340x230    340x230

🏡 prkthyes titrash

🕵 Online 176 lexues | ⏳ 28 njoftime ne pritje 

South Park Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere/e, Kamariere/e, Sanitare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere/e, Kamariere/e, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Diga e Liqenit
South  Park Bar kerkon te punesoje -Banakiere/e-Kamariere/e-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 💵 Page... Kontakt

'MARTELIUS S.R.L' Kerkon 100 Operator Ne Fushen E Telemarketingut LUCE/GAS

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: 100 operator
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
👥 MARTELIUS S.R.L" kerkon 100 operator ne fushen e telemarketingut dhe sherbimeve digitale online, LUCE/GAS⏩ Cfare ne ofrojme:💸 Paga konkuruese dhe komoditet ne pune.📝 Kontrate e rregullt pune sipas legj.Shqiptar.🔶 Ambjent dinamik dhe ... Kontakt

Rekrutime.al Kerkon Operator Italisht, Spanjisht

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Rekrutime.al kerkon operator Italisht, Spanjisht, Vetem per zyrat me  te mire ne Tirane!Italisht - Junior / SeniorSpanjisht - Junior / Senior⏩ Cfare Ofrojme:💰 Rroge baze + ftd dhe bonuse📈Fundjava pushim + dite festash🗣️Fresh, Live l... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane Dhe Greke 🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: opertaore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Kompleksi Kontakt
Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane dhe Greke ⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perka... Kontakt

Martines Hotel Ofron Mundesi Punesimi

Pagesa: 55,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier beach bari -Kamarier restoranti -Recepsioniste -Hostes -Ndihmes kuzhunier -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
Martines Hotel kerkon te punesoje-Barist-Kamarier beach  bari -Kamarier restoranti-Recepsioniste-Hostes-Ndihmes kuzhunier-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me st... Kontakt

Studio Aurora Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Thonjte Dhe 3 Parukiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Estetiste per thonjte dhe 3 Parukiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje-Estetiste per thonjtedhenbsp;-3 Parukieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te kene eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

Kerkoj Dado

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: Dado
 • Preferohet mosha: 45-55 Vjece
 • 14/08/2022
Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2022
✅dhenbsp;Kerkohet kujdestare per femije,per kujdesjen e nje femije dy vjec🔴dhenbsp;Kerkojme nje person serioz,familjar dhe te kete eksperience me femijet👉🏻dhenbsp;Mosha40-55💵dhenbsp;Per informacione te tjera rreth pageses dhe orarit te... Kontakt

SAN63 SHPK Kerkon Te Punesoje , Financier/e, Punetore Ne Paketimin E Veshjeve Dhe Ne Prodhim 069405

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Financier/e, Punetore ne paketimin e veshjeve dhe ne prodhim
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
SAN63 SHPK🔺 Punetore te kualifikuar ne fushen e paketimit te veshjeve.💰 Pagesa do te percaktohet ne baze te pervojes, por jo me pak se 40000 leke🔺Kerkon punetore te pakualifikuar ne fushen e prodhimit te veshjeve.💰 Paga eshte ne baze te ... Kontakt

Bar Resorant Ciao Borshi Kerkon Te Punesoje Kamarier, Ndihmes Kamarier, Banakier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Ndihmes kamarier, Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Borsh, Albania
Bardhenbsp;Resorant Ciao Borshi kerkon te punesoje-Kamarier-Ndihmes kamarier-Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume te mira pune dhe s... Kontakt

LIGHTBOLT MARKETING, Eshte Duke Kerkuar Konsulent (telefonike) Marketingu Italisht

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Konsulent (telefonike) Marketingu
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania

Kerkohet Te Punesohet Asistente Dentare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: asistente dentare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2022
Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
Kerkohet tedhenbsp;punesohet Asistente dentaredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me ose padhenbsp; eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te kene mbaruar shkollen per Asistence dentare, Higjen... Kontakt

Hamleys Kerkon Te Punesoje MENAXHER, ASISTENT MENAXHER

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: MENAXHER, ASISTENT MENAXHER
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Hamleys ka nje trashegimi te gjate teatri dhe magjie, marka jone eshte sinonim i argetimit dhe realizimit te endrrave te femijeve. E themeluar ne 1760, nga William Hamley ne jemi nje ikone e vertete britanike. Si biznes ne po rritemi me shpejtesi dh... Kontakt

Kerkohet Operatore Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
dhenbsp;Nese mendoni se keni aftesi te mira komunikuese dhe jeni i afte per shitje online ju mirepresim .Ju ofrojme mundesi punesimi te menjehershme.KERKOJME OPERATORVENDE VAKANTE TE LIMITUARAGjuha 🤌🏻ItalishtOFROJME:👩🏼‍💻 Ambjent kom... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Agjente Ne Gjuhet Italisht, Anglisht

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Ish Blloku
Kerkohet te punesohet:- Agjente ne gjuhen Italiane me eksperience mbi 3 muaj orari 10:00-19:00- Agjente ne gjuhen Angleze me eksperience mbi 3 muaj orari 16:00-01:00 - Agjente ne gjuhen Italiane pa eksperience🔺 Neqoftese :🔶 keni njohuri te n... Kontakt

📞 Call Center Kerkon Operatore Ne Gjuhen Italiane📞

Pagesa: 700 Euro
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
✅Hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen italiane.👉🏻Kerkohen:📍 Operatore telefonike ne gjuhen Italiane.⏩-Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip.📣-Deshire dhe ambicie per rritje profesionale!📌-Disponibilitet p... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Punesoje Shef Guzhine, Barist, Vajza Ne Sherbim

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shef guzhine, Barist, Vajza ne sherbim
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef guzhine-Barist-Vajza ne sherbim✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume te mira pune dhe staf mikpritesJu mirepres... Kontakt

SAN63 SHPK Kerkon Te Punesoje , Financier/e, Punetore Ne Paketimin E Veshjeve Dhe Ne Prodhim 0694056370

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Financier/e, Punetore ne paketimin e veshjeve dhe ne prodhim
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
SAN63 SHPK🔺 Punetore te kualifikuar ne fushen e paketimit te veshjeve.💰 Pagesa do te percaktohet ne baze te pervojes, por jo me pak se 40000 leke🔺Kerkon punetore te pakualifikuar ne fushen e prodhimit te veshjeve.💰 Paga eshte ne baze te ... Kontakt

Bar Brown Kerkon Te Punesoje Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Vlorë, Albania
Bar Brown kerkon te punesoje SanitareKriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane Dhe Greke 🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: opertaore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Kompleksi Kontakt
Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane dhe Greke ⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perka... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Kamarier, Banakier

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier, Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Kompleksi Kika 2
Kerkohet te punesohet:-Kamarier-Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍Adresa: Komuna e P... Kontakt

EUROIDEA SHPK Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Asistent financier/e, Kasier/e, Agjent shitje, Sistemues rafti, Shofer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Casaitalia
EUROIDEA SHPK kerkon te punesoje:1-Asistent financier/financiere2-Kasier/kasiere3-Agjent shitje ne terren4-Sistemues rafti ne market5- Shofer per shperndarje ne Tirane dhe rrethe✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴... Kontakt

Kompani Autotransporti Pedot Kerkon Te Punesoje Shofer Kamioni (Itali)

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: shofer kamioni
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Tirana, Albania
Kompani Autotransporti Pedot kerkon te punesoje Shofer Kamioni 🔴 Kriteret kryesore: ✅Paraqitja e rregullt✅Komunikim i sjellshem✅Seriozitet✅Qendrueshmeri✅Eksperience te meparshme📍Adresa:, Via Luigi Negrelli , 6 , 38015 Lavis TN , ... Kontakt

Ozon Electronic Kerkon Te Punesoje Keshillues Klienti

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Keshillues Klienti
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania

Bar Extra Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
Bar Extra kerkon te punesoje-Kamarier/e-Banakier/e✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale -Kushte shume te mira pune dhe staf m... Kontakt

Pizzeria Ristorante Golosa Kerkon Te Punesoje Ndihmes/e Kamarier/e

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes/e Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Ish Kinema 17 Nentori, brenda Kompleksit Galeria
Pizzeriadhenbsp;Ristorante Golosa kerkondhenbsp;dhenbsp;te punesoje Ndihmes/e Kamarier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te kene eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike p... Kontakt

Hotel Antigone Kerkon Te Punesoje Kamariere Turni 1 Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere dhe Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Ramiz Kovaci, Tirana, Albania
Hoteldhenbsp;Antigone kerkon te punesoje:-Kamariere turn i 1dhenbsp; (te dije anglisht)-Sanitaredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet... Kontakt

Tabacco Shop 24H Kerkon Te Punesoje Shites/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shites/e
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 13/08/2022
Rruga Demokracia, Babrru , Albania
Tabaccodhenbsp;Shop 24H kerkon te punesoje Shites/edhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴Mosha 18- 25 vjecdhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍Adresa: Rruga Demokracia, Babrrud... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Picier

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: picier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Kerkohetdhenbsp;dhenbsp;te punesohet Picierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me ose pa eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍Adresa: ... Kontakt

Hotel Antigone Kerkon Te Punesoje Kamariere Turni 1 Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere dhe Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Ramiz Kovaci, Tirana, Albania
Hoteldhenbsp;Antigone kerkon te punesoje:-Kamariere turn i 1dhenbsp; (te dije anglisht)-Sanitaredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet... Kontakt

Destinacion Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier

Pagesa: 25,000 Leke
 • Profesioni: kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Destinacion Lounge Bar kerkon te punesoje Kamarierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍Adresa: ... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Banakiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ngjitur me Ring Center
Kerkohet tedhenbsp;dhenbsp;punesohet Banakieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 Pagesa e k... Kontakt

Dyqani Baron Style Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Ish Ekspozita
Dyqanidhenbsp;dhenbsp;Baron Style kerkon te punesoje Shitesedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;*K... Kontakt

Bar Coffee Te Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhuniere

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes kuzhuniere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Kalaja e Tiranes
Bardhenbsp;Coffee te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje Ndihmes kuzhunieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Staf Banakiere Dhe Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere. Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Rruga Reshit Collaku
Kerkohetdhenbsp;dhenbsp;te punesohet staf Banakiere Kamarier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e komunikueshmedhenbsp;💵dhenb... Kontakt

Pizzeria Ristorante Golosa Kerkon Te Punesoje Ndihmes/e Kamarier/e

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes/e Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Ish Kinema 17 Nentori, brenda Kompleksit Galeria
Pizzeriadhenbsp;Ristorante Golosa kerkondhenbsp;dhenbsp;te punesoje Ndihmes/e Kamarier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te kene eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike p... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Shitese

Pagesa: 25,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2022
Rruga Kastriotet, Tirana, Albania
Kerkohetdhenbsp;te punesohet Shitese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;* Orari i punes 06... Kontakt

Shtepia E Midhjes Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier/e, Sallatier/e, Tiganist/e, Sanitare Hoteli

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier/e, Sallatier/e, Tiganist/e, Sanitare hoteli
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Ksamil, Albania
Shtepia e Midhjes kerkon te punesoje-dhenbsp;Ndihmes kuzhunier/e-Sallatier/e-Tiganist/edhenbsp;-Sanitare hoteli (me eksperience pune)✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem ... Kontakt

Freddy’s Hotel Kerkon Te Punesoje Sanitare Turni I Pare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Bardhok Biba
Freedy’s Hotel kerkon te punesoje Sanitare turni i pare ( orari 08:00 - 16:00)dhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Mosha 25 - 45 vjecedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;***1 ... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Kamarier, Banakier

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier, Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Kompleksi Kika 2
Kerkohet te punesohet:-Kamarier-Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍Adresa: Komuna e P... Kontakt

Bar Extra Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
Bar Extra kerkon te punesoje-Kamarier/e-Banakier/e✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale -Kushte shume te mira pune dhe staf m... Kontakt

Furre Pastiçeri Thaçi Kerkon Te Punesoje Furrxhi, Pasticier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Furrxhi, Pasticier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2022
Kombinat, Tirana, Albania
Furredhenbsp;Pastiçeri Thaçi kerkon te punesoje-Furrxhi-Pasticier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbs... Kontakt

EUROIDEA SHPK Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Asistent financier/e, Kasier/e, Agjent shitje, Sistemues rafti, Shofer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Casaitalia
EUROIDEA SHPK kerkon te punesoje:1-Asistent financier/financiere2-Kasier/kasiere3-Agjent shitje ne terren4-Sistemues rafti ne market5- Shofer per shperndarje ne Tirane dhe rrethe✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴... Kontakt

Kompani Autotransporti Pedot Kerkon Te Punesoje Shofer Kamioni (Itali)

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: shofer kamioni
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Tirana, Albania
Kompani Autotransporti Pedot kerkon te punesoje Shofer Kamioni 🔴 Kriteret kryesore: ✅Paraqitja e rregullt✅Komunikim i sjellshem✅Seriozitet✅Qendrueshmeri✅Eksperience te meparshme📍Adresa:, Via Luigi Negrelli , 6 , 38015 Lavis TN , ... Kontakt

Ozon Electronic Kerkon Te Punesoje Keshillues Klienti

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Keshillues Klienti
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Shitese, Magazinier, Banakier/e, Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese, Magazinier, Banakier/e ,Kamarier
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 12/08/2022
Myslym Shyri, Tirane
Someg Bakery kerkon te punesoje:1.Shitese2. Magazinierdhenbsp;3. Banakier/e4.KamarierOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme.Adresa: Rruga Myslym Shyri, TiranePer me shume informacione na kontaktoni ... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Punesoje Shef Guzhine, Barist, Vajza Ne Sherbim

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shef guzhine, Barist, Vajza ne sherbim
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef guzhine-Barist-Vajza ne sherbim✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume te mira pune dhe staf mikpritesJu mirepres... Kontakt

South Park Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere/e, Kamariere/e, Sanitare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere/e, Kamariere/e, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Diga e Liqenit
South  Park Bar kerkon te punesoje -Banakiere/e-Kamariere/e-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 💵 Page... Kontakt

MUZA BEAUTY LOFT Kerkon Te Punesoje Parukier/e Me Eksperience Pune

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Parukier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
💥MUZA BEAUTY LOFT kerkon te punesoje:dhenbsp;Parukier/e🔸Vajza per thonjte🔸Vajza per depilim🔸Vajza per masazhdhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;✅ Kriteret e punes:- Vajza per thonjte duhet te dije te bejedhenbsp; dizanje, te beje shume mire p... Kontakt

Studio Aurora Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Thonjte Dhe 3 Parukiere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Estetiste per thonjte dhe 3 Parukiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje-Estetiste per thonjtedhenbsp;-3 Parukieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te kene eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

Bar Coffee Te Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhuniere

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes kuzhuniere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Kalaja e Tiranes
Bardhenbsp;Coffee te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje Ndihmes kuzhunieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi... Kontakt

Martines Hotel Ofron Mundesi Punesimi

Pagesa: 55,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier beach bari -Kamarier restoranti -Recepsioniste -Hostes -Ndihmes kuzhunier -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
Martines Hotel kerkon te punesoje-Barist-Kamarier beach  bari -Kamarier restoranti-Recepsioniste-Hostes-Ndihmes kuzhunier-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me st... Kontakt

Fast Food Goni's Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
💥 Fast food Goni's kerkon te punesoje : 💠 Kamarier/e 💠Sanitare Kriteret e punes: ✔ Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune ✔Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet ✔Te jene te shkathet dhe me ... Kontakt

🔺 Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamarier/e

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: BANAKIER/E ,Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2022
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Biss Lounge kerkon te punesoje:-Banakier/e -Kamarier/eKriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 Pagesa e Bana... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Retention Italisht Dhe Agjente

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Retetntion, Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Qender, Tirane
👥 Dini te flisni ne gjuhen italiane, angleze, spanjolle apo gjermane dhe deshironi te fitoni deri ne 3000Euro ne muaj?🔺dhenbsp;Ne kerkojme :-Retention Italisht me rroge baze 1000 euro + perqinde + bonusedhenbsp;-Agjente Italisht, Spanjisht, An... Kontakt

Ofroj Vende Pune Per Estetiste , Nail Artist , Depilim , Pedikyr , Qerpik Extension , Microblading

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Estetiste
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 13/08/2022
Brryli ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2022
Ofroj vende pune per nail artist me eksperienc e pakta 5 vjet . Depilim 3 vjet eksperienc , pedikyr , qerpik extension 3-5 vjet eksperienc , vetulla microblading . Pagesa e kenaqshme ... Kontakt

Hamleys Kerkon Te Punesoje MENAXHER, ASISTENT MENAXHER

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: MENAXHER, ASISTENT MENAXHER
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Hamleys ka nje trashegimi te gjate teatri dhe magjie, marka jone eshte sinonim i argetimit dhe realizimit te endrrave te femijeve. E themeluar ne 1760, nga William Hamley ne jemi nje ikone e vertete britanike. Si biznes ne po rritemi me shpejtesi dh... Kontakt

Kerkohet Operatore Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
dhenbsp;Nese mendoni se keni aftesi te mira komunikuese dhe jeni i afte per shitje online ju mirepresim .Ju ofrojme mundesi punesimi te menjehershme.KERKOJME OPERATORVENDE VAKANTE TE LIMITUARAGjuha 🤌🏻ItalishtOFROJME:👩🏼‍💻 Ambjent kom... Kontakt

Kerkoj Dado

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: Dado
 • Preferohet mosha: 45-55 Vjece
 • 14/08/2022
Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2022
✅dhenbsp;Kerkohet kujdestare per femije,per kujdesjen e nje femije dy vjec🔴dhenbsp;Kerkojme nje person serioz,familjar dhe te kete eksperience me femijet👉🏻dhenbsp;Mosha40-55💵dhenbsp;Per informacione te tjera rreth pageses dhe orarit te... Kontakt

Freddy’s Hotel Kerkon Te Punesoje Sanitare Turni I Pare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Rruga Bardhok Biba
Freedy’s Hotel kerkon te punesoje Sanitare turni i pare ( orari 08:00 - 16:00)dhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Mosha 25 - 45 vjecedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;***1 ... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Retention Italisht/ Anglisht, Team Leader Italisht , Agjente Ne Te Gjitha Gjuh

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Retention Italisht/ Anglisht, Team Leader italisht , Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 12/08/2022
Qender, Tirane
👥 Dini te flisni ne gjuhen italiane, angleze, spanjolle apo gjermane dhe deshironi te fitoni deri ne 3000Euro ne muaj?dhenbsp;🔶dhenbsp;Ne kerkojme :-Retention Italisht/ Anglisht-Team Leader italishtdhenbsp;-Agjente ne te gjitha gjuhet.dhenbsp;... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Agjente Ne Gjuhet Italisht, Anglisht

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 14/08/2022
Ish Blloku
Kerkohet te punesohet:- Agjente ne gjuhen Italiane me eksperience mbi 3 muaj orari 10:00-19:00- Agjente ne gjuhen Angleze me eksperience mbi 3 muaj orari 16:00-01:00 - Agjente ne gjuhen Italiane pa eksperience🔺 Neqoftese :🔶 keni njohuri te n... Kontakt

📞 Call Center Kerkon Operatore Ne Gjuhen Italiane📞

Pagesa: 700 Euro
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
✅Hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen italiane.👉🏻Kerkohen:📍 Operatore telefonike ne gjuhen Italiane.⏩-Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip.📣-Deshire dhe ambicie per rritje profesionale!📌-Disponibilitet p... Kontakt

Hotel Niku Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Sanitare Hoteli

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e dhe Sanitare hoteli
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Selvia
Hotel Nikudhenbsp;kerkon te punesoje:-Banakier/e -Sanitare hotelidhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenb... Kontakt

'MARTELIUS S.R.L' Kerkon 100 Operator Ne Fushen E Telemarketingut LUCE/GAS

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: 100 operator
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 13/08/2022
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
👥 MARTELIUS S.R.L" kerkon 100 operator ne fushen e telemarketingut dhe sherbimeve digitale online, LUCE/GAS⏩ Cfare ne ofrojme:💸 Paga konkuruese dhe komoditet ne pune.📝 Kontrate e rregullt pune sipas legj.Shqiptar.🔶 Ambjent dinamik dhe ... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim