound Per La Campagna Wind E Telecom.

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatori Out Bound
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Astir, Afer Fabrikes se Miell Tirana ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/01/2022
♦Amina shpk e’ in cerca, per impiego immediato Operatori Out Bound per la Campagna Wind e Telecom.✅ Requisiti:- Buona conoscenza della lingua italiana.- Affidabilita’.- Orarie dal lunedi’dhenbsp;al venerdi’ ( turno 09.00-15.00) sabato (1... Kontakt

Mundesi Punesimi: Agjent Ne Gjuhen Spanjolle, Greke, Italiane Dhe Gjermane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Blloku, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/01/2022
◼Mundesi punesimi: Agjent  ne gjuhen Spanjolle, Greke, Italiane, Gjermane!💠Cfar kerkojm: * Experience pune ne call center!* Disponibiliteti full time!💠Cfar Ofrojm: * Baze e larte + bonuse te ndryshme.* Trajnim nga stafi i huaj me mbi 15 ... Kontakt

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 27/01/2022
Myslym Shyri, Tirane
Someg Bakery kerkon te punesoje:-ShiteseKriteret:1.Kerkojme shitese. Mosha deri ne 35 vjec.Puna me turne(nje jave turni i pare,nje jave turni i dyte).Te jete e komunikueshme dhe te punoje ne grup.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme.A... Kontakt

Light Bolt Marketing Kërkon Të Punësoje Konsulentë Telefonik Për Gjuhën Angleze, Paga Deri Ne 1200€

Pagesa: 1,200 Euro
 • Profesioni: Konsulentë telefonik
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 26/01/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
👥Light Bolt Marketing kërkon të punësoje konsulentë telefonik për gjuhën Angleze, paga deri ne 1200€dhenbsp;◼Ofrojme : -Pagesa ndër më të lartat në treg-Bonuse të arritshme -Orari i punes fleksibel -Mundesi rritjeje profesionale ... Kontakt

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Greke

Pagesa: 800 Euro
 • Profesioni: Operatorë në Gjuhen Greke
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2022
Ofrojme vende pune per Operatore ne Gjuhen Greke.📌Kerkohet:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Mundesi rritje ne detyre!👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.📌Ofrohet:💸Page baze +dhenbsp;Bonuse te lar... Kontakt

Hotel Colosseo Kerkon Te Punesoj Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 14/02/2022
Hotel Colosseo kerkon te punesoj Bankaier/eKriteret e kandidatevedhenbsp;Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientindhenbsp;Te jene pozitiv dhe korrekt ne puneHotel Colosseo ofron kushte te mira punedhenbsp;Pages... Kontakt

Agjent Telefonik Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjent Telefonik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
♦Zoteron gjuhen gjermane dhe spanjolle?-Deshiron te punosh ne nje staf miqsor dhe mikprites?-Deshiron te jesh ne nje ambient komod dhe harmonik?-Deshiron fundjaven pushim?📲📞Nese mendon se keto jane ato qe deshiron, mjafton vetem nje telefona... Kontakt

Sense Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare/ Lavapjatese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sanitare/lavapjatese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rrugica e sales ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 02/02/2022
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje Sanitare/ Lavapjatese🔹 Kriteret e punes:- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv dhe te qeshur.-Te jene korrekt dhe etik ne pune.⚫Ofro... Kontakt

Kerkohet Shefe Auditi Ne Durres

Pagesa: 150,000 Leke
 • Profesioni: Shefe Auditi
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Durrës District, Albania
♦Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Shefe Auditi ne Durres◼Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1. Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne Finance Kontabilitet me mesatare te larte 2.Te kete 4-5 vite eks... Kontakt

Pizza House Kerkon Te Punesoje Punonjese Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjese Kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
⏩Pizza House kerkon te punesoje:-Punonjese Kuzhine👉🏻Kriteret:-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👉🏻Ofrohet:-Page e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprit... Kontakt

Kerkohet PERFAQESUES MJEKESOR PER SHITJE

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Medical Sales Manager
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Tirana, Albania
♦Nese keni pervoje pune dhe njohuri ne sektorin shendetesor dhe tregun farmaceutik ne Shqiperi, ne ju ofrojme mundesi per pune me pergjegjesite e meposhtme:🔹 Vizite e rregullt e klienteve dhe pikave te shitjes ne terren (vizite te mjekeve dhe ... Kontakt

Kerkohet Financiere Ne Tirane

Pagesa: 65,000 Leke
 • Profesioni: Financiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Tiranë, Albania
♦Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Financiere ne Tirane ◻Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: -Te kete mbaruar Arsimin e Lart ne Finance Kontabilitet -Te kete minimumi 3 vite eksperience -Te jete... Kontakt

Bar Bloom Kerkon Te Punesoje Picier Dhe Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picier, Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Astir,Tirane
♦Bar Bloom kerkon te punesoje:-Picier-Kamarier⏩Kriteret e punes:-Te jene etike ne pune-Te kene aftesi te mira komunikuese -Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune ⏩Ofrohet:-Paga e kenaqshme + Siguracione-Kushte shume te mira pune d... Kontakt

Stazh Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
♦Stazh Lounge Bardhenbsp;kerkon staf ne pozicionet:-Kamarier/edhenbsp;⏩Kriteret:️Preferohen kandidate me eksperience puneTe kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunimi ne skuaderTe jene etik dhe korrekt gjate punes⏩Ofrohet:Paga shume e ... Kontakt

ONX Bar Kerkon Te Punesoje 2 Banakiere

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: 2 Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
-2 Banakieredhenbsp;-Te jene korrekte gjate orarit te punes-Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:🔷Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📲Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit... Kontakt

Zgara 5-Maj Kerkon Te Punesoje Kamarier, Fast-Foodjer Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Fast-Foodjer, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
⏩Zgara 5 maj kerkon te punesoje:-Kamarier-Fast-Foodjerdhenbsp;-Sanitaredhenbsp;👉🏻Kerkohet:-Perkushtim gjate orarit te punes-Te mos kene angazhime te tjera-Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme👉🏻Ofrohet:-Paga e kenaqshme-Kus... Kontakt

Zgara 5 Maj 2 Kerkon Te Punesoje Kamarier, Fast-Foodjer, Motorrist Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Fast-Foodjer, Motorrist, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Ali Demi, Tirana, Albania
♦Zgara 5 maj 2 kerkon te punesoje:-Kamarier-Fast-Fodjer-Motorrist-Sanitaredhenbsp;👉🏻Kriteret:-Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te mos kene angazhime te tjera-Te jene serioz dhe etik ne pune👉🏻Ofrohet:Paga shume... Kontakt

Fast Food Piceri ATENEO Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
-Motorrist-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me klientet🔹Ofrohet:-Motorri i picerise📍Adresa:dhenbsp;Rruga e Elbasanit perballe fakultetit Histori-GjeografiJu mirepresim! ... Kontakt

Buffitos Bar Kafe Kerkon Te Punesoje Banakier, Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
♦Buffitos Bar Kafe kerkon te punesoje:-Banakier-Kamarier⏩Kriteret:dhenbsp;-Te jene korrekte gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;-Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune⏩Ofrohet:🔷Page ... Kontakt

Cali's Coffee Kerkon Te Punesoje Banakier/

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Bankier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2022
Cali's Coffee kerkon te punesoj Banakier/e👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese-Orari me turne👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire + siguracione-Kushte shume te mira pune dhe ... Kontakt

Pozicione Te Lira Pune Ne Le Bon Tirana

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shef Kuzhine,Vajza ne sherbim, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
📍Le Bon Tirana kerkon te zgjeroje aktivitetinPozicionet:-Shef Kuzhine-Vajza ne sherbim-Sanitare ♦Mendon se je personi  duhur per keto pozicione pune?📲📞 Apliko duke derguar nje email ne [email protected] ose ne numrin tone te telef... Kontakt

Pasticeri Tritikum Kerkon Te Punesoje Shitese Me Eksperience

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 24/01/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2022
Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje shitesedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhee qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive💵dhenbsp;Paga e kenaqshme📍Adresa:Rru... Kontakt

Pizza House Kerkon Te Punesoje Punonjese Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjese Kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
⏩Pizza House kerkon te punesoje:-Punonjese Kuzhine👉🏻Kriteret:-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👉🏻Ofrohet:-Page e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprit... Kontakt

Pastaria Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e Dhe Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rrugica Sales
♦Pastaria Kerkon  te Punesoje:Kamarier/eNdihmes Kamarier/ePjatalarese ⏩Kriteret:Te jene te komunikueshem dhe bashkepunues ne grupTe jene fleksibel ndaj orareve pa angazhime Mosha 23-35 VjecKandidate me ose pa eksperience te meparshme pune⏩... Kontakt

Dot Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere, Ndihmes Banakiere, Barist/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
-Banakiere-Kamarier/e-Sanitaredhenbsp;-Etike ne pune-Kandidatet preferohen me eksperience te meparshme ne secilin profil-Kushte te mira pune 📲📞Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.... Kontakt

Bar Riki``Riro Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: 2 Kamariere, 2 Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
-2 Kamariere⏩Kriteret e punes:Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Kushte te mira pune📍Adresa:dhenbsp; Rruga 5 Maji, Tiranedhenbsp;... Kontakt

Bar Restorant Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamariere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania

Artist Lounge Myslym Shyr Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 24/02/2022
Artist Lounge Myslym Shyr kerkon te punesoje Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive💵 Paga... Kontakt

Still Fish Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Ndihmes Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Ndihmes Kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
-Kamarier 👉🏻Kriteret e punes:🔷Te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 💷Paga e kenaqshme🎯Adresa: Rruga e Elbasanit Ju mirepresim! ... Kontakt

Big Bite Kerkon Te Punesoj Menaxher

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 22/02/2022
Big Bite Kerkon Te PunesojMenaxherTe kete eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te kete eksperienc ne fushen e gastronomis Te jete pozitv dhe me integritet ne puneBig Bite ofron kushte te mira punePages te kenaqes... Kontakt

Kreperi Milano Kerkon Te Punesoje Krepier/e 

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Krepier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 03/02/2022
Kreperi Milanodhenbsp;kerkon te punesojedhenbsp;Krepier/e✅Kriteret e punes:🔸️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa:Rruga Myslym Shyridhenbsp;... Kontakt

Hotel Colosseo Kerkon Te Punesoje Kamarier Restoranti

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier Restoranti
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/02/2022

Bar Caffe Ani Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Tirana, Albania
🔷Bar Caffe Anidhenbsp;kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamarier/e✅ Kriteret:-Te jene korrekt dhe etikdhenbsp; ne pune-Te jene te shkathet dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Kane avantazh kandidatet me eksperience pune✅ Ofrohet:-Page e ... Kontakt

Kerkohet Shefe Auditi Ne Durres

Pagesa: 150,000 Leke
 • Profesioni: Shefe Auditi
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Durrës District, Albania
♦Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Shefe Auditi ne Durres◼Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1. Te kete mbaruar Arsimin e Larte ne Finance Kontabilitet me mesatare te larte 2.Te kete 4-5 vite eks... Kontakt

Hotel Colosseo Kerkon Te Punesoj Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 14/02/2022
Hotel Colosseo kerkon te punesoj Bankaier/eKriteret e kandidatevedhenbsp;Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientindhenbsp;Te jene pozitiv dhe korrekt ne puneHotel Colosseo ofron kushte te mira punedhenbsp;Pages... Kontakt

Kram Ofron Vende Pune Kamarier/e,Banakier/e,Krepier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e,Banakier/e,Krepier,e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Adresa: Rezidenca Fiori di Bosco ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2022
Nèse jeni nè kerkim tè nje pune motivuese e kushte tèkenaqshme, KRAM èshtè vendi ideal pèr njerèz tè motivuarJemi duke kerkuar:Kamarier/eBanakier/eKrepier/eKriteret te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe kli... Kontakt

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Lavapjatese Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Lavapjatese, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania
-Kamarier/e-Sanitaredhenbsp;✅Kriteret:-Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Pages te kenaqeshme + Siguracione📲📞Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.... Kontakt

MEMU Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier/e Dhe Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier , Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/02/2022
📌Me Mu Caffee dheamp; Moredhenbsp;kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/e✅Kriteret e Kandidateve:-Te jene te perkushtuar gjate orarit te punes-Te kene qendrim pozitiv-Te jene korrektdhenbsp; dhe etik ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bas... Kontakt

Franco`s Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Ndihmese Banakiere Turni I Dyte

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmese Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
🔺Franco`s Lounge Bar kerkon te punesoje:-Ndihmese Banakiere turni i dytedhenbsp;🔹 Kriteret e punes:-Te jete etike gjate orarit te punes-Te kete aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Kandidatja preferohet te kete eksperience te meparshme pune-Disp... Kontakt

Premium Furniture Albania Kerkon Te Punesoje Ndihmes Mobilier, Zmerilues

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes mobilier, Zmerilues
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Vaqarr, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 03/02/2022
Premium Furniture Albania kerkon te punesoje:-Ndihmes mobilier me ose pa eksperience punedhenbsp;-Zmeriluesdhenbsp; me eksperience punedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔸Te jene tedhenbsp; sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene tedhe... Kontakt

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Kasiere Dhe Ndihmes Ne Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kasiere, Ndihmes ne Kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Qender, Tirane
🔹Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:-Kasieredhenbsp;-Ndihmes nedhenbsp; Kuzhinedhenbsp;✅Kriteret e punes:Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;Te jene te rregullt dhe etik ne... Kontakt

Hops Bar & Restorant Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamarier/e Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania
-Banakier/e-Sanitaredhenbsp;▶️Kriteret e punes:-Te jene te sjellshemdhenbsp; dhe te komunikueshemdhenbsp; me stafin dhe klientet💷Page e kenaqshme + Siguracione📍Adresa:dhenbsp;Rruga e ElbasanitJu mirepresim. ... Kontakt

Sense Restro Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare/ Lavapjatese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sanitare/lavapjatese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rrugica e sales ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 02/02/2022
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje Sanitare/ Lavapjatese🔹 Kriteret e punes:- Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jene pozitiv dhe te qeshur.-Te jene korrekt dhe etik ne pune.⚫Ofro... Kontakt

Blis Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Blis Lounge Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kriteret: 🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te  sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet🔸Te jene etike gjate orarit te punes👉🏻Ofrohet:... Kontakt

Artist Lounge Oxhaku Kerkon Te Punesoj Kamarier/e Dhe Ndihmes Banakiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e,Ndihmes Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Oxhaku ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2022
🔺Artist Lounge Oxhakudhenbsp; kerkon te punesoje:-Ndihmes Banakier/e-Etike ne pune-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Page e miredhenbsp;📍Adresa: Oxhaku , Tiranedhenbsp;➡Ju mirepresim!... Kontakt

Bar Qvo Vadis Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Ndihmese Ne Banak Dhe Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Ndihmese ne Banak dhe Kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga Ismail Qemali, Nr 25 (perballe Viles se Enver Hoxhes ne bllok
🔘Bar QVO VADISdhenbsp;kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Ndihmese ne banak dhe kuzhine⏩Kriteret e punes:🔹Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔹Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me stafin dhe klientet🔹Kane perparesi kandidatet me eks... Kontakt

EK TRAVEL& TOURS Eshte E Interesuar Per Dy Punonjes +355693800691

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjes per agjensi udhetimi, Punonjes per dhenie te makinave me qera
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
♦EK TRAVELdhe TOURS me  adrese ne Tirane , eshte e interesuar per dy punonjes Kriteret e punesimit- Punonjes  per dhenje  makina me qera :1-Te kete experience 2-Te jete i komunikushem dhe  me arsim  te larte3-Te kete njohuri te nje gjuhe  ... Kontakt

Light Bolt Marketing Kërkon Të Punësoje Konsulentë Telefonik Për Gjuhën Angleze, Paga Deri Ne

Pagesa: 1,200 Euro
 • Profesioni: Konsulentë telefonik
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 26/01/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
👥Light Bolt Marketing kërkon të punësoje konsulentë telefonik për gjuhën Angleze, paga deri ne 1200€dhenbsp;◼Ofrojme : -Pagesa ndër më të lartat në treg-Bonuse të arritshme -Orari i punes fleksibel -Mundesi rritjeje profesionale ... Kontakt

Supermarket Joena Kerkon Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punonjese Marketi, Kasiere, Bulmet Ekonmiste, Punonojes ngarkim shkarkim,Punonjes fruta perimesh, Shofer, Kamarier/e, Menaxhere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
🔺Supemarket joena kerkon te punesoje:Punonjese marketi Bulmeti KasiereEkonomiste Punonjes ngarkim shkarkim Punonjes fruta perimesh Shofer Kamarier kamariereMenaxhere⏩Kriteret e punes:-Te jene korrekte gjate orarit te punes-Te kene aftesi ... Kontakt

Meri Shop Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Astir
♦Meri SHop kerkon te punesoje:Operatore telefonikeKerkohet staf me 2 turne te ndryshme:Turni i pareTurni i dyte ⏩Kriteret:-Te jene etike dhe te rregullta ne pune-Te kene aftesi te mira komunikuese-Kandidatet duhet te kene eksperience te meparsh... Kontakt

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 27/01/2022
Myslym Shyri, Tirane
Someg Bakery kerkon te punesoje:-ShiteseKriteret:1.Kerkojme shitese. Mosha deri ne 35 vjec.Puna me turne(nje jave turni i pare,nje jave turni i dyte).Te jete e komunikueshme dhe te punoje ne grup.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme.A... Kontakt

Argjendari CHICARTI Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2022
Dyqani Argjendari kerkon te punesoje Shitese ✅Kriteret e punes:🔸Te kete ekperience pune ne shitje🔸Mos kete angazhim tjeter🔸Te jete serioze dhe korrekte🔸Te jete e paraqitshme mosha 20 deri ne 35 vjece 🔸Te kete njohuri te gjuhes ang... Kontakt

Big Bite Kerkon Te Punesoj Menaxher

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Menaxher
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 22/02/2022
Big Bite Kerkon Te PunesojMenaxherTe kete eksperienc te mepareshme puneTe jete i sjellshem me stafin dhe klientin Te kete eksperienc ne fushen e gastronomis Te jete pozitv dhe me integritet ne puneBig Bite ofron kushte te mira punePages te kenaqes... Kontakt

La Familia Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Selvia,Tirane ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/02/2022
La Famillia Lounge kerkon te punesoje:-kamariere femer✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive🔴La Familia Lounge ofron kushte te mi... Kontakt

PUNE ONLINE PART TIME

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Fier, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/02/2022
Pershendetje 😍 Uroj qe ky mesazh tju gjej mire! Qellimi pse po ju Shkruaj eshte tju ofroj nje Mundesi bashkepunimi me kompanine ku Aktualisht jam angazhuar. AVON eshte nje brand kozmetik Gjigand me fillese ne Amerike, por qe operon tani ne... Kontakt

Vende Te Lira Pune Per 10 Operator Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
👥Vende te limituara, 10 operator te gjuhes italiane do te perzgjidhen deri ne fund te shkurtit nga shoqeria jone... Kontakt

Bar Blin Kerkon Te Punesoje Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
♦Bar Blin kerkon te punesoje: -Kamarier⏩Kriteret e punes:dhenbsp;-Te kete eksperience te meparshme punedhenbsp;-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;-Te jete i shkathet dhe pozitivdhenbsp;-Te jete korrekt dhe etik ne punedhenbsp;⏩... Kontakt

Konsulent Imobiliar

Pagesa: 800 Euro
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 26/01/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/07/2021
Nëse ke aftësi shumë të mira bashkëpunimi, je njeri dinamik dhe të pëlqen të jesh i pavarur në punën që bën, ky është vendi i duhur.Future Home kërkon të bashkëpunojë me njerëz si Ti.Dërgo aplikimin tënd me anë të adresës së... Kontakt

The Irish Genius Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
◻The Irish Genius kerkon te punesoje-Banakier/e turni i pare ✅Kriteret e punes:🔸Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet 🔸Te jete te  shkathet dhe pozitiv... Kontakt

Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Kuzhinier

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2022
Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania
♦Fast Food Mevlani kerkon te punesoje:-Kuzhinier⏩Kriteret e punes per kandidatet :dhenbsp;- Te jene tedhenbsp; rregullt dhe etik ne punedhenbsp;- Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;dhenbsp;- Kane perparesi kandidatet me eksperience te mep... Kontakt

Vende Vakante Pune Ne Pozicionin Operator/e Telefonie Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Operatore Telefonie
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Tirana, Albania
♦Po kërkoni një punë sigurt dhe afatgjate? 📞Shpallim vende vakante pune në pozicionin operator/e telefonie në gjuhën italiane në fushën e konsulencës mjeksore dhe estetikës. ◻Duam të punësojmë vajza në pozicionin operatore tel... Kontakt

Likos Burger Kerkon Te Punesoje Fast Foodier/e, Kasiere Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Fast-Foodier/e, Kasiere, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
🔹Likos Burgerdhenbsp; kerkon te punesoje:Fast Food-ier/e Kasiere turni i dytedhenbsp;Sanitare me kohe te plote⏩Kriteret:Te jete i/e shkathetTe kete aftesi te mira komunikimiBesnikeri ne PuneEksperienca e ngjashme te meparshmedhenbsp; perbendhen... Kontakt

Market Juli Kerkon Te Punesoje Sistemuese Per Marketin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sistemuese
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 26/01/2022
Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Market Juli kerkon te punesoje sistemuese per marketin.Kerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me klientet.-Etika dhe korrektesia ne pune perbejne avantazh.Ofrohet:-Page e kenaqshme.-Kushte ... Kontakt

Market Juli Kerkon Te Punesoje Sistemuese Per Marketin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sistemuese
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 26/01/2022
Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Market Juli kerkon te punesoje sistemuese per marketin.Kerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me klientet.-Etika dhe korrektesia ne pune perbejne avantazh.Ofrohet:-Page e kenaqshme.-Kushte ... Kontakt

Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Per Arketare

Pagesa: 66,000 Leke
 • Profesioni: Arketare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Kompleksi Taiwan
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune:🔹Pozicioni i punes: ArketarePozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke.👉Kushtet e punes:- Puna eshte me kontrat te rreg... Kontakt

Kreperi Milano Kerkon Te Punesoje Krepier/e 

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Krepier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 03/02/2022
Kreperi Milanodhenbsp;kerkon te punesojedhenbsp;Krepier/e✅Kriteret e punes:🔸️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:- Paga shume e mire- Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa:Rruga Myslym Shyridhenbsp;... Kontakt

Bar Restorant Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamariere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania

Kerkohet Financiere Ne Tirane

Pagesa: 65,000 Leke
 • Profesioni: Financiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Tiranë, Albania
♦Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Financiere ne Tirane ◻Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: -Te kete mbaruar Arsimin e Lart ne Finance Kontabilitet -Te kete minimumi 3 vite eksperience -Te jete... Kontakt

Regency Casino Ofron Vend Te Lire Pune Ne Pozicionin Dealer-Crupier

Pagesa: 62,000 Leke
 • Profesioni: Dealer-Crupier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Kompleksi Taiwan
💫Regency Casino kerkon te punesoje vajzadhenbsp; ne pozicionin Dealer-Crupier !✅ Kriteret e Punesimit1- Vajza të moshës mbi 21 vjeçe2- Te jene te shkathta dhe te paraqitshme3- Te jene korrekte ne pune, bashkepunuese dhe komunikuese me kolege... Kontakt

Stazh Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
♦Stazh Lounge Bardhenbsp;kerkon staf ne pozicionet:-Kamarier/edhenbsp;⏩Kriteret:️Preferohen kandidate me eksperience puneTe kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunimi ne skuaderTe jene etik dhe korrekt gjate punes⏩Ofrohet:Paga shume e ... Kontakt

Amina Shpk E’ In Cerca, Per Impiego Immediato Operatori Out Bound Per La Campagna Wind E Telecom.

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatori Out Bound
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Astir, Afer Fabrikes se Miell Tirana ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/01/2022
♦Amina shpk e’ in cerca, per impiego immediato Operatori Out Bound per la Campagna Wind e Telecom.✅ Requisiti:- Buona conoscenza della lingua italiana.- Affidabilita’.- Orarie dal lunedi’dhenbsp;al venerdi’ ( turno 09.00-15.00) sabato (1... Kontakt

ONX Bar Kerkon Te Punesoje 2 Banakiere

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: 2 Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2022
Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
-2 Banakieredhenbsp;-Te jene korrekte gjate orarit te punes-Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:🔷Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📲Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim