📅 punëtor ndërtimi

🕵 Online 181 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje
Tirana

TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!👉 Kerkohen Agjent/e,Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne gjuhen ITALIANE.NE KERKOJME : -Seriozitet.-Eksperience te meparshme mbi 3 muaj ne forex.-Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane.-Fleksibilitet.-Dispo...
 • Profesioni: Agjent/e,Retention,Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣📢 ForTrade Albania Kerkon Operator Ne Gjuhet Gjermanisht, Italisht, Greqisht,Spanjisht 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet:🇩🇪 Operator/e Gjermanisht 🇮🇹 Operator/e Italisht 🇬🇷 Operator/e Greqisht 🇪🇸 Opera...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon te punesoje : Agjent shitje ne terren. 👉 Kriteret e punes per kandidatet : • Aftesi shume te mira komunikimi. ...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/01/2021
Tirana

*Diamond Trade* CERCASI OPERATORI FOREX !!!!!!!

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Diamond Trade* CERCASI OPERATORI FOREX !!!!!!! 📌SI OFFRE - Formazione di altissimo livello (PAGATA) - Ottima Retribuzione fissa (a partire da 500 euro) - Bonus per ogni ftd (fino a 150€ l'uno- Ottime % - Leads nuovi ogni giorn...
 • Profesioni: Operator/e forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience  Ne Gjuhen Angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Closer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane? ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound. Kompania jone, e perbere nga 7 se...
 • Profesioni: Operator/e telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Kerkohet Te Punesohet Nje Programues/ Developer.

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje programues/ developer.🔗Kriteret:1)Eksperience  pune.2) Njohje shume e mire e gjuhes angleze, perparesi nese zoteroni edhe gjuhen italiane.3)Zhvillimi I aplikacioneve per IOS dhe Android (librari ne JavaScript te tilla s...
 • Profesioni: Programues
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣📢 Punesim I Menjehereshem! Operator/e Ne Gjuhen Italiane 🇮🇹

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣️Nje nga call Center-at me te sigurt ne Shqiperi ne fushatat FOREX kerkon te punesoj operator/e ne gjuhen Italiane. 👉🏻Kerkohet:⚡Nivel i mbi mesataren i gjuhes italiane ne komunikim.〽️Minimumi 3 muaj eksperience ne Forex os...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, ne qender te Tiranes, kerkon te punesoje - Kamariere -Pasticiere ✅Pergjegjesite -te ofroje sherbim cilesor dhe profesional per klientet-te kete aftesi shume te mira ...
 • Profesioni: Kamariere, Pasticiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

🚗 Auto Spa Shpall Vende Te Lira Pune

Rruga Ramazan Demneri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🚗 Auto Spa kerkon te punesoje:◾️Puntore per veshjen e xhamave te zinj◾️Puntore per larje tapicerie 👉🏻 Kerkohet:▫️Te kene eksperience pune te meparshme.▫️Te jene etike, te sjellshem me stafin dhe klientet.👉🏻 Ofrohet:...
 • Profesioni: Punetor Tapiceri dhe Veshje xhamash te zinj
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

📢⛵Fish Restorant And Shop Varkat Kerkon Shitese

Rruga Petro Marko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Fish Restorant And Shop "Varkat" kerkon te punesoje nje Vajze/Zonje ne pozicionin shitese ne dyqanin e peshkut.👉🏻Kerkohet: 1. Eksperience e mepareshme pune ne kete pozicion.2. Te merret me dyqanin  e...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Kërkohet Senior Web Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kandidatët duhet të kenë: -Aftësi  të shkëlqyera në HTML, CSS, Javascript, Php - Aftësi  të shkëlqyera në Wordpress- Njohuri shumë të mira në servera -Njohuri shumë të mira në SQL server -Eksperiencë të mëparshme në fushë...
 • Profesioni: WEB DEVELOPER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Marketing Group Kerkon ACCOUNT MANAGER Italisht

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️"Marketing Group"eshte nje nga kompanite lider ne fushen e telekomunikaciont ku operon prej vitesh suksesshem ne fushaten Forex.Kompania po zgjerohet dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:📌Account Manager.👉🏻Kerkohet: ...
 • Profesioni: Account Manager
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

📢 Piceri Kombinati Hallall Kerkon Staf ( Djem) 👨🏻‍🍳

Rruga Llambi Bonata, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️"Piceri Kombinati Hallall" hap vende te lira pune ne pozicionet:🍕Picajol🌯Fastfudjer🍔Mjeshter Burgeri👉🏻Kerkohet:1. Eksperience e mepareshme pune ne pozicionin perkates.2. Aftesi per te punuar ne grup.3. Seriozitet dhe ...
 • Profesioni: Picajol/Fastfudjer/Mjeshter Burgeri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2021
Tirana

📣📣SERENA CALL KERKON AGJENT MARKETING & TEAM LEADER ITALISHT🇮🇹 🇮🇹

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️"Serena Call " kerkon te punesoje agjent marketing dhe team leader ne gjuhen Italiane.👉🏻Kerkohet:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-tim...
 • Profesioni: Agjente Marketing/Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Hotel Colosseo Kerkon Te Punesoje Security

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel colosseo ndodhet ne zemer te nje qyteti te gjalle si Tirana .Ka 4 yje,ku mjediset luksoze perputhen me profesionalizem te nje stafi miqesorI ofrojme klienteve nje sherbim te garantuar per me shume se 17 vite.Hotel Colosseo kerkon te punesoje&a...
 • Profesioni: Security
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • 26/01/2021
Tirana

📣Kompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem ne gjuhen Gjermane si:◽Junior- 300 Euro◽Closer- 600 Euro◽Retention - 1000 Euro◽Team Leader - 1000 Euro✔️Japim prioritet personave qe sjellin grupe te formuara parapraki...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Bar Artisti Kerkon Te Punesoje Banakier(mashkull) / Ndihmese Banakier Femer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Artisti kerkon te punesoje banakier / ndihmes banakier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te ...
 • Profesioni: banakier,ndihmes banakier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣 Kerkojme Operatore Greqishte FOREX: Junior/Broker

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📣 Doni te filloni nje pune me te ardhura te larta?👉🏻Cfare ofrojme:💰Paga Junior( Deri ne 500 lek ORA+Bonuse)💰Paga Broker duke filluar nga 500 euro baza+Bonuse◾Ambiente dhe kushte pune shume te mira.◾Kontrate te rregullt me legjisla...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣📢Okazion!!!! SI Systems Tech Kerkon AGJENT MARKETING Italisht/ Anglisht/ Arabisht

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣️"SI Systems Tech"  kompania prestigjoze marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇮🇹Agjent Marketing- Gjuha Italiane 🇬🇧Agjent Marketing- Gjuha Angleze🇸🇩Agjent Marketing- Gjuha Arabe...
 • Profesioni: Agjent Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Albanian Redactor Copywriter About Sportsbetting

Albania Pagesa: Me Marreveshje
   I am looking for the albanian redactor, copywriter, for albanian website about sportsbetting and bookmakers online. Experiencies with sportsbetting, sports and writing the articles about it are more than welcome. Please send me Your offer to l...
 • Profesioni: Redactor Copywriter
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht 🇬🇧 🇮🇹

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet:🇬🇧 Operator Anglisht🇮🇹Junior Italisht ( edhe pa eksperience)📌Kerkohet: 🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.〽️Kerkohen ...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣📢SELOS AGENCY ALBANIA Hap Vende Te Lira Pune Ne Gjermani 🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 2,400 Euro
🗣️"Selos Agency Albania" hap vende te lira pune ne Gjermani ne pozicionet:📌Usta Skele -------> 💸Pagese duke filluar nga 1800-2400 Euro ne muaj ✅Apliko dhe nisu menjehere. ✅Nisja me vize Kroate .👉...
 • Profesioni: Usta Skele
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣📣 Smart Working 355& Partner SH.P.K Ofron 2 Vende Pune Operator Kredie Personale/CQS

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🗣️Tirane, ofroj vend pune Operator Kredie Personale/CQS, Smart Working📌"355& Partner SH.P.K" ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator telefonik ne fushen e Cessione del Quinto dhe Prestito Personale.〽️Kompania k...
 • Profesioni: Operator Kredie Personale/CQS
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Mundesi Punesimi : Drejtor/ Menaxher Ne Kompani Investimesh.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/04/2021
Mundesi punesimi : Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Me eksperience te meparshme pune per postin e drejtuesit.Te kete eksperience pune si team leader ose deskmenager.-Te kete aftesi sh...
 • Profesioni: Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

RESTO LOUNGE KERKON TE PUNESOJE STAF

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/02/2021
Resto Lounge ne zemer te Tiranes kerkon te punesoje staf me eksperience si-kamariere restoranti (mashkull,femer)-sanitare-hostesTe jene te shkathet, pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientetResto Lounge ofron kushte te mira pune.Pagesa e kena...
 • Profesioni: KAMARIER (mashkull,femer), SANITARE, HOSTES
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/04/2021
TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!👉 Kerkohen Agjent/e,Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne gjuhen ITALIANE.NE KERKOJME : -Seriozitet.-Eksperience te meparshme mbi 3 muaj ne forex.-Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane.-Fleksibilitet.-Dispo...
 • Profesioni: Agjent/e,Retention,Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Pozicione Te Lira Pune : Shofer,pedalist,punetor I Thjeshte

Rruga Fabrika e Qelqit, Tiranë, Arnavutluk Pagesa: 35,000 Leke
firma ofron tre vende vakante, 1.shofer 2.puntor3.pedalist. shofer me patent klasi b, rroga 35000 lek. mosha 25-35vjec. 2.puntor krahu per prodhim, te jete i afte dhe i shkathet,mosha 25-40vjec. 3.pedatist per prerje kartoni me eksperience, rrog...
 • Profesioni: Shofer,pedalist,punetor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/01/2021
Tirana

Njoftim Për Vend Të Lirë Pune : PARKEXHATOR !

Qender,Tirane Pagesa: 31,500 Leke Aplikimet deri me: 22/04/2021
Njoftim për vend të lirë pune! Në qendër të Tiranës, biznes privat kërkon të punësoj PARKEXHATOR makinash. 🔹 Përshkrimi i pozicionit të punës: 1- Puna është 5 ditë në javë, dy ditë pushim.2- Puna është me tre turne me rro...
 • Profesioni: Parkexhator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/10/2020
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

BKT Recruiting Test Automation Developer

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/02/2021
✅Tasks• Design, build, test and deploy effective test automation solutions for our products• Maintain existing test automation framework focused on continuous testing• Write test plans for new features• Execute automated tests and deliver ...
 • Profesioni: Test Automation Developer
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Kompania CIMI - Shofer Per Furnizime Dhe Shperndarje Porosish

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/11/2020
 Kompania CIMI, e krijuar nevitin 1996, lider ne fushen e tregtimit te aksesoreve industriale te brandeve me te   mira nderkombetare me filozofine e bazuar ne cilesine e shkelqyer te kujdesit ndaj klientit, kerkon te punes...
 • Profesioni: Shofer i Klasit B
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/01/2021
Tirana

🔈 Kerkohet Te Punesohet Usta Duralumini Dhe PVC.

3 Deshmoret,Yzberisht Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Usta Duralumini dhe PVC.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   Eksperienca ne kete fushe eshte avantazh.⚫Ofrohen :  ✔️ Kushte te mira pune.  💵 P...
 • Profesioni: Usta Duralumini dhe PVC.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Fast Food Pitet Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Pitet me Shije kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatsh...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

PIZZA & PASTA OGI KERKON KAMARIERE RESTORANTI

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
PIZZA & Pasta OGI kerkon te punesoje: - kamariere femer restorianti * Te jete e sjellshme me klienter dhe stafin* Te jete e qeshur dhe pozitive* Te kete eksperience te meparshme pune. ✔️ Kushte te mira pune....
 • Profesioni: KAMARIERE RESTORANTI
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2021
Tirana

Kerkohet Magazinier Ne Gjorme - Lac

Gjorme-Lac Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet magazinier ne Gjorme - Lac▶️Kriteret e kandidateve per pune :- Te kete eksperience te meparshme.- Mosha mbi 35 vjec.- Me mjetin e kompanise (transporti nga Tirana)📌Ofrohen : kushte te mira pune + siguracione.Per me shume informacione...
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

📣📣 Smart Working 355& Partner SH.P.K Ofron 2 Vende Pune Operator Kredie Personale/CQS

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
🗣️Tirane, ofroj vend pune Operator Kredie Personale/CQS, Smart Working📌"355& Partner SH.P.K" ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator telefonik ne fushen e Cessione del Quinto dhe Prestito Personale.〽️Kompania k...
 • Profesioni: Operator Kredie Personale/CQS
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

PIZZA ISSUS KERKON TE PUNESOJE STAF

Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Issus kerkon te punesoje:-sanitare-shperndares picash ✅Te kene eksperience te meparshme pune✅Te jene te sjellshem dhe pozitive me stafin dhe klientet 📍Adresa :Stacioni i Trenit, Kompleksi Usluga 📲Per me shume informacione mund te ...
 • Profesioni: Santare, Shperndares picash
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Poeme De Rose Kerkon Te Punesoje Barist

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Poeme De Rose kerkon te punesoje -Barist✅Kriteret e punes[b][/b]-Te jete i sjellshem me stafin -Te jete i qeshur,pozitiv dhe i qeshur-Te kete eksperience te meparshme pune🔴 [b]Poeme De Rose ju ofron[/b] -kushte te mira pune-pagese e kenaqshm...
 • Profesioni: BARIST
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2021
Tirana

Furre Buke Luara Kerkon Te Punesoje Shitese Me Eksperience.

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Furre buke Luara kerkon te punesoje shitese.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Mosha deri 35 vjece.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klien...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Mundesi Punesimi : Drejtor/ Menaxher Ne Kompani Investimesh.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mundesi punesimi : Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Me eksperience te meparshme pune per postin e drejtuesit.Te kete eksperience pune si team leader ose deskmenager.-Te kete aftesi sh...
 • Profesioni: Drejtor/ Menaxher ne Kompani Investimesh.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣 Kerkohen Te Punesohen Agjente Forex Ne Gjuhet Italiane Dhe Spanjolle

Unaza e re,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📣 Kerkohen te punesohen Agjente Forex ne gjuhet :🇪🇸- Spanjolle🇮🇹- Italiane👉Kriteret per Agjente Forex:👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 🗣Person energjik dhe ambicioz.〽...
 • Profesioni: Agjente Forex ne Gjuhet Italiane dhe Spanjolle
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2021
Tirana

MIA SPA Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga e Durrresit, perballe gjimnazit Qemal Stafa Pagesa: Me Marreveshje
♦️MIA SPA kerkon te punesoje:-fizioterapiste-masazhatore estetiste-masazhatore➡️Kritetret e punes -te kene eksperience te meparshme punePage e kenaqshme + %Ju mirepresim📍Adresa: Rruga e Durresit,perballe gjimnazit "Qemal Stafa"...
 • Profesioni: Fizioterapiste, Masazhatore estetiste, Masazhatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Pizza Tirona Kerkon Menaxher Dhe Kuzhunier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Piceria jone prej 17 vitesh ofron gamen e gjere te gatimeve dhe shijes se vertet te ushqimit duke ngacmuar oreksin dhe shijen tuajPizza Tirona kerkon te punesoje:-menaxher te kete mbi 5 vite eksperience, mosha 25-45 vjecTe jete pozitiv dhe me integr...
 • Profesioni: Menaxher, Kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Da`so Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Kamarier.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da`so Bar Pizzeri kerkon te punesoje kamarier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Big Pjata Fast Food Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Kamariere Femer Me Eksperience.

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Pjata Fast Food  kerkon te punesoje kamarier dhe kamariere femer me eksperience.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Mosha 18-35vjece.  &...
 • Profesioni: Kamarier,kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Furre Buke Pasticeri Theros Kerkon Te Punesoje 2 Shitese Dhe 1 Furrexhi

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Furre buke pasticeri Theros kerkon te punesoje 2 shitese dhe 1 furrexhi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&...
 • Profesioni: Shitese,furrexhi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Rozafa Sea Food Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Rozafa Sea Food kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Sanitare- Pjatalarese- Ndihmes picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me ...
 • Profesioni: sanitare, pjatalarese,ndihmes picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 24/01/2021
Tirana

Eat Me Fast Food Kerkon Te Zgjeroje Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me Fast Food kerkon te punesoj -motorrist me motorrin e kompanise -ndihmes picajol -fast foodierTe kene eksperienca te meparshmeAdresa: Qytet Studenti  ...
 • Profesioni: MOTORRIST Ndihmes Picajol Fast Foodier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 23/01/2021
Tirana

Rekrutime Tirana Kerkon Agjente Forex Dhe Team Lider💰

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje :Team Lider Italishte me Grup dhe Agjente ne gjuhen 🇬🇧 Anglisht dhe 🇮🇹 Italisht👉Per Team Lider kerkojme:◾️Ekperience e meparshme si Team Lider👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/...
 • Profesioni: agjente forex dhe team lider
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Olympio Resort Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Olympio Resort kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Banakiere-Kamariere-Kamarier- Sanitare-Zgarist- Ndihmes kuzhinier-Picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem m...
 • Profesioni: banakiere,kamarier/e,sanitare,zgarist,ndihmes kuzhinier,picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

KOMPLEKSI DINE KERKON TE ZGJEROJE PERSONEL

Rruga Xhamllikut Pagesa: Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te punesoje: -picier-banakier-kamarier-sanitare-motorrist-punonjes fast foodi Preferohen te kene eksperience te meparshme puneTe jene te shkathet, te sjellshem dhe pozitive me stafin dhe klientet Kushte te mira pune dhe page...
 • Profesioni: Picier,Banakier,Kamarier,Sanitare,Motorrist,Punonjes fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 25/01/2021
Tirana

RESTO LOUNGE KERKON TE PUNESOJE STAF

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Resto Lounge ne zemer te Tiranes kerkon te punesoje staf me eksperience si-kamariere restoranti (mashkull,femer)-sanitare-hostesTe jene te shkathet, pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientetResto Lounge ofron kushte te mira pune.Pagesa e kena...
 • Profesioni: KAMARIER (mashkull,femer), SANITARE, HOSTES
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣ASLA GROUP Kerkon Partner Ne Shitje

Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️"ASLA GROUP" nje nga kompanite me prestigjoze Amerikane  hap vende te lira pune ne pozicionet : 📌Agjent/e shitjesh📌Vajza promocioni👉🏻Kerkohet:🔋Entuziasem dhe deshire per te punuar.👥Aftesi te mira  komunikuese...
 • Profesioni: Agjent shitje / Vajza promocioni
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren.

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 15/02/2021
 💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon te punesoje : Agjent shitje ne terren. 👉 Kriteret e punes per kandidatet : • Aftesi shume te mira komunikimi. ...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/01/2021
Tirana

Pizza Tirona Kerkon Menaxher Dhe Kuzhunier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 13/02/2021
Piceria jone prej 17 vitesh ofron gamen e gjere te gatimeve dhe shijes se vertet te ushqimit duke ngacmuar oreksin dhe shijen tuajPizza Tirona kerkon te punesoje:-menaxher te kete mbi 5 vite eksperience, mosha 25-45 vjecTe jete pozitiv dhe me integr...
 • Profesioni: Menaxher, Kuzhunier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Kerkohet Arketare Per Nje Zyre Sherbimesh

Rruga dritan hoxha Pagesa: 30,000 Leke Aplikimet deri me: 31/01/2021
Detyrat: 1.Kryerja e transfertave e pagesave 2.exchange 3.Te pergjigjet per biletari dhe siguracione makinash Orari:11.00-18.00 Aplikantja duhet te jete e komunikueshme dhe korrekte. Preferohet te njohe kartmonedhat e te kete eksperience. T...
 • Profesioni: arketare
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 26/01/2021
Tirana

Kërkohet Senior Web Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/01/2021
Kandidatët duhet të kenë: -Aftësi  të shkëlqyera në HTML, CSS, Javascript, Php - Aftësi  të shkëlqyera në Wordpress- Njohuri shumë të mira në servera -Njohuri shumë të mira në SQL server -Eksperiencë të mëparshme në fushë...
 • Profesioni: WEB DEVELOPER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Oferte Pune Per Ing Elektronik Dhe Ing Elektrik Shoqeria

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke Aplikimet deri me: 31/02/2021
Shoqeria "W CENTER" SH.P.K me adrese "Rr Dritan Hoxha, Tirane"kerkon te punesoj nje Ing Elektronik dhe Ing Elektrik,te kete eksperience pune minimumi 1 vjecare ne pajisjet industriale .Kandidatet te dergojne CV dhe skanim te Dipl...
 • Profesioni: Ing Elektronik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 23/02/2021
Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, ne qender te Tiranes, kerkon te punesoje - Kamariere -Pasticiere ✅Pergjegjesite -te ofroje sherbim cilesor dhe profesional per klientet-te kete aftesi shume te mira ...
 • Profesioni: Kamariere, Pasticiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Kerkohet Te Punesohet Nje Programues/ Developer.

Tiranë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/04/2021
Kerkohet te punesohet nje programues/ developer.🔗Kriteret:1)Eksperience  pune.2) Njohje shume e mire e gjuhes angleze, perparesi nese zoteroni edhe gjuhen italiane.3)Zhvillimi I aplikacioneve per IOS dhe Android (librari ne JavaScript te tilla s...
 • Profesioni: Programues
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣📢SELOS AGENCY ALBANIA Hap Vende Pune Ne Arabine Saudite

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 1,600 Euro
🗣️"Selos Agency Albania "hap vende te lira pune ne Arabine Saudite ne pozicionet:◻️Hostes----------> Paga 1000-1600 USD◻️Section Chef----------> Paga 1100 USD◻️Ndihmes Chef ----------> Paga 860 USD◻️Manaxher R...
 • Profesioni: Hostes/Manaxher/Kamarier/Kuzhinier/
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Dea Caffe Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/04/2021
Dea Caffe kerkon  te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:- Banakiere femer- Sanitare🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Banakiere femer mosha 20-35 vjece...
 • Profesioni: Banakiere/sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Hoteleri Turizem

Sheshi Avni Rrustemi te Pazari i Ri Pagesa: 30,000 Leke
Kerkojme Recepsioniste full time ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 26/01/2021
Durres

Kerkohet Specialist Per Punimet E Duraluminit

Lagja 17, Durres Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/02/2021
Kerkohet specialist per punimet e duraluminit. Kandidati duhet te kete eksperience ne prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve te duraluminit ose ne sektore te ngjashem. Patenta perben prioritet ...
 • Profesioni: usta
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

📣📣SERENA CALL KERKON AGJENT MARKETING & TEAM LEADER ITALISHT🇮🇹 🇮🇹

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
🗣️"Serena Call " kerkon te punesoje agjent marketing dhe team leader ne gjuhen Italiane.👉🏻Kerkohet:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane.〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.⏳Disponibilitet per te punuar Full-tim...
 • Profesioni: Agjente Marketing/Team Leader
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 30/02/2021
DREAM Albania Real Estate / Agjensi ImobiliareNe mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne sek...
 • Profesioni: Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

MIA SPA Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga e Durrresit, perballe gjimnazit Qemal Stafa Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/02/2021
♦️MIA SPA kerkon te punesoje:-fizioterapiste-masazhatore estetiste-masazhatore➡️Kritetret e punes -te kene eksperience te meparshme punePage e kenaqshme + %Ju mirepresim📍Adresa: Rruga e Durresit,perballe gjimnazit "Qemal Stafa"...
 • Profesioni: Fizioterapiste, Masazhatore estetiste, Masazhatore
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021
Tirana

Olympio Resort Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/04/2021
Olympio Resort kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Banakiere-Kamariere-Kamarier- Sanitare-Zgarist- Ndihmes kuzhinier-Picajol🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem m...
 • Profesioni: banakiere,kamarier/e,sanitare,zgarist,ndihmes kuzhinier,picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 26/01/2021

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim